Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Εγκυμοσύνη, πρόβλημα με τον άντρα μου.


Zouzou93

Recommended Posts

Just now, tzeni82 είπε:

Ποσο μα ποσο συμφωνω...

Πλεον εχω καταληξει πωσ με τα ατομα που δεν υπαρχει επικοινωνια..που δεν καταλαβαινουν απο λογια, πωσ δεν υπαρχει κανενασ μα κανενασ λογοσ να ασχοληθω...καλη ωρα με πεθερικα( ακομη κ.με φιλεσ)...πωσ βρε κοριτσια τα ατομα μεγαλησ ηλικιασ που εχουν τισ αποψεισ τουσ,τον χαρακτηρα τουσ εμεισ να τουσ κανουμε να συμμορφωθουν αν κατι δεν μασ αρεσει?? Εγω το θεωρω ανεφικτο..αδικα θα χαλασουμε την ζαχαρενια μασ κ το σαλιο μασ....το μονο που θα καταφερουμε ειναι να κανουμε χειροτερα τα πραγματα...

Βεβαια μιλαω εκ του ασφαλουσ γιατι πχ οι δικοι μου σε γενικεσ γραμμεσ ειναι πολυ ενταξει...αν τωρα κατι συμβει που δεν μου αρεσει( πχ μου κακομαθαινουν την μικρη) ε δεν θα κατσω να τουσ μαλωσω γιατι πχ εδωσαν ενα γλυκο ή την πηγαν βολτα αν εγω ειχα πει οχι..στην τελικη ασ μην την αφηνα μαζι τουσ για να την προσεξουν αν εγω θελω να γινονται αλλιωσ τα πραγματα...

Μακαρι να ηταν όλα τόσο απλά. Δυστυχώς όσο μεγαλωνουν τα παιδια γίνονται χειρότερα. Κ δ μιλάω για ένα μπισκότο, ένα παγωτό, πατατάκια η χυμό για μια φορά την εβδομάδα που μπορεί να δουν τους παππούδες. Εννοείται αν δ τους εμπιστεύομαι δ αφήνω το παιδι εκεί. 

Τα πράγματα είναι δύσκολα όταν είναι κακή επιρροή. Γτ όπως λένε τώρα πράγματα σαν να μην είναι η κοπέλα μπροστά το ίδιο θα κάνουν κ μετα όταν θα είναι κ το μωρο. Κ το μωρο κάποια στιγμή μεγαλώνει, καταλαβαίνει. Όταν αρχίζουν να ακυρώνουν την μαμα η γενικα τους γονεις, τότε υπάρχει θεμα

Εκεί απλά θέλει πολύ δουλειά με το παιδι κ φυσικα περιορισμένες επαφές κ πάντα με επιβλεψη

Γενικα μιλώντας, επηρεασμένη μια κ υπαρχει κ αλλο θέμα στο παρεντσ. Οργκ τωρα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...