Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Σαλπιγγογραφια και εγκυμοσύνη


Ritapog

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Ritapog said:

Άκουσα ότι μετά από σαλπιγγογραφια μένεις πιο εύκολα αν δεν υπάρχει κάτι άλλο.. συνέβη σε κάποια εδώ ..σας είχε ενημερώσει ο γιατρός ότι είναι πιθανό?

Καλησπέρα! Ναι αν υπάρχει κάποιο μικρό πρόβλημα στις σάλπιγγες μπορεί με το υγρό να καθαρίσουν και τους επόμενους μήνες να είναι πιο εύκολο να μείνεις. Εγώ έμεινα έγκυος τον Ιούλιο μήνα της σαλπιγγογραφίας η οποία μου τις έδειξε και σχεδόν κλειστές! Καλή επιτυχία εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Καλησπέρα! Ναι αν υπάρχει κάποιο μικρό πρόβλημα στις σάλπιγγες μπορεί με το υγρό να καθαρίσουν και τους επόμενους μήνες να είναι πιο εύκολο να μείνεις. Εγώ έμεινα έγκυος τον Ιούλιο μήνα της σαλπιγγογραφίας η οποία μου τις έδειξε και σχεδόν κλειστές! Καλή επιτυχία εύχομαι!

Σε ευχαριστώ πολύ ..με το καλό σου εύχομαι.. έκανα αυτό το μήνα.. ήταν πεντακάθαρες.. επαφές στοχευμένες είχαμε κατά τη διάρκεια των γονιμων ημερών και άρχισα να το σκέφτομαι  γιατί νιώθω πολύ πρησμένη 

olpapa είχες συμπτώματα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog said:

Σε ευχαριστώ πολύ ..με το καλό σου εύχομαι.. έκανα αυτό το μήνα.. ήταν πεντακάθαρες.. επαφές στοχευμένες είχαμε κατά τη διάρκεια των γονιμων ημερών και άρχισα να το σκέφτομαι  γιατί νιώθω πολύ πρησμένη 

olpapa είχες συμπτώματα?

Σε ευχαριστώ πολύ! Ελάχιστα συμπτώματα λίγο πρήξιμο και ελαφριά πονάκια που θύμιζαν τις μέρες πριν τη περίοδο... Ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Ελάχιστα συμπτώματα λίγο πρήξιμο και ελαφριά πονάκια που θύμιζαν τις μέρες πριν τη περίοδο... Ποια μέρα του κύκλου είσαι;

20η λίγες κράμπες χαμηλά και πρήξιμο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ritapog said:

20η λίγες κράμπες χαμηλά και πρήξιμο

Υπομονή μια εβδομάδα ακόμα να δεις! Μπορεί να είναι και από εμφύτευση αυτά που λες, εγώ τα είχα και παλιότερα στις δύο προηγούμενες εγκυμοσύνες μου (που για άσχετους λόγους δεν πήγαν καλά) αλλά τα είχα και σε κάποιους άσχετους μήνες. Σου εύχομαι να είναι! Αυτό το διάστημα τώρα πρόσεχε λίγο απότομες κινήσεις σκάλες σκυψίματα προσπάθησε να τα αποφεύγεις καλού κακού.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Υπομονή μια εβδομάδα ακόμα να δεις! Μπορεί να είναι και από εμφύτευση αυτά που λες, εγώ τα είχα και παλιότερα στις δύο προηγούμενες εγκυμοσύνες μου (που για άσχετους λόγους δεν πήγαν καλά) αλλά τα είχα και σε κάποιους άσχετους μήνες. Σου εύχομαι να είναι! Αυτό το διάστημα τώρα πρόσεχε λίγο απότομες κινήσεις σκάλες σκυψίματα προσπάθησε να τα αποφεύγεις καλού κακού.

Σέ ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σού!!! Μακάρι να είναι η τυχερή φορά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Καλησπέρα! Ναι αν υπάρχει κάποιο μικρό πρόβλημα στις σάλπιγγες μπορεί με το υγρό να καθαρίσουν και τους επόμενους μήνες να είναι πιο εύκολο να μείνεις. Εγώ έμεινα έγκυος τον Ιούλιο μήνα της σαλπιγγογραφίας η οποία μου τις έδειξε και σχεδόν κλειστές! Καλή επιτυχία εύχομαι!

Αχ ολ μου !! Πως εισαι; ποτε ξαναπας ; Πηγες ενδο;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Άκουσα ότι μετά από σαλπιγγογραφια μένεις πιο εύκολα αν δεν υπάρχει κάτι άλλο.. συνέβη σε κάποια εδώ ..σας είχε ενημερώσει ο γιατρός ότι είναι πιθανό?

Ναι εμένα μου το είπε 

Ότι είναι πιθανό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Ritapog είπε:

Άκουσα ότι μετά από σαλπιγγογραφια μένεις πιο εύκολα αν δεν υπάρχει κάτι άλλο.. συνέβη σε κάποια εδώ ..σας είχε ενημερώσει ο γιατρός ότι είναι πιθανό?

Ήταν το πρωτο πραγμα που μου ειπε τοσο ο γιατρος οσο και η κοπέλα στο κέντρο που την έκλεισα....διότι έχει συμβει λεει σε πολλές κοπελες...εμενα ηταν ανοιχτές και δεν ημουν στις τυχερές να πιάσω μετά....αλλαααααα...αυτο δε σημαίνει κάτι!!!το καλο ειναι πως μετα ενοιωθα καλύτερα...οτι εκανα ένα μεγάλο βήμα σε όλη αυτή τη προσπάθεια...να σου πανε ολα πολύ πολύ καλά και να εισαι από αυτές τις τυχερές!!!

Και σε εσενα @Ellidr μου εύχομαι το ίδιο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ήταν το πρωτο πραγμα που μου ειπε τοσο ο γιατρος οσο και η κοπέλα στο κέντρο που την έκλεισα....διότι έχει συμβει λεει σε πολλές κοπελες...εμενα ηταν ανοιχτές και δεν ημουν στις τυχερές να πιάσω μετά....αλλαααααα...αυτο δε σημαίνει κάτι!!!το καλο ειναι πως μετα ενοιωθα καλύτερα...οτι εκανα ένα μεγάλο βήμα σε όλη αυτή τη προσπάθεια...να σου πανε ολα πολύ πολύ καλά και να εισαι από αυτές τις τυχερές!!!

Και σε εσενα @Ellidr μου εύχομαι το ίδιο!!!

Σε όλες μας , ρε κορίτσια 

Να φουσκώσουν κ εμάς οι κοιλιες μας να δούμε πως είναι

Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Αχ σου το εύχομαι από την καρδιά μου 

Δώσε μας ελπίδες 

Εγώ πάω την Πέμπτη για σαλπιγγογραφια

Πόνεσα πολύ κατά τη διάρκεια αλλά μετά ήμουν καλά.ειχα λίγο αίμα για κάποιες μέρες ανά διαστήματα αλλά ελάχιστα στο σκούπισμα.. προσπαθήσαμε και αυτό το μήνα και ελπίζω ίσως να βοήθησε..

Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Ο Θεός μαζί σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Πόνεσα πολύ κατά τη διάρκεια αλλά μετά ήμουν καλά.ειχα λίγο αίμα για κάποιες μέρες ανά διαστήματα αλλά ελάχιστα στο σκούπισμα.. προσπαθήσαμε και αυτό το μήνα και ελπίζω ίσως να βοήθησε..

Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Ο Θεός μαζί σου

Σε ποια μέρα βρίσκεσαι σήμερα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...