Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Προσπαθω να κανω ονειρα αλλα φοβαμαι..γτ ολες τις φορες ονειρεύτηκα..

      Στην πρωτη αφου ακουσαμε καρδια την επομενη μερα ξεκινησε ηπια αιμορραγια..εμεινα κρεβατι με εξτρα προγεστερονη (ενα ΣΚ).. κυριακη βραδυ κ ενω κοιμαμαι πετάχτηκα απο έναν πόνο..πηγα τουαλετα κ ειχα ενα πηγμα υποθετω το εμβρυο (δεν ανοιξα ποτε το φως & χαιρομαι γι αυτο)..ειχαμε δυο σάκους εναν π αναπτυσσοταν κ εναν μικρο στασιμο π περιμεναμε ή να αποβληθει ή να συρρικνωθεί.. μαντεψτε ποιος εμεινε??ο αδειος! Αποξεση Μ. Τριτη!

      Στην τριτη προσπαθεια παλι θετικη χοριακη σχεδον 100- νομιζω την 10η μερα.. ο τοτε γυναικολογος απαισιοδοξος με το νουμερο..γι αυτο κ ειμαι ετσι σημερα.. κακες αυξησεις σχεδον τις μισες φορες καθε δυο μέρες..πραγματικα ουτε π θυμαμαι ποσες χοριακες εκανα..αλλα ηλπιζα γτ αναπτυσσοταν μεχρι π σταματησε..χαρακτηριστηκε ως κενος σακος αλλα μαζι με την αποξεση καναμε καρυοτυπο εμβρυου (ο εξωσωματικος μ ειπε πως αυτο δεν γινεται αλλα πως δεν αμφισβητει την γυναικολογο που μ εκενε υπερηχο)..κοινως απαντηση μηδεν.. ο καρυοτυπος έδειξε πως ηταν αγορι (αρα δεν υπάρχει περιπτωση να εχει μπλεχτει με δικα μ κυτταρα το δειγμα) κ υγιες.. οι απαντησεις π πηρα  προφανως κ δε με καλυψαν..τα ερωτηματικά απο εκει υπάρχουν ακομα.. η αιματολογος μ λεει πως οτι κ να εγινε εφοσον σταμάτησε η ανάπτυξη τ θα ειχε καποιο θεμα π δεν ηταν χρωμοσωμικο..προφανως μετα απο αυτο αλλαξα κ γυναικολογο κ εξωσωματικο..

      Εκανα λοιπον διαλειμμα ενα χρονο.. ενω ειχα ηδη διαλεξει νεο γιατρο απο περσι τον ιουνιο..περασα επιτροπη πηρα τα φαρμακα τα ειχα σπιτι κ το ανεβαλλα καθε μηνα.. να σημειωσω επισης πως στην επισκεψη στον νεο εξωσωματικο κ στον νεο γυναικολογο κ οι δυο ειδαν στο dvd οτι η υστεροσκοπηση τ διαφραγματος που ειχα δεν ειχε γινει σωστα (1ο χειρουργειο).. κ απλα αυτο ηταν το κερασακι στην τουρτα γτ το dvd ηταν πριν την τριτη εμβρυομεταφορα π με εβαλαν για scratching κ ειχαν την ευκαιρια να το διορθώσουν.. απλα εισεπρατταν απο τη μια απο εμενα κ απο την αλλη απο την ασφαλιστική μ.. αυτο ενιωσα.. οποτε τωρα χρειάστηκε να μπω τριτη φορα χειρουργειο πριν τη διεγερση κ την εμβρυομεταφορα!

      Αυταααα!

      Εχεις περάσει πολλά κορίτσι μου.....έχουμε περάσει πολλές μας πολλά...έχω κάνει πολλές ετ, έχω δει πολλούς γιατρούς και έχω κάνει 3 υστεροσκοπησεις και πόσα άλλα...σε καταλαβαίνω....όταν οι άνθρωποι και οι γιατροί κάνουν οσα μπορούν (ή δε μπορουν) μετά είναι θέμα του Θεου ποτέ θα στείλει το μωράκι. Οταν το πιστεψα αυτο και χαλαρωσα και ειπα οτι γινει πια....και αν δε γινει δεν εγινε.. σε εκεινη την ετ εγινε το θαυμα! Αυτή λοιπόν τη "μικρή" χοριακη σου πίστεψε την ότι θα είναι το μωράκι σου!!!! Κάνε θετικές σκέψεις και ας φοβάσαι λίγο,προσευχήσου αν πιστεύεις και να είσαι αισιόδοξη και ας εχεις και δευτερες σκεψεις! Θα περιμένουμε την Τετάρτη το διπλασιασμό σου!!! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! 

      6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλησπερα κορίτσια , να ρωτησω αν έχετε εμπειρία  ή καμια γνωστή που γέννησε ενώ νοσουσε με κοβιντ !  βγάζω ακόμα αχνο θετικό αλλά αύριο θα πάμε για καισαρική με αποφαση  του ιατρού! όπως καταλαβαίνετε  35+3 πρόωρο μωράκι και μαζί  το άγχος του κοβιντ …..  

      Μπραβο!!! Ήρθε η ώρα! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Αύριο θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!! Οι ευχές μας και οι σκέψεις μας θα είναι μαζί σου!!! 🙏

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Betty90 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Όλα καλά με την αυχενικη!! Δόξα τον Θεό όλα πήγαν καλά! Βέβαια ο υπέρηχος μου φάνηκε ότι κράτησε πολύ λίγο αλλά ο γιατρός μου είπε ότι το μικρακι φαίνεται μια χαρά!!! Κ κουνιόταν συνέχεια!!! Φύλο δεν μπόρεσε να δει γτ είχε τον ομφαλιο ανάμεσα στα ποδαράκια του! Τώρα περιμένουμε κ το αίμα για να έχουμε πιο ολοκληρωμένη εικόνα!!+

Μπράβο Μπέτυ!! Συγχαρητήρια!! Δεν πειράζει για το φύλο την επόμενη φορά! Καλά αποτελέσματα και στην Παπ α!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mantarini2018 είπε:

Όχι δεν είμαι τόσο χάλια, καταρχήν δεν έκανα ακόμα εμετό, έχω μόνιμα μια αναγουλα αλλά υποφερτή, το θέμα είναι ότι αν πεινάω γίνομαι χειρότερα και δεν ξέρω τι να φάω, τίποτα δεν τρώω με όρεξη και γενικά τρώω χωρίς σάλτσες και κρέμες κτλ επίσης τα γλυκά επιβαρύνουν την αναγουλα

Κανένα ξηρό καρπό δοκίμασες; Κρατάει λίγο την πείνα και έχει και θρεπτικά συστατικά

Ελπίζω να σου σταματήσουν τουλάχιστον τα τόσο έντονα συμπτώματα

Όσο για τις τύψεις που λες δεν είναι σωστό, αλλά κι αυτό το πράγμα δεν υποφέρεται κάθε μέρα να Σάι σ' αυτήν την κατάσταση και εννοείται αξίζει και το ξέρεις κι εσύ αλλά είναι μια δυσκολη κατάσταση όπως και να το κανουμε

Κ εγω οταν πειναω ειμαι χειροτερα. Κοίτα εγω τρωω καποια πράγματα αλλα ειναι συγκεκριμένα. Κ θελω να αρχισω να τρωω κ άλλα. Τωρα ας πουμε θα δοκιμάσω αυγα με σαλάτα. Ευχηθείτε μου καλη τυχη! Οσο για τα γλυκά λες να τα σταματησω; λες να φταίνε αυτα που ειμαι ετσι; τρωω πολλά κ επίσης πίνω κακαο καθε πρωι κ καθε βραδυ. Θα δοκιμάσω να πινω το γαλα σκετο. Δεν μου αρέσει χωρίς κακαο αλλα θα το παλέψω. Μπορει να φταίει κ το καθημερινό κακαο. Πραγματικά ελπίζω να μας περασοτν τα τοσο εντονα συμπτώματα για να περνάμε λιγο πιο ευχάριστα την καθημερινοτητα μας κ κυριως για να μπορούμε να τρωμε αυτα που πρεπει! Ξηρούς καρπούς μου έχει πει ο γιατρος να ψιλοαποφευγω. Εσυ τι τρως δλδ μες στη μερα; εγω οτι μεσημεριανο φτιάχνω αυτο τρωω. Τρωω δλδ κ κρεας, μακαρονια, κοτοπουλο αλλα δεν εχω δοκιμάσει όσπρια. Τα φοβάμαι. Λεω ομως αύριο να κανω φακες κ ο Θεος βοηθος! Πάντως το σπανακοριζο κ τα γεμιστα τα κανω εμετο για καποιο λογο!

Just now, Betty90 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Όλα καλά με την αυχενικη!! Δόξα τον Θεό όλα πήγαν καλά! Βέβαια ο υπέρηχος μου φάνηκε ότι κράτησε πολύ λίγο αλλά ο γιατρός μου είπε ότι το μικρακι φαίνεται μια χαρά!!! Κ κουνιόταν συνέχεια!!! Φύλο δεν μπόρεσε να δει γτ είχε τον ομφαλιο ανάμεσα στα ποδαράκια του! Τώρα περιμένουμε κ το αίμα για να έχουμε πιο ολοκληρωμένη εικόνα!!+

Μπραβο κοριτσι μου! Πολύ χαίρομαι! Με το καλο κ οι αιματος τωρα! Τι ωραια νέα! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βάσω δεν εχεις να χάσεις κάτι, δοκίμασε μερικές μέρες να αποφύγεις τα γλυκά να δεις αν έχει διαφορά

Τώρα βέβαια σε μια εγκυμοσύνη όλα είναι πιθανά και απίθανα, εμένα Μ αρέσει πχ το ξύδι μιλάμε τρελλενομαι ενώ ούτε φρούτο μπορώ να φάω γιατί μου φαίνεται γλυκό 

Οι ορμόνες πάρτυ κάνουν αλλά δοκίμασε

Πάντως αυγό και μόνο που το σκέφτομαι δεν

Άντε να υσηχασουμε

 

 

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Βάσω δεν εχεις να χάσεις κάτι, δοκίμασε μερικές μέρες να αποφύγεις τα γλυκά να δεις αν έχει διαφορά

Τώρα βέβαια σε μια εγκυμοσύνη όλα είναι πιθανά και απίθανα, εμένα Μ αρέσει πχ το ξύδι μιλάμε τρελλενομαι ενώ ούτε φρούτο μπορώ να φάω γιατί μου φαίνεται γλυκό 

Οι ορμόνες πάρτυ κάνουν αλλά δοκίμασε

Πάντως αυγό και μόνο που το σκέφτομαι δεν

Άντε να υσηχασουμε

 

 

 

Εβαλα κ εγω ξυδι στη σαλάτα κ νομιζω με βοηθησε. Δεν με πειραξε δλδ. Οποτε θα προσπαθήσω να τρωω σαλάτες με ξυλάκι κ να αποφευγω τα γλυκα. Τωρα βεβαια θελω πολυ να φαω ένα κιντερ μπουενο που εχω αγοράσει αλλα θα κανω υπομονη χαχα

Κ εσυ σιγα σιγα δοκίμασε πράγματα. Καποια δεν θα σου κάτσουν καλα καποια θα σου κάτσουν. Οποτε αν δεν δοκιμάσεις δεν θα ξέρεις τι σε πειράζει κ τι οχι. Λιγο λιγο καθε φορα.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Εβαλα κ εγω ξυδι στη σαλάτα κ νομιζω με βοηθησε. Δεν με πειραξε δλδ. Οποτε θα προσπαθήσω να τρωω σαλάτες με ξυλάκι κ να αποφευγω τα γλυκα. Τωρα βεβαια θελω πολυ να φαω ένα κιντερ μπουενο που εχω αγοράσει αλλα θα κανω υπομονη χαχα

Κ εσυ σιγα σιγα δοκίμασε πράγματα. Καποια δεν θα σου κάτσουν καλα καποια θα σου κάτσουν. Οποτε αν δεν δοκιμάσεις δεν θα ξέρεις τι σε πειράζει κ τι οχι. Λιγο λιγο καθε φορα.

Βασικά αν κάτι δεν μου κάθεται ούτε σαν ιδέα δεν τολμώ να το φάω

Πάντως φακες εγώ έφαγα δύο φορές, δεν έφαγα πολύ από την αρχή και εννοείται έβαλα ξύδι και μια χαρά

Μετά κόβω αγγούρια καρότα και εκεί βάζω ξύδι και τρώω λέω μόνο το ποτό μου λείπει χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Απ το πρωί τρέχω! Τώρα μαζευτηκα σπίτι κι είμαι κομμάτια...δεν κοιμήθηκα κ καλά χτες το βράδυ απ την αγωνία μου οπότε θέλω απλά να ξαπλώσω. Αλλά πρέπει να περιμένω καμία ώρα μέχρι να κοιμηθεί ο μικρός! Κατά τ αλλά κορίτσια πως ειστε;; μεγάλωσε η κοιλίτσα σας;; νιώθετε πιο έγκυες;;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ααααααα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα της τροφοβλαστης για τα 3 βασικά σύνδρομα... Δείχνουν οτθ περιμένω ένα υγιές κοριτσακι.... Περιμένουμε και τα υπόλοιπα αλλά είπε ο γιατρός τα βασικά είναι αυτά και αυτά μας νοιαζουν γιατί ουσιαστικά το Τ21 φοβάσαι σε τέτοιες περιπτώσεις. Είναι όλα φυσιολογικά αααααα!!!!!! Δεν πιστεύω να δείξουν κάτι οι επόμενες! Ελπίζω όχι!! Τώρα που είναι το ρινικο οστό δεν ξέρω να σας πω.... 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Βασικά αν κάτι δεν μου κάθεται ούτε σαν ιδέα δεν τολμώ να το φάω

Πάντως φακες εγώ έφαγα δύο φορές, δεν έφαγα πολύ από την αρχή και εννοείται έβαλα ξύδι και μια χαρά

Μετά κόβω αγγούρια καρότα και εκεί βάζω ξύδι και τρώω λέω μόνο το ποτό μου λείπει χαχα

Χαχαχα καλα θα ήταν :P παντως κ εγω καποια που δεν μου κάθονται καλα στην ιδέα, τα δοκιμαζω κ τελικά δεν εχω πρόβλημα. Δοκίμασε για να εισαι σιγουρη γιστι μπορεί να χάνεις καποιες βιταμινες απτα φαγητα τα οποία τελικά να μπορείς να φας κ να μην το ξερεις. Κ εγω ειχα φαει 1 φορα φακες κ μου έκατσαν καλα αλλα δεν τις είχα φτιάξει εγώ. Ελπιζω αυριο που θα κανω εγω να μου κάτσουν το ιδιο καλα χαχαχα εντωμεταξυ εγω τις τρωω με φέτα αλλα σκεφοτμαι οτι η φέτα θα απορροφάει το σιδηρο οποτε αν φτιαξω πρεπει να τις φαω σκέτες. Για να δουμε. Θα βάλω κ εγω αρκετό ξυδι που μ αρέσει.

Just now, Betty90 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Απ το πρωί τρέχω! Τώρα μαζευτηκα σπίτι κι είμαι κομμάτια...δεν κοιμήθηκα κ καλά χτες το βράδυ απ την αγωνία μου οπότε θέλω απλά να ξαπλώσω. Αλλά πρέπει να περιμένω καμία ώρα μέχρι να κοιμηθεί ο μικρός! Κατά τ αλλά κορίτσια πως ειστε;; μεγάλωσε η κοιλίτσα σας;; νιώθετε πιο έγκυες;;;

Να ξεκουραστείς Μπετουλα μου! Το εχεις ανάγκη! Εγω ναι εχω κοιλιτσα! Κ γενικά ειναι πιο μεγάλη από οτι θα επρεπε απτο πρηξιμο. 

Just now, Woman88 είπε:

Κορίτσια ααααααα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα της τροφοβλαστης για τα 3 βασικά σύνδρομα... Δείχνουν οτθ περιμένω ένα υγιές κοριτσακι.... Περιμένουμε και τα υπόλοιπα αλλά είπε ο γιατρός τα βασικά είναι αυτά και αυτά μας νοιαζουν γιατί ουσιαστικά το Τ21 φοβάσαι σε τέτοιες περιπτώσεις. Είναι όλα φυσιολογικά αααααα!!!!!! Δεν πιστεύω να δείξουν κάτι οι επόμενες! Ελπίζω όχι!! Τώρα που είναι το ρινικο οστό δεν ξέρω να σας πω.... 

Μπραβο κοριτσι μου! Ειδες; ολα καλα πηγαν τελικα! Αντε συγχαρητήρια! Τώρα θα μπορέσεις να ηρεμησεις! Αλλα σταματα με το ρινικο οστο βρε παιδί μ χαχχα αφου σ ειπαν. Λογικά ακομα δεν έχει αναπτυχθεί πλήρως. Οι εξετασεις έχουν σημασία! Αντε ωραια ανακουφιστηκες επιτελους! ❤❤❤


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Κορίτσια ααααααα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα της τροφοβλαστης για τα 3 βασικά σύνδρομα... Δείχνουν οτθ περιμένω ένα υγιές κοριτσακι.... Περιμένουμε και τα υπόλοιπα αλλά είπε ο γιατρός τα βασικά είναι αυτά και αυτά μας νοιαζουν γιατί ουσιαστικά το Τ21 φοβάσαι σε τέτοιες περιπτώσεις. Είναι όλα φυσιολογικά αααααα!!!!!! Δεν πιστεύω να δείξουν κάτι οι επόμενες! Ελπίζω όχι!! Τώρα που είναι το ρινικο οστό δεν ξέρω να σας πω.... 

Αααα μπράβο!!! Όλα τέλεια!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Και τα υπόλοιπα αποτελέσματα θα ναι τέλεια! Έλα θα χει γαλλική μυτούλα το κοριτσάκι σου!! Χαχα 

Πολύ χάρηκα!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Woman88 είπε:

Κορίτσια ααααααα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα της τροφοβλαστης για τα 3 βασικά σύνδρομα... Δείχνουν οτθ περιμένω ένα υγιές κοριτσακι.... Περιμένουμε και τα υπόλοιπα αλλά είπε ο γιατρός τα βασικά είναι αυτά και αυτά μας νοιαζουν γιατί ουσιαστικά το Τ21 φοβάσαι σε τέτοιες περιπτώσεις. Είναι όλα φυσιολογικά αααααα!!!!!! Δεν πιστεύω να δείξουν κάτι οι επόμενες! Ελπίζω όχι!! Τώρα που είναι το ρινικο οστό δεν ξέρω να σας πω.... 

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!! Συγχαρητήριαααααααα!!! Διώξε το άγχος τώρα κ ζήσε την εγκυμοσύνη σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες μια προς μια!!!!! Το down που φοβόμασταν είναι αρνητικό όπως και οι 2 άλλες τρισωμιες!!!!!! Τώρα δεν ξέρω οι άλλες εξετάσεις τι αφορούν που περιμένω... Μου πε ο γιατρός τα 3 ΒΑΣΙΚΆ σύνδρομα είναι αυτά που βγήκαν σήμερα. Κορίτσια ηρέμησα όσο δε φαβατζεστε. Είχα χάσει τον ύπνο μου και προσεύχομαι καθημερινά να μην είναι καμιά γυναίκα σε αυτό το 1 του ποσοστού... Προσεύχομαι για όλες τις γυναίκες... Να γεννήσουν υγιή μωρά.... Ίσως αυτό ήταν ένα ταρακουνημα για να σταματήσω πια να αγχώνομαι. Έτσι.... Δε λέω ότι σταματάω να έχω τις ανησυχίες μου αλλά όχι σε αυτό το βαθμό.... Κάνουμε κακό στον εαυτό μας... Εγωω μια εβδομάδα τώρα είχα τρελαθεί αφού σκεφτείτε όταν πήρα τα αποτελέσματα λέω στον άντρα. Μου δεν πιστεύω κατά λάθος να εξέτασαν το δικό μου DNA μου λέει έλεος αλλά το άγχος κάνει διάφορα και σκεφτόμαστε διαφορά τρελά.... .

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Woman88 said:

Κορίτσια ααααααα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα της τροφοβλαστης για τα 3 βασικά σύνδρομα... Δείχνουν οτθ περιμένω ένα υγιές κοριτσακι.... Περιμένουμε και τα υπόλοιπα αλλά είπε ο γιατρός τα βασικά είναι αυτά και αυτά μας νοιαζουν γιατί ουσιαστικά το Τ21 φοβάσαι σε τέτοιες περιπτώσεις. Είναι όλα φυσιολογικά αααααα!!!!!! Δεν πιστεύω να δείξουν κάτι οι επόμενες! Ελπίζω όχι!! Τώρα που είναι το ρινικο οστό δεν ξέρω να σας πω.... 

Μπράβο!!! Τέλεια νέα! Θα το δείτε και το ρινικό σε επόμενους υπερήχους. Τα κοκαλάκια τους στην αρχή είναι σχεδόν διαφανή είχα διαβάσει, οπότε θα άργησε ίσως λίγο της μικρούλας σας να φανεί. Τελείως ασήμαντο αφού έχετε τις εξετάσεις! όλα καλά να πάνε τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Μπράβο!!! Τέλεια νέα! Θα το δείτε και το ρινικό σε επόμενους υπερήχους. Τα κοκαλάκια τους στην αρχή είναι σχεδόν διαφανή είχα διαβάσει, οπότε θα άργησε ίσως λίγο της μικρούλας σας να φανεί. Τελείως ασήμαντο αφού έχετε τις εξετάσεις! όλα καλά να πάνε τώρα!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Είπε ο γιατρός εφόσον αποκλείστηκε το down δεν ξανασχπλουμαστε με το ρινικο οστό!!!! @Mantarini2018ναι η αλήθεια είναι κοιμήθηκα αλλά 6 30 που έφυγε ο άντρας μου το μάτι γαρίδα και για κάνα 2ωρο έμεινα ξύπνια... Και μετά ξύπνησα 10 για να πάρω την αντιβίωση... Ευτυχώς έχω διαδικτυακά αυτές τις ημέρες γιατί δ 3θελω ακόμα να ανεβαίνω σκάλες κτλ... Είπα να περάσει μια εβδομάδα.... Μια. Μητέρα μόνο προκάλεσε θέμα. Μου λέει ααα τα παιδιά μου δεν μπορούν τα διαδικτυακά δεν βολεύονται κια κάτι τέτοια....τα οποία παιδιά είναι κακομαθημένα φουλ! Τη Δευτέρα όμως θα το πω οπότε δε θα ασχοληθώ και πολύ με αυτό τώρα.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...