Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Απλώς κορίτσια μου και οι αίματος να βγουν νομίζω ότι θ ηρεμήσω μόνο με λήψη τροφοβλαστης.... Άλλωστε είπε και ο γιατρός ή αυχενικη είναι στατιστικά.... 100 τοις εκατό σίγουρος μου πε είσαι με την λήψη τροφοβλαστης και την αμνιο..... 

Όλα ήταν καλά.... Δηλαδή τα βρήκε όλα τέλεια....εκβε και μια κολοτουνπα το μικρό ενώ κοιμόταν στην αρχή και μου κούνησε κοιλίτσα για να το ξυπνήσουμε.... Και όταν μου πε για το ρινικο οστό δεν ανησυχούσε και μου έκανε εντύπωση.... Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω..... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Woman88 κορίτσι μου ξεκουράσου τώρα, ειχες και κουραστική και έντονη μέρα, θα το δείτε και με τον γιατρό σου και με τον άντρα σου και θα πάρετε όποια απόφαση σας ηρεμεί!

Σου στέλνω θετική ενέργεια  πολλά φιλιά!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Απλώς κορίτσια μου και οι αίματος να βγουν νομίζω ότι θ ηρεμήσω μόνο με λήψη τροφοβλαστης.... Άλλωστε είπε και ο γιατρός ή αυχενικη είναι στατιστικά.... 100 τοις εκατό σίγουρος μου πε είσαι με την λήψη τροφοβλαστης και την αμνιο..... 

Όλα ήταν καλά.... Δηλαδή τα βρήκε όλα τέλεια....εκβε και μια κολοτουνπα το μικρό ενώ κοιμόταν στην αρχή και μου κούνησε κοιλίτσα για να το ξυπνήσουμε.... Και όταν μου πε για το ρινικο οστό δεν ανησυχούσε και μου έκανε εντύπωση.... Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω..... 

Κοίταξε μπορει 100% να μην είναι αλλα οταν βγαίνουν καλες δεν υπάρχει λογος να κανεις κατι περαιτερω ουτε κ σου το λενε οι γιατροι. Τωρα από κει κ πέρα βεβαια οτι θες κανεις. Εγω προσωπικα δεν θα το εκανα εφοσον βγηκαν ολα πολυ καλα παρα μονο εάν ειχα κακα αποτελέσματα. Η αμνιο καταρχήν είναι επεμβατικη κ εχει καποιο κίνδυνο αποβολης. Εγω δεν θα το εκανα. Το κανουν συνηθως γυναίκες άνω των 40 κ που ειχαν πολυ κακές αυχενικες. Τωρα για την ληψη τροφοβλαστη δεν ξερω. Ειναι επεμβατικη; τι σου ειπε; νομιζω έχει μεγάλο κόστος. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοίταξε μπορει 100% να μην είναι αλλα οταν βγαίνουν καλες δεν υπάρχει λογος να κανεις κατι περαιτερω ουτε κ σου το λενε οι γιατροι. Τωρα από κει κ πέρα βεβαια οτι θες κανεις. Εγω προσωπικα δεν θα το εκανα εφοσον βγηκαν ολα πολυ καλα παρα μονο εάν ειχα κακα αποτελέσματα. Η αμνιο καταρχήν είναι επεμβατικη κ εχει καποιο κίνδυνο αποβολης. Εγω δεν θα το εκανα. Το κανουν συνηθως γυναίκες άνω των 40 κ που ειχαν πολυ κακές αυχενικες. Τωρα για την ληψη τροφοβλαστη δεν ξερω. Ειναι επεμβατικη; τι σου ειπε; νομιζω έχει μεγάλο κόστος. 

Η αυχενικη ήταν καλή ναι αλλά δεν είδε ρινικο οστό.. Μου είπε αν οι αίματος βγουν ανησυχητικες τότε θα θορυβηθουμε λίγο κ θα κάνουμε τροφοβλαστης.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Η αυχενικη ήταν καλή ναι αλλά δεν είδε ρινικο οστό.. Μου είπε αν οι αίματος βγουν ανησυχητικες τότε θα θορυβηθουμε λίγο κ θα κάνουμε τροφοβλαστης.... 

Ενταξει τοτε περίμενε να δεις κ τις αιματος κ μετα αποφασίζετε μαζι με τον γιατρο σου. Τωρα όμως προσπάθησε να εχεις θετικη σκεψη για το μωρακι σου και να ξεκουραστείς κοριτσάκι μου! Εντάξει; σε φιλώ και ευχομαι να πανε ολα τελεια! Καλό βράδυ, ξεκουρασου! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου! Πως είστε; εγω κλασσικά εκανα λιγο άστατο υπνο. Μια ξυπνούσα για τουαλέτα, μια από περιεργα ονειρα. Γενικα δεν μπορω να πω ότι ευχαριστίεμαι πολυ τον υπνο ουτε οτι κοιμαμαι πολλες ωρες. Εσεις τι κανετε; 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι χάλια.. μπουκωμα και βήχα! Ανέκαθεν ήμουν αρρωστιαρα, χρόνια ασθματικη , αλλά σε αυτή τη φάση φοβάμαι για το μωρό μου! Λέτε να επηρεάζεται; το μπούκωμα το έχω ένα μήνα περίπου, μόνο φυσιολογικό ορο βαζω. Τώρα με το βήχα το πήρα απόφαση να πάω παθολόγο και με παραπεμπει πρώτα σε τεστ κορονοιου. Θα τρελαθώ!


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! Εγώ κοιμήθηκα καλά. Με τον μικρό όλη μέρα πραγματικά απ τις 10 Κουτουλαω! Ενώ κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα μεγάλο θέμα με τον ύπνο. Γενικά.ομως δεν έχω καλή διάθεση. Δεν ξέρω γιατί. Ίσως έχω βαρεθεί κ την ρουτίνα. Μια τα οικονομικά μια ο κοροναϊος δεν μπορούμε να κάνουμε κ πολλά πράγματα καθημερινά. Βέβαια δεν παραπονιέμαι γτ έχουμε την υγεία μας αλλά δεν θα με χάλαγε κι ένα ταξίδακι! Χιχιχιχιχιχι! 

Just now, melina26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι χάλια.. μπουκωμα και βήχα! Ανέκαθεν ήμουν αρρωστιαρα, χρόνια ασθματικη , αλλά σε αυτή τη φάση φοβάμαι για το μωρό μου! Λέτε να επηρεάζεται; το μπούκωμα το έχω ένα μήνα περίπου, μόνο φυσιολογικό ορο βαζω. Τώρα με το βήχα το πήρα απόφαση να πάω παθολόγο και με παραπεμπει πρώτα σε τεστ κορονοιου. Θα τρελαθώ!

Ούτε το ένα ούτε το άλλο επηρεάζει το μωρο! Μην ανησυχείς γι αυτο@ Από κει κ πέρα ότι σου πει ο γιατρός. Κ το πρώτο πράγμα π σου λένε πλέον είναι να κανείς το τεστ για να είναι καλυμμένοι! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Τι κάνετε;;

Woman88 πως είσαι;;

Μελινακι περαστικά! Λες τόσο εύκολα να ζητήσουν τεστ κορωνοιου;

Έχεις γνωστό γιατρό; 

Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα τον γυναικολόγο πρώτα 

Καλά κορίτσια ποιος κοιμάται καλά; Τρεις φορές σηκώνομαι για κατούρημα, μετά στριφογυρισμα

Δεν πειράζει μας προετοιμάζει για μετά χαχα

Σήμερα μαγειρεύω γιουβαρλάκια αλλά δεν μου κάθεται η μυρωδιά καλά οπότε μάλλον δεν θα φάω

 

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θά πάω μετά το μέσήμέρί γίά τό τεστ! Βρήκα έπόχή νά μέίνώ έγκύός μόύ έίπέ ή γίάτρός μόύ, πόύ ξέρέί πόσό άγχώδής έίμάί! Έλπίζώ νά βγέι άρνήτίκό γίάτί πράγμάτίκά θά τρέλάθώ! Κάτί έπάθέ τό κίνήτό μόύ κάί βάζέί τόνο πάντόύ!ζήτάώ συγγνώμη άπό τά μάτίά σάς! Όσό γίά τόν ύπνό κί έγώ ζόρίζόμάί τέλέύτάίά άρκέτά! Ύπόμόνή!


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, melina26 είπε:

Δυστυχώς θά πάω μετά το μέσήμέρί γίά τό τεστ! Βρήκα έπόχή νά μέίνώ έγκύός μόύ έίπέ ή γίάτρός μόύ, πόύ ξέρέί πόσό άγχώδής έίμάί! Έλπίζώ νά βγέι άρνήτίκό γίάτί πράγμάτίκά θά τρέλάθώ! Κάτί έπάθέ τό κίνήτό μόύ κάί βάζέί τόνο πάντόύ!ζήτάώ συγγνώμη άπό τά μάτίά σάς! Όσό γίά τόν ύπνό κί έγώ ζόρίζόμάί τέλέύτάίά άρκέτά! Ύπόμόνή!

Μελινα μου ξερω οτι το μπούκωμα είναι συμπτωμα εγκυμοσυνης παντως. Οσο για το βηχα εννοειται πήγαινε σε γιατρο. Για τον τόνο πατα το εικονίδιο του τόνου που ειναι στο πληκτρολόγιο. Εμενα το έχει δεξιά δίπλα απτο "λ". Το είχα πατήσει καταλαθος κάποια στιγμή κ έβαζε παντου τόνους. Το ξανα πατάς κ το βγάζει.

Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλημέρα!! Τι κάνετε;;

Woman88 πως είσαι;;

Μελινακι περαστικά! Λες τόσο εύκολα να ζητήσουν τεστ κορωνοιου;

Έχεις γνωστό γιατρό; 

Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα τον γυναικολόγο πρώτα 

Καλά κορίτσια ποιος κοιμάται καλά; Τρεις φορές σηκώνομαι για κατούρημα, μετά στριφογυρισμα

Δεν πειράζει μας προετοιμάζει για μετά χαχα

Σήμερα μαγειρεύω γιουβαρλάκια αλλά δεν μου κάθεται η μυρωδιά καλά οπότε μάλλον δεν θα φάω

 

 

Εγω δεν εχω θεμα με μυρωδιες πλεον. Αλλα με αναγουλες μόνο. Δλδ τα φαγητά μου μυριζουν καλα αλλα μπορει να φαω κ να το βγάλω, όπως χθες με το σπανακοριζο. Κ ας μου αρέσει. Τουλάχιστον έχουμε σημαδακια από τα νινακια μας οτι ολα ειναι καλα. Λιγο με τους εμετους, λιγο με τις αναγουλες κ τις μυρωδιές..

Just now, Betty90 είπε:

Καλημέρα κι από μένα! Εγώ κοιμήθηκα καλά. Με τον μικρό όλη μέρα πραγματικά απ τις 10 Κουτουλαω! Ενώ κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα μεγάλο θέμα με τον ύπνο. Γενικά.ομως δεν έχω καλή διάθεση. Δεν ξέρω γιατί. Ίσως έχω βαρεθεί κ την ρουτίνα. Μια τα οικονομικά μια ο κοροναϊος δεν μπορούμε να κάνουμε κ πολλά πράγματα καθημερινά. Βέβαια δεν παραπονιέμαι γτ έχουμε την υγεία μας αλλά δεν θα με χάλαγε κι ένα ταξίδακι! Χιχιχιχιχιχι! 

Ούτε το ένα ούτε το άλλο επηρεάζει το μωρο! Μην ανησυχείς γι αυτο@ Από κει κ πέρα ότι σου πει ο γιατρός. Κ το πρώτο πράγμα π σου λένε πλέον είναι να κανείς το τεστ για να είναι καλυμμένοι! 

Μα πραγματικα αντί να νυσταζουμε κ να κοιμόμαστε ολη μερα να το ευχαριστηθουμε, βρικολακιαζουμε. Και μετά θα τρέχουμε κ θα ζητάμε υπνο κ δεν θα προλαβαίνουμε χαχα. Πηγαίνετε καμια βολτα. Έστω να περπατήσετε. Η σε κανενα πάρκο με τον μικρό. Δεν χρειάζεται να ξοδέψετε λεφτά. Κ εμεις οικονομικά δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά πράγματα. Αλλα που κ που πηγαινουμε καμια βολτα ή συναντιομαστε με τους φίλους μας. Τις καθημερινές ομως μη νομίζεις. Βαρετά. Ολη μερα κλεισμενη σπιτι. 

@Woman88 κοριτσι μου πως εισαι; ❤


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο αντρας μου γυριζει στις 7 απ την δουλειά οπότε μέχρι να φάει κ να ετοιμαστούμε βραδιάζει! Μόνη μου αποφεύγω να πηγαίνω τώρα με την εγκυμοσύνη γτ έχει πολύ τρέξιμο κ σηκωματα! Τα σαβ/κα αυτό κάνουμε!! Κούνιες κ βόλτα με το πατίνι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλημέρα!! Τι κάνετε;;

Woman88 πως είσαι;;

Μελινακι περαστικά! Λες τόσο εύκολα να ζητήσουν τεστ κορωνοιου;

Έχεις γνωστό γιατρό; 

Εγώ στην θέση σου θα έπαιρνα τον γυναικολόγο πρώτα 

Καλά κορίτσια ποιος κοιμάται καλά; Τρεις φορές σηκώνομαι για κατούρημα, μετά στριφογυρισμα

Δεν πειράζει μας προετοιμάζει για μετά χαχα

Σήμερα μαγειρεύω γιουβαρλάκια αλλά δεν μου κάθεται η μυρωδιά καλά οπότε μάλλον δεν θα φάω

 

 

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα.... Και εγώ έκανα άστατο ύπνο... Πεταγομουν συνέχεια.... Διάβασα διαφορά χθες στο ίντερνετ κι ψιλό τρελάθηκα... Βέβαια αυτό που διάβασα είναι ότι από μόνο του αυτό δεν αποτελεί δείκτη.... Η αυχενικη ρε κορίτσια είναι καλη... Είναι 1,68 η τιμή της... Αν ήταν κάτι δε θα βλέπαμε αυξημένη αυχενικη; βέβαια θα μου πείτε μπορεί η αυχενικη να ναι καλη και να μη βγουν καλές Οί αίματος.... Οκ... Δεν ξέρω πια τι να πω... Αν δείτε δηλαδή το υπέρηχο η μυτούλα του φαίνεται ξεκάθαρα αλλά ο γιατρός δε βλέπει το ρινικο οστό... Δεν ξέρω να ξαναπάω για αυχενικη; ο γυναικολόγος μου τώρα λογικά θα με δει αργότερα... Αλλά και αν πάω και σε άλλον εμβρυολογο τι θα πω ήρθα για 2η γνώμη; και συνήθως ρωτάνε ποιος γιατρός σας στέλνει...

Πόσο θα ήθελα να είναι όλα καλά.... Σε οποιαδήποτε άλλη σκέψη τρομάζω.... Μου είπε ο γιατρός το μωράκι φαίνεται υγιές.... Τα εξέτασε όλα πολύ λεπτομερώς.... Μου έδειξε τα πάντα και όλα ήταν όπως έπρεπε να ναι όπως μου πε.... 

7 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Κοίταξε μπορει 100% να μην είναι αλλα οταν βγαίνουν καλες δεν υπάρχει λογος να κανεις κατι περαιτερω ουτε κ σου το λενε οι γιατροι. Τωρα από κει κ πέρα βεβαια οτι θες κανεις. Εγω προσωπικα δεν θα το εκανα εφοσον βγηκαν ολα πολυ καλα παρα μονο εάν ειχα κακα αποτελέσματα. Η αμνιο καταρχήν είναι επεμβατικη κ εχει καποιο κίνδυνο αποβολης. Εγω δεν θα το εκανα. Το κανουν συνηθως γυναίκες άνω των 40 κ που ειχαν πολυ κακές αυχενικες. Τωρα για την ληψη τροφοβλαστη δεν ξερω. Ειναι επεμβατικη; τι σου ειπε; νομιζω έχει μεγάλο κόστος. 

Η αυχενικη ήταν καλή ναι αλλά δεν είδε ρινικο οστό.. Μου είπε αν οι αίματος βγουν ανησυχητικες τότε θα θορυβηθουμε λίγο κ θα κάνουμε τροφοβλαστης.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Ο αντρας μου γυριζει στις 7 απ την δουλειά οπότε μέχρι να φάει κ να ετοιμαστούμε βραδιάζει! Μόνη μου αποφεύγω να πηγαίνω τώρα με την εγκυμοσύνη γτ έχει πολύ τρέξιμο κ σηκωματα! Τα σαβ/κα αυτό κάνουμε!! Κούνιες κ βόλτα με το πατίνι!

Α καταλαβα! Ναι λογικο τοτε! Τουλάχιστον εχεις παρεα το ζουζουνακι σου τα πρωινά. Οσο κουραστικο κ να ειναι. Εγω βαριέμαι τοσο πολυ μονη μ μέχρι τις 4 που σχολαει ο αντρας μ.

Just now, Woman88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα.... Και εγώ έκανα άστατο ύπνο... Πεταγομουν συνέχεια.... Διάβασα διαφορά χθες στο ίντερνετ κι ψιλό τρελάθηκα... Βέβαια αυτό που διάβασα είναι ότι από μόνο του αυτό δεν αποτελεί δείκτη.... Η αυχενικη ρε κορίτσια είναι καλη... Είναι 1,68 η τιμή της... Αν ήταν κάτι δε θα βλέπαμε αυξημένη αυχενικη; βέβαια θα μου πείτε μπορεί η αυχενικη να ναι καλη και να μη βγουν καλές Οί αίματος.... Οκ... Δεν ξέρω πια τι να πω... Αν δείτε δηλαδή το υπέρηχο η μυτούλα του φαίνεται ξεκάθαρα αλλά ο γιατρός δε βλέπει το ρινικο οστό... Δεν ξέρω να ξαναπάω για αυχενικη; ο γυναικολόγος μου τώρα λογικά θα με δει αργότερα... Αλλά και αν πάω και σε άλλον εμβρυολογο τι θα πω ήρθα για 2η γνώμη; και συνήθως ρωτάνε ποιος γιατρός σας στέλνει...

Πόσο θα ήθελα να είναι όλα καλά.... Σε οποιαδήποτε άλλη σκέψη τρομάζω.... Μου είπε ο γιατρός το μωράκι φαίνεται υγιές.... Τα εξέτασε όλα πολύ λεπτομερώς.... Μου έδειξε τα πάντα και όλα ήταν όπως έπρεπε να ναι όπως μου πε.... 

Η αυχενικη ήταν καλή ναι αλλά δεν είδε ρινικο οστό.. Μου είπε αν οι αίματος βγουν ανησυχητικες τότε θα θορυβηθουμε λίγο κ θα κάνουμε τροφοβλαστης.... 

Κοριτσι μου μη διαβάζεις απτο ιντερνετ πολλά πραγματα γιατι ο καθενας λεει το μακρύ του κ το κοντό του κ οντως θα τρελαθείς. Να εχεις εμπιστοσύνη στον γιατρο σου κ να κρατήσεις ότι σου ειπανε οτι το μωρακι ειναι υγιές! Εξάλλου τωρα δεν μπορεις να βγάζεις συμπεράσματα αν δεν βγουν κ οι αιματος. Τζάμπα αγχωνεσαι. Ποτε θα τις έχεις τις αίματος;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και πάλι

Woman88να πάρεις τηλ τον γιατρό σου να το δείτε και μαζί να σου πει κι αυτός την γνώμη του και αν χρειαστεί κάνε και δεύτερη αυχενική και ακόμα και λήψη, μην διαβάζεις στο ίντερνετ γιατί όταν φοβόμαστε κάτι νομίζουμε ότι όλες οι περιπτώσεις αντιστοιχούν σε μας! Κάνε αυτό που νομίζεις ότι θα Σάι σιγουρη και ήρεμη

Δεν μπορώ να σου πω κάνε η μην κάνεις λήψη τροφοβλάστης γιατί είναι καθαρά θέμα δικό σου αυτό

Εγώ θα κάνω λήψη τροφοβλάστης προληπτικά

Μελίνα κριμα που πρέπει να μπεις στην διαδικασία και του τεστ αλλά έτσι όπως γίναμε με τον σκατοιο όλοι φοβούνται, και πάλι περαστικά σου και μην αγχώνεσαι!

Εγώ κορίτσια την μικρή την πάω καθημερινά βόλτα , ο άντρας μου από πριν την καραντίνα δουλεύει από το σπίτι είναι εδώ αν χρειαστεί κάτι και έτσι θα πάει και η φετινή χρονιά όμως κάθε μέρα θα την πάω παιδική χαρά η σε κάποιον φίλο της και τώρα αρχίζουμε δραστηριότητες, παρόλο την αναγουλα ξεχνιέμαι κι εγώ λίγο και διασκεδάζει και αυτή

Σήμερα έχω γιατρό και περιμένουμε όλοι πως και πως να πάμε να το δούμε το μικρακι μας

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...