Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Αχ κοριτσια σε 1 ωρα εχω υπερηχο κ με εχει πιασει ένα χαζο αγχος! Για ποιο λογο; αφου ειναι ένας απλός υπέρηχος! Ίσως γιατί έχω να το δω απτην αυχενικη κ ειχα κ αυτούς τους πονους περιοδου αυτες τις 3 εβδομαδες κ ανησυχω αν είναι καλα! Πείτε μου εναν καλο λογο να ηρεμησω πλιιιιζ :oops:

Αχ θα πρέπει να πετάς απ την χαρά σου όχι να αγχώνεσαι!! Θα δεις το μωράκι σου!!! Κ πλέον θα μπορείς να μιλάς κ στο ανάλογο γένος! Ο μπέμπης ή η μπέμπα!!!! Χιχιχιιχιχιχιιχιχι !! Περιμενουμε νεακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μόλις τώρα έκανα αυχενικη!! Όλα τέλεια!! Κ μάλλον κοριτσάκι!!! Μας γυρναγε συνέχεια την πλατη!! Την ενοχλουσαμε!! Τώρα παμε σπίτι να ξεκουραστώ λίγο γιατί έπεσε πολυ ζουλιγμα για να γυρίσει να δουμε ρινικό... Όλα τέλεια λοιπόν!!

Σε όλες μας με το καλό!! 

  • Μου αρέσει 2

oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε;;

Σήμερα είχα τέτοιο άγχος για τ αποτελεσματα της λήψης που δεν είχα όρεξη για τίποτα! 

Βγήκαν τ αποτελεσματα με πήρε πριν λίγο η βιολόγος!!  Δόξα τω Θεό όλα είναι καλά! Είναι υγιέστατο το μωράκι μου

Και θα χω δεύτερο κοριτσακι!!! 

Σας διάβασα στα γρήγορα και λόγω της αναστάτωσης δεν θυμάμαι πολλά

Βάσια συγχαρητήρια για την καρδούλα! 

Η Μελίνα έχει αυχενική σήμερα ε;; Με το καλό! 

Βάσω περιμένουμε τα νέα σου από το μωράκι σου!

Και ποια άλλη είχε αυχενική σήμερα ρε κορίτσια;; Κάνω λάθος;

Πάντως κορίτσια δεν υπάρχει αυτό το άγχος που έζησα, νομίζω δεν έχω αγχωθεις ποτέ τόσο πολύ στην ζωή μου! Ευτυχώς όλα καλά!

 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!!!!! Το μωράκι σου είναι υγιέστατο!!!!! Ηρέμησε κι απολαυσε το!!! Τυχερός μπαμπάς με 3 γυναίκες στο σπίτι!!! Χιχιχιχιιχχιιχιχιιχ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καλη επιτυχια σε οσες εχετε υπερηχο και σε οσες περιμενετε αποτελεσματα ! εχω μαθηματα για αυτο απαντω ετεροχρονισμενα! Παντα δινει ο γιατρος μαγνησιο? Εννοω ειναι μεσα στις βιταμινες που θα παρουμε ουτως η αλλως ? Η διαρροια μαλλον οφειλεται στο οτιι χθες το βραδυ εφαγα ουτε και εγω θυμαμαι ποσα ακτινιδια αλλα και παλι πιστευω πως μαλλον εχω κρυωσει γιατι εχω και κρυαδες εντονες.... ΛΕτε να ειναι ανησητικο που ειχα διαρροια ? Αλλα γενικα δεν ειμαι και δυσκοιλια . Επαιρνα και την αντιβιωση και με ψιλοταραξε την σταματησα ομως. ΜΕ συγχωρειτε χαχαχ.

@Vaso11.4.11 καλη επιτυχια ! Απλα εχεις προσμονη επειδη εχεις να δεις το μπεμπακι σου τοσες μερουλες !!! Θα μας πεις και το φυλο σημερα! ΘΑ μπω αργοτερα!

@Renez moy esy ειχες ετσι τετοια πονακια και σουβλιτσες στον κολπο καμια φορα?? ΕΠισης πονοκεφα΄λο ειχες ? εγω εδω και καποιες μερες εχω πολυ εντονο !!!!!!! Καινουργια συμπτωματα καθε φορα χιχι!!!!!

Στρωσατε το σπιτι σας  κοριτσια?ασχετο χαχαχαχαχαχα

α! οσο για τον γιατρο κοριτσια ειναι σημαντικο να ναι παντα εκει ! Εγω οοποτε τον καλω η τουσ τελνω μηνυμα απαντα αμεσως, απλα ενταξει δε θα τον παιρνω πχ καθε 3 και λιγο τωρα εκανα εμετο , τωρα εβηξα , τωρα πονεσα χαχαχαχαχαχα καταλαβαινετε τι εννοω !  Αν δεν μου περασουν οι πονοι θα τον καλεσω αλλα τωρα ελαττωθηκαν !! Τωρα εχω μονο σουβλιτσες στον κολπο !!!!???!!?!?!?

Θα σας πω τι συμπτώματα είχα εγώ κ με ποια συχνότητα..

1. Πόνοι περιόδου από την αρχή ως το τέλος της εγκυμοσύνης απλα πιο έντονα μέχρι 5ο περίπου μήνα..

2. Ναι ,σουβλιες στον κόλπο κυρίως μετά από ορθοστασία (δούλευα κ 12 ωρο μέχρι τον 7ο..) έτσι το ένιωθα σαν βαρύ..δε ξέρω πως να το περιγράψω ακριβώς..το είχα πάθει καμία 10αρια φορές..

3. Ούλα που ματώνουν από την αρχή μέχρι το τέλος..

4. Μου είχε ανοίξει η μύτη πρώτη φορά στη ζωή μου μια φορά στην εγκυμοσύνη (η ανώμαλη εγώ χάρηκα τότε γιατί πάντα είχα περιέργεια πως είναι να σου ανοίγει:mrgreen:!!)

5. Πρήξιμο στην κοιλιά κυρίως αλλά κ σε όλο το σώμα το πρώτο τρίμηνο..

6. Πρήξιμο κ πόνος στα δάχτυλα των χεριών τον τελευταίο μήνα..δεν μου έμπαινε ούτε η βέρα..

7. Πονοκεφάλους το πρώτο 3μηνο 4-5 φορές..όχι πολύ συχνά δλδ..

8. ΠΟΛΛΑΑ κολπικά υγρά από την αρχή ως το τέλος..σε όλες τις εκδοχές τους(υδαρη,υπόλευκα,πιο κίτρινα,παχύρρευστα κ κάποιες φορές σαν τζελ ωορρηξίας..)

Χμμμ νομίζω αυτά...

Παράθεση

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Ευχάριστα νέα έχετε όλες απ' όσο διάβασα.. Μόλις τελείωσα κι εγώ.. έχω πολύ καλά νέα! Είδαμε το μωράκι μας υγιέστατο! Όλες οι μετρήσεις καλές και περιμένω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές αύριο μεθαύριο! Ηρέμησα απίστευτα κι εγώ κι ο άντρας μου! Ο καημένος δεν μπόρεσε να μπει Και τον έφαγε η αγωνία! Όλα καλά δόξα τω Θεό!!!

  • Μου αρέσει 2

K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Εμάς τον άφησε μέσα... Μας έκανε κ 3D...οι πιθανότητες βάση υπερήχου 1/3202 για down 1/7417 για τρισωμια 13 και για το άλλο 1/<20000....

Θα περιμενουμε τώρα αυριο για παπ α αλλά η εμβρυολογος είπε με αυτά που βγάζει ο υπέρηχος ουτε για αμνιο είμαι, ουτε για νιπτ... 

Αυτά παω να ξαπλάρες

Φιλια σε όλες!! 

  • Μου αρέσει 2

oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ηρθααα! Λοιπόν καταρχήν ευχαριστώ πολυ την φίλη μου @Renez για τα υπέροχα λογια της και για τις συμβουλες και τις πληροφορίες! Να ξερεις μας βοηθας πολυ!

Επίσης συγχαρητήρια στα κορίτσια μας @mairy2021 @melina26 που έκαναν την αυχενικη τους κ ειναι ολα καλα! Ποσο τελεια νέα!!! Από δω κ πέρα μονο χαρα κ ηρεμια!!!

@Mantarini2018 συγχαρητήρια για τα υπέροχα νεααα! Μπράβο!!! Επιτέλους ηρεμησες! ❤ 

Λοιπον τα δικα μου τα νέα είναι τα εξης: ειδαμε το μωρο το οποίο χοροπηδουσε, αναποδογυριζε! Τρελα! 153 παλμους, φυσιολογικοτατοι για τις εβδομαδες που ειμαι (μου ειπε πλεον δεν θα είναι τόσο ανεβασμένοι όπως στις αρχες), γραμμάρια δνε θυμαμαι για ακόμη μια φορά αλλα μου ειπε φυσιολογικα κ ακριβώς πάνω στις εβδομαδες που ειμαι! Σε μια φάση πήρε το χερακι του και το εβαλε στο στομα του κ άρχισε να το πιπιλαει! Παιδια τρελαθήκαμε!!! Ήταν μέσα κ ο αντρας μ αυτη τη φορα και παθαμε πλάκα ❤ επισης μου εγραψε σιδηρο 1 τη μερα κ ασβεστιο με βιταμινη D 1 τη μερα. Κ μου ειπε μεταξύ τους τουλάχιστον 4 ωρες διαφορα. Μαγνησιο μου ειπε θα μου γραψει αργότερα για να μην με φορτώσει με τόσα χαπια από τωρα. Απλώς μου ειπε να παρακολουθήσω τον πονο περιοδου που εχω. Αν ειναι ανά 10 λεπτά συνεχείς κ με διάρκεια τοτε θα τον ενημερώσω κ θα μου γραψει μαγνησιο. @Woman88 παρακολουθησε το κ εσυ. Μου ειπε αν ειναι διάσπαρτοι πονοι μες στη μερα να μην με ανησυχει αλλα να μην έρχονται κ φευγουν ανά 10λεπτο πχ. 

Επίσης μου εγραψε τις γενικες αιματος του μηνα και το αντιγριπικο που θα κανω μου ειπε αρχες Νοέμβρη! 

Οσο για το φύλλο κοριτσια...ανατροπή!!! Μάλλον κοριτσακι χαχαχχα ❤ μας ειπε βεβαια κατά 70%. Σε 3 εβδομαδες που εχω τον επομενο υπερηχο θα ξερουμε σιγουρα. Παντως εψαχνε έψαχνε και τσουτσουνακι πουθενά χαχαχχα ημουν σιγουρη οτι ηταν αγορι. Όλοι ημασταν σιγουροι! Τρελαθήκαμε όμως στο άκουσμα του κοριτσιού! Ειδικά ο αντρας μ που έλεγε θέλει αγορι χαχαχα τωρα λεει η κοράκλα μου ❤❤❤ κ ας ξερουμε οτι μπορει στον επομενο υπερηχο να αλλάξει κ τελικα να ειναι αγορι. Γερο να ειναι παντως κ δεν μας νοιάζει, αληθεια! Μακαρι την επομενη φορα να σιγουρευτουμε εντελώς!

Σορρυ για το σεντονι 

Α ξέχασα να σας πω κ το αλλο το σημαντικό! Κοριτσια εβαλα 5 κιλα! Ανέβηκα στα 56,5 από 51. Μου ειπε κομμένα τα γλυκα κ να ξεκινησω διατροφή! Μου την ειπε με λίγα λόγια! Για αυτο εχω τετοια κοιλια. Πρήξιμο είναι οχι το μωρό. Αγχωθηκα λιγο με αυτό αλλα πρεπει να ανασκουμπωθω κ να προσέξω. Εντωμεταξύ μου ειπε να περπαταω λιγο μες στη μερα. Η πεθερα μου διαφωνεί. Μου λεει στην αρχη πρεπει να προσεχεις για να δέσει η μητρα κ κατι τετοια. Οχι βεβαια να ειμαι ολη μερα ξαπλώνει δεν εννοεί αυτο. Αλλα πιστεύει πως πρεπει να κινούμαι στο σπιτι κ οχι τοσο περπάτημα για να μη κουράσω. Εσεις τι πιστεύετε; εγω οτι μου λεει κ ο γιατρος. Οτι πρεπει τουλάχιστον ένα μισάωρο να περπαταω. Αλλα με πιανει βαρεμάρα ρ κοριτσια..

  • Μου αρέσει 4

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσια μου ηρθααα! Λοιπόν καταρχήν ευχαριστώ πολυ την φίλη μου @Renez για τα υπέροχα λογια της και για τις συμβουλες και τις πληροφορίες! Να ξερεις μας βοηθας πολυ!

Επίσης συγχαρητήρια στα κορίτσια μας @mairy2021 @melina26 που έκαναν την αυχενικη τους κ ειναι ολα καλα! Ποσο τελεια νέα!!! Από δω κ πέρα μονο χαρα κ ηρεμια!!!

@Mantarini2018 συγχαρητήρια για τα υπέροχα νεααα! Μπράβο!!! Επιτέλους ηρεμησες! ❤ 

Λοιπον τα δικα μου τα νέα είναι τα εξης: ειδαμε το μωρο το οποίο χοροπηδουσε, αναποδογυριζε! Τρελα! 153 παλμους, φυσιολογικοτατοι για τις εβδομαδες που ειμαι (μου ειπε πλεον δεν θα είναι τόσο ανεβασμένοι όπως στις αρχες), γραμμάρια δνε θυμαμαι για ακόμη μια φορά αλλα μου ειπε φυσιολογικα κ ακριβώς πάνω στις εβδομαδες που ειμαι! Σε μια φάση πήρε το χερακι του και το εβαλε στο στομα του κ άρχισε να το πιπιλαει! Παιδια τρελαθήκαμε!!! Ήταν μέσα κ ο αντρας μ αυτη τη φορα και παθαμε πλάκα ❤ επισης μου εγραψε σιδηρο 1 τη μερα κ ασβεστιο με βιταμινη D 1 τη μερα. Κ μου ειπε μεταξύ τους τουλάχιστον 4 ωρες διαφορα. Μαγνησιο μου ειπε θα μου γραψει αργότερα για να μην με φορτώσει με τόσα χαπια από τωρα. Απλώς μου ειπε να παρακολουθήσω τον πονο περιοδου που εχω. Αν ειναι ανά 10 λεπτά συνεχείς κ με διάρκεια τοτε θα τον ενημερώσω κ θα μου γραψει μαγνησιο. @Woman88 παρακολουθησε το κ εσυ. Μου ειπε αν ειναι διάσπαρτοι πονοι μες στη μερα να μην με ανησυχει αλλα να μην έρχονται κ φευγουν ανά 10λεπτο πχ. 

Επίσης μου εγραψε τις γενικες αιματος του μηνα και το αντιγριπικο που θα κανω μου ειπε αρχες Νοέμβρη! 

Οσο για το φύλλο κοριτσια...ανατροπή!!! Μάλλον κοριτσακι χαχαχχα ❤ μας ειπε βεβαια κατά 70%. Σε 3 εβδομαδες που εχω τον επομενο υπερηχο θα ξερουμε σιγουρα. Παντως εψαχνε έψαχνε και τσουτσουνακι πουθενά χαχαχχα ημουν σιγουρη οτι ηταν αγορι. Όλοι ημασταν σιγουροι! Τρελαθήκαμε όμως στο άκουσμα του κοριτσιού! Ειδικά ο αντρας μ που έλεγε θέλει αγορι χαχαχα τωρα λεει η κοράκλα μου ❤❤❤ κ ας ξερουμε οτι μπορει στον επομενο υπερηχο να αλλάξει κ τελικα να ειναι αγορι. Γερο να ειναι παντως κ δεν μας νοιάζει, αληθεια! Μακαρι την επομενη φορα να σιγουρευτουμε εντελώς!

Σορρυ για το σεντονι 

Α ξέχασα να σας πω κ το αλλο το σημαντικό! Κοριτσια εβαλα 5 κιλα! Ανέβηκα στα 56,5 από 51. Μου ειπε κομμένα τα γλυκα κ να ξεκινησω διατροφή! Μου την ειπε με λίγα λόγια! Για αυτο εχω τετοια κοιλια. Πρήξιμο είναι οχι το μωρό. Αγχωθηκα λιγο με αυτό αλλα πρεπει να ανασκουμπωθω κ να προσέξω. Εντωμεταξύ μου ειπε να περπαταω λιγο μες στη μερα. Η πεθερα μου διαφωνεί. Μου λεει στην αρχη πρεπει να προσεχεις για να δέσει η μητρα κ κατι τετοια. Οχι βεβαια να ειμαι ολη μερα ξαπλώνει δεν εννοεί αυτο. Αλλα πιστεύει πως πρεπει να κινούμαι στο σπιτι κ οχι τοσο περπάτημα για να μη κουράσω. Εσεις τι πιστεύετε; εγω οτι μου λεει κ ο γιατρος. Οτι πρεπει τουλάχιστον ένα μισάωρο να περπαταω. Αλλα με πιανει βαρεμάρα ρ κοριτσια..

συγχαρητηρια σε ολες για τα νεα για τις αυχενικες για τα αποτελεσματα για τους υπερηχους  !!! Η ομαδα μας δοξα τω θεω αν και πολυ αγχωμενη βλεπω παμε καλα ...αμην ετσι να πηγαινουμε μεχρι τελους!!! Βασουλα μεγαλωσε πολυ απο την αυχινικη ε ? Αχ ποσο τελειααααααα!!!! Ανυπομονω να παω και εγω για υπερηχο !! Πολυ χαιρομαι με τα νεα !!! Εσυ να κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου !!! Α βιταμινη με ασβεστιο παιρνω και εγω εχει ευχαριστη γευση λεμονι εννοω δεν ειναι σαν το σιδηρο που φανατζομαι δε θα ναι τοσο ωραιο χαχχα! Υπεροχα ! Οι πονοι εμενα υποχωρησαν απλα αισθανομαι κατι σαν ελαφρυ βαρος τωρα εναν αμελητεο πονο οχι εντονο ....Ο αντρας μου λεει ειναι μαλλον επειδη μεγαλωνει η μητρα αλλα θα ρωτησω και το γυναικολογο ...  Το περπατημα καλο κανει ... Πρεπει σιγα σιγα να περπαταμε καλο κανει .... Εγω αυριο μεθαυριο θ ακανω το εμβολιο ! Που μεσολαβει σκ μην εχει τιποτα παρενεργειες ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Woman88 είπε:

συγχαρητηρια σε ολες για τα νεα για τις αυχενικες για τα αποτελεσματα για τους υπερηχους  !!! Η ομαδα μας δοξα τω θεω αν και πολυ αγχωμενη βλεπω παμε καλα ...αμην ετσι να πηγαινουμε μεχρι τελους!!! Βασουλα μεγαλωσε πολυ απο την αυχινικη ε ? Αχ ποσο τελειααααααα!!!! Ανυπομονω να παω και εγω για υπερηχο !! Πολυ χαιρομαι με τα νεα !!! Εσυ να κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου !!! Α βιταμινη με ασβεστιο παιρνω και εγω εχει ευχαριστη γευση λεμονι εννοω δεν ειναι σαν το σιδηρο που φανατζομαι δε θα ναι τοσο ωραιο χαχχα! Υπεροχα ! Οι πονοι εμενα υποχωρησαν απλα αισθανομαι κατι σαν ελαφρυ βαρος τωρα εναν αμελητεο πονο οχι εντονο ....Ο αντρας μου λεει ειναι μαλλον επειδη μεγαλωνει η μητρα αλλα θα ρωτησω και το γυναικολογο ...  Το περπατημα καλο κανει ... Πρεπει σιγα σιγα να περπαταμε καλο κανει .... Εγω αυριο μεθαυριο θ ακανω το εμβολιο ! Που μεσολαβει σκ μην εχει τιποτα παρενεργειες ...

Ναι καλά θα κάνεις για το εμβολιο κ για το περπάτημα. Εντωμεταξυ πολλά κοριτσακια μαζεύτηκαν μέχρι στιγμης. Αν ειναι κ το δικο μ κοριτσι σιγουρα δλδ. Αντε να σιγουρευτουμε ολες να φτιάξουμε το πινακακι μας ❤ α επίσης ξέχασα να πω. Για κρεμα στη κοιλια μου ειπε οχι λάδια οχι αμυγδαλελαια κ γενικα οτι εχει έλαια, ακόμη κ στη κεραλοιφη ειπε οχι. Μονο της frezyderm μου πρότεινε που ειναι εγκεκριμενη κ μου εδωσε κ δείγματατακι.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Ναι καλά θα κάνεις για το εμβολιο κ για το περπάτημα. Εντωμεταξυ πολλά κοριτσακια μαζεύτηκαν μέχρι στιγμης. Αν ειναι κ το δικο μ κοριτσι σιγουρα δλδ. Αντε να σιγουρευτουμε ολες να φτιάξουμε το πινακακι μας ❤ α επίσης ξέχασα να πω. Για κρεμα στη κοιλια μου ειπε οχι λάδια οχι αμυγδαλελαια κ γενικα οτι εχει έλαια, ακόμη κ στη κεραλοιφη ειπε οχι. Μονο της frezyderm μου πρότεινε που ειναι εγκεκριμενη κ μου εδωσε κ δείγματατακι.

Εγω πηγα και αγορασα της mustela . Δεν την εχω βαλει ακομα ... θα σας πω οταν ξεκινησω .. θα την ξεκινησω μετα τον υπερηχο για να μου πει τη γνωμη του και εκεινος ... ο γυναικολογςο εννοω .. Αχ οι αποψεις διιστανται παντως κοριτσια ... τ ν απω ...εμενα μια της frezyderm moy βρωμαγε .. υπαρχουν πολλες για ραγαδες? η ειναι μονο μια της frezyderm ennov oxi an ειναι μια γενικα για τις ραγαδες  ? γραφω λιγο μπερδεμενα συγγνωμη αλλα ειμαι ζαλισμεν απο υα μαθηματα σημερα με εξουθενωσαν χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Εγω πηγα και αγορασα της mustela . Δεν την εχω βαλει ακομα ... θα σας πω οταν ξεκινησω .. θα την ξεκινησω μετα τον υπερηχο για να μου πει τη γνωμη του και εκεινος ... ο γυναικολογςο εννοω .. Αχ οι αποψεις διιστανται παντως κοριτσια ... τ ν απω ...εμενα μια της frezyderm moy βρωμαγε .. υπαρχουν πολλες για ραγαδες? η ειναι μονο μια της frezyderm ennov oxi an ειναι μια γενικα για τις ραγαδες  ? γραφω λιγο μπερδεμενα συγγνωμη αλλα ειμαι ζαλισμεν απο υα μαθηματα σημερα με εξουθενωσαν χαχαχαχα.

Να σου πω δεν ξέρω. Εμενα μου εδωσε ένα χαρτί που είχε διαφορα προϊόντα της frezyderm κ μου κυκλωσε αυτη που μου έλεγε. Μπορει να έχει κ αλλες. Δεν το κοίταξα το χαρτί. Θα το δω αύριο. 

Εντωμεταξυ το μωρό στο προσωπο ήταν σαν alien χαχαχα ηταν λιγο τρομακτικό. Παντως μεγαλωσε σε σχέση με την αυχενικη. Δεν κατάλαβα τρελη διαφορα αλλα ηταν πιο μεγάλο.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Να σου πω δεν ξέρω. Εμενα μου εδωσε ένα χαρτί που είχε διαφορα προϊόντα της frezyderm κ μου κυκλωσε αυτη που μου έλεγε. Μπορει να έχει κ αλλες. Δεν το κοίταξα το χαρτί. Θα το δω αύριο. 

Εντωμεταξυ το μωρό στο προσωπο ήταν σαν alien χαχαχα ηταν λιγο τρομακτικό. Παντως μεγαλωσε σε σχέση με την αυχενικη. Δεν κατάλαβα τρελη διαφορα αλλα ηταν πιο μεγάλο.

Χαχαχα ναι ετσι ειναι σαν εξωγηινακια χαχαχα    μικρα θαυματα μεσα μας ! εσυ βασω νιωθεις καθολου βαρος χαμηλα καμια φορα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Χαχαχα ναι ετσι ειναι σαν εξωγηινακια χαχαχα    μικρα θαυματα μεσα μας ! εσυ βασω νιωθεις καθολου βαρος χαμηλα καμια φορα?

Ναι νιωθω και νιωθω κ σαν σουβλιες στον κολπο. Ειναι φυσιολογικα ολα αυτα όπως μας είπε κ η Ρενεζ κ ο γιατρος μου. Απλώς πρέπει να προσεξουμε για τους πονους να μην έρχονται κ φευγουν ανά καποια χρονικά διαστήματα πχ ανα 10λεπτο γιατί τότε μπορεί να είναι σπασμοί της μητρας. Σπασμοί λέγονται ή αλλιως; μπερδευτηκα τωρα. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...