Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαΐου 2021


Elsatin

Recommended Posts

Just now, Elsatin είπε:

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι, θετική σκέψη κ ξεκούραση. Εγώ 5 +4 κ παίρνω ακόμη όλο το φαρμακείο 

Και που είσαι ακόμα... έχεις πολλά να δεις κ να ζήσεις ακόμα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 432
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια μου!!!

Elsatin συγχαρητήρια κοπέλα μου να έχεις μια υπέροχη τελειομανή εγκυμοσύνη!

Val υπομονή και θετική σκέψη, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πολλά καφέ και αίμα και την έβγαλα ξάπλα αλλά όλα πήγαν καλά, είχα και μια αποκόλληση στην 9η εβδομάδα!

Όλα θα πάνε τέλεια!!

Ευαγγελία περιμένουμε τα δικά σου νέα με μια μεγάλη χοριακη!! Άντε κοντεύει ο καιρός!

Εγώ σήμερα 9+2 με πολλές αναγουλες αλλά που θα πάει θα συνέλθω, ας είναι όλα καλά και χαλαλι

Τελειομηνη* άτιμο λεξικό κινητού

 

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!

Elsatin συγχαρητήρια κοπέλα μου να έχεις μια υπέροχη τελειομανή εγκυμοσύνη!

Val υπομονή και θετική σκέψη, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πολλά καφέ και αίμα και την έβγαλα ξάπλα αλλά όλα πήγαν καλά, είχα και μια αποκόλληση στην 9η εβδομάδα!

Όλα θα πάνε τέλεια!!

Ευαγγελία περιμένουμε τα δικά σου νέα με μια μεγάλη χοριακη!! Άντε κοντεύει ο καιρός!

Εγώ σήμερα 9+2 με πολλές αναγουλες αλλά που θα πάει θα συνέλθω, ας είναι όλα καλά και χαλαλι

Τελειομηνη* άτιμο λεξικό κινητού

 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου,να σαι καλά!!

Εύχομαι ολόψυχα να πάνε οοολα τέλεια και σε σένα!!οι αναγουλες είναι καλό σημάδι..ασ τις χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elsatin είπε:

Ωχχχχχ... κ εγώ λεγα ποτέ θα αρχίσω να μειωνω

Δεν ξέρω τι παίρνεις αλλά μετά τις 12 εβδομάδες ξεκινάει ο σιδηρος, το μαγνήσιο κ το ασβέστιο. Καλά τα φάρμακα δεν είναι τίποτα μπροστά στα άγχη που περνάς όσο περνάνε οι βδομαδες να ξέρεις!

 

Just now, Mantarini2018 είπε:

Val υπομονή και θετική σκέψη, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πολλά καφέ και αίμα και την έβγαλα ξάπλα αλλά όλα πήγαν καλά, είχα και μια αποκόλληση στην 9η εβδομάδα!

Όλα θα πάνε τέλεια!

 

Κ γω είχα κ στη μικρή μου πάλι με τη μόνη διαφορά ότι με βρήκε σε μεγαλύτερη εβδομάδα κ το πιο βασικό που θα το καταλάβεις είναι ότι δεν είχα άλλο παιδί.... Στην αρχή πανικοβλήθηκα για το πως θα βγει το πράγμα με τη μικρή αλλά δόξα το θεό είναι καλόβολη κ συμβιβάστηκε η ψυχούλα... ελπίζω τουλάχιστον να βγει κάτι μέσα από όλο αυτό....

@Ευαγγελιαα είπαμε όλα καλά θα πάνε η Πέμπτη είναι τυχερή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Val! είπε:

Δεν ξέρω τι παίρνεις αλλά μετά τις 12 εβδομάδες ξεκινάει ο σιδηρος, το μαγνήσιο κ το ασβέστιο. Καλά τα φάρμακα δεν είναι τίποτα μπροστά στα άγχη που περνάς όσο περνάνε οι βδομαδες να ξέρεις!

 

Κ γω είχα κ στη μικρή μου πάλι με τη μόνη διαφορά ότι με βρήκε σε μεγαλύτερη εβδομάδα κ το πιο βασικό που θα το καταλάβεις είναι ότι δεν είχα άλλο παιδί.... Στην αρχή πανικοβλήθηκα για το πως θα βγει το πράγμα με τη μικρή αλλά δόξα το θεό είναι καλόβολη κ συμβιβάστηκε η ψυχούλα... ελπίζω τουλάχιστον να βγει κάτι μέσα από όλο αυτό....

@Ευαγγελιαα είπαμε όλα καλά θα πάνε η Πέμπτη είναι τυχερή!

Ενω το πιστεύω, σήμερα έπεσα λίγο...θα βάλω τα δυνατά μου όμως, να τα καταφέρω κ γω:wub:

Σ ευχαριστώ πολύ @Val!μου...να ξέρεις ότι προσεύχομαι κ για σένα..θα πάνε όλα καλά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Val έχεις δίκιο! Κι εγώ φοβόμουν πολύολα θα πάνε τέλεια!! Έχεις και την μικρή που δίνει άπειρη δύναμη και αγάπη!

Ευαγγελία γιατί έπεσες κορίτσι μου; Όλα θα πάνε καλά, ξέρω κοντεύουν οι μέρες και η αγωνία κορυφώνεται

Είμαι πολύ αισιόδοξη και θα το δεις κι εσύ!

Θα πάνε όλα καλά!!! 

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Val έχεις δίκιο! Κι εγώ φοβόμουν πολύολα θα πάνε τέλεια!! Έχεις και την μικρή που δίνει άπειρη δύναμη και αγάπη!

Ευαγγελία γιατί έπεσες κορίτσι μου; Όλα θα πάνε καλά, ξέρω κοντεύουν οι μέρες και η αγωνία κορυφώνεται

Είμαι πολύ αισιόδοξη και θα το δεις κι εσύ!

Θα πάνε όλα καλά!!! 

 

 

Επεσα λίγο σήμερα, αλλά δεν θα το αφήσω να με κρατήσει κάτω!θα το παλέψω!!Πιστεύω σ αυτό το μικρό βλαστοκυτταρακι μου..ειναι πολύ δυνατό και θα τα καταφέρει!!

Σ ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!:wub::wub:πλησιάζει η μέρα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ! Είπα κι εγώ να μπω δειλά δειλά στην ομάδα..είμαι 7w3d . Είμαι από ετ και όλα πάνε καλά σύμφωνα με υπερήχους κτλ. Εύχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε αγκαλιά γερά μωρά ! Ήθελα να σας ρωτήσω αν θα κάνετε το αντιγριπικο εμβόλιο..τι σας είπαν οι γυναικολόγοι σας ;; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα anna καλώς ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Εμένα δεν μου πε κάτι ο γυναικολόγος ακόμα αλλά είπα ότι δεν θα το κάνω και έχω και ένα παιδί στο νηπιαγωγείο, δεν το χω κάνει ποτε

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλημέρα anna καλώς ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Εμένα δεν μου πε κάτι ο γυναικολόγος ακόμα αλλά είπα ότι δεν θα το κάνω και έχω και ένα παιδί στο νηπιαγωγείο, δεν το χω κάνει ποτε

Έχω κι εγώ τον γιο μου Γ δημοτικού δεν το έχουμε κάνει ποτέ μας. Απλά μου είπε ότι επιβάλλεται να το κάνουμε..βέβαια εγώ το φοβάμαι είναι η αλήθεια ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!
Καλώς ήρθες @Anna Boo89 με το καλό το μωράκι σου! Εμένα ο γυναικολόγος μου είπε να το κάνω, κάθε χρόνο το κάνουμε όλοι στο σπίτι από τότε που γεννήθηκε η μικρή μου, ένας λόγος παραπάνω φέτος με τον COVID... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Val! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!
Καλώς ήρθες @Anna Boo89 με το καλό το μωράκι σου! Εμένα ο γυναικολόγος μου είπε να το κάνω, κάθε χρόνο το κάνουμε όλοι στο σπίτι από τότε που γεννήθηκε η μικρή μου, ένας λόγος παραπάνω φέτος με τον COVID... 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση κορίτσι μου. Με το καλό το να έρθει το μωράκι σας !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου...

Καταρχήν εύχομαι τα καλύτερα σε όλες τις εκγυουλες μας!

Θέλω τόσο να μπω κ εγώ στην ομάδα του Μαΐου αλλά δεν ξέρω κ θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας. Έκανα ετ 5/9 δυο κατεψυγμένων βλαστοκυστεων .14/9  χοριακη 48,8. Οι επόμενες ανα δυο μέρες ήταν 131 ,460, 1748(μετά απο τέσσερις μέρες) και 2800 η τελευταία . Πήγα τη Δευτέρα προχθές για υπέρηχο κ είδαμε μόνο σακο ,χωρίς εμβρυικα στοιχεία,ούτε λεκιθικο ασκό.

Κορίτσια πείτε μου, εγω υπολογιζω σύμφωνα με το eleftheia οτι τη Δευτέρα που πήγα ημουν 6 εβδομάδων,ο γιατρός είπε 4 εβδομάδων κ κατι ημερών που δεν το άκουσα καλά κάτω απο τη μάσκα του. 

Μα τι τεσσάρων εβδομάδων του λέω;  

Πείτε μου κορίτσια μου μια γνώμη, δεν έπρεπε να δούμε εμβρυικα στοιχεία;  Μου είπε την άλλη Τετάρτη να ξαναπάω για υπέρηχο αλλά θα σκάσω μέχρι τότε.  Τα φιλιά μου σε όλες..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Anna Boo89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Είπα κι εγώ να μπω δειλά δειλά στην ομάδα..είμαι 7w3d . Είμαι από ετ και όλα πάνε καλά σύμφωνα με υπερήχους κτλ. Εύχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε αγκαλιά γερά μωρά ! Ήθελα να σας ρωτήσω αν θα κάνετε το αντιγριπικο εμβόλιο..τι σας είπαν οι γυναικολόγοι σας ;; 

Καλώς όρισες!!! Εμένα μου πε να περιμένουμε να βγει θα δούμε συστατικά κλπ κ θα μου πει τότε! 

Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί να κρατήσουμε όλες μας υγιή μωρά στις αγκαλιές μας

Just now, aggel-mak είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...

Καταρχήν εύχομαι τα καλύτερα σε όλες τις εκγυουλες μας!

Θέλω τόσο να μπω κ εγώ στην ομάδα του Μαΐου αλλά δεν ξέρω κ θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας. Έκανα ετ 5/9 δυο κατεψυγμένων βλαστοκυστεων .14/9  χοριακη 48,8. Οι επόμενες ανα δυο μέρες ήταν 131 ,460, 1748(μετά απο τέσσερις μέρες) και 2800 η τελευταία . Πήγα τη Δευτέρα προχθές για υπέρηχο κ είδαμε μόνο σακο ,χωρίς εμβρυικα στοιχεία,ούτε λεκιθικο ασκό.

Κορίτσια πείτε μου, εγω υπολογιζω σύμφωνα με το eleftheia οτι τη Δευτέρα που πήγα ημουν 6 εβδομάδων,ο γιατρός είπε 4 εβδομάδων κ κατι ημερών που δεν το άκουσα καλά κάτω απο τη μάσκα του. 

Μα τι τεσσάρων εβδομάδων του λέω;  

Πείτε μου κορίτσια μου μια γνώμη, δεν έπρεπε να δούμε εμβρυικα στοιχεία;  Μου είπε την άλλη Τετάρτη να ξαναπάω για υπέρηχο αλλά θα σκάσω μέχρι τότε.  Τα φιλιά μου σε όλες..

Καλησπέρα κορίτσι,

Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα 9/9 κ είδα σάκο το Σάββατο που μας πέρασε. Κ σε δύο βδομάδες θα ξαναπάω για καρδιά πρώτα ο Θεός. Σήμερα είμαι 5 εβδομάδων κ 5 ημερών. Κ είχα κ εγώ βλαστοκυστες. Μπες σε αυτό το σαιτ βάζεις τα στοιχεία κ σου βγάζει κ πιθανό τοκετό κ εβδομάδα που είσαι. Εμένα οι χοριακες σου μου φαίνονται νορμαλ αλλά ο γιατρός ξέρει εάν είναι ικανοποιημένος

Just now, aggel-mak είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου...

Καταρχήν εύχομαι τα καλύτερα σε όλες τις εκγυουλες μας!

Θέλω τόσο να μπω κ εγώ στην ομάδα του Μαΐου αλλά δεν ξέρω κ θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας. Έκανα ετ 5/9 δυο κατεψυγμένων βλαστοκυστεων .14/9  χοριακη 48,8. Οι επόμενες ανα δυο μέρες ήταν 131 ,460, 1748(μετά απο τέσσερις μέρες) και 2800 η τελευταία . Πήγα τη Δευτέρα προχθές για υπέρηχο κ είδαμε μόνο σακο ,χωρίς εμβρυικα στοιχεία,ούτε λεκιθικο ασκό.

Κορίτσια πείτε μου, εγω υπολογιζω σύμφωνα με το eleftheia οτι τη Δευτέρα που πήγα ημουν 6 εβδομάδων,ο γιατρός είπε 4 εβδομάδων κ κατι ημερών που δεν το άκουσα καλά κάτω απο τη μάσκα του. 

Μα τι τεσσάρων εβδομάδων του λέω;  

Πείτε μου κορίτσια μου μια γνώμη, δεν έπρεπε να δούμε εμβρυικα στοιχεία;  Μου είπε την άλλη Τετάρτη να ξαναπάω για υπέρηχο αλλά θα σκάσω μέχρι τότε.  Τα φιλιά μου σε όλες..

Καλησπέρα κορίτσι,

Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα 9/9 κ είδα σάκο το Σάββατο που μας πέρασε. Κ σε δύο βδομάδες θα ξαναπάω για καρδιά πρώτα ο Θεός. Σήμερα είμαι 5 εβδομάδων κ 5 ημερών. Κ είχα κ εγώ βλαστοκυστες. Μπες σε αυτό το σαιτ βάζεις τα στοιχεία κ σου βγάζει κ πιθανό τοκετό κ εβδομάδα που είσαι. Εμένα οι χοριακες σου μου φαίνονται νορμαλ αλλά ο γιατρός ξέρει εάν είναι ικανοποιημένος

Κορίτσια εχει καμία σας πικρή - μεταλλική γεύση στο στόμα? Δυο μέρες τώρα δεν μπορώ να την ξεφορτωθώ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...