Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, melina26 είπε:

@Woman88 με καθησύχασαν τα λόγια σου!! Εμένα το ραντεβού μου είναι τη Δευτέρα στη γιατρό να δω το μωράκι μας γιατί πέρασε μήνας που δε το είδα! Ο πόνος που έχεις εσύ σε πιάνει κυρίως στην κίνηση έτσι; πως είναι το μωράκι σου για πες μας!! Όσο για τη μαία σου τη σύστησε ο γιατρός σου ή μόνη σου την επέλεξες;

Ναι οταν περπαταω ποναω απο κατω! Δεν ειναι τιποα μου ειπε τα ειδε ολα πλακουντα,τραχηλο , αμνιακο υγρο ολα ηταν πολυ καλα !!Προφανως ανοιγει η μητρα τεντωνονται οι συνδεσμοι εκει .. ε δε γινεται να μην νιωθουμε και τιποτα .. Εγω σου λεω οταν περπαταω ποναω και μονο δεξια και εσυ σε μια μερια πονας? ...το μωρακι ειναι 251 γραμμαρια , ειδαμε παλι χερακια χαιρετουσε χαχααχ! πολλη πλακα! αρχες δεκεμβρη θα κανω τη β επιπεδου ε οσο να ναι εχω αγχος ...μεχρι και για τον υπερηχο που θα παω στο γιατρο μου την αλλη δευτερα εχω αγωνια . 

υποτιθεται εκανα το εμβολιο γριπης να μην αρρωστησω αλλα μαλλον αυτο που εχω ειναι κρυωμα τι να πω !

@Renezεννοω κερι στην κοιλια γτ θελω να αποτριχωσω την γραμμη κοιλιας εχουν εμφανιστει τριχουλες απο το πουθενα!! αραγε μπορω ?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Woman88 είπε:

Ναι οταν περπαταω ποναω απο κατω! Δεν ειναι τιποα μου ειπε τα ειδε ολα πλακουντα,τραχηλο , αμνιακο υγρο ολα ηταν πολυ καλα !!Προφανως ανοιγει η μητρα τεντωνονται οι συνδεσμοι εκει .. ε δε γινεται να μην νιωθουμε και τιποτα .. Εγω σου λεω οταν περπαταω ποναω και μονο δεξια και εσυ σε μια μερια πονας? ...το μωρακι ειναι 251 γραμμαρια , ειδαμε παλι χερακια χαιρετουσε χαχααχ! πολλη πλακα! αρχες δεκεμβρη θα κανω τη β επιπεδου ε οσο να ναι εχω αγχος ...μεχρι και για τον υπερηχο που θα παω στο γιατρο μου την αλλη δευτερα εχω αγωνια . 

υποτιθεται εκανα το εμβολιο γριπης να μην αρρωστησω αλλα μαλλον αυτο που εχω ειναι κρυωμα τι να πω !

@Renezεννοω κερι στην κοιλια γτ θελω να αποτριχωσω την γραμμη κοιλιας εχουν εμφανιστει τριχουλες απο το πουθενα!! αραγε μπορω ?

 

Ναι κι εγώ μόνο από δεξιά πονάω! Αχ Ευχαριστώ! Ηρέμησα τώρα!! Εγώ ακόμη στο ψυγείο το έχω το εμβόλιο, σήμερα θα το κάνω.. την αρπαξες λογικά..  εσυ βγαίνεις από το σπίτι κανονικά; για μαθήματα εννοώ.. 

Κι εγώ ήθελα να κάνω την κοιλιά γιατί δεν είχα ούτε εγώ εκεί, αλλά νομίζω θα κάνω υπομονή.. ορμονικο είναι..


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina26 είπε:

Ναι κι εγώ μόνο από δεξιά πονάω! Αχ Ευχαριστώ! Ηρέμησα τώρα!! Εγώ ακόμη στο ψυγείο το έχω το εμβόλιο, σήμερα θα το κάνω.. την αρπαξες λογικά..  εσυ βγαίνεις από το σπίτι κανονικά; για μαθήματα εννοώ.. 

Κι εγώ ήθελα να κάνω την κοιλιά γιατί δεν είχα ούτε εγώ εκεί, αλλά νομίζω θα κάνω υπομονή.. ορμονικο είναι..

ΞΕρεςι αν μπορουμε να κανουμε ?με κερι στην κοιλια? ΛΟγικα ναι ... 

οχι δεν βγαινω διαδικτυακα κανω αλλα ολο και καπου πηγαινω δε βλεπω να μας αφηνουν στις 30 νοεμβρη ..δυσκολη μοιαζει η κατασταση με τον ιο .... ειναι τελειως βουλωμενη η μυτη ... καταρροη ...πονοκεφαλος ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 said:

ΞΕρεςι αν μπορουμε να κανουμε ?με κερι στην κοιλια? ΛΟγικα ναι ... 

οχι δεν βγαινω διαδικτυακα κανω αλλα ολο και καπου πηγαινω δε βλεπω να μας αφηνουν στις 30 νοεμβρη ..δυσκολη μοιαζει η κατασταση με τον ιο .... ειναι τελειως βουλωμενη η μυτη ... καταρροη ...πονοκεφαλος ....

Καλησπέρα κορίτσια κι εμένα γέμισε η κοιλιά και γενικώς πολύ τριχοφυία! Δεν άντεξα τις έκανα με το ξυραφάκι εκεί, έτσι κι αλλιώς ήταν σα χνούδι αλλά πολλές ενώ πριν είχα ελάχιστες... woman88 έχεις ξανακάνει με κερί στη κοιλιά? γιατί πονάει πολύ έτσι κι αλλιώς δηλαδή σ αυτό το σημείο... έκανα παλιά αλλά πολύ σπάνια γιατί δεν άντεχα το πόνο... οπότε τώρα ειδικά δε θα το τολμούσα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι εμένα γέμισε η κοιλιά και γενικώς πολύ τριχοφυία! Δεν άντεξα τις έκανα με το ξυραφάκι εκεί, έτσι κι αλλιώς ήταν σα χνούδι αλλά πολλές ενώ πριν είχα ελάχιστες... woman88 έχεις ξανακάνει με κερί στη κοιλιά? γιατί πονάει πολύ έτσι κι αλλιώς δηλαδή σ αυτό το σημείο... έκανα παλιά αλλά πολύ σπάνια γιατί δεν άντεχα το πόνο... οπότε τώρα ειδικά δε θα το τολμούσα...

Εχω ξανακανει ειχα χνουδι τωρα ομως εχει γινει τριχα .. στην εγκυμοσυνη δεν ειχα ξανακανει ... το θεμα μου ειναι αν επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη το κερι εκει στην κοιλια η ανα επηρεαζει το εμβρυο ............ορμονικο ειναι αυτο με τις τριχες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 said:

Εχω ξανακανει ειχα χνουδι τωρα ομως εχει γινει τριχα .. στην εγκυμοσυνη δεν ειχα ξανακανει ... το θεμα μου ειναι αν επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη το κερι εκει στην κοιλια η ανα επηρεαζει το εμβρυο ............ορμονικο ειναι αυτο με τις τριχες...

ναι ορμονικό, λένε μετά πέφτουν μόνες τους... ξέρω το κερί επιτρέπεται γενικά αλλά στη κοιλιά δεν έχω ιδέα... αν κ εγώ το τράβηγμα φοβάμαι δε ξέρω!

Τώρα διάβασα και τα προηγούμενα, περαστικά! κρυωματάκι θα είναι ναι, ρώτησε και το γιατρό αν μπορείς να πάρεις κάτι να βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

ΞΕρεςι αν μπορουμε να κανουμε ?με κερι στην κοιλια? ΛΟγικα ναι ... 

οχι δεν βγαινω διαδικτυακα κανω αλλα ολο και καπου πηγαινω δε βλεπω να μας αφηνουν στις 30 νοεμβρη ..δυσκολη μοιαζει η κατασταση με τον ιο .... ειναι τελειως βουλωμενη η μυτη ... καταρροη ...πονοκεφαλος ....

Πω πω αυτή η βουλωμενη μύτη δεν παλεύεται!  Βάζεις τπτ για να ανοιξει;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Πω πω αυτή η βουλωμενη μύτη δεν παλεύεται!  Βάζεις τπτ για να ανοιξει;;

Οχι δεν ξερω τι επιτρεπεται να βαλω . και καταρροη επισης . εφτιαξα ενα τσαγακι μπας και βοηθησει λιγο .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Woman88 είπε:

ΚΑΛΗΜΈΡΑ κοριτσια! Τι κανετε ; Λοιπον χθες πηγα στο γιατρο για τον πονο που σας ελεγα οτι νιωθω οπως περιγραφει η @melina26. Ολα ηαν καλα . μου ειπε οτι το μωρακι ειναι ψηλο και οτι σιγα σιγα αρχιζει να πιεζει τα διαφορα οργανα προκειμενου καπου να βολευτει και αυτο . Δνε ειδε κατι ανησηχυτικο οπως μου ειπε . Τεντωνονται οι συνδεσμοι στη μητρα !Τωρα τι να σας πω και εγω εμενα με ανησχυει ο πονος αλλα χθες ηρεμησα ! οταν κουνιεμαι το νιωθω αυτο το πραγμα!Προφανως αυτο που νιωθεις και εσυ ειναι το ιδιο το εχω οταν κινουμαι στον κολπο χαμηλα δεξια. Μου ειπε δεν τονα νησχυει κατι . Το μωρακι ηταν με τα ποδια προς τα κατω ισχιακη προβολη . Να ρωτησω τις ηδη μανουλες . Αυτο δε σημαινει πως θα μεινει σε ισχιακη προβολη μεχρι τελος της κυησης ετσι δεν ειναι ; ;;;;

Πηγα στον εμρυολογο γιατι ο γιατρος μου εέιπε σε σεμιναριο καθως ειναι καθηγητης . Αλλωστε ο εμβρυολογος διαβαζει καλυτερα εναν υπερηχο οποτε πηγα σε αυτον . Ειμαι 17 και 6. Μου ειπε ειναι νωρις για να νιωσω το μωρο και οτι απο 2οη εβδομαδα και μετα μπορει και 22 να το νιωσω να κανει την εμφανιση του και μετα πιο εντονα .  ΕΙναι 251 γραμμαρια !! Ειδαμε παλι χερακια προφιλ κτλ ! 

Την αλλη δευτερα εχω ραντεβου με το γυναικολογο μου και αρχες δεκεμβρη θα παμε για β επιπεδου !

@Mariloεγω εχω μαια αλλα σε καμια περιπτωση δε συμβουλευομαι αυτη για θεματα ιατρικα . Την συμβουλευομαι μονο να αλλαξω κανενα χαπι ,σιδηρο καμια βιταμινη και μεχρι εκει κι οταν ερθει η ωρα να με βοηθησει με τον τοκετο  . Για ολα παιρνω το γιατρομου . ΘΕωρω οτι δεν παιζει ρολο ιδιωτικο και δημοσιο . ΠΑντου υπαρχουν καλοι και κακοι . ανθρωποι συνεργασιμοι και προθυμοι και αλλοι που δεν ειναι προθυμοι για τιποτα ! 

επισης επεστρεψε η ναυτια μου !!! και εγω την καλωσορισα !! κατι με πειραζει απο τα χαπια 

μπετυ και εγω με μπουκωμα και καταρροη ειμαι μαλλον με κολλησε ο αντρα ςμου καμια ιωσουλα !

Όλα πάνε καλά λοιπόν κορίτσι μου πολύ χαίρομαι κ για εσένα:)

Φυσικά κ δεν σημαίνει ότι θα μείνει ισχιακό επειδή είναι τώρα καλε,είναι πολύ μικρό!! Συνήθως τέλη 7ου με αρχές 8ου παίρνουν τελική θέση μιας κ μετά μεγαλώνουν αρκετά για να μπορούν να κινούνται αλλά κ πάλι πολλά μωράκια γυρίζουν ακόμη κ 36η με 37η εβδομαδα!!

Εμένα ήταν στο πλάι μέχρι τον 6ο..μετα γύρισε..

εγώ σήμερα έχω γιατρό να με δει επειδή έκλεισα τις 40ημερες από τη γέννα κ πρέπει να ελέγξει τα ράμματα απο κάτω,τη μήτρα κ τα όργανα μέσα με υπέρηχο κ να κάνω κ καλλιέργεια κολπικού υγρού να δούμε αν είναι όλα καλά..δεν έχω άγχος για τα υπόλοιπα παρά μόνο για τα ράμματα να πάρω το οκ ότι είναι καλά μπας κ ξανά θυμηθώ λίγο τον αντρουλη μου χεχεχε

 

Just now, Woman88 είπε:

Ναι οταν περπαταω ποναω απο κατω! Δεν ειναι τιποα μου ειπε τα ειδε ολα πλακουντα,τραχηλο , αμνιακο υγρο ολα ηταν πολυ καλα !!Προφανως ανοιγει η μητρα τεντωνονται οι συνδεσμοι εκει .. ε δε γινεται να μην νιωθουμε και τιποτα .. Εγω σου λεω οταν περπαταω ποναω και μονο δεξια και εσυ σε μια μερια πονας? ...το μωρακι ειναι 251 γραμμαρια , ειδαμε παλι χερακια χαιρετουσε χαχααχ! πολλη πλακα! αρχες δεκεμβρη θα κανω τη β επιπεδου ε οσο να ναι εχω αγχος ...μεχρι και για τον υπερηχο που θα παω στο γιατρο μου την αλλη δευτερα εχω αγωνια . 

υποτιθεται εκανα το εμβολιο γριπης να μην αρρωστησω αλλα μαλλον αυτο που εχω ειναι κρυωμα τι να πω !

@Renezεννοω κερι στην κοιλια γτ θελω να αποτριχωσω την γραμμη κοιλιας εχουν εμφανιστει τριχουλες απο το πουθενα!! αραγε μπορω ?

 

Καλέ είσαι τρελή?? Φυσικά κ μπορείς γτ όχι?? Ότι εσύ μπορεί να τσουξεις η να πονέσεις δε σημαίνει ότι θα νιώσει κάτι το μωράκι σου..δεν έχετε το ίδιο δέρμα φίλη!! Αυτό είναι στη λιμνούλα του κ πλατσουριζει ανέμελο μέσα στη μανούλα του, μη σε νοιάζει καθόλου!!

Ίσα ίσα εγώ όταν έκανα στη κοιλιά αποτρίχωση στην εγκυμοσύνη δεν πονούσα όσο πριν..ίσως γτ ήταν πιο τεντωμένο το δέρμα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όλα πάνε καλά λοιπόν κορίτσι μου πολύ χαίρομαι κ για εσένα:)

Φυσικά κ δεν σημαίνει ότι θα μείνει ισχιακό επειδή είναι τώρα καλε,είναι πολύ μικρό!! Συνήθως τέλη 7ου με αρχές 8ου παίρνουν τελική θέση μιας κ μετά μεγαλώνουν αρκετά για να μπορούν να κινούνται αλλά κ πάλι πολλά μωράκια γυρίζουν ακόμη κ 36η με 37η εβδομαδα!!

Εμένα ήταν στο πλάι μέχρι τον 6ο..μετα γύρισε..

εγώ σήμερα έχω γιατρό να με δει επειδή έκλεισα τις 40ημερες από τη γέννα κ πρέπει να ελέγξει τα ράμματα απο κάτω,τη μήτρα κ τα όργανα μέσα με υπέρηχο κ να κάνω κ καλλιέργεια κολπικού υγρού να δούμε αν είναι όλα καλά..δεν έχω άγχος για τα υπόλοιπα παρά μόνο για τα ράμματα να πάρω το οκ ότι είναι καλά μπας κ ξανά θυμηθώ λίγο τον αντρουλη μου χεχεχε

 

Καλέ είσαι τρελή?? Φυσικά κ μπορείς γτ όχι?? Ότι εσύ μπορεί να τσουξεις η να πονέσεις δε σημαίνει ότι θα νιώσει κάτι το μωράκι σου..δεν έχετε το ίδιο δέρμα φίλη!! Αυτό είναι στη λιμνούλα του κ πλατσουριζει ανέμελο μέσα στη μανούλα του, μη σε νοιάζει καθόλου!!

Ίσα ίσα εγώ όταν έκανα στη κοιλιά αποτρίχωση στην εγκυμοσύνη δεν πονούσα όσο πριν..ίσως γτ ήταν πιο τεντωμένο το δέρμα..

ΜΕ το καλο να πας και να ειναι ολα τελεια κια να θυμηθεις τον αντρουλη σου χιχιχι!!!!!

Αρα θα κανω αποτριχωση εφοσν λεςδεν υπαρχει κινδυνος ! απλα το λεω επειδη το κερι ειναι ζεστο αφενος και αφετερου αν επιτρεπεται επειδη ειναι σαν χημικο ...αλλα δεν ειναι οπως η κρεμα αποτριχωσης που ειναι φουλ στα χημικα ! Αυτο με ανησχυει μηοως περναει καποια ουσια μεσα! 

Αρα λες οτι θα γυρισει λογικα ε ; ΕΠισης η β επιπεδου κραταει μια ωρα οση μου ειπε ο γιατρος;βλεπει τ απανατ σε αυτη ?μου ειπε να μην τον ρωτησω ξανα για το ρινικο χαχαχ.σου λεει η κοπελα ειναι τρελη!!!

εκανα και κατι δεκατακια.... για καταροοη ξερετε κατι να βοηαθει ?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Woman88 είπε:

ΜΕ το καλο να πας και να ειναι ολα τελεια κια να θυμηθεις τον αντρουλη σου χιχιχι!!!!!

Αρα θα κανω αποτριχωση εφοσν λεςδεν υπαρχει κινδυνος ! απλα το λεω επειδη το κερι ειναι ζεστο αφενος και αφετερου αν επιτρεπεται επειδη ειναι σαν χημικο ...αλλα δεν ειναι οπως η κρεμα αποτριχωσης που ειναι φουλ στα χημικα ! Αυτο με ανησχυει μηοως περναει καποια ουσια μεσα! 

Αρα λες οτι θα γυρισει λογικα ε ; ΕΠισης η β επιπεδου κραταει μια ωρα οση μου ειπε ο γιατρος;βλεπει τ απανατ σε αυτη ?μου ειπε να μην τον ρωτησω ξανα για το ρινικο χαχαχ.σου λεει η κοπελα ειναι τρελη!!!

εκανα και κατι δεκατακια.... για καταροοη ξερετε κατι να βοηαθει ?

Χαχαχ τον καημένο φαντάζομαι πόσες φορές έχεις ρωτήσει :mrgreen: σε κατάλαβαινω μάνα είσαι κ εσύ πουλάκι μου ,απλά λίγο πιο αγχωτική τι να σε κάνουμε?? Σε θέλουμε έτσι όπως εισαι:x

Μπορεί να κρατήσει κ λιγότερο η Β επιπέδου σου αν έχει καλή θέση το μωρό οπότε κανόνισε να μας ρωτάς μετα πανικόβλητη γτ κράτησε 40' ενώ σου είχε πει μια ώρα κ αν πρόλαβε να τα δει όλα κ τα δικά σου χαχχαχα

Ναι βλέπουν τα πάντα..όλα τα όργανα του παιδιού κ τη λειτουργία τους,τα οστά,αν είναι αρτιμελες,εγκέφαλο,αμνιακό υγρό,πλακούντα κ εσύ θα δεις τη κορούλα σου σε ένα υπέροχο 3d  να την ερωτευτείς:x βέβαια live είναι πολύ πολύ πολύ πιο όμορφα....!!.

Μπορείς να κάνεις veet ρε αγάπη που είναι κρύο κερί από το σούπερ..εγώ τέτοιο εκανα..βέβαια μη σε νοιάζει η θερμότητα κ στο κερί που λες εσύ γτ είναι στιγμιαία ,εμείς δε θέλουμε να ανέβει πολύ η θερμοκρασία του μωρού για ώρα,τώρα στο 1' που θα κάνεις να το τραβήξεις δεν υπάρχει θέμα!!

Όσο για τα χημικά ναι να προσέχουμε είπαμε αλλά αν σου πω πόσα είναι γύρω μας που αναπνέουμε ή ακουμπάμε θα πρέπει να μπουμε σε γυάλα!! Παν μέτρον άριστον! Τίποτε δε παθαίνουν βρε!!

Για τη καταρροή δε γνωρίζω..γενικά για φάρμακα πάντα ρωτά τον γιατρό σου κ μην ακούς καμία μας!!

Link to comment
Share on other sites

Καποια απο αυτα δεν τα βλεπει και στους υπερηχους αναπτυξης ; πχ ανατομια,νεφρους, ακρα  κτλ /?

οσο για το ρινικο οχι τον ρωτησα απλα χθες και μου λεει καναμε οτι πιο αξιοπιστο υπαρχει ...δεν θα ασχοληθουμε καν με αυτο στην β επιπεδου....

γινεται παντα 3d?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καποια απο αυτα δεν τα βλεπει και στους υπερηχους αναπτυξης ; πχ ανατομια,νεφρους, ακρα  κτλ /?

οσο για το ρινικο οχι τον ρωτησα απλα χθες και μου λεει καναμε οτι πιο αξιοπιστο υπαρχει ...δεν θα ασχοληθουμε καν με αυτο στην β επιπεδου....

γινεται παντα 3d?

Εξαρτάται νομίζω μηχάνημα του κάθε ιατρου. Οι εμβρυολογοι επειδή κοιτάνε λεπτομέρειες έχουν συνήθως τελευταία μηχανήματα που ναι δείχνουν 3d..

Σε ποιον θα πας? Στην αυχενική ο ίδιος δε σου έκανε που θα σου κάνει τη β επιπέδου? Εκεί δεν είδες 3d?

Ναι πολλά τα βλέπουν κ στον απλά υπέρηχο αλλά όχι τόσο λεπτομερώς. Επίσης οι εμβρυολογοι είναι εξειδικευμένοι στα έμβρυα κ τα βλέπουν καλύτερα από τον γυναικολόγο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina26 είπε:

Κορίτσια έκανα το εμβόλιο πριν 2 ώρες περίπου.. με έπιασε πονοκέφαλος.. λέτε να είναι από αυτό; να ανησυχησω;

Μάλλον από την εγκυμοσύνη είναι βρε..σου πέρασε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...