Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet εμένα όταν σταματαω χαπια θελει 3-4 μερες για να μου ερθει περιοδος. 

      @Aangelika8 το οτι πηρατε 8 βλαστοκυστες σε ενα κύκλο είναι πάρα πολύ καλό! Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλά 1 καλή θέλεις. Θα την πετύχεις την επόμενη φορά!!!

      Κορίτσια να ρωτήσω οποία γνωρίζει. Ξέχασα να ρωτήσω στο κέντρο τι τιμή χοριακης θέλουμε την Τετάρτη. Συνεχίζει συνεχώς και σχεδόν διπλασιάζεται ή από καποα τιμή και μετά πάει πιο αργά?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Ειμαι λιγο καλύτερα αλλά εχω αυτη την απαισια μεταλλική γευση που μου προκαλεί αναγουλα κ γενικα με ενοχλει πολυ. Κ ειδικά τώρα με το σιδηρο γίνεται χειρότερα. Παντως σημερα βγήκαμε κ ολας κ παρολο που κουράστηκα κ ειχα την αναγουλα πέρασα καλά. Τωρα θα κοιμηθω γιατι νιώθω κομμάτια. 

Εμεις το εχουμε πει από πριν κ τωρα αν κάποιος δεν το ξέρει κ τύχει να βρεθούμε κ το φέρει η κουβέντα το λεμε. Έτσι κ αλλιώς ψιλοφαινεται. Αυτα.. φιλιά πολλά ❤

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Πώς είστε;;

 

Καλημερα κοριτσι μου! Καλά είμαι εγώ. Μπαινω στην 17η εβδομαδα αυριο και ανυπομονω να νιώσω το μωρακι μου. Ακόμα δεν έχω νιώσει κάτι. Πονους περιοδου εχω καποιες φορες αλλα οχι τοσο συχνά. Η κοιλίτσα μου εχει πεταχτεί πολυ! Εσας; ❤


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Καλά είμαι εγώ. Μπαινω στην 17η εβδομαδα αυριο και ανυπομονω να νιώσω το μωρακι μου. Ακόμα δεν έχω νιώσει κάτι. Πονους περιοδου εχω καποιες φορες αλλα οχι τοσο συχνά. Η κοιλίτσα μου εχει πεταχτεί πολυ! Εσας; ❤

Καλημέρα κι από μένα !! Κι εγώ καλά είμαι!! Προσπαθώ λίγο να μαζεύτω σε σχέση με το φαγητό γτ το χω παρακάνει νομίζω. Κατά τ αλλά ησυχία!! Ανυπομονώ να φουσκώσει η κοιλίτσα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα με χαμόγελο !!! Εγω εχω ενα θεμα δε μπορω ανα μπω απο το κινητό μου δεν αναγνωριζει τον κωδικο μου και οταν παταω να μου σταλει στο e mail δεν ερχεται ποτε ! Δεν ξερω γιατι ! Οποτε μπαινω από το λαπτοπ ! Και εγω καλά είμαι αν και χθες ειχα εμετούς το βράδυ πάλι ! Και γενικα η ναυτία και η ανακατσοσουρα εχουν επιστρέψει . Επίσης εχω ετσι που και που πονακια περιοδου αλλά μου ειπε ο γιατρος να μην ανησυχω και οτι ειναι επειδη μεγαλώνει η μητρα . Ελπίζω! Οσο για το εαν το εχουμε ανακοινωσει που ειδα οτι εχετε γραψει εμεις το εχουμε πει στους κουμπαρους μας και στα αδερφια των γονιων μου . Απο κει και περα αν κάποιος ρωτάει ναι θα το λέμε . Εσείς πως είστε; 

Εγω την αλλη Δευτέρα έχω υπέρηχο και ανυπομονώ!!!!! Κάποιες στιγμες εχω πονακια και αλλες παλι τιποτα απολυτως !!! Από κοιλίτσα λίγα πραγματακια ενα μικρο φουσκωματακι που στην παρούσα φαση είναι και κατακράτηση !!! Εκανα και το εμβολιο και ολα καλα μεχρι στιγμής δοξα τω θεώ!!! Μόνο λίγο πονοκέφαλο είχα και δεν τρωω ακόμα αυγό , ψάρι και σοκολάτα που είναι αλλεργιογόνα !!!! Περιμένω δικά σας νέα!!! Σας στελνω μια αγκαλιά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα με χαμόγελο !!! Εγω εχω ενα θεμα δε μπορω ανα μπω απο το κινητό μου δεν αναγνωριζει τον κωδικο μου και οταν παταω να μου σταλει στο e mail δεν ερχεται ποτε ! Δεν ξερω γιατι ! Οποτε μπαινω από το λαπτοπ ! Και εγω καλά είμαι αν και χθες ειχα εμετούς το βράδυ πάλι ! Και γενικα η ναυτία και η ανακατσοσουρα εχουν επιστρέψει . Επίσης εχω ετσι που και που πονακια περιοδου αλλά μου ειπε ο γιατρος να μην ανησυχω και οτι ειναι επειδη μεγαλώνει η μητρα . Ελπίζω! Οσο για το εαν το εχουμε ανακοινωσει που ειδα οτι εχετε γραψει εμεις το εχουμε πει στους κουμπαρους μας και στα αδερφια των γονιων μου . Απο κει και περα αν κάποιος ρωτάει ναι θα το λέμε . Εσείς πως είστε; 

Εγω την αλλη Δευτέρα έχω υπέρηχο και ανυπομονώ!!!!! Κάποιες στιγμες εχω πονακια και αλλες παλι τιποτα απολυτως !!! Από κοιλίτσα λίγα πραγματακια ενα μικρο φουσκωματακι που στην παρούσα φαση είναι και κατακράτηση !!! Εκανα και το εμβολιο και ολα καλα μεχρι στιγμής δοξα τω θεώ!!! Μόνο λίγο πονοκέφαλο είχα και δεν τρωω ακόμα αυγό , ψάρι και σοκολάτα που είναι αλλεργιογόνα !!!! Περιμένω δικά σας νέα!!! Σας στελνω μια αγκαλιά!

Κορίτσι μου το είχα πάθει και εγώ με τον κωδικό.μου έστελναν mail με τον καινούργιο κωδικό αλλά το μέιλ δεν πήγαινε στα εισερχόμενα αλλά στα spam!!! Ρίξε μια ματιά και εκεί. Ελπίζω να σε βοήθησα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Κορίτσι μου το είχα πάθει και εγώ με τον κωδικό.μου έστελναν mail με τον καινούργιο κωδικό αλλά το μέιλ δεν πήγαινε στα εισερχόμενα αλλά στα spam!!! Ρίξε μια ματιά και εκεί. Ελπίζω να σε βοήθησα. 

Ειδα αλλα ουτε εκει εχει παει ! Δεν ξερω γιατί ...

Link to comment
Share on other sites

@Betty90 αχ κ εγω το εχω παρα κανει με το φαγητό. Πειναω ανα 2 ώρες. @Woman88 κοριτσι μου σε καταλαβαίνω οσο δεν φαντάζεσαι. Εγω πλεον αν τύχει καποια μερα κ νιωθω καλα, δεν χαιρομαι τοσο γιατι ξερω οτι θα ξανα επιστρέψουν οι αναγουλες. Δεν φευγουν εντελώς από ότι βλέπω. Κ εχω συμβιβαστεί πλεον με την ιδέα ότι θα τα εχω μεχρι το τελος απλως μερικές μέρες θα είμαι τυχερη κ θα νιωθω καλα. Ειδικά τώρα με το σιδηρο θα ειναι χειρότερα. Η μεταλλική γευση με χαλάει κυρίως κ μου προκαλεί περισσοτερη αναγουλα. Μονο υπομονη, τίποτα άλλο! Αντε με το καλο κ ο υπέρηχος. ❤ το εμβόλιο εγω θα το κανω αρχες Νοέμβρη.

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας!

Ανησυχώ πολύ σήμερα, χτες είχα πόνους στην κοιλιά σαν να περίμενα περίοδο και σήμερα είναι λίγο ξεφουσκωμένη η κοιλιά μου.

Πέρασα και μια στενοχώρια χτες και δεν ξέρω αν αυτό επηρέασε.

Ανησυχώ μην έπαθαν κάτι τα εμβρυάκια μου. Έχει τύχει σε καμιά σας κάτι παρόμοιο;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Κορίτσια γεια σας!

Ανησυχώ πολύ σήμερα, χτες είχα πόνους στην κοιλιά σαν να περίμενα περίοδο και σήμερα είναι λίγο ξεφουσκωμένη η κοιλιά μου.

Πέρασα και μια στενοχώρια χτες και δεν ξέρω αν αυτό επηρέασε.

Ανησυχώ μην έπαθαν κάτι τα εμβρυάκια μου. Έχει τύχει σε καμιά σας κάτι παρόμοιο;

 

Γειά σου κορίτσι!! Το ίδιο έπαθα εγώ χτες το βράδυ. Είχα πόνοι περιόδου και πόνος στη μέση.. Το πρωί όμως ήθελα τουαλέτα. Το έντερο ξέρεις.. Αυτό με τη κοιλιά είναι εμμονή. Πάω συνέχεια στο καθρέφτη και τη κοιτάω. Σήμερα είσαι καλύτερα ε;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, aurorahope είπε:

Κορίτσια γεια σας!

Ανησυχώ πολύ σήμερα, χτες είχα πόνους στην κοιλιά σαν να περίμενα περίοδο και σήμερα είναι λίγο ξεφουσκωμένη η κοιλιά μου.

Πέρασα και μια στενοχώρια χτες και δεν ξέρω αν αυτό επηρέασε.

Ανησυχώ μην έπαθαν κάτι τα εμβρυάκια μου. Έχει τύχει σε καμιά σας κάτι παρόμοιο;

 

Βρε μια χαρά είναι τα μωράκια σου μην αγχώνεσαι γτ έχουμε πει πως χειρότερο κακο απ'ολα κάνει το άγχος στα μωράκια μας!!

Δεν είναι τόσο εύκολο να πάθουν κάτι τα έμβρυα κορίτσια μου..είναι καλά γατζωμενα μες τις κοιλιτσες μας:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Κορίτσια γεια σας!

Ανησυχώ πολύ σήμερα, χτες είχα πόνους στην κοιλιά σαν να περίμενα περίοδο και σήμερα είναι λίγο ξεφουσκωμένη η κοιλιά μου.

Πέρασα και μια στενοχώρια χτες και δεν ξέρω αν αυτό επηρέασε.

Ανησυχώ μην έπαθαν κάτι τα εμβρυάκια μου. Έχει τύχει σε καμιά σας κάτι παρόμοιο;

 

Κορίτσι μου γεια σου ! Οπως βλεπεις και αλλες κοπελες εδω εχουμε το ιδιο θεμα ! Πονακια περιοδου ! Ειναι επειδη μεγαλωνει η μητρα ... μην ανησυχεις ...και εγω ειχα παρασκευη εντονα ... και σημερα εχω παλι αραια και που σα να περιμενω περιοδο ακριβως οι ιδιοι πονοι  .. Παρε το γιατρο σου για να ηρεμησεις ....

Αχ αυτο το εντερο @valentina23 ! Εγω το ακουω σημερα σε ολη την κοιλια κατι περιεργους ηχους χωρις να πειναω μα καλα παρτυ κανει το ενετερο  μου ?! Ελεος χαχα! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

Σήμερα δεν έχω πόνο, αλλά ανησυχία...Έχω ραντεβού με τον γιατρό την Παρασκευή και θα κάνω υπομονή.

Απίστευτα συναισθήματα όλα αυτά,

Να είμαστε καλά όλες!

Φιλιά!

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Βρε μια χαρά είναι τα μωράκια σου μην αγχώνεσαι γτ έχουμε πει πως χειρότερο κακο απ'ολα κάνει το άγχος στα μωράκια μας!!

Δεν είναι τόσο εύκολο να πάθουν κάτι τα έμβρυα κορίτσια μου..είναι καλά γατζωμενα μες τις κοιλιτσες μας:x

Ax ποσο σε θαυμαζω για την εμψυχωση που δινεις σε ολες μας !! ΝΑ ρωτησω κατι ;;;; Ο κινδυνος παλινδορμησης θεωρητικα παντα εχει μειωθει στις εβομαδες που βρισκομαστε ολες εμεις ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Κορίτσια, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

Σήμερα δεν έχω πόνο, αλλά ανησυχία...Έχω ραντεβού με τον γιατρό την Παρασκευή και θα κάνω υπομονή.

Απίστευτα συναισθήματα όλα αυτά,

Να είμαστε καλά όλες!

Φιλιά!

 

 

Κοριτσι μου όπως είπαν κ οι υπόλοιπες μανουλες, ολες το εχουμε αυτο το θέμα. Εγω ποναω πολυ αυτες τις μερες. Και σημειώνω μαλιστα ανα πόση ώρα με πιανει κ ποσο κρατάει για να σιγουρευτώ ότι δεν είναι συσπάσεις. Τελικά βλεπω οτι δεν είναι τόσο συχνοι μεσα στην ημέρα. Αλλα ειναι λες κ περιμένω περιοδο. Οποτε ολες το εχουμε κ ειναι φυσιολογικό. Μεγαλώνει η μήτρα. Εντωμεταξύ δεν θυμόμουν ότι περιμένεις διδυμα; δεν ήξερα ότι στην παρεα μας εχουμε διδυμομανουλα (δικιά μου λεξη)! Τι ωραια!!! Με το καλοοοοο ❤❤❤ ποσων εβδομαδων εισαι;

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...