Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Θεοδώρα93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια έχω κάνει 2 τέστ εγκυμοσύνης τα οποία έχουν βγει αρνητικά αλλά εγώ έχω μια μικρή καθυστέρηση στην περίοδο μου τι συμβαίνει ξέρετε? 

Το πιο πιθανο να μην συμβαινει τιποτα. Ποσες μερες καθυστερηση? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Θεοδώρα93 είπε:

2 μέρες καθυστέρηση έχω

Μην ανχωνεσε ολα καλα δυο μερες δεν υπολογιζετε καν σαν καθηστερηση. Ειναι φυσιολογικο καποιες φορες να κανεις ωορηξια 2 -3 μερες αργοτερα απο οτι συνηθως οποτε καθηστερει κ η περιοδος μην ξεχνας εισαι ανθρωπος οχι ρομποτ . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Μην ανχωνεσε ολα καλα δυο μερες δεν υπολογιζετε καν σαν καθηστερηση. Ειναι φυσιολογικο καποιες φορες να κανεις ωορηξια 2 -3 μερες αργοτερα απο οτι συνηθως οποτε καθηστερει κ η περιοδος μην ξεχνας εισαι ανθρωπος οχι ρομποτ . 

Απ' ότι έχω δει εδώ μέσα αρκετά κορίτσια έχουν αυτό το μήνα καθυστέρηση 

Για κάποιο λόγο 

Και τους ήρθε μετά περίοδος 

Οπότε κάτι τέτοιο μπορεί να παίζει 

Αλλαγή κύκλου και τέτοια 

Εύχομαι να κάνουμε λάθος και να είναι εγκυμοσύνη 

Εμένα είναι η πρώτη μου φορά κοντά 5 μέρες καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Απ' ότι έχω δει εδώ μέσα αρκετά κορίτσια έχουν αυτό το μήνα καθυστέρηση 

Για κάποιο λόγο 

Και τους ήρθε μετά περίοδος 

Οπότε κάτι τέτοιο μπορεί να παίζει 

Αλλαγή κύκλου και τέτοια 

Εύχομαι να κάνουμε λάθος και να είναι εγκυμοσύνη 

Εμένα είναι η πρώτη μου φορά κοντά 5 μέρες καθυστερηση

Ε συμβαινει αρκετα συχνα απλα επειδη τωρα τα υπολογιζεις γιατι εχεις ανχος σου φαινονται. Οταν δεν περιμενες τιποτα ουτε που κοιταζες ποτε θα ερθει . ευχομαι συντομα μια εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Ε συμβαινει αρκετα συχνα απλα επειδη τωρα τα υπολογιζεις γιατι εχεις ανχος σου φαινονται. Οταν δεν περιμενες τιποτα ουτε που κοιταζες ποτε θα ερθει . ευχομαι συντομα μια εγκυμοσυνη

1 χρόνο και προσπαθούμε 

Και φυσικά τα μετράω 

Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια, δυστυχως οι γυναικολόγοι λένε οτι μεχρι κ 18 μερες καθυστερησης μπορεί να υπαρχουν κ να ναι πολυπαραγοντικο το θεμα πλην την εγκυμοσύνη. Ζεστη, αλλαγες κλιματος, αυξομειωσεις βαρους, αγχος, ορμονικες αλλαγές, κουραση, θαλασσα κρύα κ ενα σωρο αλλα.. Οποτε λιγη υπομονη. Σε οσες αδημονουν για τα σπορακια τους εύχομαι απλα να ναι αργη η συλληψη κ να χουν κανει λαθος τα τεστ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες είναι πολύ φυσικό.Ωστοσο το τεστ ποτέ δεν είναι απόλυτος δείκτης.ειδικα σε μια καθυστερημενη συλλυψη.Περιμενε λίγο ακόμα...εύχομαι το καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...