Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαΐου 2021


Elsatin

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 432
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

21 ώρες πρίν, Mantarini2018 είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Τι κάνετε;; 

Elsatin πως πήγε ο υπέρηχος; 

Μια χαρουλα!! Είδαμε σάκο. Είμαι 5 εβδομάδων κ 3 ημερών. Το πιο πάνω Σάββατο θα ακούσουμε καρδούλα πρώτα ο Θεος.

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Κορίτσια Μαΐου τι κάνετε;;;Πώς ειστε;;Καλή εβδομάδα γεμάτη υπέροχες χοριακες:x

Καλησπέρα όλα καλά. Εσύ? Τετάρτη πας έτσι?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elsatin είπε:

Μια χαρουλα!! Είδαμε σάκο. Είμαι 5 εβδομάδων κ 3 ημερών. Το πιο πάνω Σάββατο θα ακούσουμε καρδούλα πρώτα ο Θεος.

Καλησπέρα όλα καλά. Εσύ? Τετάρτη πας έτσι?

Μπράβο!!!πόσο χάρηκα για τον υπέρηχο σου!!όλα να σου πάνε καλά κούκλα μου!!!

Μια χαρά και γω...Πέμπτη..πρωτομηνιατικο χαχαχα ελπίζω να μπει καλά ο μήνας μου:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Μπράβο!!!πόσο χάρηκα για τον υπέρηχο σου!!όλα να σου πάνε καλά κούκλα μου!!!

Μια χαρά και γω...Πέμπτη..πρωτομηνιατικο χαχαχα ελπίζω να μπει καλά ο μήνας μου:x

Μια χαρά, σου στέλνω όση θετική σκέψη έχω κ θα σε χω στις προσευχές μου!! Να πάνε όλα καλά.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elsatin είπε:

Μια χαρά, σου στέλνω όση θετική σκέψη έχω κ θα σε χω στις προσευχές μου!! Να πάνε όλα καλά.

Σ ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!!:x:x:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα! 
Μπηκα σήμερα μετά από πολλές μέρες χάρηκα πολύ για σένα @Elsatin! Εύχομαι κ στις υπόλοιπες τα καλύτερα!!!

Σε αλλά νέα πήγα κ γω για υπέρηχο την προηγούμενη εβδομάδα, είδαμε το σάκο αλλά μαζί με το σάκο βρήκαμε κ αποκόλληση οπότε είμαι ξάπλα στο κρεβάτι κ απ’οτι φαίνεται θα κάτσω ακόμα αρκετές μερες.... Την επόμενη εβδομάδα θα πάω πάλι για υπέρηχο να δω αν όλα βαίνουν καλως.... είμαι αισιόδοξη κ ο θεός βοηθός....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Val! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα! 
Μπηκα σήμερα μετά από πολλές μέρες χάρηκα πολύ για σένα @Elsatin! Εύχομαι κ στις υπόλοιπες τα καλύτερα!!!

Σε αλλά νέα πήγα κ γω για υπέρηχο την προηγούμενη εβδομάδα, είδαμε το σάκο αλλά μαζί με το σάκο βρήκαμε κ αποκόλληση οπότε είμαι ξάπλα στο κρεβάτι κ απ’οτι φαίνεται θα κάτσω ακόμα αρκετές μερες.... Την επόμενη εβδομάδα θα πάω πάλι για υπέρηχο να δω αν όλα βαίνουν καλως.... είμαι αισιόδοξη κ ο θεός βοηθός....

Καλή διάθεση, πίστη και οοοολα θα πάνε κατ' ευχήν!!!Όλα καλά θα πάνε!!!Έμεινες εγκυουλα και θα τα καταφέρεις να κρατήσεις το μωράκι σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Καλή διάθεση, πίστη και οοοολα θα πάνε κατ' ευχήν!!!Όλα καλά θα πάνε!!!Έμεινες εγκυουλα και θα τα καταφέρεις να κρατήσεις το μωράκι σου!!!

Σ’ευχαριστω πολύ κορίτσι μου για τη θετική σου ενέργεια! Εύχομαι η Πέμπτη να είναι η καλύτερη μέρα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Val! είπε:

Σ’ευχαριστω πολύ κορίτσι μου για τη θετική σου ενέργεια! Εύχομαι η Πέμπτη να είναι η καλύτερη μέρα!!!!

Σου τη στέλνω οοοολη με πάρα πολύ χαρά!!!!θα σου ανάψω ένα κεράκι αύριο να ξέρεις και θα πάρω τον πνευματικό μου να σου διαβάσει μια προσευχη :x

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Μακάρι να είναι η Πέμπτη η τυχερή μου μέρα.. την περιμένω με χαρά!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Σου τη στέλνω οοοολη με πάρα πολύ χαρά!!!!θα σου ανάψω ένα κεράκι αύριο να ξέρεις και θα πάρω τον πνευματικό μου να σου διαβάσει μια προσευχη :x

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Μακάρι να είναι η Πέμπτη η τυχερή μου μέρα.. την περιμένω με χαρά!!!

Σ’ευχαριστω πολύ πολυυυυυυυ!!!!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Val! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ από μένα! 
Μπηκα σήμερα μετά από πολλές μέρες χάρηκα πολύ για σένα @Elsatin! Εύχομαι κ στις υπόλοιπες τα καλύτερα!!!

Σε αλλά νέα πήγα κ γω για υπέρηχο την προηγούμενη εβδομάδα, είδαμε το σάκο αλλά μαζί με το σάκο βρήκαμε κ αποκόλληση οπότε είμαι ξάπλα στο κρεβάτι κ απ’οτι φαίνεται θα κάτσω ακόμα αρκετές μερες.... Την επόμενη εβδομάδα θα πάω πάλι για υπέρηχο να δω αν όλα βαίνουν καλως.... είμαι αισιόδοξη κ ο θεός βοηθός....

Σε ευχαριστώ κούκλα μου! Όλα καλά θα πάνε, κάτσε κ ξεκουράσου κ ολας. Σου έδωσε τπτ για την αποκόλληση; Θύμισε μου ποσό εβδομάδων είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Just now, Elsatin είπε:

Σε ευχαριστώ κούκλα μου! Όλα καλά θα πάνε, κάτσε κ ξεκουράσου κ ολας. Σου έδωσε τπτ για την αποκόλληση; Θύμισε μου ποσό εβδομάδων είσαι;

Όχι δε μου έδωσα τίποτα μόνο ξεκούραση μου είπε....  Είμαι 7+1 σήμερα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Val! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Όχι δε μου έδωσα τίποτα μόνο ξεκούραση μου είπε....  Είμαι 7+1 σήμερα...

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι, θετική σκέψη κ ξεκούραση. Εγώ 5 +4 κ παίρνω ακόμη όλο το φαρμακείο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Να έχετε Καλή διάθεση και να ξεκουράζεστε!!!είπαμε...θα είναι η χρονιά μας:x Να προσέχετε!!!

οοοοολα να πάνε καλά για όλες!!!:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...