Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Το ονομα του μωρού


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.. ελπίζω να μην είναι άσχετο το κείμενό μου .θα σας παραθέσω ρο δικό μου προβλημα. Εχω ενα μωρακι και θελουμε να το βαπτισουμε..το εχουμε ταξει αλλα ο πεθερις δεν συμφωνεί θέλει μονο το δικο του ονομα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια συγνωμη που επεμβαινω αλλα επειδη βλεπω πολλα ερωτηματα με το θεμα του ονοματος του παιδιου......απο ποτε ρωταμε τπυς υπολοιπους για το ονομα του δικου μας παιδιου???εγω περιμενω το μωρακι μου με το καλο τωρα και εχουμε πει ηδη ονομα μεταξυ μας με τον συζυγου και δεν δινουμε αναφορα σε κανεναν..θα κανουν οι αλλοι κουμαντο για το δικο μου το παιδι???και στο κατω κατω ειτε ειναι ταμενο ειτε οχι αν εγω δεν θελω να δωσω το ονομα των πεθερικων δεν θα το δωσω..τι θα το αγαπανε λιγοτερο???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Βρε κοριτσια συγνωμη που επεμβαινω αλλα επειδη βλεπω πολλα ερωτηματα με το θεμα του ονοματος του παιδιου......απο ποτε ρωταμε τπυς υπολοιπους για το ονομα του δικου μας παιδιου???εγω περιμενω το μωρακι μου με το καλο τωρα και εχουμε πει ηδη ονομα μεταξυ μας με τον συζυγου και δεν δινουμε αναφορα σε κανεναν..θα κανουν οι αλλοι κουμαντο για το δικο μου το παιδι???και στο κατω κατω ειτε ειναι ταμενο ειτε οχι αν εγω δεν θελω να δωσω το ονομα των πεθερικων δεν θα το δωσω..τι θα το αγαπανε λιγοτερο???

Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά αν ο άντρας της θέλει να βγάλει και τον πατέρα του υπάρχει πρόβλημα. Αλλιώς αν δεν τον νοιάζει τότε μόνο το όνομα του τάματος και τέλος!

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marilianna είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. ελπίζω να μην είναι άσχετο το κείμενό μου .θα σας παραθέσω ρο δικό μου προβλημα. Εχω ενα μωρακι και θελουμε να το βαπτισουμε..το εχουμε ταξει αλλα ο πεθερις δεν συμφωνεί θέλει μονο το δικο του ονομα

Το παιδί δεν το έκανες με τον πεθερό.Μονο εσυ και ο άντρας σου έχετε λογο στο όνομα του παιδιού και κανένας αλλος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, marilianna είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.. ελπίζω να μην είναι άσχετο το κείμενό μου .θα σας παραθέσω ρο δικό μου προβλημα. Εχω ενα μωρακι και θελουμε να το βαπτισουμε..το εχουμε ταξει αλλα ο πεθερις δεν συμφωνεί θέλει μονο το δικο του ονομα

Ναι και ποιος τον ρωτησε? Ημαρτον πια εν έτη 2020 να κάνουμε μουτρακια για το όνομα του παιδιου λες και αν βγει με άλλο όνομα θα πάψει να είναι εγγόνι τους! Να βγάλετε το παιδάκι σας όπως εσύ και ο άντρας σου θέλετε, δεν πέφτει λόγος σε κανέναν άλλον και αν στη τελικη έχουν πρόβλημα ας μην έρθουν στη βάφτιση έλεος! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αγχώνεσαι κοπέλα μου? Τι θέμα είναι μεταξύ εσένα και του άντρα σου! Αν για κάποιο λόγο θέλει να βάλει τον πατέρα του κ επιμένει να το σεβαστείς! Όχι όμως επειδή επιμένει ο πεθερός με το έτσι θέλω! Ακόμα κι όταν οι γονείς μας βοηθούν το κάνουν επειδή το θέλουν με τη καρδιά τους κ όχι για να δημιουργήσουν υποχρέωση! Βρες τα με τον άντρα σου και μην δηλητηριαζετε την οικογένεια σας για ανούσια πράγματα!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...