Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Annoula31 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Να μαι κ εγώ κ ας πω τα βασικά!

μολις έκλεισα την 9η εβδομάδα..μετά από διαφορά νούμερα που μας έκανε το μωρό, αποφάσισε να μείνει :x
σήμερα πήγα για υπέρηχο κ είδαμε το νινιιι... κουνούσε πόδια χέρια, τρελάθηκα!! Το επόμενο ραντεβού θα ναι αυχενική

τις πρώτες μέρες είχα καφέ υγρά, κάποια στιγμή μου ήρθε ένα φλατς κόκκινο αιμα (ΣΟΚ!) αλλά τελικά όλα καλα! Προς το παρόν τουλαχιατον.. μετά από μια παλινδρομη πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μ έχω κ το κακό σενάριο..

επισης είμαι 33, παντρεμένη, χωρίς αλλά παιδιά! Κ ασχολούμαι με το μακιγιάζ..

μ κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω κάτι όμως.. όταν πάτε για υπέρηχο μπαίνουν οι άντρες σας μέσα; Γιατί εμένα λόγω κορονοϊού δεν αφήνει! Κανα δυο φορές μπήκε μόνο για πολύ λίγο. Κ αναρωτιόμουν αν θα γίνει και τώρα το ίδιο στην αυχενική που θα την κάνουμε αλλου 

Καλησπερα κοριτσάκι μου, με το καλό και όλα εύχομαι να πάνε καλά. Εμένα κάθε φορά τον βάζει μέσα τον άντρα μου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα @Annoula31 και μένα κάθε φορά είναι μέσα στους υπερηχους.. Και μάλιστα επειδή είμαστε στην ίδια εβδομάδα έχω κλείσει κι εγώ για αυχενικη διαφάνεια και μου είπε μόνο ο άντρας σου επιτρέπεται μαζί δηλαδή μου το είπε από μόνη της η κοπέλα που κλείνει τα ραντεβού.. Μπορείς με όμορφο τρόπο να ζητάς να αφήνουν μέσα τον άντρα σου γιατί είναι μοναδικές στιγμές..


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2020 at 1:18 AM, Woman88 said:

Άρα έτσι το ζητάω στο φαρμακείο; αποσμητικό από άργιλο; τέλεια. Ποιας εταιρείας είναι; βασικά νομιζω πολύ καλό αυτό που βάζεις όπως και το bio oil. Νομίζω οι κρέμες δε θα κάνουν πολλά. Εσύ έχεις βγάλει ραγαδες; όσο για τις σουβλιτσες εγώ όταν είμαι ξαπλωμένη αισθάνομαι και σήμερα ένιωσα και στο στήθος... Χαχα τρελή είμαι το ξέρω 

μιας και το αναφερεις, το bio oil επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη??


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilo είπε:

Καλημέρα @Annoula31 και μένα κάθε φορά είναι μέσα στους υπερηχους.. Και μάλιστα επειδή είμαστε στην ίδια εβδομάδα έχω κλείσει κι εγώ για αυχενικη διαφάνεια και μου είπε μόνο ο άντρας σου επιτρέπεται μαζί δηλαδή μου το είπε από μόνη της η κοπέλα που κλείνει τα ραντεβού.. Μπορείς με όμορφο τρόπο να ζητάς να αφήνουν μέσα τον άντρα σου γιατί είναι μοναδικές στιγμές..

Πότε σου εδωσε πιθανή ημερομηνια τοκετου; 

Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2020 at 11:41 PM, Woman88 said:

@pap88είναι καλές οι εντυπώσεις σου από την οδοντόκρεμα;

συγωμη για την καθυστερηση! κοιτα... ειναι οκ - δεν εχει την ιδια φρεσκαδα με τις κλασσικες οδοντοκρεμες που χρησιμοποιουμε εκτος εγκυμοσυνης... απλα λογω της ευαισθητης περιοδου που διανυουμε εγω την χρησιμοποιω! 


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Πως είστε σήμερα; @pap88νομιζω επιτρέπεται όμως ρώτα το γυναικολογο σου κι εγώ θα τον ρωτήσω. Με το καλό να γίνει η αυχενικη και θα τον ρωτήσω. Όσο για την οδοντόκρεμα; εγώ παραιτήθηκα δεν μπορώ με τίποτα να πλύνω τα δόντια και αναζητώ άμεση λυση. Οποία έχει να προτείνει κάτι θα το δεχτώ ευχαρίστως. @Mariloτυχερή είσαι που τον αφήνουν μέσα τον άντρα σου. Εμένα μου είπε δεν επιτρέπεται αλλά θ ατό κανονίσει και θα μπει γιατί τον θέλω δίπλα μου!!!!!! Ασυζητητί!!!!! Σε ποιον θα πάτε για αυχενικη; 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Annoula31 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Να μαι κ εγώ κ ας πω τα βασικά!

μολις έκλεισα την 9η εβδομάδα..μετά από διαφορά νούμερα που μας έκανε το μωρό, αποφάσισε να μείνει :x
σήμερα πήγα για υπέρηχο κ είδαμε το νινιιι... κουνούσε πόδια χέρια, τρελάθηκα!! Το επόμενο ραντεβού θα ναι αυχενική

τις πρώτες μέρες είχα καφέ υγρά, κάποια στιγμή μου ήρθε ένα φλατς κόκκινο αιμα (ΣΟΚ!) αλλά τελικά όλα καλα! Προς το παρόν τουλαχιατον.. μετά από μια παλινδρομη πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μ έχω κ το κακό σενάριο..

επισης είμαι 33, παντρεμένη, χωρίς αλλά παιδιά! Κ ασχολούμαι με το μακιγιάζ..

μ κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω κάτι όμως.. όταν πάτε για υπέρηχο μπαίνουν οι άντρες σας μέσα; Γιατί εμένα λόγω κορονοϊού δεν αφήνει! Κανα δυο φορές μπήκε μόνο για πολύ λίγο. Κ αναρωτιόμουν αν θα γίνει και τώρα το ίδιο στην αυχενική που θα την κάνουμε αλλου 

Καλως ηρθες Άννα μου και με το καλο το νινι! Εμενα ο αντρας μου μπαίνει στο δωμάτιο που ειναι το γραφείο του γιατρου κ βλεπει από τον υπολογιστή το μωρο. Αλλα απο οτι καταλαβα οχι λογω κορονοιου αλλα επειδη μέχρι τοτε εκανα κολπικα τον υπερηχο. Λογικά πλεον που θα γίνεται από τη κοιλιτσα θα μπορει να μπαίνει μέσα. Έτσι κ αλλιώς όλοι με μασκα είμαστε. Παντως στην αυχενικη που εχω την Πεμπτη δυστυχώς δεν θα μπορεί να μπει γιατί θα γίνει στο Ιασω. Οποτε εκει δεν επιτρέπουν. Ελπιζω τουλάχιστον να δώσουν φωτογραφίες ή στικακι. Εσύ πότε έχεις αυχενικη;

Κοριτσια σε εσας που θα πάτε για αυχενική κ επιτρέπουν τον αντρα σας μεσα, που θα την κανετε; γιατι εμενα στο ιασω δεν αφήνουν.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Annoula31όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου!!!!!! Σιγά σιγά νομίζω ξεπερνάς τον κίνδυνο της παλινδρομης... Εύχομαι από την καρδιά μου μια υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Posa εκατοστά ήταν το μωράκι σου; έκανες κοιλιακό. Η κολπικό; τελειαααα!!Όσον αφορά τον υπέρηχο εμένα ο άντρας μου ήταν από την αρχή σε όλους τιυς υπέρηχους παρών και σε αυτούς που έκανα κολπικά και σε αυτόν που έκανα κοιλιακα. Να ζητάς στον γιατρό σου να είναι... 

@Vaso11.4.11πως είσαι σήμερα; ψυχολογικά σωματικά; εγώ θα την κάνω σε ιατρείοτου εμβρυολογο  δε θα την κάνω σε μαιευτήριο. Θα την κάνω στον κύριο μακάριο Ελευθεριάδη. Εσύ θα πς στο ιασω; 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

@Annoula31όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου!!!!!! Σιγά σιγά νομίζω ξεπερνάς τον κίνδυνο της παλινδρομης... Εύχομαι από την καρδιά μου μια υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Posa εκατοστά ήταν το μωράκι σου; έκανες κοιλιακό. Η κολπικό; τελειαααα!!Όσον αφορά τον υπέρηχο εμένα ο άντρας μου ήταν από την αρχή σε όλους τιυς υπέρηχους παρών και σε αυτούς που έκανα κολπικά και σε αυτόν που έκανα κοιλιακα. Να ζητάς στον γιατρό σου να είναι... 

@Vaso11.4.11πως είσαι σήμερα; ψυχολογικά σωματικά; εγώ θα την κάνω σε ιατρείοτου εμβρυολογο  δε θα την κάνω σε μαιευτήριο. Θα την κάνω στον κύριο μακάριο Ελευθεριάδη. Εσύ θα πς στο ιασω; 

 

Ψυχολογικα ειμαι καλυτερα. Σωματικα εχω ακομα δρόμο. Αλλα το παλεύω με το πριμπεραν. Μολις χθες το ξεκίνησα. Οποτε βλεπουμε. Εγω θα παω στο ιασω γιατί εκεί έχει τους δικιυς του που συνεργάζεται κ εμπιστεύεται ο γιατρος μ. Στο ιασω κ στο Λητω νομιζω. Αλλα επιλεξαμε το Ιασω. Εσενα δλδ θα ειναι κανονικα ο αντρουλης σου μέσα;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Ψυχολογικα ειμαι καλυτερα. Σωματικα εχω ακομα δρόμο. Αλλα το παλεύω με το πριμπεραν. Μολις χθες το ξεκίνησα. Οποτε βλεπουμε. Εγω θα παω στο ιασω γιατί εκεί έχει τους δικιυς του που συνεργάζεται κ εμπιστεύεται ο γιατρος μ. Στο ιασω κ στο Λητω νομιζω. Αλλα επιλεξαμε το Ιασω. Εσενα δλδ θα ειναι κανονικα ο αντρουλης σου μέσα;

Ναι θα μπει μέσα πρώτα ο θεούλης!!! Σε όλους τους υπέρηχους ήταν μέχρι τώρα μέσα!!!! Εσένα δε θα είναι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Vaso11.4.11 είπε:

Ψυχολογικα ειμαι καλυτερα. Σωματικα εχω ακομα δρόμο. Αλλα το παλεύω με το πριμπεραν. Μολις χθες το ξεκίνησα. Οποτε βλεπουμε. Εγω θα παω στο ιασω γιατί εκεί έχει τους δικιυς του που συνεργάζεται κ εμπιστεύεται ο γιατρος μ. Στο ιασω κ στο Λητω νομιζω. Αλλα επιλεξαμε το Ιασω. Εσενα δλδ θα ειναι κανονικα ο αντρουλης σου μέσα;

Κι εγώ που θα την κάνω στο Ιασώ πρώτα ο Θεός δεν επιτρέπουν μέσα τον σύζυγό.. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Katerinafotou είπε:

Πότε σου εδωσε πιθανή ημερομηνια τοκετου; 

@Katerinafotou μου έδωσε 18/4 εσένα?

Κορίτσια και εγώ για αυχενική θα πάω σε έμβρυολόγο αλλά δε μένω Αθήνα οι περισσότερες από εσάς απ'οτι καταλαβαίνω μένετε εκεί.. Επίσης ρώτησα την κοπέλα εάν θα μου κάνει κολπικά ο γιατρός την εξέταση και μου είπε όχι κοιλιακα μόνο σε ειδικές περιπτώσεις γίνεται κολπικά..


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κορίτσια με προβλημάτισε τώρα αυτό!! Μόνο τον δικό μ δεν αφήνουν; Εγώ μένω θεσνικη όποτε εδώ θα κάνω την αυχενική.. ελπιζω να τον αφήσουν, είναι τόσο κρίμα να το χάνει όλο αυτό! Έχετε καμία ιδέα πόση ώρα διαρκεί όλη αυχενική, αν δίνουν στικάκι dvd η κάτι τέτοιο; Είναι σαν τον απλό υπέρηχο η φαίνονται όλα πιο καθαρά;

3 ώρες πρίν, pap88 είπε:

μιας και το αναφερεις, το bio oil επιτρεπεται στην εγκυμοσυνη??

Εγώ πάντως που ρώτησα ττην δικιά μ μ είπε ότι επιτρέπεται!

3 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Καλως ηρθες Άννα μου και με το καλο το νινι! Εμενα ο αντρας μου μπαίνει στο δωμάτιο που ειναι το γραφείο του γιατρου κ βλεπει από τον υπολογιστή το μωρο. Αλλα απο οτι καταλαβα οχι λογω κορονοιου αλλα επειδη μέχρι τοτε εκανα κολπικα τον υπερηχο. Λογικά πλεον που θα γίνεται από τη κοιλιτσα θα μπορει να μπαίνει μέσα. Έτσι κ αλλιώς όλοι με μασκα είμαστε. Παντως στην αυχενικη που εχω την Πεμπτη δυστυχώς δεν θα μπορεί να μπει γιατί θα γίνει στο Ιασω. Οποτε εκει δεν επιτρέπουν. Ελπιζω τουλάχιστον να δώσουν φωτογραφίες ή στικακι. Εσύ πότε έχεις αυχενικη;

Κοριτσια σε εσας που θα πάτε για αυχενική κ επιτρέπουν τον αντρα σας μεσα, που θα την κανετε; γιατι εμενα στο ιασω δεν αφήνουν.

Δε νονιζω να μην τον άφησε γι αυτό, γιατί κ όταν μπήκε για λίγο ούτε σκεπασμένη δεν ήμουν καλα καλα.. (προφανώς κ δεν είχα θέμα)μ φαίνεται λίγο αστείο να μην αφήνουν τον άντρα σ σε κολπική εξέταση. Εγώ δεν έχω κλείσει ακόμα αυχενική. Αύριο θα πάρω τηλ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilo είπε:

@Katerinafotou μου έδωσε 18/4 εσένα?

Κορίτσια και εγώ για αυχενική θα πάω σε έμβρυολόγο αλλά δε μένω Αθήνα οι περισσότερες από εσάς απ'οτι καταλαβαίνω μένετε εκεί.. Επίσης ρώτησα την κοπέλα εάν θα μου κάνει κολπικά ο γιατρός την εξέταση και μου είπε όχι κοιλιακα μόνο σε ειδικές περιπτώσεις γίνεται κολπικά..

19/4

 

Just now, Marilo είπε:

@Katerinafotou μου έδωσε 18/4 εσένα?

Κορίτσια και εγώ για αυχενική θα πάω σε έμβρυολόγο αλλά δε μένω Αθήνα οι περισσότερες από εσάς απ'οτι καταλαβαίνω μένετε εκεί.. Επίσης ρώτησα την κοπέλα εάν θα μου κάνει κολπικά ο γιατρός την εξέταση και μου είπε όχι κοιλιακα μόνο σε ειδικές περιπτώσεις γίνεται κολπικά..

19/4 κοντα κοντα είμαστε!!! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Woman88 είπε:

@Annoula31όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου!!!!!! Σιγά σιγά νομίζω ξεπερνάς τον κίνδυνο της παλινδρομης... Εύχομαι από την καρδιά μου μια υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Posa εκατοστά ήταν το μωράκι σου; έκανες κοιλιακό. Η κολπικό; τελειαααα!!Όσον αφορά τον υπέρηχο εμένα ο άντρας μου ήταν από την αρχή σε όλους τιυς υπέρηχους παρών και σε αυτούς που έκανα κολπικά και σε αυτόν που έκανα κοιλιακα. Να ζητάς στον γιατρό σου να είναι... 

@Vaso11.4.11πως είσαι σήμερα; ψυχολογικά σωματικά; εγώ θα την κάνω σε ιατρείοτου εμβρυολογο  δε θα την κάνω σε μαιευτήριο. Θα την κάνω στον κύριο μακάριο Ελευθεριάδη. Εσύ θα πς στο ιασω; 

 

Ναι ευτυχώς νονιζω πάνε καλα τα πραματα.. τπυλαχιατον αυτό μ έδωσε η γιατρός να καταλάβω.. στην αρχή νονιζω ήταν κ αυτή πιο διστακτική, αλλά νονιζω πως τώρα το χει πιστέψει κ εκείνη! Το νινί αν θυμάμαι καλα ήταν 1,78

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...