Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, olpapa είπε:

Όχι στο ιατρείο του πάμε, αλλά έρχεται πολλές φορές κατευθείαν από το μαιευτήριο οπότε τα πρώτα ραντεβού καθυστερούν κάποιες φορές...

Σουβλιές δε μου έχει τύχει αν και λογικα φυσιολογικό θα είναι με τόσα που συμβαίνουν εκεί μέσα...ρώτησε τον και αύριο... 

Α οκ καταλαβα. 

Κ εγω ελπιζω να ειναι φυσιολογικο. Εχω αυριο να του κάνω μπόλικες ερωτήσεις χαχα 

Just now, melina26 είπε:

@Woman88 Όχι εγώ δεν ήρθα σε επαφή μαζί τους.. Αλλά δύο μέρες ήμασταν αγκαλιές και φιλιά με τον άντρα μου.. Η μια η αδερφή του είναι θετική και η άλλη αρνητική! Έκαναν ξανά σήμερα το τεστ.. Η μαμά του ανέβασε πυρετό σημερα και θα το κάνει με το μπαμπά του αύριο.. θα έρθει κλιμάκιο εοδυ στο σπίτι τους.. και εμείς οι δύο θα πάμε Παρασκευή να κάνουμε το τεστ! Θα κλειστεί και ο άντρας μου σπίτι προληπτικά τώρα μέχρι να κάνει το τεστ.. δε ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλά πονάει ο λαιμός μου νομίζω.. 

Κορίτσια πείτε ότι θετικό σε νέο έχετε να ξεχαστώ! Έχω λιώσει σε χριστουγεννιάτικες ταινίες για να μη σκέφτομαι... 

Περιμένω τα νέα σας αναλυτικά από τους υπέρηχους να ηρεμήσουμε.. 

Κοριτσι μου ειλικρινά ευχομαι ολα να πανε καλα κ όλοι οι υπόλοιποι να βγείτε αρνητικοί! Υπομονη και προσευχή! 

  • Ευχαριστώ 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Α οκ καταλαβα. 

Κ εγω ελπιζω να ειναι φυσιολογικο. Εχω αυριο να του κάνω μπόλικες ερωτήσεις χαχα 

Κοριτσι μου ειλικρινά ευχομαι ολα να πανε καλα κ όλοι οι υπόλοιποι να βγείτε αρνητικοί! Υπομονη και προσευχή! 

Δεν κάνουμε και κάτι άλλο.. Ο καημένος ο άντρας μου είναι με μάσκα μέσα στο σπίτι. Βέβαια αν κολλήσαμε, κολλήσαμε.. δύο μέρες κοιμόμασταν μαζί κανονικά! Θα φανεί κορίτσια.. 

Πάμε για καθολικό lockdown όλη η χώρα με ανοιχτά τα νηπιαγωγεία και τα δημοτικά! Χαχα θα μας τρελάνουν..


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina26 said:

@Woman88 Όχι εγώ δεν ήρθα σε επαφή μαζί τους.. Αλλά δύο μέρες ήμασταν αγκαλιές και φιλιά με τον άντρα μου.. Η μια η αδερφή του είναι θετική και η άλλη αρνητική! Έκαναν ξανά σήμερα το τεστ.. Η μαμά του ανέβασε πυρετό σημερα και θα το κάνει με το μπαμπά του αύριο.. θα έρθει κλιμάκιο εοδυ στο σπίτι τους.. και εμείς οι δύο θα πάμε Παρασκευή να κάνουμε το τεστ! Θα κλειστεί και ο άντρας μου σπίτι προληπτικά τώρα μέχρι να κάνει το τεστ.. δε ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλά πονάει ο λαιμός μου νομίζω.. 

Κορίτσια πείτε ότι θετικό σε νέο έχετε να ξεχαστώ! Έχω λιώσει σε χριστουγεννιάτικες ταινίες για να μη σκέφτομαι... 

Περιμένω τα νέα σας αναλυτικά από τους υπέρηχους να ηρεμήσουμε.. 

Μην αγχώνεσαι, εδώ κάνανε ζευγάρια τεστ που ο ένας ήταν θετικός και ο άλλος όχι...άντε να περάσουν οι μέρες να δείτε!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, melina26 είπε:

Δεν κάνουμε και κάτι άλλο.. Ο καημένος ο άντρας μου είναι με μάσκα μέσα στο σπίτι. Βέβαια αν κολλήσαμε, κολλήσαμε.. δύο μέρες κοιμόμασταν μαζί κανονικά! Θα φανεί κορίτσια.. 

Πάμε για καθολικό lockdown όλη η χώρα με ανοιχτά τα νηπιαγωγεία και τα δημοτικά! Χαχα θα μας τρελάνουν..

Αντε να δούμε τι θα γινει... δεν βλέπω κ συχνα ειδήσεις γιατι με ψυχοπλακωνουν. 

@Betty90 τι εγινε; εκανες τον υπερηχο;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλιτσες μου ! @mairy2021 μπραβο για τον υπερηχο !!!! Και μενα ο γιατρος μου μια φορα το μηνα με βλεπει !!! και εμας ετσι ολο κολοτουμπες μου ειχε πει δδεν μπορω να μετρησω μεγεθος μετρησε μονο βαρος ! αφου εκανε ακροβατικα!μερι και τον ποπο της μας εδειξε!

@vkvk19 σωστα το λες για το σιδηρο αλλα ποιο παιρνεις ? εγω πχ που πινω το υγρο αφηνω δυο ωρες πριν και μετα .ΓΕνικα καλο ειναι να μην ειναι γεματο το στομαχι αν και ειναι πολυ βαρια βιταμινη , πολυ βαρυ μεταλλο ! Βαζω της sychroline μια κρεμα . εχω παρει και της mustela αλαλ δεν μου αρεσει η μυρωδια . και οι δυο ενυδατωνουν πολυ καλα . προς το απρον εχω ξεκινησει με τη sychroline. @Vaso11.4.11 και εγω εχω ενιοτε σουβλιες και μαλιτσα σημερα εχω και στον κολπο . φανταζομαι ειναι φυσιολογικο !  αντε αυριο πας για υπερηχο ! εγω εχω σε 20 μερες! χαχαχα πολυς ο καιρος ! Μου ειχε πει ο εμβρυολογος και ο γυναικολογος 18η με 22 θα νιωσω το μωρακι .. 

οσο για το lock down ναι δεν το γλιτωσαμε .... αλλα και μυαλο δε βαζουμε ! Απλα κριμα γιατι η οικονομια πως θα παει ? τι θα γινει ? τι να πω ! Αραγε λετε αν τα κλεισει ολα? οπως το  μαρτιο ? αυριο στις 12 θα ξερουμε τι θα μεινει ανοιχτο !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 είπε:

Γεια σας κουκλιτσες μου ! @mairy2021 μπραβο για τον υπερηχο !!!! Και μενα ο γιατρος μου μια φορα το μηνα με βλεπει !!! και εμας ετσι ολο κολοτουμπες μου ειχε πει δδεν μπορω να μετρησω μεγεθος μετρησε μονο βαρος ! αφου εκανε ακροβατικα!μερι και τον ποπο της μας εδειξε!

@vkvk19 σωστα το λες για το σιδηρο αλλα ποιο παιρνεις ? εγω πχ που πινω το υγρο αφηνω δυο ωρες πριν και μετα .ΓΕνικα καλο ειναι να μην ειναι γεματο το στομαχι αν και ειναι πολυ βαρια βιταμινη , πολυ βαρυ μεταλλο ! Βαζω της sychroline μια κρεμα . εχω παρει και της mustela αλαλ δεν μου αρεσει η μυρωδια . και οι δυο ενυδατωνουν πολυ καλα . προς το απρον εχω ξεκινησει με τη sychroline. @Vaso11.4.11 και εγω εχω ενιοτε σουβλιες και μαλιτσα σημερα εχω και στον κολπο . φανταζομαι ειναι φυσιολογικο !  αντε αυριο πας για υπερηχο ! εγω εχω σε 20 μερες! χαχαχα πολυς ο καιρος ! Μου ειχε πει ο εμβρυολογος και ο γυναικολογος 18η με 22 θα νιωσω το μωρακι .. 

οσο για το lock down ναι δεν το γλιτωσαμε .... αλλα και μυαλο δε βαζουμε ! Απλα κριμα γιατι η οικονομια πως θα παει ? τι θα γινει ? τι να πω ! Αραγε λετε αν τα κλεισει ολα? οπως το  μαρτιο ? αυριο στις 12 θα ξερουμε τι θα μεινει ανοιχτο !

Ναι επιτελους εχω υπερηχο! Ποναω κ τωρα κ ψιλοαγχωνομαι αλλα μπορεί να φταίνε κ τα αέρια μετα συγχωρήσεως που εχω. 

Τι να πω... δυσκολα τα πράγματα. Ζούμε δύσκολες μέρες. Αλλα δεν πρέπει να πτοούμαστε. Θετικη σκεψη κ θα φτιάξουν τα πραγματα. Θα ξεπεραστεί κ αυτο. Απλως σιγουρα θα θέλαμε να περνάμε μια πιο ήρεμη περιοδο εγκυμοσύνης χωρίς ιούς κ λοκ νταουν. Να μπορούσαμε να βγούμε να το χαρούμε. Αλλα οκ εχει ο Θεος! Ας είναι καλά τα μωράκια μας κ ας μην υπάρξουν αλλα κρουσματα κ άλλες απώλειες! Μακαρι Θεέ μου! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ!! Όλα καλά με το μωράκι μας!!! Από κεφαλάκι σε ποπο είναι 10 εκ κ ζυγίζει 108 γρ!!! Κ μάλλον είναι αγορακι! Είμαι αγορομανα μάλλον! Δεν είναι σίγουρο πρόσπαθησε πολύ να το δει ο γιατρός αλλά μάλλον εκεί πάμε!! Είδαμε τα μπουτάκια την κοιλίτσα όλα! Έχει μεγαλώσει πάρα πολύ!!! Τώρα σε έναν μήνα πάλι! Πώς θα περάσει ο καιρος;;;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Ήρθα κι εγώ!! Όλα καλά με το μωράκι μας!!! Από κεφαλάκι σε ποπο είναι 10 εκ κ ζυγίζει 108 γρ!!! Κ μάλλον είναι αγορακι! Είμαι αγορομανα μάλλον! Δεν είναι σίγουρο πρόσπαθησε πολύ να το δει ο γιατρός αλλά μάλλον εκεί πάμε!! Είδαμε τα μπουτάκια την κοιλίτσα όλα! Έχει μεγαλώσει πάρα πολύ!!! Τώρα σε έναν μήνα πάλι! Πώς θα περάσει ο καιρος;;;;

Αααααχ τι ωραία! Γερό να είναι μωρέ Και ας είναι ότι θέλει.. Τώρα θα αρχίσεις να το νιώθεις σιγά σιγά φαντάζομαι, οπότε θα περάσει πιο ευχάριστα ο καιρός.. 

Με το καλό όλα τα κορίτσια που έχουν υπέρηχο αυτές τις ημέρες!! Να μας ενημερώνετε να παίρνουμε θάρρος.. π δικός μας είναι σε 2 εβδομάδες ( αν βγούμε αρνητικοί) @Vaso11.4.11 κι εγώ προσπαθώ να αποφεύγω ειδήσεις.. μέχρι εχθές δηλαδή που έμαθα τα μαντάτα.. Εχθές και σήμερα κάνω το λάθος και διαβάζω ειδήσεις και ενημερώνομαι!

Πονακια σα σουβλιες έχω κι εγώ κάπου κάπου.. για να το έχουμε αρκετές ια είναι φυσιολογικό! Εγώ δε χρησιμοποιώ κρέμες ακόμη.. θα ρωτήσω στο επόμενο ραντεβού τη γιατρό μου και ότι μου πει..


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Ήρθα κι εγώ!! Όλα καλά με το μωράκι μας!!! Από κεφαλάκι σε ποπο είναι 10 εκ κ ζυγίζει 108 γρ!!! Κ μάλλον είναι αγορακι! Είμαι αγορομανα μάλλον! Δεν είναι σίγουρο πρόσπαθησε πολύ να το δει ο γιατρός αλλά μάλλον εκεί πάμε!! Είδαμε τα μπουτάκια την κοιλίτσα όλα! Έχει μεγαλώσει πάρα πολύ!!! Τώρα σε έναν μήνα πάλι! Πώς θα περάσει ο καιρος;;;;

Μπραβο Μπεττουλα μου! Αντε ωραία ετσι να μαθαίνουμε καλα νέα για τα μωρακια μας ❤❤❤ σου ειπε για β επιπεδου ποτε να την κανεις;

Just now, melina26 είπε:

Αααααχ τι ωραία! Γερό να είναι μωρέ Και ας είναι ότι θέλει.. Τώρα θα αρχίσεις να το νιώθεις σιγά σιγά φαντάζομαι, οπότε θα περάσει πιο ευχάριστα ο καιρός.. 

Με το καλό όλα τα κορίτσια που έχουν υπέρηχο αυτές τις ημέρες!! Να μας ενημερώνετε να παίρνουμε θάρρος.. π δικός μας είναι σε 2 εβδομάδες ( αν βγούμε αρνητικοί) @Vaso11.4.11 κι εγώ προσπαθώ να αποφεύγω ειδήσεις.. μέχρι εχθές δηλαδή που έμαθα τα μαντάτα.. Εχθές και σήμερα κάνω το λάθος και διαβάζω ειδήσεις και ενημερώνομαι!

Πονακια σα σουβλιες έχω κι εγώ κάπου κάπου.. για να το έχουμε αρκετές ια είναι φυσιολογικό! Εγώ δε χρησιμοποιώ κρέμες ακόμη.. θα ρωτήσω στο επόμενο ραντεβού τη γιατρό μου και ότι μου πει..

Ναι μάλλον είναι φυσιολογικό! Θα ρωτησω κ αυριο το γιατρο κ θα σας πω. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισα από τον υπέρηχο, όλα καλά! Με παραξένεψε μόνο ότι φαίνεται μεγαλύτερο... Δηλ με βάσει τη σύλληψη, γιατί ξέρω πότε είχα ωορρηξία έπρεπε να είμαι ακριβώς 18 εβδομάδων, στο προηγούμενο υπέρηχο πήγαινε λίγο πιο μπροστά η εκτίμηση που δίνουν με βάση το μήκος του μωρού κλπ άρα σήμερα έπρεπε να είμαι 18+3 λίγο πιο μεγάλο το μωρό δηλ. και τελικά σήμερα ήταν ακόμα μεγαλύτερο 20 εβδομάδων ακριβώς! Μου είπε πως δε τον ανησυχεί το αντίθετο θα τον πείραζε να ήταν μικρότερο αλλά προβληματίστηκα λίγο...σας έχει συμβεί σε καμία;

Β επιπέδου σε δυόμιση εβδομάδες 21/11...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, olpapa είπε:

Κορίτσια γύρισα από τον υπέρηχο, όλα καλά! Με παραξένεψε μόνο ότι φαίνεται μεγαλύτερο... Δηλ με βάσει τη σύλληψη, γιατί ξέρω πότε είχα ωορρηξία έπρεπε να είμαι ακριβώς 18 εβδομάδων, στο προηγούμενο υπέρηχο πήγαινε λίγο πιο μπροστά η εκτίμηση που δίνουν με βάση το μήκος του μωρού κλπ άρα σήμερα έπρεπε να είμαι 18+3 λίγο πιο μεγάλο το μωρό δηλ. και τελικά σήμερα ήταν ακόμα μεγαλύτερο 20 εβδομάδων ακριβώς! Μου είπε πως δε τον ανησυχεί το αντίθετο θα τον πείραζε να ήταν μικρότερο αλλά προβληματίστηκα λίγο...σας έχει συμβεί σε καμία;

Β επιπέδου σε δυόμιση εβδομάδες 21/11...

Μπραβο κοριτσι μου που ειναι ολα καλα με το νινι σου! Άρα είσαι 20 εβδομαδων κ οχι 18+4 που γράφει το τικερακι; νομιζω οτι οι υπερηχοι έχουν καποιες αποκλίσεις 1ας εβδομάδας πχ. Δεν ξερω σιγουρα. Παντως αφου δεν είναι μικρότερο μια χαρα. Εξάλλου μικρη η διαφορά που σας έβγαλε. Περίπου 3 μέρες πιο μεγάλο στο έβγαλε; αν κάνω λάθος διορθωσε με. Πω πω κ η β επιπέδου πολυ συντομα! Μπράβο! Αντε να φεύγει το αγχος σιγα σιγα. Είσαι η πρώτη μέχρι στιγμης για την εξέταση σωστα;

Αλλαξε κ η πητ;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 said:

Μπραβο κοριτσι μου που ειναι ολα καλα με το νινι σου! Άρα είσαι 20 εβδομαδων κ οχι 18+4 που γράφει το τικερακι; νομιζω οτι οι υπερηχοι έχουν καποιες αποκλίσεις 1ας εβδομάδας πχ. Δεν ξερω σιγουρα. Παντως αφου δεν είναι μικρότερο μια χαρα. Εξάλλου μικρη η διαφορά που σας έβγαλε. Περίπου 3 μέρες πιο μεγάλο στο έβγαλε; αν κάνω λάθος διορθωσε με. Πω πω κ η β επιπέδου πολυ συντομα! Μπράβο! Αντε να φεύγει το αγχος σιγα σιγα. Είσαι η πρώτη μέχρι στιγμης για την εξέταση σωστα;

Αλλαξε κ η πητ;

Σε ευχαριστώ! Περίπου 12 μέρες πιο μεγάλο συνολικά...ναι τι να πω αφού δε τον ανησυχεί! Δε μου είπε κάτι για τη πητ αλλά φαντάζομαι αν συνεχίζει έτσι και στον επόμενο υπέρηχο...

Με το καλό κι ο δικός σου αύριο! Περιμένουμε τα νέα!

Link to comment
Share on other sites

ΠΟλυ ευχαριστα τα νεα για τους υπερηχους σας κοριτσια μου , μπραβο ! @olpapa μην ανησχυεις και εμενα βγαινει 3 μερες πιο μεγαλο μου ειπε οτι δειχνει ψηλο μωρακι , ηταν και 126 γραμμαρια οταν ειχα παει ! Εμενα δεν μπορεσε να μετρησει  μηκος γιατι εκανε ολη την ωρα κολοτουμπες , ηταν υπερδραστηρο και δεν τα ειχε καταφερει μονο γραμμαρια μετρησε ! αντε πλησιαζει και η β επιπεδου !! Βασω ναι ρωτα τον και  με το καλο ο υπερηχος σου ! Εγω το βραδυ εχω ενα πρηξιμο απιστευτο φαινομαι λες και ειμαι 6 μηνων . το πρωι ομως επανερχεται και λεω μα καλα τι φουσκωει και ξεφουσκωνει χαχαχα! Φαντζομαι 20η εβδομαδα να το αισθανθρω και εγ ! το εχετε νιωσει ολες το μωρακι σας?

οσο για το λοκ αφηστε το ! Να ειναι καλα ο κοσμος ... τι αλλο να ππυμε !θεος να φυλαει !

ΥΓ ακομα δεν μπορω να μπω απο κινητο 

καληνυχτα τσουπρες και τσουπρακια ! χαχα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Μπράβο κορίτσια για τους υπέρηχους μας!! Να είναι όλα γερά!! @olpapa κι εγώ νομίζω ότι δεν χρειάζεται να ανησυχείς που είναι μεγαλύτερο. Αν ήταν μικρότερο θα έπρεπε να αγχωθείς!! Τώρα είναι μια χαρά!!! @Vaso11.4.11 για β επιπέδου μου είπε 21η - 23η εβδομάδα θα την κάνουμε! Οπότε θα κλείσουμε ραντεβού στον επόμενο υπέρηχο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου! Πως κοιμηθηκατε; @olpapa πως τα εβγαλα εγω 2 μερες; χαχχαα μπερδεύτηκα. Τελοσπαντων και 8 μερες μεγαλύτερο δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Φαίνεται ειναι ανεπτυγμένο μωρακι!

@Woman88 καλα κ μενα το βραδυ ειναι τούμπανο, ασε.. το πρωι ξεφουσκωνει αλλα παραμένει ένα φούσκωμα που ειναι η κοιλια της εγκυμοσύνης. 

@Betty90 ναι κάπου εκεί την κάνουν. Εγω θα κλείσω λογικα σημερα ημερομηνία γιατί είμαι ήδη στην 19η εβδομαδα. Φανταζομαι θα με πάει κάπου τέλη του μήνα.

Αχ ανυπομονω να το δω κοριτσια! Να δω ότι όλα είναι καλά να ξεαχγωθω. Πάντα με πιανει αγχος πριν τον υπερηχο. Ειναι κ στις 19:00 η ώρα. Θα κανω δουλειες να ξεχαστω χαχα 

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...