Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Μανούλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου 2010


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,πρώτη φορά ανοίγω θεματάκι οπότε ελπίζω μην έχω κάνει κανένα λάθος.Που βρίσκεστε φιλενάδες από το προηγούμενο forum??

Rebithouli ? Elsadrm ? Elena ? Elisavet ? Dimitra ? ξέχασα καμία μήπως??

άντε ελάτε να τα λέμε από δω !:) και φυσικά κ νέες φίλες :D

Χθες έκανα την β επιπέδου,όλα ευτυχώς μια χαρά κ ο μπέμπης μου έχει φτάσει τα 725gr Με απασχολεί από χθες κ ένα άλλο θεματάκι κ θέλω την γνώμη σας : πριν ένα χρόνο έκανα laser για την μυωπία (είχα 2,5 κ 2,75) ο οφθαλμίατρος τοτε μου είχε πει ότι σε περίπτωση εγκυμοσύνης στην γέννα δε θα χρειαστει καισαρική τομή εξαιτίας του laser.Χθες πήγα κ με τσέκαρε , όλα καλά μυωπία 0,όμως οταν τον ξαναρώτησα για την γέννα μου είπε γυρα στον 8ο μήνα θα κάνουμε μια ειδική εξέταση κ αν εκεί δει ρήξη(η οποία δεν έχει μουπε καμία σχέση μετο laser)τοτε θα πρέπει να κάνω καισαρική:confused: βέβαια οι βαθμοί μου ήταν πολύ λίγοι οπότε δε πιστεύει να προκύψει τέτοιο θέμα.Το σκέφτομαι όμως από χθες συνέχεια .....:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια,καλή εβδομάδα,σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας , και γω εύχομαι όλα καλά να πάνε !!!!!!!!! είστε καλά?σε ποια εβδομάδα βρίσκεστε ? εγώ έκλεισα την 26η !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ελα βρε rose τι κανεις;;;σας ψαχνω τοσο καιρο και εγω και τωρα τυχαια διαβασα το τοπικ.εγω ειμαι επανω στο καφε ανα ηλικια παιδιου στον μαρτιο.σου ειχα στειλει και πμ μια φορα.τι κανεις;ολα καλα με το μπεμπε;εμεις μια χαρα μεγαλωνουμε εχει φτασει ο μπομπιρας το 1,800.αντε περιμενω νεα σου...


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...