Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Marilo είπε:

@Aressana καλώς ήρθες! Με το καλό! Οι περισσότερες από εμάς είμαστε στο πρώτο μας εσενα που ειναι η τρίτη σου κύηση πες μας τίποτα από τις εμπειρίες που έχεις ζήσει στους τοκετους ας πούμε.. 

 

@melina26 αποτι μου είπε η γιατρός επειδή όπως κι εσύ είχα χαμηλό αιματοκρίτη όσο περνάει ο καιρός επειδή θα τραβάει κ το μωρό απο μια φορά που παίρνω τώρα ίσως χρειαστεί να παίρνω δύο φορές τη μέρα τους επόμενους μήνες.. Της το συζητησα μου είπε ότι που έχω διαρροια είναι καλό δείγμα Ότι λειτουργεί το εντερο ;) αλλά θα δοκιμάσω άλλο σίδηρο τον επόμενο μήνα..

Κατάλαβα!! Κουράγιο τότε έρχεται η αλλαγή! Κι εγώ δύο φορές τη μέρα παίρνω τώρα- πρωί και βράδυ. 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά; @Vaso11.4.11περιμένουμε!!!! Με το καλό και όσες άλλες κοπέλες έχετε υπέρηχο!!!!! Ακούστε να σας πω να γελάσουμε και λίγο!!! Στο. Διαμέρισμα που. Μένω γενικά δεν έχουμε. Κατσαρίδες γίνεται πολύ συχνά απολύμανση και δεν έχω δει. Σπάνια μόνο μια φορά όσο. Περιερηο ακούγεται μκαι χθες κορίτσια τι συνέβη!!!!!!! Βλέπω μέσα στο σαλόνι ένα τέρας να έχει κρυφτεί πίσω από την κουρτίνα και μέχρι να φέρω τη σκούπα να την εξολοθρεύσω ανοίγοντας τη μπαλκονοπορτα μάλλον η άτιμη μπήκε μέσα στο κουφάρι του αλουμίνιο καθώς άνοιγα την πόρτα και μετά έριξα φάρμακο. Και δεν την βρήκα. Δεν ξέρω που έχει κρυφτεί. Αν την δω σας λέω μπορώ να πάθω εγκεφαλικό ήταν τεράστια αααα! Έψαξα σε καναπέδες από κάτω από δω από κει τίποτα!!!!! Θα τσιριξωωωωω χαχαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είστε καλά; @Vaso11.4.11περιμένουμε!!!! Με το καλό και όσες άλλες κοπέλες έχετε υπέρηχο!!!!! Ακούστε να σας πω να γελάσουμε και λίγο!!! Στο. Διαμέρισμα που. Μένω γενικά δεν έχουμε. Κατσαρίδες γίνεται πολύ συχνά απολύμανση και δεν έχω δει. Σπάνια μόνο μια φορά όσο. Περιερηο ακούγεται μκαι χθες κορίτσια τι συνέβη!!!!!!! Βλέπω μέσα στο σαλόνι ένα τέρας να έχει κρυφτεί πίσω από την κουρτίνα και μέχρι να φέρω τη σκούπα να την εξολοθρεύσω ανοίγοντας τη μπαλκονοπορτα μάλλον η άτιμη μπήκε μέσα στο κουφάρι του αλουμίνιο καθώς άνοιγα την πόρτα και μετά έριξα φάρμακο. Και δεν την βρήκα. Δεν ξέρω που έχει κρυφτεί. Αν την δω σας λέω μπορώ να πάθω εγκεφαλικό ήταν τεράστια αααα! Έψαξα σε καναπέδες από κάτω από δω από κει τίποτα!!!!! Θα τσιριξωωωωω χαχαχαχα 

Χαχαχαχαχαχ τσιριξε βρε!!! Μπορεί και να τρομάξει έτσι!! Δε μπορω τα ζωυφια... Σιχαίνομαι!! Για καψουρες αναγουλες κορίτσια εμένα κ στην πρώτη εγκυμοσυνη ξ τώρα με βοηθάει πολυ δροσερό αγγούρι! Για δοκιμάστε... 

  • Μου αρέσει 1

oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ας πάμε τώρα στα δικά μας!!!! Από κοιλίτσα πως πάτε; εγώ δεν έχω τπτ είμαι στην 11η εβδομάδα αύριο μπαίνω 12η!!! Φουσκώνει μόνο όταν έχω θέμα με έντερο! Κατά τα άλλα όπως ήταν είναι!!! Θα πρέπε να μεγαλώνει από τώρα ;;;;;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Ας πάμε τώρα στα δικά μας!!!! Από κοιλίτσα πως πάτε; εγώ δεν έχω τπτ είμαι στην 11η εβδομάδα αύριο μπαίνω 12η!!! Φουσκώνει μόνο όταν έχω θέμα με έντερο! Κατά τα άλλα όπως ήταν είναι!!! Θα πρέπε να μεγαλώνει από τώρα ;;;;;;; 

Καλημέρα!!!

:twisted:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Καλημέρα!!!

:twisted:

Καλημέρα και σε σένα @Renez! Και εμείς σε αγαπαμε χαχαα.

Καθάρισα το σπίτι και έψαξα και η μικρή Τερέζα άφαντη!!!! Ποοοοο τι θα κάνω αν μου εμφανιστεί από το πουθενά σήμερα το τέρας το βράδυ και δε θα ναι κια ο άντρας μου εδώ. Μα καλά ανοιγοκλεινω το παράθυρο και δε λέει να ξεκουνησει αν όντως έχει κρυφτεί στο σοβατεπί μέσα. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Ας πάμε τώρα στα δικά μας!!!! Από κοιλίτσα πως πάτε; εγώ δεν έχω τπτ είμαι στην 11η εβδομάδα αύριο μπαίνω 12η!!! Φουσκώνει μόνο όταν έχω θέμα με έντερο! Κατά τα άλλα όπως ήταν είναι!!! Θα πρέπε να μεγαλώνει από τώρα ;;;;;;; 

Καλημέρα!! Εμπειρία στο θέμα δεν έχω, αλλά συνήθως αρχίζει να φαίνεται μετά τη 13η εβδομάδα. Πιστεύω όμως πως είναι ανάλογα τον οργανισμό. Εγώ έχω βάλει ήδη 2 κιλά και μπαίνω αύριο στην 11η! Ανέκαθεν ότι έβαζα το έβαζα στην κοιλιά, οπότε σε εμένα άρχισε να φαίνεται δειλά δειλά ότι σχηματίζεται. Νομίζω όμως πως πρέπει να είμαι πιο προσεκτική με τη διατροφή μου γιατί δε θέλω να το παρακάνω με τα κιλά! Εσύ έβαλες κανένα γραμμάριο ή μόνο εγώ είμαι λιχουδω;; πείτε μας και οι υπόλοιπες!! 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Χάχα ρε την Τερέζα! Εγώ γενικά είμαι ψύχραιμη μ αυτά, αν θες για κατσαρίδες πάρε την σύριγγα με το φάρμακο η από γεωπόνο η από φαρμακείο, βάζεις πίσω από κουζίνα πχ ψυγείο πάνω στα ντουλάπια με μικρές αποστάσεις σε μέγεθος φακής και δεν θα ξαναδείς κατσαρίδα στον αιώνα των αιώνων... Χάχα αμην

Εγώ μελινα έχω χάσει ήδη δύο κιλά λόγω αναγούλας και επειδή έχω μέλλον μέχρι την 14η εβδομάδα προβλέπεται να χάνω κάνα 5 κιλό σίγουρα, σήμερα είμαι 8+4 αφού το σποράκι μας βγήκε μικρότερο και εκεί που μετράω μέρες αντίστροφα για να νιώσω λίγο καλύτερα προστέθηκε μια επιπλέον βδομάδα... Τέλος πάντων όλα οκ

Όσο για τα κιλά σ αυτήν την εγκυμοσύνη είμαι θρεφταρι και από την μία λέω πάλι καλά που δεν μπορώ να φάω και που θα φτάσω... 

Μην ασχολείστε με τα κιλά  ούτε να στε υπερβολικές ούτε να το παρακάνετε, στην πρώτη εγκυμοσύνη μέχρι να σαραντισω έφτασα στα κιλά που ήμουν πριν μείνω έγκυος, για μένα το μετά θέλει προσοχή, εγώ εκεί έβαλα, γιατί ήμουν αυπνη θήλαζα φουλ και όλο τσιμπολογουσα.. 

Να ναι γερά τα μωράκια μας και όλα θα γινουν

Αντε Vaso περιμένουμε νεα

Woman88 εσύ πότε έχεις αυχενική; 

  • Ευχαριστώ 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Χάχα ρε την Τερέζα! Εγώ γενικά είμαι ψύχραιμη μ αυτά, αν θες για κατσαρίδες πάρε την σύριγγα με το φάρμακο η από γεωπόνο η από φαρμακείο, βάζεις πίσω από κουζίνα πχ ψυγείο πάνω στα ντουλάπια με μικρές αποστάσεις σε μέγεθος φακής και δεν θα ξαναδείς κατσαρίδα στον αιώνα των αιώνων... Χάχα αμην

Εγώ μελινα έχω χάσει ήδη δύο κιλά λόγω αναγούλας και επειδή έχω μέλλον μέχρι την 14η εβδομάδα προβλέπεται να χάνω κάνα 5 κιλό σίγουρα, σήμερα είμαι 8+4 αφού το σποράκι μας βγήκε μικρότερο και εκεί που μετράω μέρες αντίστροφα για να νιώσω λίγο καλύτερα προστέθηκε μια επιπλέον βδομάδα... Τέλος πάντων όλα οκ

Όσο για τα κιλά σ αυτήν την εγκυμοσύνη είμαι θρεφταρι και από την μία λέω πάλι καλά που δεν μπορώ να φάω και που θα φτάσω... 

Μην ασχολείστε με τα κιλά  ούτε να στε υπερβολικές ούτε να το παρακάνετε, στην πρώτη εγκυμοσύνη μέχρι να σαραντισω έφτασα στα κιλά που ήμουν πριν μείνω έγκυος, για μένα το μετά θέλει προσοχή, εγώ εκεί έβαλα, γιατί ήμουν αυπνη θήλαζα φουλ και όλο τσιμπολογουσα.. 

Να ναι γερά τα μωράκια μας και όλα θα γινουν

Αντε Vaso περιμένουμε νεα

Woman88 εσύ πότε έχεις αυχενική; 

Άσε σου λέω εγώ δεν είμαι. Καθόλου ψύχραιμη και γενικά δεν έχουμε κατσαρίδες εδώ εννοω ότι κάνουμε συνέχεια απολύμανση κτλ τώρα από που μπήκε αυτό το τεραααααας!!!! Έριξα όμως τέζα γύρω από τα αλουμίνια και ελπίζω αν βγει από κει. Μέσα να τα κακαρώσει γτ πρέπει να φύγω και για δουλειά δε θα κάθομαι να κάνω katsaridositting. Χαχα. Τι λέω! 

Εγώ κούκλα μου αυχενικη έχω 5 Οκτώβρη στον Ελευθέριο μακάριο !! Όπως καταλαβαίνεις οι μέρες δεν περνάνε και επειδή έχω ηδη 2 εβδομάδες να Κανω υπέρηχο έχω μισό τρελαθεί!!!! Σκέφτηκα να πάω σε μια βιοϊατρική να κάμω που ναι δίπλα μου αλλά μου πε ο γυναικολόγος μου δεν κάνει να κάνεις συνέχεια υπέρηχους δεν είναι καλό. Αντε καλά του λέω κρατιέμαι με το ζόρι. @melina26κάτι έχω βάλει σίγουρα απλά. Να σου πω εμένα ο γυναικολόγος μου δε με ζυγίζει κάθε φορά. Και επειδή η ζυγαριά μου χάλασε ακόμα η γαϊδούριτσα δεν έχω αξιωθεί να πάρω μια!!!! Κάτσε να μπω να παραγγείλω κιόλας τώρα που το θιξαμε!!!! Αλλά σίγουρα κάνα 2 κιλά κια!!! Και εγώ πάντα στην κοιλιά παίρνω βάρος. Τώρα τα Παντελόνα κια κουμπώνουν μεν αλλά με πιέζουν πολύ δε. Αλλά κοιλίτσα εγκυμοσύνης φυσικά δεν έχω ακόμα. Έχω αυτό το πράγματακι που πετάγεται φαντάζομαι λόγω ορμονών, λόγω κατακράτησης κτλ.... Λένε από 4ο και μετά αρχίζει να φαίνεται. Αλλά πως έτσι ξαφνικά ξεπεταγεται; χαχα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aressana είπε:

Φυλο είδατε ; θυμάμαι στις άλλες εγκυμοσυνες πριν κάνω την αυχενικη είχα μάθει !  

Εγώ πάλι μετά δύο βδομάδες από την αυχενική φάνηκε, δεν το χω ξανακούσει πριν την αυχενική, είχα την εντύπωση ότι τα γεννητικά όργανα σχηματιζονται γύρω στην 12η εβδομάδα, παρόλα αυτά να ναι όλα καλά και το φύλο έρχεται δευτερο

 

Woman88 βρε αστην υσηχη την κατσαρίδα μην εισπνέεις κιόλας φάρμακα, αυτή σίγουρα φοβήθηκε πιο πολύ από σενα

Αντε με το καλό η αυχενική σου

Πάντως κορίτσια στην πρώτη εγκυμοσύνη μετρούσαν μέρες μέχρι τον επόμενο υπέρηχο, όταν άρχισε να κλωτσάει ήμουν πιο χαλαρή, τώρα στο δεύτερο είμαι ζεν ενώ ακούω οι πιο πολλές είναι πιο αγχωμενες

Θετική σκέψη όλες, το θαύμα μεγαλώνει μέσα μας, ευλογία! 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τελειωσα κ τωρα ειμαι Κηφισιά με τον αντρουλη να το γιορτάσουμε! Ειδαμε το μπεμπε που ήταν ολόκληρο παιδι, κουνιοταν, ειδαμε κ τον ομφάλιο λώρο! Όλα ήταν υπέροχα! Οι μετρησεις, ολα! Πολυ θετικα! Μου ειπαν σούπερ! Περιμένουμε και την παπ-α αλλα μου ειπαν κ οι 2 γιατροι να διώξω το αγχος μου γιατι πρώτον ολα βγηκαν τελεια κ 2ον δεν θα τρέφεται καλα το παιδι στο 2ο τρίμηνο με τόσο αγχος που εχω. Επισης μου ειπαν φαίνεται για αγοράκι αλλα θα ξέρουμε καλυτερα σε περίπου 3 εβδομαδες που θα πάω στον γιατρο μου! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχές σας, πλέον μπορώ να ηρεμησω λιγο κ να ευχαριστηθω καλυτερα αυτο το όμορφο ταξίδι! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας κ σε όσες έχουν σειρά μετα για αυχενικη!!!! ❤❤❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 6

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Άσε σου λέω εγώ δεν είμαι. Καθόλου ψύχραιμη και γενικά δεν έχουμε κατσαρίδες εδώ εννοω ότι κάνουμε συνέχεια απολύμανση κτλ τώρα από που μπήκε αυτό το τεραααααας!!!! Έριξα όμως τέζα γύρω από τα αλουμίνια και ελπίζω αν βγει από κει. Μέσα να τα κακαρώσει γτ πρέπει να φύγω και για δουλειά δε θα κάθομαι να κάνω katsaridositting. Χαχα. Τι λέω! 

Εγώ κούκλα μου αυχενικη έχω 5 Οκτώβρη στον Ελευθέριο μακάριο !! Όπως καταλαβαίνεις οι μέρες δεν περνάνε και επειδή έχω ηδη 2 εβδομάδες να Κανω υπέρηχο έχω μισό τρελαθεί!!!! Σκέφτηκα να πάω σε μια βιοϊατρική να κάμω που ναι δίπλα μου αλλά μου πε ο γυναικολόγος μου δεν κάνει να κάνεις συνέχεια υπέρηχους δεν είναι καλό. Αντε καλά του λέω κρατιέμαι με το ζόρι. @melina26κάτι έχω βάλει σίγουρα απλά. Να σου πω εμένα ο γυναικολόγος μου δε με ζυγίζει κάθε φορά. Και επειδή η ζυγαριά μου χάλασε ακόμα η γαϊδούριτσα δεν έχω αξιωθεί να πάρω μια!!!! Κάτσε να μπω να παραγγείλω κιόλας τώρα που το θιξαμε!!!! Αλλά σίγουρα κάνα 2 κιλά κια!!! Και εγώ πάντα στην κοιλιά παίρνω βάρος. Τώρα τα Παντελόνα κια κουμπώνουν μεν αλλά με πιέζουν πολύ δε. Αλλά κοιλίτσα εγκυμοσύνης φυσικά δεν έχω ακόμα. Έχω αυτό το πράγματακι που πετάγεται φαντάζομαι λόγω ορμονών, λόγω κατακράτησης κτλ.... Λένε από 4ο και μετά αρχίζει να φαίνεται. Αλλά πως έτσι ξαφνικά ξεπεταγεται; χαχα.

 

@Mantarini2018 πολύ ενθαρρυντικά τα λόγια σου!!

@Woman88 με το καλό η Αυχενική σου! Κι εγώ 8 Οκτωβρίου έχω και οι μέρες κυριολεκτικά δεν περνάνε!! Όσο για τη γιατρό κι εμένα η δικιά μου δε με ζυγίζει κάθε φορά, αλλά εγώ ανεβαίνω μια φορά στο τόσο να με τσεκάρω. Χαχα την παρήγγειλες τελικά τη ζυγαριά;; νομίζω οι κοιλιτσες μας το ίδιο είναι πάνω κάτω από τις περιγραφές σου!

@Vaso11.4.11 πόσο χαρμόσυνα τα νέα σου!!!! Πολύ χαίρομαι! Χαλάρωσε κι απόλαυσε το με τον αντρουλη σου! ❤

  • Μου αρέσει 2

K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσακια μου τελειωσα κ τωρα ειμαι Κηφισιά με τον αντρουλη να το γιορτάσουμε! Ειδαμε το μπεμπε που ήταν ολόκληρο παιδι, κουνιοταν, ειδαμε κ τον ομφάλιο λώρο! Όλα ήταν υπέροχα! Οι μετρησεις, ολα! Πολυ θετικα! Μου ειπαν σούπερ! Περιμένουμε και την παπ-α αλλα μου ειπαν κ οι 2 γιατροι να διώξω το αγχος μου γιατι πρώτον ολα βγηκαν τελεια κ 2ον δεν θα τρέφεται καλα το παιδι στο 2ο τρίμηνο με τόσο αγχος που εχω. Επισης μου ειπαν φαίνεται για αγοράκι αλλα θα ξέρουμε καλυτερα σε περίπου 3 εβδομαδες που θα πάω στον γιατρο μου! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχές σας, πλέον μπορώ να ηρεμησω λιγο κ να ευχαριστηθω καλυτερα αυτο το όμορφο ταξίδι! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας κ σε όσες έχουν σειρά μετα για αυχενικη!!!! ❤❤❤❤❤❤

Συγχαρητήρια Vaso μου!! 

Καλή βολτούλα λοιπόν με τους άντρες σου!!! 

Τώρα να χαλαρώσεις και σαν φύγουν και οι παλιό αναγούλες απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου

Εμένα μελινα με ζυγίζει κάθε φορά, αλλά δεν με νοιάζει ειδικά τώρα που δεν μπορώ να φάω τίποτα ας πει κιόλας να δεις... Χαχαχα

Γενικά είναι κουλ με τα κιλά δεν με μάλωσε ποτέ και ας ξεκίνησα με αρκετό βάρος, πιο πολύ εμένα σκέφτεται να μην ταλαιπωρουμαι 

  • Μου αρέσει 2

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσακια μου τελειωσα κ τωρα ειμαι Κηφισιά με τον αντρουλη να το γιορτάσουμε! Ειδαμε το μπεμπε που ήταν ολόκληρο παιδι, κουνιοταν, ειδαμε κ τον ομφάλιο λώρο! Όλα ήταν υπέροχα! Οι μετρησεις, ολα! Πολυ θετικα! Μου ειπαν σούπερ! Περιμένουμε και την παπ-α αλλα μου ειπαν κ οι 2 γιατροι να διώξω το αγχος μου γιατι πρώτον ολα βγηκαν τελεια κ 2ον δεν θα τρέφεται καλα το παιδι στο 2ο τρίμηνο με τόσο αγχος που εχω. Επισης μου ειπαν φαίνεται για αγοράκι αλλα θα ξέρουμε καλυτερα σε περίπου 3 εβδομαδες που θα πάω στον γιατρο μου! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχές σας, πλέον μπορώ να ηρεμησω λιγο κ να ευχαριστηθω καλυτερα αυτο το όμορφο ταξίδι! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας κ σε όσες έχουν σειρά μετα για αυχενικη!!!! ❤❤❤❤❤❤

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!!!!!! Υπέροχα τα νέα σου!!!! Αχ κοίτα που επαληθρυονται οι γιαγιάδες που έλεγαν οι εμετοι αντιστοιχούν σε αγοράκια χιχιχι. Γερά παιδάκια να ναι. Γιόρτασε το απόλαυσε το και χαλάρωσε τώρα!!!!!πιστεύω ότι αν ηρεμήσεις θα σταντ ήσουν κάπως και οι εμετοι γτ όσο να ναι το άγχος σωματοποιειται!!! Υπέροχα νέα υπέροχα υπέροχα!!!!!!!! 

@Mantarini2018

 Σταμάτησα να σχολουμαι με την Τερέζα με. Κούρασε έριξα φάρμακο φορώντας μάσκα χάχα άφησα ανοιχτά παράθυρα και πάω να ετοιμαστώ για δουλειά.. Όσο για τους υπέρηχους ναι έτσι είναι και εγώ μετράω μέρες, στο 2ο πάντα λένε είσαι πιο χαλαρή. Απλά μέχρι να πας για υπέρηχο δεν ξέρεις πως είναι όλα καλά ενώ όταν το ακούς το μωράκι είναι διαφορετικά!!!! Όλα να πάνε καλά για όλες μας!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...