Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Που ειστε ;;; πως ειστε σήμερα;;; 

Καλημέρα!!Βρισκόμαστε στο εξοχικό μας με τα παιδιά,εγώ μένω μόνιμα για καλοκαίρι και ο άντρας μου πηγαινοέρχεται!έχουμε εδώ παρέες και τα παιδιά παίζουν και περνάμε σούπερ!θάλασσα και παιχνίδι.

Εσείς μπάνιο στη θάλασσα κάνετε?εμένα με αφήνει αρκεί να μην είναι κρύα μου είπε!!!!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλημέρα!!Βρισκόμαστε στο εξοχικό μας με τα παιδιά,εγώ μένω μόνιμα για καλοκαίρι και ο άντρας μου πηγαινοέρχεται!έχουμε εδώ παρέες και τα παιδιά παίζουν και περνάμε σούπερ!θάλασσα και παιχνίδι.

Εσείς μπάνιο στη θάλασσα κάνετε?εμένα με αφήνει αρκεί να μην είναι κρύα μου είπε!!!!

Καλά να περάσετε κορίτσι. Εμένα ο γιατρός μου είπε όχι θάλασσα βέβαια δεν ξέρω αν έχει σημασία πως είμαι με εξωσωματική. Η νύφη μου πέρσι τον Αύγουστο ειταν ούτε ενός μηνός ειμασταν διακοπές δεν ευγενε από τη θάλασσα βέβαια φυσικη σύλληψη και 27 χρόνον όχι 45 όπως εγώ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Καλά να περάσετε κορίτσι. Εμένα ο γιατρός μου είπε όχι θάλασσα βέβαια δεν ξέρω αν έχει σημασία πως είμαι με εξωσωματική. Η νύφη μου πέρσι τον Αύγουστο ειταν ούτε ενός μηνός ειμασταν διακοπές δεν ευγενε από τη θάλασσα βέβαια φυσικη σύλληψη και 27 χρόνον όχι 45 όπως εγώ 

Μάλλον είναι θέμα γιατρού, δεν νομίζω ηλικίας!!!!βέβαια από τοτε που έμαθα ότι είμαι έγκυος έχω μπει μόνο 1 φορά θάλασσα γιατί φοβάμαι, δεν την λες και ζεστή!

Για πείτε που γεννατε με το καλό?εγώ στο Ρέα με τον Μητσάκο!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πιστεύω ότι εκτός θέμα γιατρού είναι και θέμα σύλληψης. Εμείς με την εξωσωματική που παίρνουμε τα utrogestan, ισως να μην μας αφήσουν για να μην "χάνεται" η προγεστερονη.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Μάλλον είναι θέμα γιατρού, δεν νομίζω ηλικίας!!!!βέβαια από τοτε που έμαθα ότι είμαι έγκυος έχω μπει μόνο 1 φορά θάλασσα γιατί φοβάμαι, δεν την λες και ζεστή!

Για πείτε που γεννατε με το καλό?εγώ στο Ρέα με τον Μητσάκο!

Εγώ πρέπει να βρω γιατρό αύριο πάω για υπέρηχο και μάλλον θα είναι και το τελευταίο με το γιατρο της κλινικής. Ο ντοκ δεν παρακολουθεί μετά άρα πρέπει να δω που θα πάω μετά. Κορίτσια εγώ αυτή τη στιγμή σκέφτομαι πως θέλω να γεννήσω στο νοσοκομείο νιώθω πιο ασφαλής και εκτός αυτού οικονομικά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να πάω σε κλινική. Και δεν ξέρω αν θα με αναλαμβάνει κάποιο γιατρό αν του πω ότι θέλω μονο να με παρακολουθεί και όταν έρθει η ώρα θα πάω σε νοσοκομείο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, giwta_86 είπε:

@ba_lily ρώτα και τον εξωσωματικο σου, μπορεί να έχει κάποιον γυναικολόγο που να εμπιστεύετε και να σου προτείνει σε δημόσιο νοσοκομείο. 

Θα το ρωτήσω. Με μια έρευνα που έκανα γιατροί που δουλεύουν σε διμοσια νοσοκομεία ζητάνε 1000 με 1500 για να σε ξεγεννησουν. Απαράδεκτο οκ να πληρώσω στο γιαρτριο δεν λέω λογικό αλλά τόσα λεφτά για γέννα στο νοσοκομείο . Λεφτά τέλος τα δώσαμε όλα σε εξωσωματικες 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Καλημέρα :-Dπως είστε σημερα ;;

Να ρωτήσω; εκανα την Πέμπτη χοριακη και ηταν 51,02 την Δευτέρα θα ξανακάνω ποσο πρεπει να έχει ανέβει;; 

 

21 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι ! κανονικά διπλασιάζεται κάθε 48 ώρες οπότε υπολόγισε !

Καλημέρα κορίτσια! Καλή Κυριακή! Όπως το είπε η Πέπη. Διπλασιασμός ανά 48 ώρες...

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλημέρα!!Βρισκόμαστε στο εξοχικό μας με τα παιδιά,εγώ μένω μόνιμα για καλοκαίρι και ο άντρας μου πηγαινοέρχεται!έχουμε εδώ παρέες και τα παιδιά παίζουν και περνάμε σούπερ!θάλασσα και παιχνίδι.

Εσείς μπάνιο στη θάλασσα κάνετε?εμένα με αφήνει αρκεί να μην είναι κρύα μου είπε!!!!

Εμένα μου είπε όχι θάλασσα, μόνο μέχρι το γόνατο αν θέλω... Σιγά μην πάω να ψηθώ στον ήλιο για να μπω μέχρι το γόνατο... Απλώς δεν θα πάω πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε μου είπε κάτι για θάλασσα αλλα παίρνω και εγω utrogestan. 

Τωρα το αν ειναι παγωμένη ή όχι πως θα το κρίνεις ακριβώς; πάντα στην αρχη μπουζι ειναι .

Με το καλό και εγω στο ΡΕΑ


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Καλημέρα :-Dπως είστε σημερα ;;

Να ρωτήσω; εκανα την Πέμπτη χοριακη και ηταν 51,02 την Δευτέρα θα ξανακάνω ποσο πρεπει να έχει ανέβει;; 

Λογικά γύρω στο 200 συν θα περιμένεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ba_lily είπε:

Μόλις έδωσα έβαλα utrogrstan  και είδα πάνω στο δάχτυλό καφέ έχω τρομάξει. Ξέρω βέβαια πως μπορεί να μην είναι τίποτα άλλο φοβάμαι 5+5 σήμερα αύριο έχω υπέρηχο 

Μπορεί να μην είναι και τπτ. Μίλα με τον γιατρό σου και ψυχραιμία!Υπομονή μέχρι αύριο, θετική όσο μπορείς σκέψη κ όλα θα πάνε καλά 


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Xrisalia είπε:

Γειά σας κορίτσια κ από μένα καλώς σας βρήκα!! Εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες.. Κ γω έμαθα ότι είμαι έγκυος και έχω ενθουσιαστεί!! 

Καλώς ήρθες και με το καλό!!!!!Το πρώτο σου νινί???Ποτε πας για υπέρηχο?Από συμπτώματα πως είσαι????

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλώς ήρθες και με το καλό!!!!!Το πρώτο σου νινί???Ποτε πας για υπέρηχο?Από συμπτώματα πως είσαι????

Όπως βλέπεις πρωί πρωί κι εγώ....έχει αλλάξει ο ύπνος μου.Ξυπναω πολύ νωρίς το πρωί,δεν ξέρω γιατί και μέσα στην ημέρα θέλω να κοιμάμαι συχνά.δύσκολα βέβαια με τα παιδιά μου. 


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τρίτο νινί.. Μου ρθε κ λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια.. Στην αρχή αγχώθηκα πολύ.. Αλλά όσο περνούν οι μερες το συνειδητοποιω όλο και περισσότερο.. Αλλά ακόμα είμαι κάπως.. Εσένα? 

Just now, Ηλεκτρα85 είπε:

Τρίτο νινί.. Μου ρθε κ λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια.. Στην αρχή αγχώθηκα πολύ.. Αλλά όσο περνούν οι μερες το συνειδητοποιω όλο και περισσότερο.. Αλλά ακόμα είμαι κάπως.. Εσένα? 

Από συμπτώματα το μόνο που έχω μέχρι στιγμής είναι αρκετά πονακια.. 

Just now, Ηλεκτρα85 είπε:

Τρίτο νινί.. Μου ρθε κ λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια.. Στην αρχή αγχώθηκα πολύ.. Αλλά όσο περνούν οι μερες το συνειδητοποιω όλο και περισσότερο.. Αλλά ακόμα είμαι κάπως.. Εσένα? 

Από συμπτώματα το μόνο που έχω μέχρι στιγμής είναι αρκετά πονακια.. 

Ενα ένα τα απαντάω.. Χαχαχα.. Υπέρηχο έχω 29.07 και νοιώθω σαν πρωτάρα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...