Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καλησπέραα, είμαι καινούργια εδω


Alexia96

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, δεν ξέρω εάν γράφω σωστά εδώ, ελπίζω ναι.. έχω μια απορία, έχει τύχει σε καμία να μείνει έγκυος σε μέρες περιόδου; εμείς είχαμε ατύχημα.. Και είμαι 2 μέρες πριν αδιαθετησω και είμαι σαν άρρωστη, δεν ήμουνα ποτέ μου σε μέρες περιόδου τόσο χάλια.. Ανακατωσουρα, ζαλάδες, δεκατα.. Εξογκώματα Μοντγκόμερι..μια κρυώνω μια ζεσταίνομαι.. Ταχυπαλμια και τρομερή ζάλη και κούραση.. Ολη μέρα κοιμάμαι που εγώ με 5 ώρες χωρταινα.. Λέτε να είμαι έγκυουλα;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alexia96 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, δεν ξέρω εάν γράφω σωστά εδώ, ελπίζω ναι.. έχω μια απορία, έχει τύχει σε καμία να μείνει έγκυος σε μέρες περιόδου; εμείς είχαμε ατύχημα.. Και είμαι 2 μέρες πριν αδιαθετησω και είμαι σαν άρρωστη, δεν ήμουνα ποτέ μου σε μέρες περιόδου τόσο χάλια.. Ανακατωσουρα, ζαλάδες, δεκατα.. Εξογκώματα Μοντγκόμερι..μια κρυώνω μια ζεσταίνομαι.. Ταχυπαλμια και τρομερή ζάλη και κούραση.. Ολη μέρα κοιμάμαι που εγώ με 5 ώρες χωρταινα.. Λέτε να είμαι έγκυουλα;;; 

Όταν λες σε μέρες περιόδου εννοείς τις μέρες που έχεις αίμα;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Κοίτα μην έχεις αρρωστήσει και νιώθεις έτσι!! 

Άρρωστη δεν είμαι.. Απλά νιώθω έτσι. 

Αρα αποκλείεται εγκυμοσύνη με τέτοια; συμπτώματα;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γενικα τι κύκλο έχεις; κ ειναι σταθερός; 

Να μεινεις νωρις στα τελειώματα τις περιόδου, πχ 7η μέρα με μικρό κύκλο πχ 26ημ το έχω ακούσει, τόσο νωρίς οχι

Η περίοδος σου συνεχίζεται; ήταν συνηθισμένη κατά τα άλλα; ροή;μέρες; σε ποια μέρα του κυκλου είσαι τώρα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Γενικα τι κύκλο έχεις; κ ειναι σταθερός; 

Να μεινεις νωρις στα τελειώματα τις περιόδου, πχ 7η μέρα με μικρό κύκλο πχ 26ημ το έχω ακούσει, τόσο νωρίς οχι

Η περίοδος σου συνεχίζεται; ήταν συνηθισμένη κατά τα άλλα; ροή;μέρες; σε ποια μέρα του κυκλου είσαι τώρα; 

Περιμένω σε 2 μέρες με κύκλο 30 ημερών.. Συνήθως κρατάει 5 μέρες και εμείς είχαμε επαφή την 3η μέρα.. Απλά δεν έχω ξανανιώσει έτσι σε περίοδο και μου φάνηκε πολύ ύποπτο. 

Link to comment
Share on other sites

Δλδ. Το ατύχημα έγινε πριν 25μερες κ έχεις τόσο καιρό αυτά τα συμπτώματα; 

Θα μπορούσε να είναι κούραση, ιωση η απλα επειδη το σκεφτεσαι

Για τα Μοντγκόμερι μόνο δ ξερω αν μπορεί να βγαίνουν κ χωρις εγκυμοσυνη. Δ ειχα ποτέ 

Αν εμεινες πάντως τότε θα δείξει τεστ η κ χοριακη τωρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexia96 είπε:

Άρρωστη δεν είμαι.. Απλά νιώθω έτσι. 

Αρα αποκλείεται εγκυμοσύνη με τέτοια; συμπτώματα;; 

Δεν το λέω για τα συμπτώματα, το λέω επειδή 3η μέρα αποκλειεται να έχεις μείνει εγκυος!! Το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι να έκανες ωορρηξία 5η μέρα και επειδή το σπέρμα υποτίθεται μένει παραπάνω στο σώμα να έχεις μείνει έτσι....κάτι που θεωρώ απίθανο βέβαια!! Αν κάνεις τεστ πάντως τώρα θα δείξει!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Δλδ. Το ατύχημα έγινε πριν 25μερες κ έχεις τόσο καιρό αυτά τα συμπτώματα; 

Θα μπορούσε να είναι κούραση, ιωση η απλα επειδη το σκεφτεσαι

Για τα Μοντγκόμερι μόνο δ ξερω αν μπορεί να βγαίνουν κ χωρις εγκυμοσυνη. Δ ειχα ποτέ 

Αν εμεινες πάντως τότε θα δείξει τεστ η κ χοριακη τωρα

Ναι έχει τώρα 4 μέρες που άρχισα να αισθάνομαι έτσι.. Και λέω στην αρχή ωχ θα αρρωστήσω.. Αλλά περνούσαν οι μέρες και ένιωθα το πρωί πολύ χάλια, κατα τη διάρκεια της ημέρας καλύτερα λίγο.. Θα δείξει.. Όλα καλοδεχουμενα, μακάρι.. 

Just now, Blonde είπε:

Δεν το λέω για τα συμπτώματα, το λέω επειδή 3η μέρα αποκλειεται να έχεις μείνει εγκυος!! Το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι να έκανες ωορρηξία 5η μέρα και επειδή το σπέρμα υποτίθεται μένει παραπάνω στο σώμα να έχεις μείνει έτσι....κάτι που θεωρώ απίθανο βέβαια!! Αν κάνεις τεστ πάντως τώρα θα δείξει!!

Σε ευχαριστώ.. Θα περιμένω 2 με 3 μέρες να έχω καθυστέρηση αν έχω.. Και θα πράξω αναλόγως 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vikib είπε:

Δλδ. Το ατύχημα έγινε πριν 25μερες κ έχεις τόσο καιρό αυτά τα συμπτώματα; 

Θα μπορούσε να είναι κούραση, ιωση η απλα επειδη το σκεφτεσαι

Για τα Μοντγκόμερι μόνο δ ξερω αν μπορεί να βγαίνουν κ χωρις εγκυμοσυνη. Δ ειχα ποτέ 

Αν εμεινες πάντως τότε θα δείξει τεστ η κ χοριακη τωρα

Ναι μπορούν να βγουν σε οποιονδήποτε από την εφηβεία μέχρι Μεγάλο άνθρωπο!! Και θέλει λίγη παρακολούθηση Γιατί μπορεί να δείχνει άλλο πρόβλημα πχ ορμονικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Δεν το λέω για τα συμπτώματα, το λέω επειδή 3η μέρα αποκλειεται να έχεις μείνει εγκυος!! Το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι να έκανες ωορρηξία 5η μέρα και επειδή το σπέρμα υποτίθεται μένει παραπάνω στο σώμα να έχεις μείνει έτσι....κάτι που θεωρώ απίθανο βέβαια!! Αν κάνεις τεστ πάντως τώρα θα δείξει!!

 

Just now, Blonde είπε:

Ναι μπορούν να βγουν σε οποιονδήποτε από την εφηβεία μέχρι Μεγάλο άνθρωπο!! Και θέλει λίγη παρακολούθηση Γιατί μπορεί να δείχνει άλλο πρόβλημα πχ ορμονικο

Θα συμφωνήσω οποτε με το κορίτσι, ειδικα αφου λέει κ για τα μοντγκομερι

Δυσκολο να εμεινες. Ακομη κ αν το σπερμα άντεξε 5μερες

Κανε λίγες μέρες υπομονη, κ αν έχεις καθυστέρηση κατευθείαν χοριακη

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

 

Θα συμφωνήσω οποτε με το κορίτσι, ειδικα αφου λέει κ για τα μοντγκομερι

Δυσκολο να εμεινες. Ακομη κ αν το σπερμα άντεξε 5μερες

Κανε λίγες μέρες υπομονη, κ αν έχεις καθυστέρηση κατευθείαν χοριακη

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...