Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Popaki2011 είπε:

Άρα πας κατευθείαν να ακούσετε καρδούλα!!!!έκανες χοριακη?εμενα μου είπε να κάνω χοριακη κ προγεστερόνη,θα πάω αύριο.

Όχι μου είπε να μην κάνω γιατί έχω 6 θετικά τεστ !χαχαχαχαχα!μόνο αν δω κάτι και δεν μου αρέσει να κάνω και μετα από δύο μερεσ ξανά  !είναι χαλαρός ο δικός μου ο γιατρός γενικά και τον εμπιστεύομαι γιατί έφερε εις πέρας την εγκυμοσύνη της νύφης μου που ήταν επαπειλούμενη κύηση!εύχομαι τεράστια χοριακη παρόλα αυτά !!

πρίν από 42 λεπτά , ba_lily είπε:

@Pepi88 στην εξωσωματική η γιατροί λένε το αντίθετο δεν κάνουμε τεστ μονο χοριακη 

Α δεν γνωρίζω για εξωσωματική!εμένα ο γιατρός μου είναι ο bob Marley σε μορφή γιατρού μόνο αν δεις κάτι περίεργο σε στέλνει για έξτρα πράγματα .τα πήρες τα αποτελέσματα;;


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τελικά είμαι έγκυος. Το μόνο που δεν μπορώ να αντέξω είναι ότι ο πρώτος υπέρηχος είναι στις 22 τού μήνα. Δεν πειράζει υπομονή. Εσείς απ'ότι κατάλαβα είστε όλες λίγο πιο μπροστά από εμένα. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας λοιπόν, και να είμαστε εδώ να τα λέμε.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mati είπε:

Κορίτσια τελικά είμαι έγκυος. Το μόνο που δεν μπορώ να αντέξω είναι ότι ο πρώτος υπέρηχος είναι στις 22 τού μήνα. Δεν πειράζει υπομονή. Εσείς απ'ότι κατάλαβα είστε όλες λίγο πιο μπροστά από εμένα. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας λοιπόν, και να είμαστε εδώ να τα λέμε.

Μπράβο κορίτσι καλος ήρθες στο team Μαρτίου 

Η χοριακη μου σήμερα 17η μέρα από έμβρυομεταφορα 2535 . Πολύ καλα ηρέμησα τώρα περιμένω το υπέρηχο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Μπράβο κορίτσι καλος ήρθες στο team Μαρτίου 

Η χοριακη μου σήμερα 17η μέρα από έμβρυομεταφορα 2535 . Πολύ καλα ηρέμησα τώρα περιμένω το υπέρηχο 

Αχ τέλεια μπράβο !!!!!χαλαρά τώρα !!!

Just now, Mati είπε:

Κορίτσια τελικά είμαι έγκυος. Το μόνο που δεν μπορώ να αντέξω είναι ότι ο πρώτος υπέρηχος είναι στις 22 τού μήνα. Δεν πειράζει υπομονή. Εσείς απ'ότι κατάλαβα είστε όλες λίγο πιο μπροστά από εμένα. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας λοιπόν, και να είμαστε εδώ να τα λέμε.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!ναι εδώ θα είμαστε πρώτα ο Θεός!!!πολύ χάρηκα !!όλα να πανε καλά !!!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Μπράβο κορίτσι καλος ήρθες στο team Μαρτίου 

Η χοριακη μου σήμερα 17η μέρα από έμβρυομεταφορα 2535 . Πολύ καλα ηρέμησα τώρα περιμένω το υπέρηχο 

άντε τίποτα δεν έμεινε ούτε μια βδομάδα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια και από μένα. Τελευταία περίοδος 6/6/2020. Έκανα εμβρυομεταφορά στις 20/6/2020 2 έμβρυα 3ης μέρας. 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά είχα χοριακή 220. 14η μέρα 560 και 16η 1350. Την Τετάρτη 8/6/2020 έχω υπέρηχο και έχω μεγάλη αγωνία. 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, elpida2019 είπε:

Γεια σας κορίτσια και από μένα. Τελευταία περίοδος 6/6/2020. Έκανα εμβρυομεταφορά στις 20/6/2020 2 έμβρυα 3ης μέρας. 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά είχα χοριακή 220. 14η μέρα 560 και 16η 1350. Την Τετάρτη 8/6/2020 έχω υπέρηχο και έχω μεγάλη αγωνία. 

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!μια μέρα έμεινε υπομονή !! εύχομαι να είναι όλα υπέροχα ! περιμένουμε νέα σου !!

  • Ευχαριστώ 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Mati said:

Κορίτσια τελικά είμαι έγκυος. Το μόνο που δεν μπορώ να αντέξω είναι ότι ο πρώτος υπέρηχος είναι στις 22 τού μήνα. Δεν πειράζει υπομονή. Εσείς απ'ότι κατάλαβα είστε όλες λίγο πιο μπροστά από εμένα. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας λοιπόν, και να είμαστε εδώ να τα λέμε.

Συγχαρητήρια. Είχες καθόλου συμπτώματα πριν τη καθυστέρηση; Πόσων εβδομάδων είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

καλημέρα.σήμερα πάω για πρώτο υπέρηχο. έχω πολύ άγχος αλλά αυτήν την στιγμή οι αναγούλες είναι τόσο ενοχλητικές που το ξεπερνάνε. 

Με το καλό κορίτσι περιμένουμε νέα. Άσε δεν ξέρω πως θα αντέξω μέχρι την Δευτέρα. Και εγώ νιώθω κάπως περίεργο το στομάχι αλλά δεν ξέρω αν είναι αναγουλα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ba_lily είπε:

Με το καλό κορίτσι περιμένουμε νέα. Άσε δεν ξέρω πως θα αντέξω μέχρι την Δευτέρα. Και εγώ νιώθω κάπως περίεργο το στομάχι αλλά δεν ξέρω αν είναι αναγουλα 

έτσι αρχίζει...νιώθεις λίγο περίεργο το στομάχι μετά από κανα 2-3 μέρες έχεις μια μόνιμη αναγούλα σταματάει μόνο όταν τρώω κάτι στέρεο κ μετά ξαναξεκινάει. ελπίζω να είναι πιο ήπια τα συμπτώματα σε εσένα...απλά απόσο έχω καταλάβει από διάφορα που διάβασα εδώ δεν θα δω κ τίποτα μόνο σάκο κ ίσως λίγο από έμβρυο. οπότε η αγωνία δεν τελειώνει εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

@Mighty τι έγινε κορίτσι με το υπέρηχο 

Μόλις τελείωσα !πάνε όλα καλά !!φάνηκε κ ο σάκος κ το έμβρυο κ η καρδιά παλλόταν! Είναι 0.29cm και είναι ένα. Κ στα δικά σας κορίτσια!! Είμαι ακριβώς όσο μου το έβγαλε η εφαρμογή μου κ στο eleftheia 5w+5d!! Κ ο υπέρηχος έγραψε πιθανή ημερ τοκετού 1 με 5 Μαρτίου οπότε ανήκω σε τούτη εδώ την ομαδα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια νέα Mighty!!!!!!εγώ ξεκίνησα utrogestan πρωί βράδυ κ τέλος της άλλης βδομάδας θα επαναλάβω χοριακη και προγεστερόνη. Τότε θα κάνω και τον προγεννητικο και υπέρηχο μετά. Δεν αγχώνομαι, ότι είναι να γίνει θα γίνει,προσέχω βάρη και σκυψιματα.


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...