Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ θέλω να σας κάνω μια ερώτηση.. Έχει κάνει κάποια από εσάς την πρώτη σημαντική εξέταση της αυχενικής διαφάνειας? Εγώ την έχω αρχές Οκτωβρίου αλλά ρώτησα και μου είπαν ότι δεν θα μου την κολπικα.. Ενώ κάπου εδώ στην ομάδα είχα διαβάσει νομίζω ότι κάποια την έκανε κολπικα.. Τι ισχύει? 


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinafotou είπε:

Κοριτσια έχετε ξεκινήσει κάποια κρεμουλα για ραγαδες; και αν ναι ποια; 

Εγώ δεν έχω ξεκινήσει ακόμα αλλά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου χρησιμοποιουσα την prevenstria της frezyderm. Δεν έκανα ούτε μια ραγαδα. Αυτή θα ξαναχρησιμοποιησω συν το αμυγδαλελαιο. Βέβαια μου είχε πει ο γιατρός ότι όσες κρέμες κ να βάζεις αν είναι στο δέρμα σου να κάνεις ραγάδες θα κάνεις! Απλά ότι γλιτωσουμε καλό είναι!! Χιχιχιχιχιχι 

Just now, Marilo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ θέλω να σας κάνω μια ερώτηση.. Έχει κάνει κάποια από εσάς την πρώτη σημαντική εξέταση της αυχενικής διαφάνειας? Εγώ την έχω αρχές Οκτωβρίου αλλά ρώτησα και μου είπαν ότι δεν θα μου την κολπικα.. Ενώ κάπου εδώ στην ομάδα είχα διαβάσει νομίζω ότι κάποια την έκανε κολπικα.. Τι ισχύει? 

Κι εμένα στο πρώτο μου παιδάκι απ την κοιλίτσα την έκαναν. Γιατί να την κάνουν κολπικα;; Αφού φαίνεται μια χαρά το μωρό απ την κοιλιά! Εγώ δεν το έχω ξανακούσει 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

 

 

πρίν από 18 λεπτά , Zoibil είπε:

Ναι την ερχόμενη εβδομάδα θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο που θα είμαι 5.5 εβδομάδων! Τωρα είμαι σπίτι ξάπλα, η ποσότητα είναι πολύ μικρή, αλλά ελπίζω μέχρι αύριο να μην υπάρχει καν κάτι.. 

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας! Ευχομαι μια υγιή και τέλειομηνη εγκυμοσύνη. Τα καφέ μη σε ανησυχούν... Το κόκκινο αίμα να σε ανησυχεί.... Το οποίο βέβαια πολλές φορές υοαρχει και δε σημαίνει τίποτα απολύτως ούτε αυτό... Όλα θα πάνε καλά!!!! Αίματακι εμφυτευσης θα ήταν αυτό! @Vaso11.4.11ναι μπορείς να το πιεις και έτσι σε ανακουφίζει άμεσα. Αλλά εγώ να είμαι. Ειλικρινής το έχω πάρει πριν από γεύμα επειδή πεινούσα και ήθελα να φάω. Θα σε βοηθήσουν τα primeran. @pap88είναι καλές οι εντυπώσεις σου από την οδοντόκρεμα; εγώ δεν μπορώ να πλένω τα δόντια μου. Αναγουλιαζω αμέσως και είπα μήπως πάρω αυτή να δοκιμάσω. Όσο για τα δόντια μετά τους απαίσιος εμετούς πως να μην τα πλυνουνε αμέσως αφήνουν αυτή την ξινιλα οι εμετοι που είναι ιου.

@Renezδεν αντιστάθηκα στην πίτα τελικά αλλά τώρα το πληρώνω το τίμημα χαχαχα. Ανακατεύομαι απίστευτα και κάνω τα πάντα να μην την βγάλω.

@Katerinafotouεγώ έχω πάρει μια της Frezyderm για ραγάδες. Αλλά έχω το εξής θέμα. Δεν δέχομαι Κρεμα στο σώμα μου μου βρωμάνε όλα. Μια μέρα την έβαλα και κόντεψα να ξεράσω παρόλο που δε μυρίζει έντονα. Εγώ εχω τρελά με τις ενυδατικες και όμως από την 7η εβδομάδα δε μπορώ να βάζω τπτ πνω μου. Ούτε το αποσμητικό κορίτσια αφήστε. Μόνο εγώ το έχω αυτό; πλένομαι συνέχεια. Καμία ιδέα έχετε;

Επίσης κάτι σαν μαχαιριές μέσα στο κόλπο εσωτερικά νιώθετε καμία. Φορά; 

Σήμερα στα μαθήματα ωραία ήταν μου δίνει δύναμη ή δουλειά μου αλλά κουράστηκα... Εννοώ δεν Ειχ; πολλή αντοχή στο μάθημα... Έκανε και ζέστη... Αυτά τα νέα μου... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 said:

 

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας! Ευχομαι μια υγιή και τέλειομηνη εγκυμοσύνη. Τα καφέ μη σε ανησυχούν... Το κόκκινο αίμα να σε ανησυχεί.... Το οποίο βέβαια πολλές φορές υοαρχει και δε σημαίνει τίποτα απολύτως ούτε αυτό... Όλα θα πάνε καλά!!!! Αίματακι εμφυτευσης θα ήταν αυτό! @Vaso11.4.11ναι μπορείς να το πιεις και έτσι σε ανακουφίζει άμεσα. Αλλά εγώ να είμαι. Ειλικρινής το έχω πάρει πριν από γεύμα επειδή πεινούσα και ήθελα να φάω. Θα σε βοηθήσουν τα primeran. @pap88είναι καλές οι εντυπώσεις σου από την οδοντόκρεμα; εγώ δεν μπορώ να πλένω τα δόντια μου. Αναγουλιαζω αμέσως και είπα μήπως πάρω αυτή να δοκιμάσω. Όσο για τα δόντια μετά τους απαίσιος εμετούς πως να μην τα πλυνουνε αμέσως αφήνουν αυτή την ξινιλα οι εμετοι που είναι ιου.

@Renezδεν αντιστάθηκα στην πίτα τελικά αλλά τώρα το πληρώνω το τίμημα χαχαχα. Ανακατεύομαι απίστευτα και κάνω τα πάντα να μην την βγάλω.

@Katerinafotouεγώ έχω πάρει μια της Frezyderm για ραγάδες. Αλλά έχω το εξής θέμα. Δεν δέχομαι Κρεμα στο σώμα μου μου βρωμάνε όλα. Μια μέρα την έβαλα και κόντεψα να ξεράσω παρόλο που δε μυρίζει έντονα. Εγώ εχω τρελά με τις ενυδατικες και όμως από την 7η εβδομάδα δε μπορώ να βάζω τπτ πνω μου. Ούτε το αποσμητικό κορίτσια αφήστε. Μόνο εγώ το έχω αυτό; πλένομαι συνέχεια. Καμία ιδέα έχετε;

Επίσης κάτι σαν μαχαιριές μέσα στο κόλπο εσωτερικά νιώθετε καμία. Φορά; 

Σήμερα στα μαθήματα ωραία ήταν μου δίνει δύναμη ή δουλειά μου αλλά κουράστηκα... Εννοώ δεν Ειχ; πολλή αντοχή στο μάθημα... Έκανε και ζέστη... Αυτά τα νέα μου... 

Αχ τα ίδια κ εγώ...τρελαινόμουν για κρέμες να μυρίζουν κιόλας όμορφα... Τώρα κάνω μπάνιο το πρωί ακόμα και το σαμπουάν που δε μυρίζει ιδιαίτερα μου σκάει άσχημα στα μαλλιά μετά, δε βάζω τίποτα, έβαζα αποσμητικό κ μου ερχόταν εμετός...και 2-3 ώρες μετά νιώθω σα να είμαι άπλυτη :(

Ωραία που σε βοηθάει η δουλειά σου τουλάχιστον και νιώθεις καλά εκεί, όσο αντέχεις βέβαια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας! Ευχομαι μια υγιή και τέλειομηνη εγκυμοσύνη. Τα καφέ μη σε ανησυχούν... Το κόκκινο αίμα να σε ανησυχεί.... Το οποίο βέβαια πολλές φορές υοαρχει και δε σημαίνει τίποτα απολύτως ούτε αυτό... Όλα θα πάνε καλά!!!! Αίματακι εμφυτευσης θα ήταν αυτό! @Vaso11.4.11ναι μπορείς να το πιεις και έτσι σε ανακουφίζει άμεσα. Αλλά εγώ να είμαι. Ειλικρινής το έχω πάρει πριν από γεύμα επειδή πεινούσα και ήθελα να φάω. Θα σε βοηθήσουν τα primeran. @pap88είναι καλές οι εντυπώσεις σου από την οδοντόκρεμα; εγώ δεν μπορώ να πλένω τα δόντια μου. Αναγουλιαζω αμέσως και είπα μήπως πάρω αυτή να δοκιμάσω. Όσο για τα δόντια μετά τους απαίσιος εμετούς πως να μην τα πλυνουνε αμέσως αφήνουν αυτή την ξινιλα οι εμετοι που είναι ιου.

@Renezδεν αντιστάθηκα στην πίτα τελικά αλλά τώρα το πληρώνω το τίμημα χαχαχα. Ανακατεύομαι απίστευτα και κάνω τα πάντα να μην την βγάλω.

@Katerinafotouεγώ έχω πάρει μια της Frezyderm για ραγάδες. Αλλά έχω το εξής θέμα. Δεν δέχομαι Κρεμα στο σώμα μου μου βρωμάνε όλα. Μια μέρα την έβαλα και κόντεψα να ξεράσω παρόλο που δε μυρίζει έντονα. Εγώ εχω τρελά με τις ενυδατικες και όμως από την 7η εβδομάδα δε μπορώ να βάζω τπτ πνω μου. Ούτε το αποσμητικό κορίτσια αφήστε. Μόνο εγώ το έχω αυτό; πλένομαι συνέχεια. Καμία ιδέα έχετε;

Επίσης κάτι σαν μαχαιριές μέσα στο κόλπο εσωτερικά νιώθετε καμία. Φορά; 

Σήμερα στα μαθήματα ωραία ήταν μου δίνει δύναμη ή δουλειά μου αλλά κουράστηκα... Εννοώ δεν Ειχ; πολλή αντοχή στο μάθημα... Έκανε και ζέστη... Αυτά τα νέα μου... 

Τελικά έκανα εμετο μετά τα μακαρόνια κ ηταν οτι πιο απαίσιο. Μετα απο τον εμετο, όχι αμεσως, πηρα το πριμπεραν κ μετα εφαγα δημητριακα που τρώω για βράδυ. Αν κ το εφαγα νωρις κ θα πειναω αργοτερα, αλλα δεν αντεχα. Μονο τα δημητριακα με το κακαο με βοηθούν. Τπτ αλλο. Δυστυχώς. Δεν ξερω τι να τρωω πλεον. 

  • Λυπημένη/-ος 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Αχ τα ίδια κ εγώ...τρελαινόμουν για κρέμες να μυρίζουν κιόλας όμορφα... Τώρα κάνω μπάνιο το πρωί ακόμα και το σαμπουάν που δε μυρίζει ιδιαίτερα μου σκάει άσχημα στα μαλλιά μετά, δε βάζω τίποτα, έβαζα αποσμητικό κ μου ερχόταν εμετός...και 2-3 ώρες μετά νιώθω σα να είμαι άπλυτη :(

Ωραία που σε βοηθάει η δουλειά σου τουλάχιστον και νιώθεις καλά εκεί, όσο αντέχεις βέβαια!

Άστα με το αποσμητικό και εγώ!!! Νιώθω άπλυτη!!!! Τι θα κάνουμε; υπάρχει κάποια λύση; στο τέλος θα κάνω μπάνιο μόνο με νερό.... Απίστευτο μου μυρίζουν όλα!! 

@Vaso11.4.11και εγώ στο τσακ είμαι να τα βγάλω όλα. Πίνω νερό δεν μπορώ να πιω. Αλλά πρέπει. Και νομιΩ και αυτό αναγούλα μου προκαλεί. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ θέλω να σας κάνω μια ερώτηση.. Έχει κάνει κάποια από εσάς την πρώτη σημαντική εξέταση της αυχενικής διαφάνειας? Εγώ την έχω αρχές Οκτωβρίου αλλά ρώτησα και μου είπαν ότι δεν θα μου την κολπικα.. Ενώ κάπου εδώ στην ομάδα είχα διαβάσει νομίζω ότι κάποια την έκανε κολπικα.. Τι ισχύει? 

Πάντα από κανονικο υπέρηχο της κοιλιτσας γίνεται η αυχενική απλα κάποιες γιατροί κάνουν ΚΑΙ κολπική εξέταση ώστε να δουν το μήκος του τραχήλου..

Άλλοι το βλέπουν από πάνω..όπως κ να έχει ας είσαι έτοιμη κ για κολπικό αν τυχόν θελήσει ο γιατρός σου..

Just now, Woman88 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας! Ευχομαι μια υγιή και τέλειομηνη εγκυμοσύνη. Τα καφέ μη σε ανησυχούν... Το κόκκινο αίμα να σε ανησυχεί.... Το οποίο βέβαια πολλές φορές υοαρχει και δε σημαίνει τίποτα απολύτως ούτε αυτό... Όλα θα πάνε καλά!!!! Αίματακι εμφυτευσης θα ήταν αυτό! @Vaso11.4.11ναι μπορείς να το πιεις και έτσι σε ανακουφίζει άμεσα. Αλλά εγώ να είμαι. Ειλικρινής το έχω πάρει πριν από γεύμα επειδή πεινούσα και ήθελα να φάω. Θα σε βοηθήσουν τα primeran. @pap88είναι καλές οι εντυπώσεις σου από την οδοντόκρεμα; εγώ δεν μπορώ να πλένω τα δόντια μου. Αναγουλιαζω αμέσως και είπα μήπως πάρω αυτή να δοκιμάσω. Όσο για τα δόντια μετά τους απαίσιος εμετούς πως να μην τα πλυνουνε αμέσως αφήνουν αυτή την ξινιλα οι εμετοι που είναι ιου.

@Renezδεν αντιστάθηκα στην πίτα τελικά αλλά τώρα το πληρώνω το τίμημα χαχαχα. Ανακατεύομαι απίστευτα και κάνω τα πάντα να μην την βγάλω.

@Katerinafotouεγώ έχω πάρει μια της Frezyderm για ραγάδες. Αλλά έχω το εξής θέμα. Δεν δέχομαι Κρεμα στο σώμα μου μου βρωμάνε όλα. Μια μέρα την έβαλα και κόντεψα να ξεράσω παρόλο που δε μυρίζει έντονα. Εγώ εχω τρελά με τις ενυδατικες και όμως από την 7η εβδομάδα δε μπορώ να βάζω τπτ πνω μου. Ούτε το αποσμητικό κορίτσια αφήστε. Μόνο εγώ το έχω αυτό; πλένομαι συνέχεια. Καμία ιδέα έχετε;

Επίσης κάτι σαν μαχαιριές μέσα στο κόλπο εσωτερικά νιώθετε καμία. Φορά; 

Σήμερα στα μαθήματα ωραία ήταν μου δίνει δύναμη ή δουλειά μου αλλά κουράστηκα... Εννοώ δεν Ειχ; πολλή αντοχή στο μάθημα... Έκανε και ζέστη... Αυτά τα νέα μου... 

Εγώ ένιωθα έτσι σουβλιες από κάτω ή σαν βάρος στο κουτί από τον 3ο ως τον 5ο όταν ήμουν όρθια κυρίως..

Για αποσμητικο προτινω αργυλο φυσικό από το φαρμακείο ,ζήτησε το κ ξέρουν αυτοί,είναι φυτικό κ άοσμο τελείως!! Λόγο τσιμπημενο σε τιμή αλλά κρατάει ουυυυ!!

Όσο για κρέμα εγώ μόνο κεραλοιφη έβαζα κ βάζω..είναι η καλύτερη κ πιο οικονομική (την κάνω κ μόνη κ είναι πανευκολο για οποία θελει!) Απλά έχει το μειονεκτήματα ότι "λαδωνει" -ειναι σαν βαζελίνη ξερετε αλλά με μια μπλουζιτσα του σπιτιού μια χαρά!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Άστα με το αποσμητικό και εγώ!!! Νιώθω άπλυτη!!!! Τι θα κάνουμε; υπάρχει κάποια λύση; στο τέλος θα κάνω μπάνιο μόνο με νερό.... Απίστευτο μου μυρίζουν όλα!! 

@Vaso11.4.11και εγώ στο τσακ είμαι να τα βγάλω όλα. Πίνω νερό δεν μπορώ να πιω. Αλλά πρέπει. Και νομιΩ και αυτό αναγούλα μου προκαλεί. 

Πραγματικά τι τραβάμε... ευχομαι κ προσευχομαι να μας περασουν γρηγορα οι αναγουλες κ οι εμετοι! Να αρχίσουμε να χαιρόμαστε τα μωρακια στη κοιλιτσα! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πάντα από κανονικο υπέρηχο της κοιλιτσας γίνεται η αυχενική απλα κάποιες γιατροί κάνουν ΚΑΙ κολπική εξέταση ώστε να δουν το μήκος του τραχήλου..

Άλλοι το βλέπουν από πάνω..όπως κ να έχει ας είσαι έτοιμη κ για κολπικό αν τυχόν θελήσει ο γιατρός σου..

Εγώ ένιωθα έτσι σουβλιες από κάτω ή σαν βάρος στο κουτί από τον 3ο ως τον 5ο όταν ήμουν όρθια κυρίως..

Για αποσμητικο προτινω αργυλο φυσικό από το φαρμακείο ,ζήτησε το κ ξέρουν αυτοί,είναι φυτικό κ άοσμο τελείως!! Λόγο τσιμπημενο σε τιμή αλλά κρατάει ουυυυ!!

Όσο για κρέμα εγώ μόνο κεραλοιφη έβαζα κ βάζω..είναι η καλύτερη κ πιο οικονομική (την κάνω κ μόνη κ είναι πανευκολο για οποία θελει!) Απλά έχει το μειονεκτήματα ότι "λαδωνει" -ειναι σαν βαζελίνη ξερετε αλλά με μια μπλουζιτσα του σπιτιού μια χαρά!!

Άρα έτσι το ζητάω στο φαρμακείο; αποσμητικό από άργιλο; τέλεια. Ποιας εταιρείας είναι; βασικά νομιζω πολύ καλό αυτό που βάζεις όπως και το bio oil. Νομίζω οι κρέμες δε θα κάνουν πολλά. Εσύ έχεις βγάλει ραγαδες; όσο για τις σουβλιτσες εγώ όταν είμαι ξαπλωμένη αισθάνομαι και σήμερα ένιωσα και στο στήθος... Χαχα τρελή είμαι το ξέρω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, Zoibil είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εύχομαι να έχετε όλες μια όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να δεχτείτε να μωράκια σας! 

Εγώ δεν είμαι του Απρίλη, θεωρητικά Μάη, σήμερα είμαι 5 εβδομάδες ακριβώς. Και σήμερα είδα λίγα καφέ στο εσώρουχο κ λίγα στο σκούπισμα, ανοιχτόχρωμα. Ανησυχησα πολύ, είχα και μια πάλινδρομη πριν από αυτήν την εγκυμοσύνη κ όλα με τρομάζουν. Ο γιατρός είπε να μην ανησυχώ, αλλά δεν ει αι κ εύκολο. Είμαι κ από εξωσωματική.. Ήθελα να ρωτήσω αν είχε κάποια από εσάς; τι σας είπαν γι αυτό; 

Εγω στις 5 εβδομάδες περιπου είχα κ λιγο κανονικό αίμα... Προγεστερονη φουλ, έμεινα ξαπλα κ ολα καλα... Να κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου!! Με το καλό!! 

On 17/9/2020 at 7:41 ΜΜ, Marilo είπε:

@mairy2021 καλησπέρα και σε σένα!! Πολύ τυχερός ο άντρας σου που έχει γυναίκα σαν εσένα με τόση θετική ενέργεια!! Έτσι όπως τα γράφεις μου θυμίζεις τη μαμά μου όταν τη ρωτάω έτσι μου λέει πως περνούσε κι αυτή την εγκυμοσύνη της σε μένα μες την τρελή χαρά..! Εσένα είναι το πρώτο σου? Πόσο εβδομάδων είσαι? Είδα καλά 8? Και το πιο σημαντικό τι ζώδιο είσαι? Χαχα :razz:

Το δευτερο μου είναι... Εχω ένα γιο... Ναι 8 εβδομάδων!! Είσαι σίγουρη να πω ζώδιο;;χαχαχα Λιοντάρι με Σκορπιό 

  • Ευχαριστώ 1

oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mairy2021 είπε:

Εγω στις 5 εβδομάδες περιπου είχα κ λιγο κανονικό αίμα... Προγεστερονη φουλ, έμεινα ξαπλα κ ολα καλα... Να κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου!! Με το καλό!! 

Το δευτερο μου είναι... Εχω ένα γιο... Ναι 8 εβδομάδων!! Είσαι σίγουρη να πω ζώδιο;;χαχαχα Λιοντάρι με Σκορπιό 

Πόσο είναι ο γιος σου;;; εμένα 23 μηνών!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Να μαι κ εγώ κ ας πω τα βασικά!

μολις έκλεισα την 9η εβδομάδα..μετά από διαφορά νούμερα που μας έκανε το μωρό, αποφάσισε να μείνει :x
σήμερα πήγα για υπέρηχο κ είδαμε το νινιιι... κουνούσε πόδια χέρια, τρελάθηκα!! Το επόμενο ραντεβού θα ναι αυχενική

τις πρώτες μέρες είχα καφέ υγρά, κάποια στιγμή μου ήρθε ένα φλατς κόκκινο αιμα (ΣΟΚ!) αλλά τελικά όλα καλα! Προς το παρόν τουλαχιατον.. μετά από μια παλινδρομη πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μ έχω κ το κακό σενάριο..

επισης είμαι 33, παντρεμένη, χωρίς αλλά παιδιά! Κ ασχολούμαι με το μακιγιάζ..

μ κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω κάτι όμως.. όταν πάτε για υπέρηχο μπαίνουν οι άντρες σας μέσα; Γιατί εμένα λόγω κορονοϊού δεν αφήνει! Κανα δυο φορές μπήκε μόνο για πολύ λίγο. Κ αναρωτιόμουν αν θα γίνει και τώρα το ίδιο στην αυχενική που θα την κάνουμε αλλου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...