Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Αχ κοριτσια μου το πρωι εκανα εναν βαρβατο εμετο μολις εφαγα τα δημητριακα με το κακαο. Πρώτη φορά τα βγαζω αυτά. Ηταν το μονο που δεν με ενοχλούσε. Κ τωρα εφαγα ταλιατελες με.κρεμα γαλακτος κ μανιταρια κ προσευχομαι κ παρακαλάω κ το νινακι μου να με αφήσει να το κρατήσω χαχα! Ξερω οτι με τον εμετο που έκανα κακώς εφαγα κρεμα γαλακτος με μανιταρια αλλα βρε κοριτσια τα ληγουρευομουν καιρό τώρα. Εξαλλου τα ευχαριστηθηκα κ εγω κ ο αντρουλης μ κ ας κραταω τωρα τη κοιλια μου χαχα! Εντωμεταξυ νιωθω οτι δεν χόρτασα κ πειναω κ αλλοοο. Εβαλα λιγο ειναι η αληθεια γιατι ξερω οτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να τα κάνω εμετο κ αυτα. Νομίζω φταιει που δεν πήρα χθες κ σημερα μολις ξύπνησα το πριμπεραν. Χαρηκα χθες που ημουν καλα κ πηρα θάρρος κ νόμιζα οτι σταματανε τα συμπτώματα που μπηκα στην 13η εβδ. Κ τελικα ημουν καλα λογω του πριμπεραν κ μολις το άφησα 2 φορές, τσουπ να κ ο εμετος. Πφφφφφ...

Έτσι την έχω πατήσει και εγώ με το πριπεραν..... Παίρνω θάρρος τρώω και μετά όλα βγαίνουν χαχαχα.   Αχ μια καρμπονάρα λιγιτρευομαι και εγώ καιρό μιαμ μιαμ Εγώ έχω μαθήματα και είμαι έτοιμη να κοιμηθώ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Woman88 είπε:

Έτσι την έχω πατήσει και εγώ με το πριπεραν..... Παίρνω θάρρος τρώω και μετά όλα βγαίνουν χαχαχα.   Αχ μια καρμπονάρα λιγιτρευομαι και εγώ καιρό μιαμ μιαμ Εγώ έχω μαθήματα και είμαι έτοιμη να κοιμηθώ 

Ναι κ εγω νύσταξα τωρα. Ουφ! Υπομονη! Ποτε σταματας; 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες μελινα! Με το καλό το μωράκι σου! 

Αχ Vaso κι εγώ είπα αντε ξεμπέρδεψε το κορίτσι, δεν πειράζει 

Ελπίζω να μην έβγαλες τελικά το νόστιμο αυτό φαγακι

Εγώ ρε κορίτσια μόνο στην ιδέα για φαγητό αναγουλιαζω, τρώω συγκεκριμένα πράγματα που κι αυτά με το ζόρι αλλά κάτι πρέπει να φάω, ο γιατρός μου πε και για πριμπεραν και για ένα φυτικό σιρόπι αλλά είπα να κάνω υπομονή

Για το ζάχαρο και εγώ είδα ότι και στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα αρχικά 95 και μετά έπεσε κάτω από 80, το όριο ειναι 110 αλλά ο γιατρός λέει ότι το 93 είναι το όριο για εγκύους, έστειλα μέιλ στην ενδοκρινολογο μου να μου πει την γνώμη της και αναλόγως θα κάνω, παντως για γλυκά ούτε λόγος μόνο που το σκέφτομαι θα τα βγάλω οπότε... 

Κορίτσια εγώ είμαι Θεσσαλονίκη, στην Αθήνα με τόσα κρούσματα λένε θα σας κλείσουν, ελπίζω όχι, αντε να φεύγει κι αυτός ο ιός

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Ρενεζ μου γλυκια σε ευχαριστουμε πολύ πολύ για τις συμβουλές σου!!! Ευχομαι να σου πηγαίνουν όλα τελεια στη ζωη σου κ με τον μπεμπακο σου πλεον! Αντε να ακουσουμε τα χαρμοσυνα αυτές τις μερες!!!! Με το καλο κ με κανέναν πονο κοριτσακι μου!!!! ❤❤❤

Καλως ηρθες Μελίνα μου! Με το καλο τα μωρακια μας! Κ εμας το πρώτο μας μωρακι ειναι! Ποσο χρόνων εισαι αν επιτρέπεται; εχεις κλεισει για αυχενικη;

Είμαι 26 χρονών. Η Αυχενική θα γίνει 8 Οκτωβρίου. Εσύ πόσων εβδομάδων είσαι και πόσο χρονών; 

1 ώρα πρίν, Woman88 είπε:

Καλώς ήρθες κοριτσάκι μου!!!! Και εμάς το πρώτο στις περισσότερες δηλαδή!!! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! Πως πας εσύ; έχεις τα γνωστά ναυτιες κτλ; 

Κορίτσια εσάς σας ενοχλεί η μήτρα; η μόνο εμένα έχει αρχίσει να με ενοχλει εδώ και καποιες μέρες κάθε μέρα; κυρίως όταν κοινούμαι νιώθω στον κόλπο βαθιά μέσα αλλά και χαμηλά στην μήτρα ενόχληση! 

Πολύ χαίρομαι που θα βρω ένα στήριγμα για το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης! Τα μόνα συμπτώματα που έχω είναι υπνηλία, συχνοουρια και κάποιες ενοχλήσεις στη μήτρα και το έντερο. Νομίζω πως οι ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό. Σύμφωνα με τη γιατρό μου είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα μας για να φιλοξενήσει το μωράκι μας! 

  • Μου αρέσει 1

K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Σας διαβάζω καθημερινά κ παίρνω κουραγιο σε αυτά π βιωνω !!! Είμαι 26 χρονων περιμένω τ πρωτο παιδακι μ ειμαι στην 10η εβδομάδα κ ταλαιπωρουμε παρα πολυ με εμετους αναγούλες κ τα σχετικά.. εύχομαι να τελειώσουν γιατι δεν αντεχω αλλο κανω υπομονή αλλα υπάρχουν κ τα όρια... κατά τ άλλα είμαι καλά!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Betty90 είπε:

Κι εμένα στην πρώτη εξέταση το ζάχαρο ήταν 95. Περιμένω να κάνω τις δεύτερες κ αναλόγως θα δούμε τι θα κάνουμε! Πάντως κ στο πρώτο μου παιδάκι στις 2 πρώτες εξετάσεις ήταν πάνω από 90 κ μετά έπεσε στο 80. Έχω κι εγώ ιστορικό λόγω του μπαμπά μου. Με αγχώνει λίγο το θέμα αλλά θα δούμε! 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Με το καλό τα μωράκια μας!!! Πώς νιώθεις;;

Έχω απίστευτο άγχος για την Αυχενική! Κατά τ' άλλα προσπαθώ να είμαι όσο το δυνατό πιο ήρεμη, να κοιμάμαι και να αποφεύγω  τα γλυκά ( είναι δύσκολο αυτό) . Κάναμε τις πρώτες εξετάσεις, βγήκαν καλές. Μόνο ο αιματοκρίτης βγήκε λίγο χαμηλός και παίρνω έξτρα σίδηρο και κάτι βιταμίνες! Εσύ πως είσαι;; 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina26 είπε:

Είμαι 26 χρονών. Η Αυχενική θα γίνει 8 Οκτωβρίου. Εσύ πόσων εβδομάδων είσαι και πόσο χρονών; 

Πολύ χαίρομαι που θα βρω ένα στήριγμα για το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης! Τα μόνα συμπτώματα που έχω είναι υπνηλία, συχνοουρια και κάποιες ενοχλήσεις στη μήτρα και το έντερο. Νομίζω πως οι ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό. Σύμφωνα με τη γιατρό μου είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα μας για να φιλοξενήσει το μωράκι μας! 

Α ιδια ηλικία εχουμε! Τι καλά! 26 ειμαι κ εγω! Εγω διανυω την 13η εβδομάδα! Αύριο εχω αυχενικη κ εχω πολυ αγχος! Εχω κ 3 εβδοαμδες να κανω υπερηχο. Μεγαλο διάστημα. Τι καλα που δεν έχεις ναυτιες κλπ! Εμενα με ταλαιπωρήσει παρα πολυ 2 μήνες οι εμετοι κ οι αναγουλες κ ακομα με ταλαιπωρουν απλα όχι στην ιδια συχνότητα. Ακομα ομως καλα κρατούν! 

Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλώς ήρθες μελινα! Με το καλό το μωράκι σου! 

Αχ Vaso κι εγώ είπα αντε ξεμπέρδεψε το κορίτσι, δεν πειράζει 

Ελπίζω να μην έβγαλες τελικά το νόστιμο αυτό φαγακι

Εγώ ρε κορίτσια μόνο στην ιδέα για φαγητό αναγουλιαζω, τρώω συγκεκριμένα πράγματα που κι αυτά με το ζόρι αλλά κάτι πρέπει να φάω, ο γιατρός μου πε και για πριμπεραν και για ένα φυτικό σιρόπι αλλά είπα να κάνω υπομονή

Για το ζάχαρο και εγώ είδα ότι και στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα αρχικά 95 και μετά έπεσε κάτω από 80, το όριο ειναι 110 αλλά ο γιατρός λέει ότι το 93 είναι το όριο για εγκύους, έστειλα μέιλ στην ενδοκρινολογο μου να μου πει την γνώμη της και αναλόγως θα κάνω, παντως για γλυκά ούτε λόγος μόνο που το σκέφτομαι θα τα βγάλω οπότε... 

Κορίτσια εγώ είμαι Θεσσαλονίκη, στην Αθήνα με τόσα κρούσματα λένε θα σας κλείσουν, ελπίζω όχι, αντε να φεύγει κι αυτός ο ιός

Ναι κ εγω τζαμπα χάρηκα χθες. Μέχρι στιγμής δεν έβγαλα το φαγητο. Ευτυχως καταφερα να κοιμηθω οποτε κ αυτο βοηθησε. Τι σιροπι σου ειπε; εμενα για φυτικο μου ειχε πει σε χαπάκι το navatac που έχει τζιντζερ αλλα μου προκαλούσε αηδια κ ετσι δεν κατάφερα ποτε να το παρω. Οσο για το lock down τι να πω.. μας έχουν ταράξει! Δεν ξέρω πως θα συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, πραγματικα! Απτη μια πλευρά τελικα ευτυχώς που δεν δουλευω.

Just now, Mira94 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Σας διαβάζω καθημερινά κ παίρνω κουραγιο σε αυτά π βιωνω !!! Είμαι 26 χρονων περιμένω τ πρωτο παιδακι μ ειμαι στην 10η εβδομάδα κ ταλαιπωρουμε παρα πολυ με εμετους αναγούλες κ τα σχετικά.. εύχομαι να τελειώσουν γιατι δεν αντεχω αλλο κανω υπομονή αλλα υπάρχουν κ τα όρια... κατά τ άλλα είμαι καλά!! 

Κοριτσι μου συνομηλικες κ εμεις. Εγω σε καταλαβαινω απόλυτα καθώς το περασα κ ακομα το περναω πολυ δυσκολα! Είχα μπει κ νοσοκομειο! Κ μενα πρώτη εγκυμοσύνη κ μου ηρθε πολυ ξαφνικό ολο αυτο! Αφου κόντεψα να παθω κ καταθλιψη με ολο αυτο που τράβηξα! Ευτυχώς πηρα τα πανω μ ψυχολογικα αλλα ακομα ταλαιπωρουμε σωματικα κ ανυπομονω για τη στιγμη που θα ξυπνήσω κ δεν θα νιώσω αναγουλα κ δεν θα κανω εμετο! Ποτε εχεις Πητ;

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina26 είπε:

Έχω απίστευτο άγχος για την Αυχενική! Κατά τ' άλλα προσπαθώ να είμαι όσο το δυνατό πιο ήρεμη, να κοιμάμαι και να αποφεύγω  τα γλυκά ( είναι δύσκολο αυτό) . Κάναμε τις πρώτες εξετάσεις, βγήκαν καλές. Μόνο ο αιματοκρίτης βγήκε λίγο χαμηλός και παίρνω έξτρα σίδηρο και κάτι βιταμίνες! Εσύ πως είσαι;; 

@melina26 καλησπέρα! Να σε ρωτήσω ποιον σίδηρο παίρνεις? Γιατί παίρνω και εγώ κ αν κ είναι σε μορφή μεγάλου χαπιού σαν κάψουλα με αναγουλιαζει κ η επιγευση που αφήνει είναι απαίσια! Επίσης από τότε που παίρνω σίδηρο με πιάνει διαρροια.. Τι να πω.. Έχεις κανενα σύμπτωμα από αυτά εσύ?


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου και από εμένα τελείωσα τα μαθήματα 8 πάρα!!! Εγώ έφαγα ψάρια με Μπρόκολο και μετά και λίγο καρυδόπιτα γτ γιόρταζε η αδερφή μιυ και είχε φτιάξει βέβαια να σας πω την αλήθεια ανακατευομαι ήδη αλλά σκέφτηκα θα τα φάω και αν είναι να τα βγάλω θα τα βγάλω... Χθες τα έβγαλα όλα το βράδυ.... 

Ax @Vaso11.4.11τέλεια αύριο η αυχενικη όλα να πανε τέλεια και θα πάνε!!! Εγώ έχω την άλλη Δευτέρα!!! Τι ώρα θα πας; μετά άκουσα ότι σου δινουν στικακι και cd αληθευει ; σε μια φίλη μου έδωσαν 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Woman88 είπε:

Έτσι την έχω πατήσει και εγώ με το πριπεραν..... Παίρνω θάρρος τρώω και μετά όλα βγαίνουν χαχαχα.   Αχ μια καρμπονάρα λιγιτρευομαι και εγώ καιρό μιαμ μιαμ Εγώ έχω μαθήματα και είμαι έτοιμη να κοιμηθώ 

@Woman88Αχχχχχ Να είχα και εγώ μια καρμποναρα τώρα με παρμεζανα τριμμένη από πάνω μου άνοιξες την όρεξη ;-)

@Vaso11.4.11 Αχ κοριτσάκι μου εύχομαι να συνέλθεις από τους παλιό εμετους λίγο έμεινε.. Που θα παει το δεύτερο τρίμηνο νιώθεις λες κ δεν εισαι έγκυος έχω ακούσει Και ανεβαίνει η διάθεση! Μακάρι :rolleyes:


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Woman88 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου και από εμένα τελείωσα τα μαθήματα 8 πάρα!!! Εγώ έφαγα ψάρια με Μπρόκολο και μετά και λίγο καρυδόπιτα γτ γιόρταζε η αδερφή μιυ και είχε φτιάξει βέβαια να σας πω την αλήθεια ανακατευομαι ήδη αλλά σκέφτηκα θα τα φάω και αν είναι να τα βγάλω θα τα βγάλω... Χθες τα έβγαλα όλα το βράδυ.... 

Ax @Vaso11.4.11τέλεια αύριο η αυχενικη όλα να πανε τέλεια και θα πάνε!!! Εγώ έχω την άλλη Δευτέρα!!! Τι ώρα θα πας; μετά άκουσα ότι σου δινουν στικακι και cd αληθευει ; σε μια φίλη μου έδωσαν 

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου! Στις 11 εχω! Μακαρι να πανε ολα καλα! Να σου πω δεν ξέρω. Ο γιατρος ειπε οτι μαλλον δινουν φωτογραφίες. Θα ρωτήσω μολις παω. 

Just now, Marilo είπε:

@Woman88Αχχχχχ Να είχα και εγώ μια καρμποναρα τώρα με παρμεζανα τριμμένη από πάνω μου άνοιξες την όρεξη ;-)

@Vaso11.4.11 Αχ κοριτσάκι μου εύχομαι να συνέλθεις από τους παλιό εμετους λίγο έμεινε.. Που θα παει το δεύτερο τρίμηνο νιώθεις λες κ δεν εισαι έγκυος έχω ακούσει Και ανεβαίνει η διάθεση! Μακάρι :rolleyes:

Η διαθεση ανεβηκε ειναι η αληθεια! Αλλα το πρόβλημα με τους εμετους δεν ξερω ποτε θα τελειώσει! Μου φαίνεται αιώνιο! Μόλις εκανα τον 2ο εμετο της ημέρας μετα απο μια μπανάνα :(


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου! Στις 11 εχω! Μακαρι να πανε ολα καλα! Να σου πω δεν ξέρω. Ο γιατρος ειπε οτι μαλλον δινουν φωτογραφίες. Θα ρωτήσω μολις παω. 

Η διαθεση ανεβηκε ειναι η αληθεια! Αλλα το πρόβλημα με τους εμετους δεν ξερω ποτε θα τελειώσει! Μου φαίνεται αιώνιο! Μόλις εκανα τον 2ο εμετο της ημέρας μετα απο μια μπανάνα :(

Και εγώ το ίδιο.... Υποτίθεται η μπανάνα βοηθάει... Εγω έφαγα τη μπανάνα και πήγα να πλύνω δόντια και αμέσως ρουκέτα ο εμετός..... Ασύστολα να βγάζω.... Αυτά άραγε οντςω σταματάνε αργότερα; εμένα εν τω μεταξύ μου έχουν γυρίσει βράδυ οι εμετοι χθες έκανα 2 απανωτους.... Βράδυ πάλι... Η μπανάνα λένε βοηθάει τίποτα δεν κάνει...και πρέπει να πίνουμε και νερό αλλά εμένα με αναγολιαζει.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Και εγώ το ίδιο.... Υποτίθεται η μπανάνα βοηθάει... Εγω έφαγα τη μπανάνα και πήγα να πλύνω δόντια και αμέσως ρουκέτα ο εμετός..... Ασύστολα να βγάζω.... Αυτά άραγε οντςω σταματάνε αργότερα; εμένα εν τω μεταξύ μου έχουν γυρίσει βράδυ οι εμετοι χθες έκανα 2 απανωτους.... Βράδυ πάλι... Η μπανάνα λένε βοηθάει τίποτα δεν κάνει...και πρέπει να πίνουμε και νερό αλλά εμένα με αναγολιαζει.... 

Ναι κ εγω ετσι ηξερα. Οτι βοηθαει! Τελικα στην εγκυμοσύνη τίποτα δεν είναι συγκεκριμένο κ στανταρ! Υποτίθεται παντως οτι σταματανε τον 4ο μηνα. Ευχομαι αυτο να ισχύει κ για εμάς! Κ εγω κανω τα βραδυα εμετους. Σπάνια κανω πρωινα πλεον. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Α ιδια ηλικία εχουμε! Τι καλά! 26 ειμαι κ εγω! Εγω διανυω την 13η εβδομάδα! Αύριο εχω αυχενικη κ εχω πολυ αγχος! Εχω κ 3 εβδοαμδες να κανω υπερηχο. Μεγαλο διάστημα. Τι καλα που δεν έχεις ναυτιες κλπ! Εμενα με ταλαιπωρήσει παρα πολυ 2 μήνες οι εμετοι κ οι αναγουλες κ ακομα με ταλαιπωρουν απλα όχι στην ιδια συχνότητα. Ακομα ομως καλα κρατούν! 

Ναι κ εγω τζαμπα χάρηκα χθες. Μέχρι στιγμής δεν έβγαλα το φαγητο. Ευτυχως καταφερα να κοιμηθω οποτε κ αυτο βοηθησε. Τι σιροπι σου ειπε; εμενα για φυτικο μου ειχε πει σε χαπάκι το navatac που έχει τζιντζερ αλλα μου προκαλούσε αηδια κ ετσι δεν κατάφερα ποτε να το παρω. Οσο για το lock down τι να πω.. μας έχουν ταράξει! Δεν ξέρω πως θα συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, πραγματικα! Απτη μια πλευρά τελικα ευτυχώς που δεν δουλευω.

Κοριτσι μου συνομηλικες κ εμεις. Εγω σε καταλαβαινω απόλυτα καθώς το περασα κ ακομα το περναω πολυ δυσκολα! Είχα μπει κ νοσοκομειο! Κ μενα πρώτη εγκυμοσύνη κ μου ηρθε πολυ ξαφνικό ολο αυτο! Αφου κόντεψα να παθω κ καταθλιψη με ολο αυτο που τράβηξα! Ευτυχώς πηρα τα πανω μ ψυχολογικα αλλα ακομα ταλαιπωρουμε σωματικα κ ανυπομονω για τη στιγμη που θα ξυπνήσω κ δεν θα νιώσω αναγουλα κ δεν θα κανω εμετο! Ποτε εχεις Πητ;

Περιμένουμε νέα σου και την εμπειρία σου από την αυχενική! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Ολόκληρο μωρό θα δεις αύριο!!! Απ' όσο έχω  διαβάσει, θα σε ταλαιπωρούν λίγο ακόμη οι εμετοί και οι αναγουλες. Μπαίνεις και στο 2ο τρίμηνο! 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Ναι κ εγω ετσι ηξερα. Οτι βοηθαει! Τελικα στην εγκυμοσύνη τίποτα δεν είναι συγκεκριμένο κ στανταρ! Υποτίθεται παντως οτι σταματανε τον 4ο μηνα. Ευχομαι αυτο να ισχύει κ για εμάς! Κ εγω κανω τα βραδυα εμετους. Σπάνια κανω πρωινα πλεον. 

Ενώ πάλι υποτίθεται λένε πως το πρωί είναι οι εμετοι!!! Ανάποδα πλάσματα είμαστε χάχα... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...