Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Μανούλες Μαΐου 2021


Elsatin

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!ειμαι από τις μανούλες Μαρτίου !είδα ότι άνοιξε θεματακι στον αγαπημένο μου μήνα !!σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ζήσετε το όμορφο ταξίδι της εγκυμοσύνης μέχρι τέλους με όλα τα καρδιοχτύπια τις αγωνίες και τις ανταμοιβές κάθε φορά που θα βλέπετε η θα νιώθετε το μωράκι σας... οπλιστείτε με θάρρος υπομονή κουράγιο και πολύ αγάπη !!!!!!!

  • Μου αρέσει 5

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 432
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elsatin είπε:

Καλημερα κορίτσια!!!

Καλημέρα κούκλα!πως είσαι;

 

 

Just now, Pepi88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!ειμαι από τις μανούλες Μαρτίου !είδα ότι άνοιξε θεματακι στον αγαπημένο μου μήνα !!σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ζήσετε το όμορφο ταξίδι της εγκυμοσύνης μέχρι τέλους με όλα τα καρδιοχτύπια τις αγωνίες και τις ανταμοιβές κάθε φορά που θα βλέπετε η θα νιώθετε το μωράκι σας... οπλιστείτε με θάρρος υπομονή κουράγιο και πολύ αγάπη !!!!!!!

Σ ευχαριστούμε πολύ!!Να πανε οοολα καλά και σε σένα και να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα κούκλα!πως είσαι;

 

 

Σ ευχαριστούμε πολύ!!Να πανε οοολα καλά και σε σένα και να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!:x

Καλά, περίμενω πως και πως την αυριανή. Θα ναι η τρίτη μου χοριακη. Δεν ξέρω εάν θα ακουστεί φυσιολογικο αλλά κορίτσια θέλω να περάσουν οι μήνες, Θέλω να μπορώ να νιώσω κάτι, έτσι όπως είμαι χωρίς να ξέρω είναι καλά ? Πάει καλά ? Μην κάνω κάτι λάθος, κλπ νιώθω θα σαλτάρω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Elastin έχεις δίκιο, δύσκολη η αναμονή! Να σκέφτεσαι θετικά! 

Έχεις κανένα σύμπτωμα; εγώ που έχω τις αναγούλες και κόπωση λέω οκ εφόσον είσαι έτσι κάτι πάει καλά και κάνω υπομονη

  • Μου αρέσει 2

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elsatin είπε:

Καλά, περίμενω πως και πως την αυριανή. Θα ναι η τρίτη μου χοριακη. Δεν ξέρω εάν θα ακουστεί φυσιολογικο αλλά κορίτσια θέλω να περάσουν οι μήνες, Θέλω να μπορώ να νιώσω κάτι, έτσι όπως είμαι χωρίς να ξέρω είναι καλά ? Πάει καλά ? Μην κάνω κάτι λάθος, κλπ νιώθω θα σαλτάρω

Μπράβο!!με το καλό!!περιμένουμε νέα σου!ολα καλά θα πάνε!!!

Εγώ τι να λεω;;Ούτε χοριακη ακομη;το στήθος μου θα εκραγεί, πόνος χαμηλά κ να μην ξέρω τίποτα.. έχει καθίσει το στρουμπουλο βλαστοκυτταρακι μου ή είναι οι Ρώσοι που πλησιάζουν;;θα φανεί...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Μπράβο!!με το καλό!!περιμένουμε νέα σου!ολα καλά θα πάνε!!!

Εγώ τι να λεω;;Ούτε χοριακη ακομη;το στήθος μου θα εκραγεί, πόνος χαμηλά κ να μην ξέρω τίποτα.. έχει καθίσει το στρουμπουλο βλαστοκυτταρακι μου ή είναι οι Ρώσοι που πλησιάζουν;;θα φανεί...

Αυτή η αγνοία είναι που θα μας τρελάνει. Απλά προσπάθησε όσο μπορείς να σαι ξεκούραστη, τι να πω η αναμονή είναι το χειρότερο μου

πρίν από 18 λεπτά , Mantarini2018 είπε:

Elastin έχεις δίκιο, δύσκολη η αναμονή! Να σκέφτεσαι θετικά! 

Έχεις κανένα σύμπτωμα; εγώ που έχω τις αναγούλες και κόπωση λέω οκ εφόσον είσαι έτσι κάτι πάει καλά και κάνω υπομονη

Εκτός των δύο ως τώρα θετικών χοριακων, στις αρχές είχα τσιμπιματα κ λίγο ροζ βλεννα δύο μέρες πριν την πρώτη χοριακη. Υπνηλία έτσι κ έτσι όχι ιδιαίτερη, πρήξιμο στο στήθος έχω αλλά αυτό πιθανά να το κάνουν κ οι ενέσεις δεν ξέρω, το πιο κουλό είναι ότι σιχάθηκα το καφέ έχω να πιω καφέ 9 μέρες (κ εμένα στις φλέβες μου έτρεχε καφεΐνη όχι αίμα) κ τρελαίνομαι για φρέσκο χυμό πορτοκάλι με σαγκουινι,ότι να ναι:tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel__ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Μετά από μια παλινδρομη κυηση τον Μάιο, είμαι ξανά έγκυος με ΤΕΡ 06/08! Προς το παρόν όλα πάνε καλά! Θα γεμίσουμε Ταυρακια το ´21!

Καλώς ήρθες στην ομάδα!! Με το καλό, μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες angel και με το καλό το μωράκι σου!! 

Elastin  κι εγώ μια από τα ίδια με καφέ και τσιγάρο, τον καφέ πλέον δεν μπορώ ούτε να τον μυρίζω, το τσιγάρο το έκοψα με το που πήρα θετική χοριακη

Εφόσον λοιπόν έχεις σημάδια είπαμε όλα πάνε καλά, αντε και λίγες μερούλες έμειναν και θα ηρεμήσεις, μετά θα σκαμε ποτέ θα πάμε για υπέρηχος κτλ κτλ

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Elsatin είπε:

Αυτή η αγνοία είναι που θα μας τρελάνει. Απλά προσπάθησε όσο μπορείς να σαι ξεκούραστη, τι να πω η αναμονή είναι το χειρότερο μου

Εκτός των δύο ως τώρα θετικών χοριακων, στις αρχές είχα τσιμπιματα κ λίγο ροζ βλεννα δύο μέρες πριν την πρώτη χοριακη. Υπνηλία έτσι κ έτσι όχι ιδιαίτερη, πρήξιμο στο στήθος έχω αλλά αυτό πιθανά να το κάνουν κ οι ενέσεις δεν ξέρω, το πιο κουλό είναι ότι σιχάθηκα το καφέ έχω να πιω καφέ 9 μέρες (κ εμένα στις φλέβες μου έτρεχε καφεΐνη όχι αίμα) κ τρελαίνομαι για φρέσκο χυμό πορτοκάλι με σαγκουινι,ότι να ναι:tongue:

και μένα είναι το χειρότερο μου αλλά τι να κάνουμε;;Προς το παρον έχω πολύ καλή θετική διάθεση,οπότε δεν ζορίζομαι ιδιαίτερα  ..δουλεύω κιόλας οπότε ξεχνιέμαι..μια βδομαδουλα θα περάσει λεω:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα @Mantarini2018 Καλημέρα κορίτσια!!Πως είστε σημερα;;

Καλημέρα κορίτσια!!! Όλα καλά!! Αύριο πάω για υπέρηχο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...