Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Διέγερση οωθηκών και θηλασμός.


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να βρω στοιχεία έρευνες κοπέλες που έχουν κάνει διέγερση οωθηκών ενώ παράλληλα θήλαζαν νήπιο. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να το έχει κάνει? 


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Faith 30 είπε:

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να βρω στοιχεία έρευνες κοπέλες που έχουν κάνει διέγερση οωθηκών ενώ παράλληλα θήλαζαν νήπιο. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να το έχει κάνει? 

σου ειπαν οτι επιτρεπετε? εγω δεν θα το διακινδυνευα παντως ειναι πολυ δυνατα τα φαρμακα ... ισως να σταματουσες να θυλαζεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Faith 30 είπε:

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να βρω στοιχεία έρευνες κοπέλες που έχουν κάνει διέγερση οωθηκών ενώ παράλληλα θήλαζαν νήπιο. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να το έχει κάνει? 

Εγώ όταν το έψαχνα είχα μιλήσει με σύμβουλο θηλασμού (την κυρία Φαρδογιαννη στη Θεσσαλονίκη ) και μου είχε πει επιτρέπεται χρήση fsh lh δεν θυμάμαι όμως τι μου είχε πει για χρήση ανταγωνιστή. Εγώ ήθελα να κάνω και χρήση dhea που δεν επιτρέπεται οπότε το άφησα για αργότερα. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.  Η αλήθεια  είναι ότι δε  γνωρίζω  δεν το έχω ψάξει ακόμα  αλλά βρίσκομαι κ γω στην ίδια  φάση.  Ενώ θηλαζουμε ενάμιση χρόνο προσπαθώ τους τελευταίους  9 μήνες για μωρό..  Δεν έρχεται κ έχω απογοητευτεί  διότι ο θηλασμός  όπως φαίνεται  μπλοκάρει  την κατάσταση.  Ο γιατρός  δεν μου έχει δώσει εξετάσεις  να κάνω ακόμη ορμονικες κλπ. Μόνο Υπέρηχο έχω και ει στην 12 μέρα που φαινόταν ένα καλό ενδομητριο  κ ενα ικανοποιητικο ωοθυλακιο.  Αυτό που με προβλημάτισε  είναι ότι μετά την εγκυμοσύνη  η περίοδος  μου έχει μειωθεί πολύ κ σε χρονική  διάρκεια κ σε ροή.  Μου είπε όμως ότι είναι φυσιολογικό.  Αν επιτρέπεται  εσύ έχεις εντοπίσει  τι πρόβλημα σου δημιουργεί  ο θηλασμός;  ή είναι άσχετο με αυτό; 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Faith 30 είπε:

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να βρω στοιχεία έρευνες κοπέλες που έχουν κάνει διέγερση οωθηκών ενώ παράλληλα θήλαζαν νήπιο. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να το έχει κάνει? 

Γιατι δεν παιρνεις το ωάριο του μήνα χωρις φαρμακα;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...