Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.. είμαι καλά...Ο άντρας μου βγήκε σε αναστολή οπότε είμαστε θα είμαστε μαζί με να λήξει αυτό το πράγμα. Κ διάβασα ότι όσοι είναι σε αναστολή θα πάρουν τα χρήματά τέλος Δεκεμβρίου. Πώς περιμένουν να την βγάλουμε μέχρι τέλος Δεκέμβρη χωρίς μισθο;;; τελοσπαντων όλα τον τελευταίο καιρό είναι παράλογα! Όσον αφορά τα κιλά κορίτσια εγώ έχω πάρει 4,5. Δεν πρόκειται να κάνω δίαιτα αλλά προσπαθώ να μην τρώω άσχημα κ βράδυ!! Αυτό με σώζει!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κ απο μενα! Καλη εβδομάδα! Εγω σαν καλο κοριτσι εκανα τον 1ο εμετο της εβδομάδας πουρνο πουρνο! Χαχα.. σίγουρα αλλος 1 θα μου κανει εκπληξη μες στην εβδομάδα. Κανετε κ εσεις ακομα διάσπαρτους ή έχετε ηρεμησει απο αυτο το μαρτύριο; 

@Betty90 ασε πολυ παράλογα πραγματα. Εγω ειμαι 3 χρονια στην ανεργία κ δεν δικαιούμαι το επίδομα. Και χωρίς δουλειά θα ήταν ένα βοήθημα.. αλλα τι να κάνουμε. Ευτυχως που δουλεύει ο αντρας μ αν κ δεν φτάνουν ουτε για ζητω κ κουράζεται κ ολας πολυ ο καημένος. Υπομονη κορίτσια κ ευχομαι να καλυτερέψουν τα πράγματα! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Betty90 ένα θα σου πω είμαι σε αναστολή απο τον Οκτώβριο λόγω ευπαθων ομάδων πριν το lockdown δηλαδή και ακόμα δεν έχω πληρωθεί ούτε cent.. Και δε βλέπω φως ούτε εχω δηλωθεί στο εργανη ακόμα.. Πολύ δύσκολα τα πράγματα.. 

  • Λυπημένη/-ος 3

vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!! @Vaso11.4.11 δεν ειναι πολλα 4 κιλα για 5ο μηνα. Απο εμετους εγω ειμαι οκ μου εχυν περασει οι εμετοι και τρωω πλεον κανονικα.Υοπφερω πολυ απο το εντερο ομως κατι με πειραζει και δεν ξερω τι ... πρηζομαι και ποναει το εντερο δεξια και αριστερα ψηλα. Δεν ξερω αν το εχεις νιωσει ποτε . Η κοιλια τα δικα της μια πρηζεται μια ξεπρηζεται. στον 5ο δε λενε οτι μεγαλωνει αποτομα γιατι αναρωτιεμαι που ειναι η κοιλια χαχαχαχαχα?????

@Betty90 ειλικρινα πολλα κουλα πραγματα . Αλλα τι να κανουμε αστα!!!ΥΠομονη και να εχουμε υγεια!!! λενε μεχρι μαρτιο ετσι θα παμε μα ειναι δυνατον?!

@Marilo δεν εχεις γραφτει ακομα στο ταμειο ανεργιας εννοεις?

Ρς κοριτσια για να μην ποναει το εντερο τι να παρω .?κανενα σπασμοαπολυτικο μαλλον αν με πιασει διπλωνομαι και δεν μπορω ουτε να περπατησω . δεν ξερω αν το παθαινετε καμια φορα!!!!?!?!

Επισης τραχηλο σας εχει μετρησει ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! @Vaso11.4.11 δεν ειναι πολλα 4 κιλα για 5ο μηνα. Απο εμετους εγω ειμαι οκ μου εχυν περασει οι εμετοι και τρωω πλεον κανονικα.Υοπφερω πολυ απο το εντερο ομως κατι με πειραζει και δεν ξερω τι ... πρηζομαι και ποναει το εντερο δεξια και αριστερα ψηλα. Δεν ξερω αν το εχεις νιωσει ποτε . Η κοιλια τα δικα της μια πρηζεται μια ξεπρηζεται. στον 5ο δε λενε οτι μεγαλωνει αποτομα γιατι αναρωτιεμαι που ειναι η κοιλια χαχαχαχαχα?????

@Betty90 ειλικρινα πολλα κουλα πραγματα . Αλλα τι να κανουμε αστα!!!ΥΠομονη και να εχουμε υγεια!!! λενε μεχρι μαρτιο ετσι θα παμε μα ειναι δυνατον?!

@Marilo δεν εχεις γραφτει ακομα στο ταμειο ανεργιας εννοεις?

Ρς κοριτσια για να μην ποναει το εντερο τι να παρω .?κανενα σπασμοαπολυτικο μαλλον αν με πιασει διπλωνομαι και δεν μπορω ουτε να περπατησω . δεν ξερω αν το παθαινετε καμια φορα!!!!?!?!

Επισης τραχηλο σας εχει μετρησει ?

Αυτο πρέπει να το αναφέρεις στο γιατρό για να σου δώσει κάποια θεραπεία ισως. Τουαλετα πηγαίνεις; γιατι αν δεν πηγαίνεις ισως λόγω σιδήρου να εχεις δυσκοιλιοτητα κ για αυτο να πονας. Καποιες φορες κ εγω ποναω αλλα εγω γενικα πηγαινω τουαλετα οποτε δεν εχω ιδιαίτερο πρόβλημα.

Η κοιλίτσα νομίζω απο τον 5ο κ μετα αρχίζει να φαίνεται αλλα απο τον 6ο εχω την εντύπωση γίνεται πιο αισθητή και εκεί στον 7ο κ 8ο κανει το μπαμ. Απο οτι εχω δει δλδ κ βιντεακια στο youtube με πρόοδο κοιλίτσας βδομάδα παρα βδομάδα καπου εκει φαινονται οι περισσότερες πιο έντονα. 

Τον τράχηλο τον βλέπει καθε φορα κ ειναι ολα φυσιολογικα.

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! @Vaso11.4.11 δεν ειναι πολλα 4 κιλα για 5ο μηνα. Απο εμετους εγω ειμαι οκ μου εχυν περασει οι εμετοι και τρωω πλεον κανονικα.Υοπφερω πολυ απο το εντερο ομως κατι με πειραζει και δεν ξερω τι ... πρηζομαι και ποναει το εντερο δεξια και αριστερα ψηλα. Δεν ξερω αν το εχεις νιωσει ποτε . Η κοιλια τα δικα της μια πρηζεται μια ξεπρηζεται. στον 5ο δε λενε οτι μεγαλωνει αποτομα γιατι αναρωτιεμαι που ειναι η κοιλια χαχαχαχαχα?????

@Betty90 ειλικρινα πολλα κουλα πραγματα . Αλλα τι να κανουμε αστα!!!ΥΠομονη και να εχουμε υγεια!!! λενε μεχρι μαρτιο ετσι θα παμε μα ειναι δυνατον?!

@Marilo δεν εχεις γραφτει ακομα στο ταμειο ανεργιας εννοεις?

Ρς κοριτσια για να μην ποναει το εντερο τι να παρω .?κανενα σπασμοαπολυτικο μαλλον αν με πιασει διπλωνομαι και δεν μπορω ουτε να περπατησω . δεν ξερω αν το παθαινετε καμια φορα!!!!?!?!

Επισης τραχηλο σας εχει μετρησει ?

Καλημέρα μανουλες!!

Χμμμ αυτό με το έντερο δεν το έχω πάθει αλλά ακούγεται ουσιαστικά σαν κολικός..ναι λογικά κάποιο σπασμολυτικό θα βοηθήσει..καλύτερα να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου ή κάποιον καθολογου να σου συστήσουν κάτι συμβατό με την κύηση..

Κατά τ αλλά πολύ χαίρομαι που σας ακούω όλες καλά κ να μπαίνετε σιγά σιγά στον 5ο!!

Άντε πάει το μισό το φάγατε σχεδόν!!

Όσο για τη κοιλιά κ το πότε μεγαλώνει ναι όντως 5ο με 6ο κ εμένα έκανε το μπαμ αλλά μη φανταστείς κάνα μπαλόνι! Απλά πλέον φαινόταν ότι είμαι έγκυος ξεκάθαρα! Κάνε βρε υπομονή!! Μετά αν φουσκώσει δε μαζεύεται:P

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Αυτο πρέπει να το αναφέρεις στο γιατρό για να σου δώσει κάποια θεραπεία ισως. Τουαλετα πηγαίνεις; γιατι αν δεν πηγαίνεις ισως λόγω σιδήρου να εχεις δυσκοιλιοτητα κ για αυτο να πονας. Καποιες φορες κ εγω ποναω αλλα εγω γενικα πηγαινω τουαλετα οποτε δεν εχω ιδιαίτερο πρόβλημα.

Η κοιλίτσα νομίζω απο τον 5ο κ μετα αρχίζει να φαίνεται αλλα απο τον 6ο εχω την εντύπωση γίνεται πιο αισθητή και εκεί στον 7ο κ 8ο κανει το μπαμ. Απο οτι εχω δει δλδ κ βιντεακια στο youtube με πρόοδο κοιλίτσας βδομάδα παρα βδομάδα καπου εκει φαινονται οι περισσότερες πιο έντονα. 

Τον τράχηλο τον βλέπει καθε φορα κ ειναι ολα φυσιολογικα.

Καλημέρα κοριτσάκι μου,πως είσαι ?

Για να μην αναφέρεις εμετουλιδες κτλ ελπίζω να είσαι καλά!! Τα χέρια σου είναι εντάξει τώρα? 

Πραγματικά στον 7ο νόμιζα ότι δε πάει άλλο η κοιλιά..ήμουν βαθυα γελασμενη!! Ακόμη κ στον 9ο άλλαζε από τη μια εβδομάδα στην άλλη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλημέρα μανουλες!!

Χμμμ αυτό με το έντερο δεν το έχω πάθει αλλά ακούγεται ουσιαστικά σαν κολικός..ναι λογικά κάποιο σπασμολυτικό θα βοηθήσει..καλύτερα να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου ή κάποιον καθολογου να σου συστήσουν κάτι συμβατό με την κύηση..

Κατά τ αλλά πολύ χαίρομαι που σας ακούω όλες καλά κ να μπαίνετε σιγά σιγά στον 5ο!!

Άντε πάει το μισό το φάγατε σχεδόν!!

Όσο για τη κοιλιά κ το πότε μεγαλώνει ναι όντως 5ο με 6ο κ εμένα έκανε το μπαμ αλλά μη φανταστείς κάνα μπαλόνι! Απλά πλέον φαινόταν ότι είμαι έγκυος ξεκάθαρα! Κάνε βρε υπομονή!! Μετά αν φουσκώσει δε μαζεύεται:P

Καλημέρα κοριτσάκι μου,πως είσαι ?

Για να μην αναφέρεις εμετουλιδες κτλ ελπίζω να είσαι καλά!! Τα χέρια σου είναι εντάξει τώρα? 

Πραγματικά στον 7ο νόμιζα ότι δε πάει άλλο η κοιλιά..ήμουν βαθυα γελασμενη!! Ακόμη κ στον 9ο άλλαζε από τη μια εβδομάδα στην άλλη!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ !!! ΧΑΑΧΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΟΠΩς ΤΑ ΛΕς! τι κανει ο πριγκιπας σου ???? εσυ ποτε ξεκινησες να νιωθεις το μωρακι σου ? ακομα εγω εχω ψιλα πραγματα απο κοιλιτσα! ΝΑι μαλλον κατι σαν κολικος νομιζω με πειραζει το μελι που τρωω καθε πρωι ! ΟΣο για τον τραχηλο εγω δεν τον εχω ρωτησει . Φαινεται στον κοιλιακο ? ο τραχηλος με τον εδοκολπικο δε φαινεται ? ΒΑσω κανεις καθε φορα ενδοκολπικο ???εχω μαθηματακια σας απαντω στο ενδιαμεσο χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ !!! ΧΑΑΧΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΟΠΩς ΤΑ ΛΕς! τι κανει ο πριγκιπας σου ???? εσυ ποτε ξεκινησες να νιωθεις το μωρακι σου ? ακομα εγω εχω ψιλα πραγματα απο κοιλιτσα! ΝΑι μαλλον κατι σαν κολικος νομιζω με πειραζει το μελι που τρωω καθε πρωι ! ΟΣο για τον τραχηλο εγω δεν τον εχω ρωτησει . Φαινεται στον κοιλιακο ? ο τραχηλος με τον εδοκολπικο δε φαινεται ? ΒΑσω κανεις καθε φορα ενδοκολπικο ???εχω μαθηματακια σας απαντω στο ενδιαμεσο χαχαχα

Ααααα δν με παρακολουθείς φίλη κ δε Μ αρεσει^_^ 

Προς καταθλιψαρα σου θα σου πω ότι τον ένιωσα τη 15η ΑΛΛΑΑΑΑΑ θα σου ξανά πω επίσης όπως κ άλλες εδώ γκρουπιτισσες σου σου έχουν πει,μέχρι την 20η κάπου θα τον νιώσεις κ δεν είναι το ίδιο σε όλες..εσύ απλά έχεις μια κυουρια μέσα σου που είναι διακριτική,τι θες τώρα??? Άσε που όταν λέμε τα νιώθουμε είναι πολύ ανεπαίσθητα χτυπήματακια στην αρχή..

Μη μπείτε σαν ομάδα στο τρυπάκι με τον ενδικολπικο ή όχι έλεγχο τραχήλου γτ είχαμε μπει κ εμείς κ δεν βγάζει πουθενά καθώς κ αυτό έχει να κάνει με τον τρόπο που επιλέγει κάθε γιατρός κ φυσικά διαφέρει από γιατρό σε γιατρό όπως όλα-_-

Εμένα ποτέ δε με είδε κολπικά..ποτέ όμως! Άλλες τις είχε δει μια φορά κ άλλες κάθε φορά..πάντως επειδή το είχα ψάξει φαίνεται το μήκος του κ κοιλιακα απλά με μεγαλύτερη αποκληση απ' ότι ενδικολπικα άρα λογικά αν έβλεπα από τον κοιλιακό κάτι ανησυχιτικο θα έκαναν κ ενδικολπικο,αν όμως τον βλέπουν μακρύ γτ να κάνουν?!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα δν με παρακολουθείς φίλη κ δε Μ αρεσει^_^ 

Προς καταθλιψαρα σου θα σου πω ότι τον ένιωσα τη 15η ΑΛΛΑΑΑΑΑ θα σου ξανά πω επίσης όπως κ άλλες εδώ γκρουπιτισσες σου σου έχουν πει,μέχρι την 20η κάπου θα τον νιώσεις κ δεν είναι το ίδιο σε όλες..εσύ απλά έχεις μια κυουρια μέσα σου που είναι διακριτική,τι θες τώρα??? Άσε που όταν λέμε τα νιώθουμε είναι πολύ ανεπαίσθητα χτυπήματακια στην αρχή..

Μη μπείτε σαν ομάδα στο τρυπάκι με τον ενδικολπικο ή όχι έλεγχο τραχήλου γτ είχαμε μπει κ εμείς κ δεν βγάζει πουθενά καθώς κ αυτό έχει να κάνει με τον τρόπο που επιλέγει κάθε γιατρός κ φυσικά διαφέρει από γιατρό σε γιατρό όπως όλα-_-

Εμένα ποτέ δε με είδε κολπικά..ποτέ όμως! Άλλες τις είχε δει μια φορά κ άλλες κάθε φορά..πάντως επειδή το είχα ψάξει φαίνεται το μήκος του κ κοιλιακα απλά με μεγαλύτερη αποκληση απ' ότι ενδικολπικα άρα λογικά αν έβλεπα από τον κοιλιακό κάτι ανησυχιτικο θα έκαναν κ ενδικολπικο,αν όμως τον βλέπουν μακρύ γτ να κάνουν?!

χαχχα και βεβαια σε παρακολουθω απλα καμια φορα σας παρακολουθω ολες μαζι εχω μερες να μπω και να τι γινεται χαχαχα! απο το κινητο ακομα δε μπορω να μπω αστα ! Και εγω κανω κοιλιακο κολπικο ποτε !!! 15η ?? μπραβο βρε κοριτσι αν και νωρις για πρωτο παιδακι ! ΜΠραβοοοοοο!!!!11Εγω το μονο που νιωθω καποιες φορες και οχι καθε μερα ειναι κατι ανεαπισθητα γουργουρητα ποτε χαμηλα ποτε ψηλα αλλα ψηλα να ναι το μωρο λιγο δυσκολο το βλεπω ... που εφτασε στο στομαχι????τα ιωθω δηλαδη σε ολη την κοιλια σα να σκανε μπουρμπουληθρες χαχαχα! Μαλλον εντερο ειναι ομως δεδομενου οτι εχω και το θεματακι μου  ! Δεν το νιωθω και καθε μερα αυτο που σου λεω ! οσο για τον τραχηλο αν τον βλεπουν και κοιλιακα τοτε ενταξει ... δεν το γνωριζα! Νομιζα τι χρειαζεται ενδοκολπικος για να φανει και λεω δεν μου εχει αναφερει ποτε κατι ο γιατρος για τραχηλο για αυτο απορησα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλημέρα μανουλες!!

Χμμμ αυτό με το έντερο δεν το έχω πάθει αλλά ακούγεται ουσιαστικά σαν κολικός..ναι λογικά κάποιο σπασμολυτικό θα βοηθήσει..καλύτερα να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου ή κάποιον καθολογου να σου συστήσουν κάτι συμβατό με την κύηση..

Κατά τ αλλά πολύ χαίρομαι που σας ακούω όλες καλά κ να μπαίνετε σιγά σιγά στον 5ο!!

Άντε πάει το μισό το φάγατε σχεδόν!!

Όσο για τη κοιλιά κ το πότε μεγαλώνει ναι όντως 5ο με 6ο κ εμένα έκανε το μπαμ αλλά μη φανταστείς κάνα μπαλόνι! Απλά πλέον φαινόταν ότι είμαι έγκυος ξεκάθαρα! Κάνε βρε υπομονή!! Μετά αν φουσκώσει δε μαζεύεται:P

Καλημέρα κοριτσάκι μου,πως είσαι ?

Για να μην αναφέρεις εμετουλιδες κτλ ελπίζω να είσαι καλά!! Τα χέρια σου είναι εντάξει τώρα? 

Πραγματικά στον 7ο νόμιζα ότι δε πάει άλλο η κοιλιά..ήμουν βαθυα γελασμενη!! Ακόμη κ στον 9ο άλλαζε από τη μια εβδομάδα στην άλλη!

Γεια σου φίλη μου! Κανω ακομα εμετουληδες 1 με 2 την εβδομαδα. Λογικά θα ειμαι ετσι μέχρι το τελος πιστεύω. Αλλιώς θα σταματάγαν. Βεβαια δεν με πειράζει γιατί είναι μόνο 2 την εβδοαμδα κ γιατι τρωω κανονικα. Παρα τρωω μαλλον θα έλεγα. Τα χέρια μου είναι καλα αλλα από χθες ποναει ο αριστερός ωμος μ. Ο γιατρος λεει δεν νομιζει να είναι κάτι αλλα θέλει λέει να ξεκουραστώ κ να μην κανω δογλειες για λιγο καιρο (να δω πως θα γίνει αυτό, κάποια πράγματα δεν γίνεται να μην γινονται) κ να αποφεύγω κρύα ρεύματα. Λογικο ειναι πιάσιμο. 

@Woman88 ναι μου κανει καθε φορα ενδοκολπικο κ κοιλιακο. Δεν μου είχε πει κάτι για τον τράχηλο ομως. Εγω τον ρώτησα την προηγούμενη φορά κ μου λεει τον βλεπουμε καθε φορα. Οποτε αν ηταν κατι θα μας το λέγανε οι γιατροι απο μόνοι τους. Τα κοιτάνε όλοι σιγουρα αυτα απλα εφοσον ειναι ολα καλα δεν χρειάζεται να αναφέρουν κατι. Αν θέλεις παντως ρωτα τον αν τον τσεκάρει καθε φορα. Που λογικα τον τσεκάρει.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ούτε εμένα μου κάνει ενδοκολπικο αλλά φαντάζομαι ότι αν δει κάτι θα κάνει. Κορίτσια ο μικρός μου ξεκίνησε να βήχει τώρα το απόγευμα κ μπουκωσε λίγο κι η μύτη του. Με αγχώνει πολύ γιατί όταν ήταν 52 ημερών είχαμε νοσηλευτεί με βρογχιολιτιδα 8 μέρες. Κι από τότε κάθε χειμώνα το παθαίνει. Οπότε μου εχει πει η γιατρός Μόλις δεις λίγο βήχα ξεκινά αερολιν μπας κ το προλάβουμε. Ελπίζω να το προλάβουμε! Συγγνώμη για το άσχετο με τις εγκυμοσύνες μας αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Ούτε εμένα μου κάνει ενδοκολπικο αλλά φαντάζομαι ότι αν δει κάτι θα κάνει. Κορίτσια ο μικρός μου ξεκίνησε να βήχει τώρα το απόγευμα κ μπουκωσε λίγο κι η μύτη του. Με αγχώνει πολύ γιατί όταν ήταν 52 ημερών είχαμε νοσηλευτεί με βρογχιολιτιδα 8 μέρες. Κι από τότε κάθε χειμώνα το παθαίνει. Οπότε μου εχει πει η γιατρός Μόλις δεις λίγο βήχα ξεκινά αερολιν μπας κ το προλάβουμε. Ελπίζω να το προλάβουμε! Συγγνώμη για το άσχετο με τις εγκυμοσύνες μας αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας

Περαστικά στο αντράκι σου Μπέτυ μου,εφόσον το εντοπισες νωρίς πιστεύω κ εύχομαι να το προλάβετε κ να μη ταλαιπωρηθεί ούτε το παιδάκι σου ούτε κ εσύ..

Η κοιλίτσα πως είναι??:x

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Betty90 είπε:

Ούτε εμένα μου κάνει ενδοκολπικο αλλά φαντάζομαι ότι αν δει κάτι θα κάνει. Κορίτσια ο μικρός μου ξεκίνησε να βήχει τώρα το απόγευμα κ μπουκωσε λίγο κι η μύτη του. Με αγχώνει πολύ γιατί όταν ήταν 52 ημερών είχαμε νοσηλευτεί με βρογχιολιτιδα 8 μέρες. Κι από τότε κάθε χειμώνα το παθαίνει. Οπότε μου εχει πει η γιατρός Μόλις δεις λίγο βήχα ξεκινά αερολιν μπας κ το προλάβουμε. Ελπίζω να το προλάβουμε! Συγγνώμη για το άσχετο με τις εγκυμοσύνες μας αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας

Περαστικά σας κορίτσι! Εύχομαι να το κσταπολεμησετε τώρα που είναι αρχή και να μη χρειαστεί να ταλαιπωρηθείτε και οι δύο! 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Betty90 είπε:

Ούτε εμένα μου κάνει ενδοκολπικο αλλά φαντάζομαι ότι αν δει κάτι θα κάνει. Κορίτσια ο μικρός μου ξεκίνησε να βήχει τώρα το απόγευμα κ μπουκωσε λίγο κι η μύτη του. Με αγχώνει πολύ γιατί όταν ήταν 52 ημερών είχαμε νοσηλευτεί με βρογχιολιτιδα 8 μέρες. Κι από τότε κάθε χειμώνα το παθαίνει. Οπότε μου εχει πει η γιατρός Μόλις δεις λίγο βήχα ξεκινά αερολιν μπας κ το προλάβουμε. Ελπίζω να το προλάβουμε! Συγγνώμη για το άσχετο με τις εγκυμοσύνες μας αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας

Μανούλα Μαρτίου εδώ!Σας διαβάζω που κ που!Μήπως να συζητήσεις με την παιδίατρο το ενδεχόμενο να αγοράσεις έναν νεφελοποιητη?έχει κάτι πολύ ωραίους παιδικούς,εγώ έχω μια πασχαλιτσα, επειδή κι εμένα η μικρή είναι ευαίσθητη.γιατι και στο νοσοκομείο νεφελοποιητη βάζουν στο παιδί.

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου! Πως ειστε; πειτε κανα νέο. @Betty90 ευχομαι περαστικα και γρήγορη ανάρρωση στο μικρουλι σου χωρίς ταλαιπωρια! Να μας ενημερώνεις για τη πρόοδο του! Εδώ δεν ειμαστε μόνο για τις εγκυμοσυνες, ειμαστε μια ωραία ομαδα που μπορεί να μοιράζεται καθε σκεψη καθε ανησυχια κ καθε χαρα γενικα είτε αφορά την εγκυμοσύνη είτε όχι! Εύχομαι να το προλάβετε και να γίνει καλά το ζουζούνι σου! 

Κοριτσια εγω μπηκα επιτελους στην 20η εβδομαδα και αυτο σημαίνει ότι ειμαι ακριβώς στα μισά της εγκυμοσύνης. Ευχομαι να συνεχίσει με τους ίδιους καλούς ρυθμούς κ η υπόλοιπη εγκυμοσύνη για ολες μας μεχρι να φτάσουμε στην ώρα που θα τα κρατάμε αγκαλίτσα!

2 μερες τωρα δεν ψιλοενιωθα το νινι αλλα μολις τωρα ενιωσα κατι χτυπηματακια του κ ηρεμησα! ❤❤❤ οι υπολοιπες τι κανετε; 

  • Μου αρέσει 3

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...