Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Μαΐου 2021


Elsatin

Recommended Posts

Αλήθεια κορίτσια μου έχετε καθόλου συμπτώματα;

Just now, πελαργος είπε:

δεν ξερω λογικα σακο φαντοζομαι...στην τελευταια χοριακη 14/9 την καναμε ηταν 1059...τωρα θα δειξει!!εσυ εκανες υπερηχο η περιμενουμε κ οι δυο την μεγαλη μερα!!

Όχι εγώ περιμένω ακόμη, Δευτέρα έχω την δεύτερη χοριακη όποτε λογικά εάν όλα πηγενουν καλά θα κάνω υπέρηχο την πιο πάνω βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 432
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elsatin είπε:

Αλήθεια κορίτσια μου έχετε καθόλου συμπτώματα;

κουραση πολυ κ υπνηλια...το βραδυ με πιανουν κατι ζαλασες ανακατωσουρες αλλα πολυ ελαφριες ευτυχος!!σε γενικες γραμμες δεν εχω παραπονο 

Just now, Elsatin είπε:

Αλήθεια κορίτσια μου έχετε καθόλου συμπτώματα;

Όχι εγώ περιμένω ακόμη, Δευτέρα έχω την δεύτερη χοριακη όποτε λογικά εάν όλα πηγενουν καλά θα κάνω υπέρηχο την πιο πάνω βδομάδα.

ολα καλα θα σου πανε να σκεφτεσαι θετικα κ να δεις ολα ποσο ομορφα θα κυλισουν!!ποσο ηταν η πρωτη σου κ προβληματιζεσαι;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elsatin είπε:

Αλήθεια κορίτσια μου έχετε καθόλου συμπτώματα;

Η αλήθεια είναι από συμπτώματα ελάχιστα πράγματα, μόνο λίγη ναυτία..
 

Κορίτσια είναι περίεργη αυτή η φάση πολύ αγχωτική μέχρι να ακούσεις την καρδούλα που είναι το πρώτο μαξιλαράκι 

Link to comment
Share on other sites

@ElsatinΣ ευχαριστώ πάρα πολύ!!Να σαι καλά!!

Έχω καλή διάθεση αλλά κ φόβο ταυτόχρονα. Ειμαι καθηγήτρια σε ιδιαίτερα κ το κοντρολαρο λιγάκι..δεν πηγαίνω σε σπίτια με σκάλες κ κάνω μόνο 1-2 μαθήματα τη μέρα αλλά είναι πρωτόγνωρο κ δεν ξέρω πώς να το διαχειριστώ..

 

κορίτσια να πάνε οοοοολα κατ' ευχήν σε όλες!!❤

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, πελαργος είπε:

κουραση πολυ κ υπνηλια...το βραδυ με πιανουν κατι ζαλασες ανακατωσουρες αλλα πολυ ελαφριες ευτυχος!!σε γενικες γραμμες δεν εχω παραπονο 

ολα καλα θα σου πανε να σκεφτεσαι θετικα κ να δεις ολα ποσο ομορφα θα κυλισουν!!ποσο ηταν η πρωτη σου κ προβληματιζεσαι;;

87.5 ήταν η πρώτη μου την Πέμπτη. Κ θα επαναλάβω την Δευτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ευαγγελιαα είπε:

@Elsatinκανένα νεο;;

Προχωράει και θα επαναλάβω Παρασκευή τώρα. Εσένα τι σου είπαν;

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

@Elsatinκανένα νεο;;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elsatin είπε:

Προχωράει και θα επαναλάβω Παρασκευή τώρα. Εσένα τι σου είπαν;

 

@Elsatinμπράβο κούκλα μου,μπράβο σου!!Πόσο χάρηκα!!!οοολα να πάνε κατ' ευχήν!!!

Εγώ εν αναμονή...είμαι στην 5η μερα εμβρυομεταφορας...έχω τούμπανο στήθος, με ψιλοποναει η κοιλιά μου οπότε περιμένω έως 1/10.τι να κάνω...θα σκάσω έως τότε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

@Elsatinμπράβο κούκλα μου,μπράβο σου!!Πόσο χάρηκα!!!οοολα να πάνε κατ' ευχήν!!!

Εγώ εν αναμονή...είμαι στην 5η μερα εμβρυομεταφορας...έχω τούμπανο στήθος, με ψιλοποναει η κοιλιά μου οπότε περιμένω έως 1/10.τι να κάνω...θα σκάσω έως τότε..

Να σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ!!Ξέρω είναι δύσκολο, βλαστοκύστη μετέφερες; Η τριών ημερών; Κοιτά εγώ συμπτώματα δεν είχα ιδιαίτερα, πρώτες μέρες τρελή ημικρανία που νομίζω την έκανε το cyclacur μαζί με υο άγχος φυσικά, κάτι πολύ μικρά τσιμπήματα που μπορώ να πω δεν τα ένιωθα πάντα, κ ελάχιστη ροζ βλέννα στο σκούπισμα μια ή δυο φορές δυο απογεύματα πριν την χοριακη. Πάντως αυτό που έχω να πω ότι όσο πιο χαλαρά το πάρουμε τόσο πιο καλά. Κ σκέψου το λέω εγώ που είμαι κοντρόλ φρίκ κ θελω να ελέγχω κ την παραμικρή λεπτομέρεια. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Elsatin είπε:

Να σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ!!Ξέρω είναι δύσκολο, βλαστοκύστη μετέφερες; Η τριών ημερών; Κοιτά εγώ συμπτώματα δεν είχα ιδιαίτερα, πρώτες μέρες τρελή ημικρανία που νομίζω την έκανε το cyclacur μαζί με υο άγχος φυσικά, κάτι πολύ μικρά τσιμπήματα που μπορώ να πω δεν τα ένιωθα πάντα, κ ελάχιστη ροζ βλέννα στο σκούπισμα μια ή δυο φορές δυο απογεύματα πριν την χοριακη. Πάντως αυτό που έχω να πω ότι όσο πιο χαλαρά το πάρουμε τόσο πιο καλά. Κ σκέψου το λέω εγώ που είμαι κοντρόλ φρίκ κ θελω να ελέγχω κ την παραμικρή λεπτομέρεια. 

@ElsatinΚαλημέρα!!Βλαστοκυστη 5 ημερών.Εγινε ωοληψια 3 ωαρίων, το ένα έσπασε,το άλλο δεν προχώρησε κ το 3ο μας ενώ έδειχνε να εξελίσσεται, την 3η μέρα μας είπαν δύσκολα τα πράγματα, την 4η σχεδόν μας το απεκλεισαν(Πρέπει να πλημμύρισε η Αθήνα από τα δάκρυα μου) κ την 5η πρωί πρωί ενώ θα πηγαίναμε σε συνάντηση με τον γιατρό για το plan b ,μας πήραν τηλ ότι όλα άλλαξαν κ θα κάνουμε εμβρυομεταφορα γιατί εξελίσσεται μια χαρά κ είναι έτοιμο..από τις 8 που με πήραν έως τις 11 παρά που φτάσαμε είχε διπλασιαστεί ..

Τι να πω..ψιλοφοβαμαι να πιστέψω ότι θα πάει καλά μην απογοητευτω, από την άλλη πιστεύω πολύ στη δύναμη του!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...