Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

λευκου αιματολογος


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Sweety1 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

 

Έχει πάει καμία στη Λευκού;

Βοηθάει όντως;;;

Καλησπέρα .ναι εγώ πήγα ειναι εξαιρετικη γιατρός και πολύ καλή γυναίκα !!! Την συστήνω ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλησπέρα .ναι εγώ πήγα ειναι εξαιρετικη γιατρός και πολύ καλή γυναίκα !!! Την συστήνω ! 

Μπορεις να μου πεις σε τι φαση πηγες κ τι ελεγχους κανατε; Εγω εκανα 4 εξωσωματικες χωρις επιτυχια (η μια ηταν μονο βιοχημικη αποβολη) και τωρα πρεπει να ξαναξεκινησω διαδικασια απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sweety1 είπε:

Μπορεις να μου πεις σε τι φαση πηγες κ τι ελεγχους κανατε; Εγω εκανα 4 εξωσωματικες χωρις επιτυχια (η μια ηταν μονο βιοχημικη αποβολη) και τωρα πρεπει να ξαναξεκινησω διαδικασια απο την αρχη

Εγώ πηγα μέτα από 4 αποβολες με φυσική συλληψη . Είχα ήδη κάνει κάποιες εξετάσεις και είχα δει ότι έχω θρομβοφιλια .αν και δεν ήταν αυτος ο λόγος των αποβολών μου με βοήθησε να βρω την αιτία που δεν είχε σχέση με τον τομέα της ...

επίσης  ήθελα οπωσδήποτε θεραπεία σε εγκυμοσύνη από την αρχή με ενέσεις και κορτιζόνη γιατί είχα και αντιφωσφολιπιδικα αντισώματα ανεβασμενα . Οπότε υπηρχε κινδυνος ..Με έβαλε γενικά να κάνω πολύ εξειδικευμένες εξετάσεις και με παρακολουθούσε σε όλη την εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος ..

Γενικά ειναι πολύ καλή στον τομέα της και δεν αφήνει κάτι στην τύχη .θα σου πρότεινα ένα ραντεβού μαζί της πριν την επόμενη προσπάθεια .να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά σου ευχομαι!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nansy29 είπε:

Εγώ πηγα μέτα από 4 αποβολες με φυσική συλληψη . Είχα ήδη κάνει κάποιες εξετάσεις και είχα δει ότι έχω θρομβοφιλια .αν και δεν ήταν αυτος ο λόγος των αποβολών μου με βοήθησε να βρω την αιτία που δεν είχε σχέση με τον τομέα της ...

επίσης  ήθελα οπωσδήποτε θεραπεία σε εγκυμοσύνη από την αρχή με ενέσεις και κορτιζόνη γιατί είχα και αντιφωσφολιπιδικα αντισώματα ανεβασμενα . Οπότε υπηρχε κινδυνος ..Με έβαλε γενικά να κάνω πολύ εξειδικευμένες εξετάσεις και με παρακολουθούσε σε όλη την εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος ..

Γενικά ειναι πολύ καλή στον τομέα της και δεν αφήνει κάτι στην τύχη .θα σου πρότεινα ένα ραντεβού μαζί της πριν την επόμενη προσπάθεια .να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά σου ευχομαι!

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2020 at 1:58 ΜΜ, Sweety1 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

 

Έχει πάει καμία στη Λευκού;

Βοηθάει όντως;;;

Eγω έχω επισκευτεί και και τον Αναγνώστου( πριν τις ivf) και την Τσεκούρα( για τις αποβολές) και τη Λευκου.. έμεινα στη Λευκού για πολλούς λόγους...τόσο πριν όσο και στην κύηση με βοήθησε πάρα πολύ.στο δια ταύτα οι εξετάσεις της δεν είχαν διαφορά από την Τσεκούρα αλλά όταν πήγα εγώ είχα άμεση επικοινωνία μαζί της που ήταν στα υπέρ..επιπλέον μου ταίριαξε και ως ανθρωπος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...