Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Woman88 said:

A ακουγεται τελειο αυτο που λες !!! ρυθμιζονται οι τιρατες σε αυτο που λες ? Εγω πχ που το νουμερο μου (πλεον ) ειναι 90Β θα χρειαστω large ? δυο νουμερα μεγαλυτερο σουτιεν .φοραω πλεον κοριτσια.. χαχαχα

οχι δε ρυθμίζονται...βαλτο να το δεις στο ίντερνετ είναι τελείως χωρίς ραφές! εγώ πχ είχα πάρει ούτε θυμάμαι το large νομίζω, μου έκανε και το medium και το large αλλά οριακά προτίμησα το Large και φόραγα 75b /c τότε τώρα ήμουν πια στο 85b και δε μου κάνουν ούτε αυτά πλέον (τα κλασικά με τις μπανέλες δηλ) αλλά αυτό πάλι είναι άνετο γιατί είναι πολύ μαλακό... μπορείς να κοιτάξεις και για μαλακά μπουστάκια που είναι και θηλασμού όμως να τα έχεις και για μετά! Κι εγώ θέλω να παραγγείλω κάποια στιγμή αλλά το αφήνω για αργότερα να πάρω και πυτζάμα για το μαιευτήριο...

έχω παραγγείλει ρε κορίτσια από hm από μέσα νοέμβρη κάτι μπλουζάκια εγκυμοσύνης για τον ύπνο κ το σπίτι γιατί δε χωράω πλέον και ακόμα να έρθουν! από oysho τουλάχιστον κάτι εσώρουχα μου ήρθαν σχετικά γρήγορα...

Just now, Valentina85 said:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Να συστηθώ και εγώ! Μου πήρε μερικές ημέρες να διαβάσω τις 162 σελίδες αλλά!!!! Νιώθω λες και σας ξέρω καιρό! Εϊμαι και εγώ του Μαϊου αν το θελήσει ο Μπέμπης φυσικά και μου κάνει τη τιμή να έρθει στην ώρα του :) Αλλιώς μπορεί να έρθει Απρίλιο!

Σας παρακολουθώ και εύχομαι καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες σε όλες μας! 

Εχω κλείσει Β επιπέδου 7 Ιανουαρίου και ανυπομονώ τόσο πολύ γιατί δεν νιώθω το μικρό (ειδικά τις τελευταιες ημέρες εχει πέσει σιγή ασυρμάτου). Μάλλον δαβάζοντας είναι το οτι έχω πρόσθιο πλακούντα που κανει αυτή τη μόνωση και δεν τον νιώθω. 'Ισως τα κιλά! Η αυχενική ήταν στα καλύτερα που μπορεί να έχει μια γυναίκα της ηλικίας μου μαζί με την αιματολογική.

Είμαι 35 δυστυχώς δεν έχω σύντροφο να με βοηθήσει και έχω περάσει και εγω τα ζόρια μου (αιμοραγια  το 1ο 3μηνο παραλίγο να τον χάσω, κατάκλιση ακόμη και τώρα γιατί φοβόμαστε για το τράχηλο είχε μικρύνει απειλητικά, πάρα πάρα πολλα κιλά) είναι και η καραντίνα στη μέση και δεν παλεύεται η μοναξίά! 

Καλώς ήρθες! Μην αγχώνεσαι κ εμείς αυτό λέγαμε λίγες μέρες πριν μια το νιώθουμε μια όχι... εγώ για μια εβδομάδα δεν ένιωθα τίποτα είχα στείλει και στο γιατρό αγχωμένη γιατί σταμάτησε, τελικά τη μέρα που πήγα για υπέρηχο τον ένιωθα κανονικότατα από την αναμονή ακόμα, τον είδαμε και ζωηρότατο στον υπέρηχο!

Λυπάμαι για τα ζόρια που πέρασες το πρώτο τρίμηνο, ελπίζω να ξεπεράστηκαν όλα τώρα! κι εγώ 36 είμαι είμαστε κοντά! όσο για τη μοναξιά να σκέφτεσαι ότι σε λίγο καιρό θα έχεις την ομορφότερη παρέα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, olpapa είπε:

οχι δε ρυθμίζονται...βαλτο να το δεις στο ίντερνετ είναι τελείως χωρίς ραφές! εγώ πχ είχα πάρει ούτε θυμάμαι το large νομίζω, μου έκανε και το medium και το large αλλά οριακά προτίμησα το Large και φόραγα 75b /c τότε τώρα ήμουν πια στο 85b και δε μου κάνουν ούτε αυτά πλέον (τα κλασικά με τις μπανέλες δηλ) αλλά αυτό πάλι είναι άνετο γιατί είναι πολύ μαλακό... μπορείς να κοιτάξεις και για μαλακά μπουστάκια που είναι και θηλασμού όμως να τα έχεις και για μετά! Κι εγώ θέλω να παραγγείλω κάποια στιγμή αλλά το αφήνω για αργότερα να πάρω και πυτζάμα για το μαιευτήριο...

έχω παραγγείλει ρε κορίτσια από hm από μέσα νοέμβρη κάτι μπλουζάκια εγκυμοσύνης για τον ύπνο κ το σπίτι γιατί δε χωράω πλέον και ακόμα να έρθουν! από oysho τουλάχιστον κάτι εσώρουχα μου ήρθαν σχετικά γρήγορα...

Καλώς ήρθες! Μην αγχώνεσαι κ εμείς αυτό λέγαμε λίγες μέρες πριν μια το νιώθουμε μια όχι... εγώ για μια εβδομάδα δεν ένιωθα τίποτα είχα στείλει και στο γιατρό αγχωμένη γιατί σταμάτησε, τελικά τη μέρα που πήγα για υπέρηχο τον ένιωθα κανονικότατα από την αναμονή ακόμα, τον είδαμε και ζωηρότατο στον υπέρηχο!

Λυπάμαι για τα ζόρια που πέρασες το πρώτο τρίμηνο, ελπίζω να ξεπεράστηκαν όλα τώρα! κι εγώ 36 είμαι είμαστε κοντά! όσο για τη μοναξιά να σκέφτεσαι ότι σε λίγο καιρό θα έχεις την ομορφότερη παρέα!

Σε ευχαριστώ πολύ αυτό σκέφτομαι και χαλαρώνω, ότι με το νέο έτος θα αλλάξει η ζωή μου ριζικά και ανυπομονώ  τώρα πάμε καλύτερα αλλα πρέπει να μη κουράζομαι! Δύσκολο όταν οοοοολο το σπίτι είναι υπ ευθύνη σου... Απλά επιλέγω τι χρειάζεται άμεσα να καθαρίσω και ίσως χρειαστώ καθαρίστρια..! 

Όσο για τα h&m επειδή τα διαχειρίζεται η econt και έπειτα τα δίνει στην acs κάνει πάρα πολύ καιρό αυτή τη περίοδο λόγο black friday και φυσικά της κατάστασης της γνώριμης με. Τον όγκο αποστολών και παραδόσεων! Θα έρθει! 

Σουτιέν πήρα το 85D από H&M και μου κάνει στη πλάτη τώρα οριακά ενώ το cup είναι τέρμα άνετο. Oysho αξίζει?? Γιατί ειχα δει ενα βίντεο που έδειχνε μια κοπέλα ότι χάλασαν αρκετά γρήγορα! Ωστόσο μπορεί να έχει πολύ καλύτερη ποιότητα τώρα αλήθεια πως σου φάνηκαν? 


Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

οχι δε ρυθμίζονται...βαλτο να το δεις στο ίντερνετ είναι τελείως χωρίς ραφές! εγώ πχ είχα πάρει ούτε θυμάμαι το large νομίζω, μου έκανε και το medium και το large αλλά οριακά προτίμησα το Large και φόραγα 75b /c τότε τώρα ήμουν πια στο 85b και δε μου κάνουν ούτε αυτά πλέον (τα κλασικά με τις μπανέλες δηλ) αλλά αυτό πάλι είναι άνετο γιατί είναι πολύ μαλακό... μπορείς να κοιτάξεις και για μαλακά μπουστάκια που είναι και θηλασμού όμως να τα έχεις και για μετά! Κι εγώ θέλω να παραγγείλω κάποια στιγμή αλλά το αφήνω για αργότερα να πάρω και πυτζάμα για το μαιευτήριο...

έχω παραγγείλει ρε κορίτσια από hm από μέσα νοέμβρη κάτι μπλουζάκια εγκυμοσύνης για τον ύπνο κ το σπίτι γιατί δε χωράω πλέον και ακόμα να έρθουν! από oysho τουλάχιστον κάτι εσώρουχα μου ήρθαν σχετικά γρήγορα...

Καλώς ήρθες! Μην αγχώνεσαι κ εμείς αυτό λέγαμε λίγες μέρες πριν μια το νιώθουμε μια όχι... εγώ για μια εβδομάδα δεν ένιωθα τίποτα είχα στείλει και στο γιατρό αγχωμένη γιατί σταμάτησε, τελικά τη μέρα που πήγα για υπέρηχο τον ένιωθα κανονικότατα από την αναμονή ακόμα, τον είδαμε και ζωηρότατο στον υπέρηχο!

Λυπάμαι για τα ζόρια που πέρασες το πρώτο τρίμηνο, ελπίζω να ξεπεράστηκαν όλα τώρα! κι εγώ 36 είμαι είμαστε κοντά! όσο για τη μοναξιά να σκέφτεσαι ότι σε λίγο καιρό θα έχεις την ομορφότερη παρέα!

ΘΑ μπω να το κοιταξω ναι !!! Το large γραφει μεχρι ποια νουμερα ειναι πχ 85 β κτλ ? 

Εγω παρηγγειλα απο hm ενα κολλαν ροζ για το σπιτι μου αρεσε πολυ και κατι βρακακια τα οποια ειναι λιγο μεγαλουτσικα αλαλ θα μου χρειαστουν οποτε δεν τα αλλαξα. ειναι  φαρδια στο πλαι και γενικα βοηθανε μαλλον ! εγω σημερα δεν το εχω νιωσει καθλου και ανησυχω παλι λιγακι αλλα προχθες ειχα παει για υπερηχο και ηταν ολα καλα !!!! ... ειναι φυσιολογικο λες ε? ειμαι 23η εβδομαδα!! 

@Valentina85 αρχικα καλως ηρθες στην ομαδα μας και εμ το καλο το μωρακι σου !!! ΛΥπαμαι που ταλαιπωρηθηκες στηνα ρχη όπως και για τη μοναξια που βιωνεις  ομως τωρα ερχονται τα καλυτερα !! Να εχεις πιστη και θετικη σεψη !! ΠΕς μας για εσενα λιγα πραγματα να σε γνωρισουμε !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Valentina85 said:

Σε ευχαριστώ πολύ αυτό σκέφτομαι και χαλαρώνω, ότι με το νέο έτος θα αλλάξει η ζωή μου ριζικά και ανυπομονώ  τώρα πάμε καλύτερα αλλα πρέπει να μη κουράζομαι! Δύσκολο όταν οοοοολο το σπίτι είναι υπ ευθύνη σου... Απλά επιλέγω τι χρειάζεται άμεσα να καθαρίσω και ίσως χρειαστώ καθαρίστρια..! 

Όσο για τα h&m επειδή τα διαχειρίζεται η econt και έπειτα τα δίνει στην acs κάνει πάρα πολύ καιρό αυτή τη περίοδο λόγο black friday και φυσικά της κατάστασης της γνώριμης με. Τον όγκο αποστολών και παραδόσεων! Θα έρθει! 

Σουτιέν πήρα το 85D από H&M και μου κάνει στη πλάτη τώρα οριακά ενώ το cup είναι τέρμα άνετο. Oysho αξίζει?? Γιατί ειχα δει ενα βίντεο που έδειχνε μια κοπέλα ότι χάλασαν αρκετά γρήγορα! Ωστόσο μπορεί να έχει πολύ καλύτερη ποιότητα τώρα αλήθεια πως σου φάνηκαν? 

Ναι! ότι δε χρειάζεται άμεσα καθάρισμα απλά άφηνε το χαχα κ εγώ στην αρχή μου την έδινε να τα βλέπω γιατί είμαι τελειομανής αλλά το ξεπέρασα! Μόνο τα ρούχα να είναι καθαρά και οι επιφάνειες που έχω να κάνω άμεσα με αυτές, μπάνιο κουζίνα τραπέζι κ παραδίπλα ας μαζεύεται η σκόνη! Ευτυχώς βοηθάνε που και που και οι μαμάδες

Το περίεργο είναι ότι έχω παραλάβει άλλα πράγματα από acs που παρείγγειλα πολύ αργότερα... η hm όμως εκεί! Από oysho έπαιρνα προ εγκυμοσύνης σουτιέν κ η ποιότητα μ άρεσε πολύ, αλλά δεν πήρα τώρα, είχα δει ένα θηλασμού μεν αλλά δεν πήρα... σλιπάκια πήρα κ εγώ γιατί πλέον δε μου κάνανε αυτά που είχα και σορτσάκια για τον ύπνο... έχουν χαλάσει και λίγο τη σελίδα τελευταία κ δε βόλευε κ εγκυμοσύνης δεν είχε και πολλά πράγματα...

Just now, Woman88 said:

ΘΑ μπω να το κοιταξω ναι !!! Το large γραφει μεχρι ποια νουμερα ειναι πχ 85 β κτλ ? 

Εγω παρηγγειλα απο hm ενα κολλαν ροζ για το σπιτι μου αρεσε πολυ και κατι βρακακια τα οποια ειναι λιγο μεγαλουτσικα αλαλ θα μου χρειαστουν οποτε δεν τα αλλαξα. ειναι  φαρδια στο πλαι και γενικα βοηθανε μαλλον ! εγω σημερα δεν το εχω νιωσει καθλου και ανησυχω παλι λιγακι αλλα προχθες ειχα παει για υπερηχο και ηταν ολα καλα !!!! ... ειναι φυσιολογικο λες ε? ειμαι 23η εβδομαδα!! 

@Valentina85 αρχικα καλως ηρθες στην ομαδα μας και εμ το καλο το μωρακι σου !!! ΛΥπαμαι που ταλαιπωρηθηκες στηνα ρχη όπως και για τη μοναξια που βιωνεις  ομως τωρα ερχονται τα καλυτερα !! Να εχεις πιστη και θετικη σεψη !! ΠΕς μας για εσενα λιγα πραγματα να σε γνωρισουμε !!! 

δε ξέρω να σου πω για την αντιστοιχία...  ναι τα βρακάκια θα σου χρειαστούν αργότερα χαχα!

καλέ ναι κοιμούνται κ αυτά κουνιόμαστε κ εμείς δε γίνεται να τα νιώθουμε συνέχεια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Εγώ είμαι από Ρόδο!!!!! Κ εγω παραγγειλα από το hm κατι κολαν εγκυμοσύνης γιατι τ δικά μ με στενεύουν πλέον κ ακομα να έρθουν :( εντομεταξι δεν ηξερα κ τ νούμερο να τ παρω κ τ πηρα large όπως φοραω δλδ τωρα  για να δουμε!! Εγώ θα κάνω αγορακι!! Μπορώ να πω ότι η β επιπέδου ηταν η πιο ωραία εξέταση γιατι ηδη το μωρακι εχει αναπτυχθεί κ καταλαβαίνεις πολλα πραγματα !! Βέβαια πηγαμε να τ βγάλουμε και μια φωτογραφία 3d να τον δούμε αλλα ειχε βαλει τ πόδια του στο προσωπο του και δεν φαινόταν καθόλου!! Είναι 493γρ!! Τώρα έχω επόμενο ραντεβού 14 Ιανουαρίου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , Woman88 είπε:

Κατσε να ανοιξουν πρωτα τα σχολεια γιατι λενε τωρα οτι μαλλον τα δημοτικα θα ανοιξουν πρωτα .... γινεται χαμος με τον ιο .... Εγω κουραζομαι οταν μιλαω πολλες ωρες ... λαχανιαζω δεν μπορω να διαβασω ενιαια ενα κειμενο ... Και εγω καπου εκει σκεφτομαι να σταματησω! Σε οσους εχω πει οτι ειμαι εγκυος μου ειπαν ενταξει για λιγους μηνες θα διαβασουν μονα τους τα παιδια , πηγα να πω ενταξει τωρα θυμηθηκαν να διαβασουν μονα τους χαχαχαχαχα. 

Και εγω φοβομουν να κανω σεξ αλλα απο την αλλη οι ορμονες μου δεν αντεχαν και πολυ και με διαβεβαιωσε ο γυναικολογος οτι το μωρακι ειναι τελεια προστατευμενο εκει μεσα οποτε γιατι να το στρεουμαστε? Ενταξει δε σου ειπα να κρεμαστουμε απο τους πολυελαιους χαχαχα, αλλα κανουμ σιγα σιγα ... εμενα οι ορμονες εχουν τρελαθει .. αφηστε που κλαιω με το παραμικρο και για ασημαντα πραγματα ... χθες εκλαψα γιατι ειδα κατι στις ειδησεις για ενα σκυλακι και δεν μπορουσα να συνελθω χαχαχαχα! μου λεει ο αντρα ςμου αγαοη μου οι ορμονες σου δεν ειναι στα πολυ καλα τους χαχαχα!

 

@kiki_taki ολες οι γυναικε ςπου εχουν βιωσει μια η παραπανω αποβολες νομιζω καποια στιγμη κατανοουν οτι πρεπει να προχωρησουν απλα χρειαζεται χρονο ... και τωρα πρεπει να σκεφτομαστε θετικα και να κοιταμε μπροστα !!! Εσυ εχεις ψωνισει τιποτα για το μωρακι σου ?

@Maria92 καλη επιτυχια με τους υπερηχους και με τον β επιπεδου ! ΘΑ περασει πολυ γρηγορα ο καιρος και ολα θα πανε κατ ευχην !!! οταν μπιε το νεο ετος θα δειτε ποσο γρηγορα θα περαει ο καιρος !! Πρωτη στην παρεα νομιζω γενναει η @Vaso11.4.11 με το καλο ? η κανω λαθος ? 

που θα γεννησετε οι νεες κοπελες της παρεας μας πειτε μας λιγα πραγματα !!

Ψαχνω ενα σουτιεν ... πηρα ενα απο το ιντερνετ αλλα το αισθανομαι λιγακι μικρο στην πλατη σα να με στενευει ... ενω ειναι το νουμερο που πρεπει .. και αρκετες φορες δεν φοραω σουτιεν ομως μου ειπε η μαια πως δεν ειναι καλο να μην φοραμε σουτιεν γτ πρεπει να στηριζεται το στηθος .. αλλα κοριτσια αφυκτιω !!!!!!! Εχετε καποια ιδεα?

 

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Εγώ πρώτα ο Θεός θα γεννήσω στο "Λητώ" και είμαι από τις τελευταίες του Μαΐου (28/5) εκτός αν μας κάνει κανένα μπαμ νωρίτερα. 

Όσον αφορά στα σουτιέν εγώ φοράω ολημερίς και ολονυχτίς τα μπουστακια που είναι πολύ μαλακα και τα οποία μου κάνουν ακόμα. Δεν έχω αγοράσει καινούργια. Πριν μείνω έγκυος ήμουν πολύ αδύνατη με πίτα στήθος οπότε τώρα έχει απλά γεμίσει. 


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mira94 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Εγώ είμαι από Ρόδο!!!!! Κ εγω παραγγειλα από το hm κατι κολαν εγκυμοσύνης γιατι τ δικά μ με στενεύουν πλέον κ ακομα να έρθουν :( εντομεταξι δεν ηξερα κ τ νούμερο να τ παρω κ τ πηρα large όπως φοραω δλδ τωρα  για να δουμε!! Εγώ θα κάνω αγορακι!! Μπορώ να πω ότι η β επιπέδου ηταν η πιο ωραία εξέταση γιατι ηδη το μωρακι εχει αναπτυχθεί κ καταλαβαίνεις πολλα πραγματα !! Βέβαια πηγαμε να τ βγάλουμε και μια φωτογραφία 3d να τον δούμε αλλα ειχε βαλει τ πόδια του στο προσωπο του και δεν φαινόταν καθόλου!! Είναι 493γρ!! Τώρα έχω επόμενο ραντεβού 14 Ιανουαρίου 

ΜΠραβο κουκλιτσα μου !!!! Ολα καλα θα είναι και στο επομενο ραντεβου και μεχρι τελους !!!! Εγω παρηγγειλα κολλαν π.χ φορουσα medium τωρα πηρα large ενα που προσαρμοζεται στην κοιλια . μεγαλωνει η κοιλια φραδαινει και το κολλαν ηρθε γρηγορα σχετικα 7/12 τοπαρηγγειλα και χθες ηρθε. Θλω να παρω κανενα φορεματακι αλλα δεν ξερω απο που γιατι το φορεμα αν δε το δοκιμασεις ... επισης χρειαζομαι μπουφαν κανενα δε μου κουμπωνει πλεον! μαλλον και εγω μπουστακι θα παρω πηρα ενα θηλασμου εγκυμοσυνης αλλα δεν αντεχα το εβγαλα και αυτο !

@Maria92 ωραια !!!!! και μενα ο γυναικολογος μου ειναι στο λητω και στο αρεταιειο αλλα θα γεννησω πρωτα ο θεος στο αρεταιειο !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

ΜΠραβο κουκλιτσα μου !!!! Ολα καλα θα είναι και στο επομενο ραντεβου και μεχρι τελους !!!! Εγω παρηγγειλα κολλαν π.χ φορουσα medium τωρα πηρα large ενα που προσαρμοζεται στην κοιλια . μεγαλωνει η κοιλια φραδαινει και το κολλαν ηρθε γρηγορα σχετικα 7/12 τοπαρηγγειλα και χθες ηρθε. Θλω να παρω κανενα φορεματακι αλλα δεν ξερω απο που γιατι το φορεμα αν δε το δοκιμασεις ... επισης χρειαζομαι μπουφαν κανενα δε μου κουμπωνει πλεον! μαλλον και εγω μπουστακι θα παρω πηρα ενα θηλασμου εγκυμοσυνης αλλα δεν αντεχα το εβγαλα και αυτο !

@Maria92 ωραια !!!!! και μενα ο γυναικολογος μου ειναι στο λητω και στο αρεταιειο αλλα θα γεννησω πρωτα ο θεος στο αρεταιειο !

Α στο Αρεταιειο γεννήθηκα! Η μαμά μου έχει να πει τα καλύτερα, αλλά εμένα η γιατρός μου δε συνεργάζεται με δημόσια. 

Μπουφάν θα χρειαστώ και εγώ κάποια στιγμή. Αυτό το είχα ξεχάσει. Λογικό όμως, αφού δεν κυκλοφορούμε. 

  • Χαχα 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mira94 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Εγώ είμαι από Ρόδο!!!!! Κ εγω παραγγειλα από το hm κατι κολαν εγκυμοσύνης γιατι τ δικά μ με στενεύουν πλέον κ ακομα να έρθουν :( εντομεταξι δεν ηξερα κ τ νούμερο να τ παρω κ τ πηρα large όπως φοραω δλδ τωρα  για να δουμε!! Εγώ θα κάνω αγορακι!! Μπορώ να πω ότι η β επιπέδου ηταν η πιο ωραία εξέταση γιατι ηδη το μωρακι εχει αναπτυχθεί κ καταλαβαίνεις πολλα πραγματα !! Βέβαια πηγαμε να τ βγάλουμε και μια φωτογραφία 3d να τον δούμε αλλα ειχε βαλει τ πόδια του στο προσωπο του και δεν φαινόταν καθόλου!! Είναι 493γρ!! Τώρα έχω επόμενο ραντεβού 14 Ιανουαρίου 

Με το καλό! @Mira94 τι καλά ο μικρούλης! Μπράβο! Δε πειράζει τουλάχιστον είδατε τα σημαντικά και αυτό έχει σημασία έχεις να τον χαρείς άπειρα όταν έρθει!

Για h&m πήρα το κολάν σε large έχει πολύ ελαστικότητα αξίζει άπειρα! Είχα πάρει το πακέτο των 2 τα λάτρεψα! 

Just now, Woman88 είπε:

ΘΑ μπω να το κοιταξω ναι !!! Το large γραφει μεχρι ποια νουμερα ειναι πχ 85 β κτλ ? 

Εγω παρηγγειλα απο hm ενα κολλαν ροζ για το σπιτι μου αρεσε πολυ και κατι βρακακια τα οποια ειναι λιγο μεγαλουτσικα αλαλ θα μου χρειαστουν οποτε δεν τα αλλαξα. ειναι  φαρδια στο πλαι και γενικα βοηθανε μαλλον ! εγω σημερα δεν το εχω νιωσει καθλου και ανησυχω παλι λιγακι αλλα προχθες ειχα παει για υπερηχο και ηταν ολα καλα !!!! ... ειναι φυσιολογικο λες ε? ειμαι 23η εβδομαδα!! 

@Valentina85 αρχικα καλως ηρθες στην ομαδα μας και εμ το καλο το μωρακι σου !!! ΛΥπαμαι που ταλαιπωρηθηκες στηνα ρχη όπως και για τη μοναξια που βιωνεις  ομως τωρα ερχονται τα καλυτερα !! Να εχεις πιστη και θετικη σεψη !! ΠΕς μας για εσενα λιγα πραγματα να σε γνωρισουμε !!! 

Καλώς σας βρήκα πολύ χάρηκα γιατί του Μαΐου δεν είναι τόσο ενεργό και εσείς έχετε τόσο όμορφη ομάδα!! 

Λοιπόν εργάζομαι για την Αμερική σε εταιρία προσφοράς πλατφόρμας στοιχήματισμου (καζίνο και στοίχημα) σε πολλούς πελάτες σε Ευρώπη και Αμερική είναι λίγο περίεργα τα ωράρια αλλα για την ώρα δουλεύω απόγευμα 3 με 11! Κυνηγούσα φουλ καριέρα και δεν ειχα χρόνο για άντρες μέχρι που ένα ωραιότατο βράδυ μετά ποτών και βασάνων έγινε η ζημιτσα! Φυσικά ο φίλος ούτε να το ακούσει εγώ σκέφτηκα αν όχι τώρα πότε? Το αποφάσισα παρόλο που ο φίλος δεν... Τον κράτησα το μικρό... Δύσκολα αλλα οταν σκέφτομαι ότι θα τον κρατήσω αγκαλιά περνάνε όλα!!!! 

Just now, olpapa είπε:

Ναι! ότι δε χρειάζεται άμεσα καθάρισμα απλά άφηνε το χαχα κ εγώ στην αρχή μου την έδινε να τα βλέπω γιατί είμαι τελειομανής αλλά το ξεπέρασα! Μόνο τα ρούχα να είναι καθαρά και οι επιφάνειες που έχω να κάνω άμεσα με αυτές, μπάνιο κουζίνα τραπέζι κ παραδίπλα ας μαζεύεται η σκόνη! Ευτυχώς βοηθάνε που και που και οι μαμάδες

Το περίεργο είναι ότι έχω παραλάβει άλλα πράγματα από acs που παρείγγειλα πολύ αργότερα... η hm όμως εκεί! Από oysho έπαιρνα προ εγκυμοσύνης σουτιέν κ η ποιότητα μ άρεσε πολύ, αλλά δεν πήρα τώρα, είχα δει ένα θηλασμού μεν αλλά δεν πήρα... σλιπάκια πήρα κ εγώ γιατί πλέον δε μου κάνανε αυτά που είχα και σορτσάκια για τον ύπνο... έχουν χαλάσει και λίγο τη σελίδα τελευταία κ δε βόλευε κ εγκυμοσύνης δεν είχε και πολλά πράγματα...

δε ξέρω να σου πω για την αντιστοιχία...  ναι τα βρακάκια θα σου χρειαστούν αργότερα χαχα!

καλέ ναι κοιμούνται κ αυτά κουνιόμαστε κ εμείς δε γίνεται να τα νιώθουμε συνέχεια!

Ναι ναι δε φταίει μόνο η acs είναι η econt που κάνει πρώτα μια καθυστέρηση συν μετα την ACS αντίο δέμα τα λέμε του χρόνου! Εγώ παρέλαβα σήμερα δέμα h&m από Black friday και ενθουσιαστηκα! Πάντως καλή ποιότητα αξίζουν τα σουτιέν! 

Τώρα σκέφτομαι να πάρω από patpat 

  • Μου αρέσει 4

Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Valentina85 είπε:

Με το καλό! @Mira94 τι καλά ο μικρούλης! Μπράβο! Δε πειράζει τουλάχιστον είδατε τα σημαντικά και αυτό έχει σημασία έχεις να τον χαρείς άπειρα όταν έρθει!

Για h&m πήρα το κολάν σε large έχει πολύ ελαστικότητα αξίζει άπειρα! Είχα πάρει το πακέτο των 2 τα λάτρεψα! 

Καλώς σας βρήκα πολύ χάρηκα γιατί του Μαΐου δεν είναι τόσο ενεργό και εσείς έχετε τόσο όμορφη ομάδα!! 

Λοιπόν εργάζομαι για την Αμερική σε εταιρία προσφοράς πλατφόρμας στοιχήματισμου (καζίνο και στοίχημα) σε πολλούς πελάτες σε Ευρώπη και Αμερική είναι λίγο περίεργα τα ωράρια αλλα για την ώρα δουλεύω απόγευμα 3 με 11! Κυνηγούσα φουλ καριέρα και δεν ειχα χρόνο για άντρες μέχρι που ένα ωραιότατο βράδυ μετά ποτών και βασάνων έγινε η ζημιτσα! Φυσικά ο φίλος ούτε να το ακούσει εγώ σκέφτηκα αν όχι τώρα πότε? Το αποφάσισα παρόλο που ο φίλος δεν... Τον κράτησα το μικρό... Δύσκολα αλλα οταν σκέφτομαι ότι θα τον κρατήσω αγκαλιά περνάνε όλα!!!! 

Ναι ναι δε φταίει μόνο η acs είναι η econt που κάνει πρώτα μια καθυστέρηση συν μετα την ACS αντίο δέμα τα λέμε του χρόνου! Εγώ παρέλαβα σήμερα δέμα h&m από Black friday και ενθουσιαστηκα! Πάντως καλή ποιότητα αξίζουν τα σουτιέν! 

Τώρα σκέφτομαι να πάρω από patpat 

Ωωω εντυπωσιάστηκα με τη δουλειά σου, αλλά και με το τσαγανο και το θάρρος που έχεις!!! Μπράβο σου!! Πολλά συγχαρητήρια! Θα αποζημιωθείς μόλις κρατήσεις αγκαλιά του παιδάκι σου!!

Κορίτσια, ενώ έχω ενθουσιαστεί με τα ρουχαλάκια από την patpat, προβληματίζομαι για την ποιότητα τους και έμαθα ότι αυτά έρχονται από την Κίνα . Βέβαια πολλά προϊόντα που χρησιμοποιούμε είναι κινέζικα . Έχετε παραγγείλει από εκεί; Και αν ναι πώς σας φάνηκε η ποιότητα;

  • Ευχαριστώ 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Valentina85 said:

Με το καλό! @Mira94 τι καλά ο μικρούλης! Μπράβο! Δε πειράζει τουλάχιστον είδατε τα σημαντικά και αυτό έχει σημασία έχεις να τον χαρείς άπειρα όταν έρθει!

Για h&m πήρα το κολάν σε large έχει πολύ ελαστικότητα αξίζει άπειρα! Είχα πάρει το πακέτο των 2 τα λάτρεψα! 

Καλώς σας βρήκα πολύ χάρηκα γιατί του Μαΐου δεν είναι τόσο ενεργό και εσείς έχετε τόσο όμορφη ομάδα!! 

Λοιπόν εργάζομαι για την Αμερική σε εταιρία προσφοράς πλατφόρμας στοιχήματισμου (καζίνο και στοίχημα) σε πολλούς πελάτες σε Ευρώπη και Αμερική είναι λίγο περίεργα τα ωράρια αλλα για την ώρα δουλεύω απόγευμα 3 με 11! Κυνηγούσα φουλ καριέρα και δεν ειχα χρόνο για άντρες μέχρι που ένα ωραιότατο βράδυ μετά ποτών και βασάνων έγινε η ζημιτσα! Φυσικά ο φίλος ούτε να το ακούσει εγώ σκέφτηκα αν όχι τώρα πότε? Το αποφάσισα παρόλο που ο φίλος δεν... Τον κράτησα το μικρό... Δύσκολα αλλα οταν σκέφτομαι ότι θα τον κρατήσω αγκαλιά περνάνε όλα!!!! 

Ναι ναι δε φταίει μόνο η acs είναι η econt που κάνει πρώτα μια καθυστέρηση συν μετα την ACS αντίο δέμα τα λέμε του χρόνου! Εγώ παρέλαβα σήμερα δέμα h&m από Black friday και ενθουσιαστηκα! Πάντως καλή ποιότητα αξίζουν τα σουτιέν! 

Τώρα σκέφτομαι να πάρω από patpat 

Και πολύ καλά έκανες! Μπράβο σου που τον κράτησες! Με το καλό! Ναι όταν τον δεις δε θα σκέφτεσαι τίποτα όπως όλες μας δηλαδή!

Ισχύει είναι και η econt όντως χαχα έτσι κ αλλιώς και στα νορμάλ τους κάνανε πολύ περισσότερο από άλλα μαγαζια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Valentina85 είπε:

Με το καλό! @Mira94 τι καλά ο μικρούλης! Μπράβο! Δε πειράζει τουλάχιστον είδατε τα σημαντικά και αυτό έχει σημασία έχεις να τον χαρείς άπειρα όταν έρθει!

Για h&m πήρα το κολάν σε large έχει πολύ ελαστικότητα αξίζει άπειρα! Είχα πάρει το πακέτο των 2 τα λάτρεψα! 

Καλώς σας βρήκα πολύ χάρηκα γιατί του Μαΐου δεν είναι τόσο ενεργό και εσείς έχετε τόσο όμορφη ομάδα!! 

Λοιπόν εργάζομαι για την Αμερική σε εταιρία προσφοράς πλατφόρμας στοιχήματισμου (καζίνο και στοίχημα) σε πολλούς πελάτες σε Ευρώπη και Αμερική είναι λίγο περίεργα τα ωράρια αλλα για την ώρα δουλεύω απόγευμα 3 με 11! Κυνηγούσα φουλ καριέρα και δεν ειχα χρόνο για άντρες μέχρι που ένα ωραιότατο βράδυ μετά ποτών και βασάνων έγινε η ζημιτσα! Φυσικά ο φίλος ούτε να το ακούσει εγώ σκέφτηκα αν όχι τώρα πότε? Το αποφάσισα παρόλο που ο φίλος δεν... Τον κράτησα το μικρό... Δύσκολα αλλα οταν σκέφτομαι ότι θα τον κρατήσω αγκαλιά περνάνε όλα!!!! 

Ναι ναι δε φταίει μόνο η acs είναι η econt που κάνει πρώτα μια καθυστέρηση συν μετα την ACS αντίο δέμα τα λέμε του χρόνου! Εγώ παρέλαβα σήμερα δέμα h&m από Black friday και ενθουσιαστηκα! Πάντως καλή ποιότητα αξίζουν τα σουτιέν! 

Τώρα σκέφτομαι να πάρω από patpat 

Καλώς ήρθες κι από μένα κορίτσια μου!! Καλώς ήρθατε τα κορίτσια του Μαϊου!! Είσαι πολύ δυνατή κ μπράβο σου που πήρες αυτή την απόφαση! Σε λίγους μήνες θα κοιτάς το μωράκι σου κ θα ξέρεις ότι ήταν η πιο σωστή απόφαση που πήρες!! Έχω κι εγώ ένα αγοράκι 2 ετων κ τον έχω μάθει να λεει: Είμαι μαμακιας!!! Δεν καταλαβαίνει τι λέει αλλά η μανούλα πεθαίνει!!! Εύχομαι καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva87 είπε:

@Maria92 εγω παραγγειλα απο patpat αλλα ακομα δεν μου εχουν ερθει! Παντως αν παρεις αυτα που ειναι μονο βαμβακι δεν εχεις θεμα! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Απλά από ό,τι είδα τα φορμάκια που είναι εξολοκλήρου από βαμβάκι είναι πολύ λίγα . Βέβαια δεν το ξεψαχνισα όλο. 

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι πολυ για όλες σας!! Για να δουμε ποτε θα μ τ φερει το h&m κ μένα ανυπομονω εβαλα κ ένα σετακι για το μικρο !!!!! @Valentina85 εκανες την καλύτερη επιλογή μπράβο σου !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...