Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Εμβρυομεταφορα μιας βλαστοκυστης


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια...

Σας διαβάζω καιρό και ομολογουμένως έχω βοηθηθεί πάρα πολύ!Συνοδοιπόρος κ γω στο ταξίδι για την μητρότητα και γω.

χθες έκανα την 1η μου εμβρυομεταφορα ..

1 βλαστοκυστη μετριας ποιότητας κατάφερε να εξελιχθεί παρόλο που δεν ήταν δυνατή τα κατάφερε χθες 5η ημέρα.. οπότε προχωρήσαμε στην εμβρυομεταφορα.Ενω χθες ειχα αρκετά ποναλακια, σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Έχω άγχος πολύ η αλήθεια είναι γιατί με μια βλαστοκυστη κ όχι τέλεια, πόσες πιθανότητες να υπάρχουν;από την άλλη, προσπαθώ να μη χάνω τις ελπίδες μου..

Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία;Συγγνώμη για το κατεβατό.. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπερα κορίτσια...

Σας διαβάζω καιρό και ομολογουμένως έχω βοηθηθεί πάρα πολύ!Συνοδοιπόρος κ γω στο ταξίδι για την μητρότητα και γω.

χθες έκανα την 1η μου εμβρυομεταφορα ..

1 βλαστοκυστη μετριας ποιότητας κατάφερε να εξελιχθεί παρόλο που δεν ήταν δυνατή τα κατάφερε χθες 5η ημέρα.. οπότε προχωρήσαμε στην εμβρυομεταφορα.Ενω χθες ειχα αρκετά ποναλακια, σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Έχω άγχος πολύ η αλήθεια είναι γιατί με μια βλαστοκυστη κ όχι τέλεια, πόσες πιθανότητες να υπάρχουν;από την άλλη, προσπαθώ να μη χάνω τις ελπίδες μου..

Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία;Συγγνώμη για το κατεβατό.. 

 

@Ευαγγελιαα καλησπέρα! Το Ιούλιο έκανα την πρώτη μου εξωσωματική, είμαι 39. Δεν έκανα πολλές ενέσεις, ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειαζόταν περισσότερα, έβγαλα 2 ωάρια αλλά γονιμοποιηθηκε το ένα και αυτό βάλαμε. Απ ότι έχω ακούσει από γνωστές μου ομοιοπαθουσες, με  ένα ωαριο πέτυχαν. Οπότε μην σε απασχολεί, το θέμα είναι να είναι καλής ποιότητας. Εγώ δυστυχώς στην 8η εβδομάδα παλινδρομησε οπότε έκανα αποξεση αρχές Σεπτεμβρίου. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Ευαγγελιαα said:

Καλησπερα κορίτσια...

Σας διαβάζω καιρό και ομολογουμένως έχω βοηθηθεί πάρα πολύ!Συνοδοιπόρος κ γω στο ταξίδι για την μητρότητα και γω.

χθες έκανα την 1η μου εμβρυομεταφορα ..

1 βλαστοκυστη μετριας ποιότητας κατάφερε να εξελιχθεί παρόλο που δεν ήταν δυνατή τα κατάφερε χθες 5η ημέρα.. οπότε προχωρήσαμε στην εμβρυομεταφορα.Ενω χθες ειχα αρκετά ποναλακια, σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Έχω άγχος πολύ η αλήθεια είναι γιατί με μια βλαστοκυστη κ όχι τέλεια, πόσες πιθανότητες να υπάρχουν;από την άλλη, προσπαθώ να μη χάνω τις ελπίδες μου..

Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία;Συγγνώμη για το κατεβατό.. 

 

Κοριτσι μου καλησπερα! Εγω με μια βλαστοκυστη μονο περιμενω σε ενα μηνα το αγορακι μου! Δεν εχει σημασια η ποσοτητα αλλα η δυναμικη που εχει το εμβρυακι σου! Εμενα μου ειπαν τοτε επι.λεξει οτι απο δω και περα αποφασιζει η φυση! Καλη επιτυχια και εχε πιστη στο σπορακι σου. Αυτη η αναμονη ξερω ειναι δυσκολη αλλα.οτι θες να μπαινεις να μας γραφεις!! Ευχομαι συντομα να μας λες ευχαριστα!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Matinio1981 Σ ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο!συνεχίζω ενέσεις συν χάπια, εχω τούμπανο στήθος κ πόνο στην κοιλιά σχεδόν συνεχώς.. 

προσπαθώ να κάνω υπομονή έως 1/10 για την χοριακή ..

 Εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!!Το ότι έμεινες εγκυουλα έστω κ αν παλινδρομησε είναι πολύ θετικό!μη σε παίρνει από κάτω.. 

Γρήγορα για την επόμενη με τις καλύτερες κ πιο θετικές μου ευχές!!!!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

@Matinio1981 Σ ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο!συνεχίζω ενέσεις συν χάπια, εχω τούμπανο στήθος κ πόνο στην κοιλιά σχεδόν συνεχώς.. 

προσπαθώ να κάνω υπομονή έως 1/10 για την χοριακή ..

 Εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!!Το ότι έμεινες εγκυουλα έστω κ αν παλινδρομησε είναι πολύ θετικό!μη σε παίρνει από κάτω.. 

Γρήγορα για την επόμενη με τις καλύτερες κ πιο θετικές μου ευχές!!!!

@Ευαγγελιαα να σαι καλά!! Όχι δεν το βάζω κάτω χαχαχα!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...