Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Woman88 είπε:

Ευχαριστώ γλυκούλα μου!!!!!! Ε ρωτάω γιατί από ότι κατάλαβα αν δεν πάρεις και τις αιματολογικες δεν ηρεμείς γιατί μπορεί να αντιστρεψουν ένα καλό αποτέλεσμα;;;;; η βλακειες λέω; σας φιλώ και σας στέλνω άπειρη αγάπη! 

 

Just now, Vasia3315 είπε:

Καλησπέρα, πήγα σήμερα για την εξέταση. Η χοριακη μου την Παρασκευή ήταν 1040 και σήμερα 3914. Πολύ καλά μου είπε η γιατρός. Εν τω μεταξύ δεν χρειάστηκε διακολπικος υπερυχος. Το είδαμε με τον κανονικό. Μας είπε σε 15 μέρες να πάμε ξανά για να ακούσουμε την καρδούλα του. 

Μπράβο συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη σου!! Αντε ρε συ; κοιλιακό υπέρηχο τόσο νωρίς... Εγω κοιλιακό έκανα την 10η εβδομάδα συγκεκριμένα 9 και 3. Πόσο εβδομάδων είσαι; 

Τι  είδατε σάκο και λεκιθικο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Woman88 είπε:

 

Μπράβο συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη σου!! Αντε ρε συ; κοιλιακό υπέρηχο τόσο νωρίς... Εγω κοιλιακό έκανα την 10η εβδομάδα συγκεκριμένα 9 και 3. Πόσο εβδομάδων είσαι; 

Τι  είδατε σάκο και λεκιθικο; 

Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά. Εγώ πρέπει να είμαι τώρα 4 και 2 ημερών. Εντάξει δεν φάνηκε και κάτι το τρομερό μια κουκιδιτσα φάνηκε που υποθέτω ήταν ο σάκος. είναι νωρίς για να δούμε κάτι παραπάνω από κοιλιακό υπέρηχο. Αν εγώ είμαι 4αρων το μωρό είναι 2. Δεν μου έκανε κολπικο δεν ξέρω γιατί, μου είπε δεν χρειάζεται. 

Just now, Vasia3315 είπε:

Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά. Εγώ πρέπει να είμαι τώρα 4 και 2 ημερών. Εντάξει δεν φάνηκε και κάτι το τρομερό μια κουκιδιτσα φάνηκε που υποθέτω ήταν ο σάκος. είναι νωρίς για να δούμε κάτι παραπάνω από κοιλιακό υπέρηχο. Αν εγώ είμαι 4αρων το μωρό είναι 2. Δεν μου έκανε κολπικο δεν ξέρω γιατί, μου είπε δεν χρειάζεται. 

Η αλήθεια είναι πως και εγώ παραξενεύτηκα που μου είπε πως δεν χρειάζεται. Γιατί ξέρω πως τις πρώτες εβδομάδες κάνουν διακολπικο. Τι να πω δεν ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilo είπε:

Με προβληματισατε τώρα με το Μαγνήσιο.... Μα δεν έχω καφέ υγρά... Απλώς μου είπε να τον ξεκινήσω για να μην έχω θεμα με κραμπες κλπ αλλά ούτε κραμπες έχω ακόμα... <_< :unsure: πφφφφφ

Αγαπη κ εγω την αλλη Πέμπτη που θα παω για υπερηχο θα ξεκινήσω μαγνησιο μου ειπε κ σιδηρο. Αφου σου ειπε ο γιατρος σ οτι θα το πάρεις για αυτο το λόγο κατι θα ξέρει. Εξαλλου το μαγνησιο δεν προκαλεί κάτι. Καλο ειναι που το παίρνεις. Κάποιοι το δίνουν κ πιο νωρις δλδ. 

Just now, Vasia3315 είπε:

Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά. Εγώ πρέπει να είμαι τώρα 4 και 2 ημερών. Εντάξει δεν φάνηκε και κάτι το τρομερό μια κουκιδιτσα φάνηκε που υποθέτω ήταν ο σάκος. είναι νωρίς για να δούμε κάτι παραπάνω από κοιλιακό υπέρηχο. Αν εγώ είμαι 4αρων το μωρό είναι 2. Δεν μου έκανε κολπικο δεν ξέρω γιατί, μου είπε δεν χρειάζεται. 

Η αλήθεια είναι πως και εγώ παραξενεύτηκα που μου είπε πως δεν χρειάζεται. Γιατί ξέρω πως τις πρώτες εβδομάδες κάνουν διακολπικο. Τι να πω δεν ξέρω. 

Συγχαρητήρια κ με το καλο κοριτσι μου! Σου έδωσε Πητ;

@Woman88 περιμένουμεεεεε ❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 2

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλο μην αγχώνεσαι για το μαγνήσιο άλλωστε εγώ είμαι 10η εβδομάδα, και μετά τις αυχενικες λογικά θα δώσουν σε όλες μας

Να σου πω την γνώμη μου;

Είναι βιταμίνη κάνει καλό, προς το τέλος μείωσε το ώστε να μην έχει την μήτρα σε καταστολή , εγώ θεωρώ πήγα με πρόκληση γιατί μέχρι 36η εβδομάδα έπαιρνα μαγνήσιο και μάλιστα πολύ, από 32η μέχρι 36η μου το είχε αυξήσει στα 6 χάπια την ημέρα, χωρίς να ζω κράμπες χωρίς συσπάσεις χωρίς τίποτα, ίσως γιατί θεωρεί καλύτερα πρόκληση αν χρειαστεί παρά πρόωρος τοκετός, τοτε κι εγώ πρωτάρα τον άκουγα πίστα αυτή. Την φορά δεν θα πάρω τόσα Μαγνησία θα παίρνω όσα χρειαστεί όχι όμως 6 την ημερα

Βάσια μπράβο!! Με το καλό το μωράκι σου!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

 Πάντως να ξέρεις είσαι μανούλα Ιουνίου, άνοιξε και θέμα και φυσικά δεν σε διώχνω να είσαι και δω να τα λέμε

Woman88 πλέεις σε πελάγη ευτυχίας;!! Περιμένουμε με αγωνία!

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Δεν σας έχω πολύ καλά νέα.... 

Το μωράκι μεγάλωσε πολύ, όλα είναι φυσιολογικα τέλεια όπως είπε όμως υοαρχει ένα μεγάλο πρόβλημα.... Δεν βλέπουμε ρινικο οστό.... Αυχενικη διαφανεια 1,68 απόλυτα φυσιολογική.... 

Μου εξήγησε ότι η απουσία ρινικο οστό δεν σημαίνει ότι απαραίτητα το μωρό έχει κάτι... Και. Ότι μας ενδιαφέρει πολύ η αυχενικη διαφανεια.... Περιμένουμε να βγουν οι αίματος.... 

Είμαι. Πολύ χάλια.... Ενώ ο γιατρός δεν ήταν απαισιοδοξος μου πε όλα δείχνουν ότι είναι ένα υγιές μωράκι αλλά θα δούμε τι γίνεται με το ρινικο οστό..... Κουνιόταν ενώ στη αρχή κοιμόταν.... Μετά άρχισε κούναγε χέρια πόδια.... Μάλλον μπεμπα αλλά πολύ νωρίς  ακόμα λέει όχι με. Σιγουριά..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 said:

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Δεν σας έχω πολύ καλά νέα.... 

Το μωράκι μεγάλωσε πολύ, όλα είναι φυσιολογικα τέλεια όπως είπε όμως υοαρχει ένα μεγάλο πρόβλημα.... Δεν βλέπουμε ρινικο οστό.... Αυχενικη διαφανεια 1,68 απόλυτα φυσιολογική.... 

Μου εξήγησε ότι η απουσία ρινικο οστό δεν σημαίνει ότι απαραίτητα το μωρό έχει κάτι... Και. Ότι μας ενδιαφέρει πολύ η αυχενικη διαφανεια.... Περιμένουμε να βγουν οι αίματος.... 

Είμαι. Πολύ χάλια.... Ενώ ο γιατρός δεν ήταν απαισιοδοξος μου πε όλα δείχνουν ότι είναι ένα υγιές μωράκι αλλά θα δούμε τι γίνεται με το ρινικο οστό..... Κουνιόταν ενώ στη αρχή κοιμόταν.... Μετά άρχισε κούναγε χέρια πόδια.... Μάλλον μπεμπα αλλά πολύ νωρίς  ακόμα λέει όχι με. Σιγουριά..... 

Καλησπέρα κοπέλα μου, καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου τώρα αλλά με τόσο καλή αυχενική δε μπορεί...Ίσως να μη φαινόταν καλά λόγω της θέσης του...εύχομαι οι αιματολογικές να βγούνε πολύ καλές και να ξεπεραστεί κάθε ίχνος ανησυχίας...πότε θα τις έχεις; Ελπίζω σύντομα για να μη παρατείνεται η ανησυχία σου και να είναι όλα όπως πρέπει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Δεν σας έχω πολύ καλά νέα.... 

Το μωράκι μεγάλωσε πολύ, όλα είναι φυσιολογικα τέλεια όπως είπε όμως υοαρχει ένα μεγάλο πρόβλημα.... Δεν βλέπουμε ρινικο οστό.... Αυχενικη διαφανεια 1,68 απόλυτα φυσιολογική.... 

Μου εξήγησε ότι η απουσία ρινικο οστό δεν σημαίνει ότι απαραίτητα το μωρό έχει κάτι... Και. Ότι μας ενδιαφέρει πολύ η αυχενικη διαφανεια.... Περιμένουμε να βγουν οι αίματος.... 

Είμαι. Πολύ χάλια.... Ενώ ο γιατρός δεν ήταν απαισιοδοξος μου πε όλα δείχνουν ότι είναι ένα υγιές μωράκι αλλά θα δούμε τι γίνεται με το ρινικο οστό..... Κουνιόταν ενώ στη αρχή κοιμόταν.... Μετά άρχισε κούναγε χέρια πόδια.... Μάλλον μπεμπα αλλά πολύ νωρίς  ακόμα λέει όχι με. Σιγουριά..... 

@Woman88 κοπέλα μου για να μην είναι απαισιοδοξος ο γιατρός κ για να φαίνεται  υγιές μωράκι το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να σκέφτεσαι θετικά κ να προσευχεσε! Προσπάθησε να μη σε πάρει από κάτω όσο δύσκολο κι αν είναι! Πότε είναι η επόμενη επίσκεψη σου για να ηρεμησεις? Σου πρότεινε κάτι αλλο ο γιατρός? 


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Δεν σας έχω πολύ καλά νέα.... 

Το μωράκι μεγάλωσε πολύ, όλα είναι φυσιολογικα τέλεια όπως είπε όμως υοαρχει ένα μεγάλο πρόβλημα.... Δεν βλέπουμε ρινικο οστό.... Αυχενικη διαφανεια 1,68 απόλυτα φυσιολογική.... 

Μου εξήγησε ότι η απουσία ρινικο οστό δεν σημαίνει ότι απαραίτητα το μωρό έχει κάτι... Και. Ότι μας ενδιαφέρει πολύ η αυχενικη διαφανεια.... Περιμένουμε να βγουν οι αίματος.... 

Είμαι. Πολύ χάλια.... Ενώ ο γιατρός δεν ήταν απαισιοδοξος μου πε όλα δείχνουν ότι είναι ένα υγιές μωράκι αλλά θα δούμε τι γίνεται με το ρινικο οστό..... Κουνιόταν ενώ στη αρχή κοιμόταν.... Μετά άρχισε κούναγε χέρια πόδια.... Μάλλον μπεμπα αλλά πολύ νωρίς  ακόμα λέει όχι με. Σιγουριά..... 

Κοριτσακι μου ομορφο αφου η αυχενική βγηκε καλη τοτε το πιο πιθανό είναι να βγουν κ οι αιματος καλες. Εμενα μου ειχε πει ο γιατρος οτι αφου η αυχενική ειναι καλη τοτε δεν ανησυχούμε, θα είναι κ οι αιματος καλες. Συνήθως όταν υπάρχει θέμα, η αυχενικη δεν βγαίνει καλη. Κανε την προσευχή σου κ ολα θα πανε καλα! Ποτε θα βγουν οι αιματος;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Woman88 μην απογοητεύεται! Κι εγώ πιστεύω ότι μόνο για το ρινικό οστό δεν σημαίνει ότι έχει κάτι, μια φίλη έτσι δεν φαινόταν το ρινικό οστό αλλά και η δική της μύτη ήταν μικρή και όντως το κοριτσάκι της είναι υγιέστατο με ολόιδια μύτη της μαμάς, πότε θα πας στον γιατρό σου; 

Μπορείς αν θες να επαναλάβεις την αυχενική και αν φοβάσαι κάνε και την εξέταση αίματος που δεν είναι επεμβατική ώστε να σιγουρευτείς!! 

Σε παρακαλώ σκέψου θετικά, θα δεις που στο τέλος θα ναι όλα καλα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ πάρα πολύ... Ο εμβρυολογος μου είπε ότι η απουσία ρινικο οστό δε σημαίνει κάτι γιατί λέει μπορεί να φαίνεται το ρινικο οστό αλλά όλα να είναι καλά η και το αντίστροφο... Μου είπε το παιδί δείχνει υγιές.... Η καρδούλα του άψογη η αιμάτωση τέλεια.... Η αυχενικη 1,68.... Είδαμε και τη μύτη... Αλλά μου λέει δε βλέπω το ρινικο οστό.... Αν μου λέει έβγαιναν και οι αιματολογικες περίεργες τότε ίσως κάναμε λήψη τροφοβλαστης αλλά αν λέει βγουν καλές οι αιματολογικες δε θα κάνουμε τίποτα... Αλλά πως να ηρεμήσεις; 

Ήμουν πολύ ήρεμη όταν οηγα στο γιατρό ενώ πριν είχα πολύ άγχος.... Και όταν άρχισε να μου λέει καλό αυτό όσο πρέπει να ναι αυτό αυτό και μετά πάγωσα... Ε Ω ο ίδιος ήταν αισιόδοξος... 

Είδα καρδούλα χεράκια ποδαράκια στομάχακι εγκέφαλο μυτούλα πολύ αναλυτικά.... 

Εγώ δεν έχω λεπτή μύτη μόνο η αδερφή μου έχει λεπτή μύτη....εγω όχι... 

Link to comment
Share on other sites

Woman88 τώρα ξεκουράσου και μην σκέφτεσαι τίποτα! Να βγουν οι αιματολογικές να τα δείτε με τον γιατρό σου και μετά βλέπετε τι κάνετε

Πάντως ακόμα και η αδερφή σου που έχει μικρή μύτη είναι οκ γιατί πολλά παιδιά παίρνουν στοιχεία και από παππου γιαγιά αδέρφια και όχι μόνο από μπαμπά και μαμά

Ξεκουράσου κορίτσι μου και μην αγχώνεσαι άλλο

Αύριο νέα μέρα και με αισιοδοξία θα τα δείτε όλα!

Όλα θα πάνε καλά

 

 

 

 

 

 


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Αγαπη κ εγω την αλλη Πέμπτη που θα παω για υπερηχο θα ξεκινήσω μαγνησιο μου ειπε κ σιδηρο. Αφου σου ειπε ο γιατρος σ οτι θα το πάρεις για αυτο το λόγο κατι θα ξέρει. Εξαλλου το μαγνησιο δεν προκαλεί κάτι. Καλο ειναι που το παίρνεις. Κάποιοι το δίνουν κ πιο νωρις δλδ. 

Συγχαρητήρια κ με το καλο κοριτσι μου! Σου έδωσε Πητ;

@Woman88 περιμένουμεεεεε ❤❤❤❤

Ευχαριστώ πολύ. Όχι δεν μου είπε ακόμη πιθανή ημερομηνία. Λογικά στον επόμενο υπέρηχο θα μου πει. Εγώ που μπήκα σε μια σελίδα και συμπλήρωσε ότι στοιχεία χρειάζεται μου έγραψε 11/6/21 εε κάπου εκεί γύρω θα μου δώσει και η γιατρός πιστεύω.
 

Just now, Woman88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.... Δεν σας έχω πολύ καλά νέα.... 

Το μωράκι μεγάλωσε πολύ, όλα είναι φυσιολογικα τέλεια όπως είπε όμως υοαρχει ένα μεγάλο πρόβλημα.... Δεν βλέπουμε ρινικο οστό.... Αυχενικη διαφανεια 1,68 απόλυτα φυσιολογική.... 

Μου εξήγησε ότι η απουσία ρινικο οστό δεν σημαίνει ότι απαραίτητα το μωρό έχει κάτι... Και. Ότι μας ενδιαφέρει πολύ η αυχενικη διαφανεια.... Περιμένουμε να βγουν οι αίματος.... 

Είμαι. Πολύ χάλια.... Ενώ ο γιατρός δεν ήταν απαισιοδοξος μου πε όλα δείχνουν ότι είναι ένα υγιές μωράκι αλλά θα δούμε τι γίνεται με το ρινικο οστό..... Κουνιόταν ενώ στη αρχή κοιμόταν.... Μετά άρχισε κούναγε χέρια πόδια.... Μάλλον μπεμπα αλλά πολύ νωρίς  ακόμα λέει όχι με. Σιγουριά..... 

Δεν έχω εμπειρία με τις εγκυμοσύνες είμαι μόνο 4αρων εβδομάδων. Αλλά πιστεύω πως όλα θα είναι τέλεια. Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι όσο μπορείς, να είσαι αισιόδοξη και θα δεις που όλα θα πάνε τέλεια. Ίσως απλώς να μη φαίνεται ακόμη στον υπέρηχο. ❤️ Σου στέλνω την θετική μου ενέργεια και πολλή αγάπη ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ... Ο εμβρυολογος μου είπε ότι η απουσία ρινικο οστό δε σημαίνει κάτι γιατί λέει μπορεί να φαίνεται το ρινικο οστό αλλά όλα να είναι καλά η και το αντίστροφο... Μου είπε το παιδί δείχνει υγιές.... Η καρδούλα του άψογη η αιμάτωση τέλεια.... Η αυχενικη 1,68.... Είδαμε και τη μύτη... Αλλά μου λέει δε βλέπω το ρινικο οστό.... Αν μου λέει έβγαιναν και οι αιματολογικες περίεργες τότε ίσως κάναμε λήψη τροφοβλαστης αλλά αν λέει βγουν καλές οι αιματολογικες δε θα κάνουμε τίποτα... Αλλά πως να ηρεμήσεις; 

Ήμουν πολύ ήρεμη όταν οηγα στο γιατρό ενώ πριν είχα πολύ άγχος.... Και όταν άρχισε να μου λέει καλό αυτό όσο πρέπει να ναι αυτό αυτό και μετά πάγωσα... Ε Ω ο ίδιος ήταν αισιόδοξος... 

Είδα καρδούλα χεράκια ποδαράκια στομάχακι εγκέφαλο μυτούλα πολύ αναλυτικά.... 

Εγώ δεν έχω λεπτή μύτη μόνο η αδερφή μου έχει λεπτή μύτη....εγω όχι... 

Να σκεφτεσαι θετικα εφοσον θετικα σκέφτεται κ ο γιατρος κ ο εμβρυολογος. Εφοσον σου τα ειπαν ετσι θετικα τοτε ολα ειναι καλα. Ξέρουν καλύτερα από εμάς εξαλλου. Ηρεμησε κ μολις βγουν κ οι αιματος θα δείτε με το γιατρο σου απο κει κ πέρα τα επόμενα βήματα. Τωρα παρε τα θετικα της ημέρας κ κρατα αυτα. Έχεις ένα υγιες μωρακι! Αυτό σου ειπαν κ αυτο έχει σημασία!

Just now, Vasia3315 είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Όχι δεν μου είπε ακόμη πιθανή ημερομηνία. Λογικά στον επόμενο υπέρηχο θα μου πει. Εγώ που μπήκα σε μια σελίδα και συμπλήρωσε ότι στοιχεία χρειάζεται μου έγραψε 11/6/21 εε κάπου εκεί γύρω θα μου δώσει και η γιατρός πιστεύω.
 

Ναι κ εγω ειχα μπει στο Ιασω κ ειχα βάλει τα στοιχεία που έπρεπε κ μου ειχε βγάλει 5/4. Κ οντως τοτε εχω πητ. Αντε με το καλό κ πάλι κοριτσακι μου! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...