Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Κορίτσια από Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλημέρα σας! Κορίτσια πείτε μου σε ποιον γιατρό πήγατε, σε ποια κλινική είχατε επιτυχία. Θα ήθελα πολύ να μάθω γνώμες από σας! Θα με βοηθήσετε πολύ! Είμαι τόσο μπερδεμένη.... Ευχαριστώ πολύ!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kroxa είπε:

Καλημέρα σας! Κορίτσια πείτε μου σε ποιον γιατρό πήγατε, σε ποια κλινική είχατε επιτυχία. Θα ήθελα πολύ να μάθω γνώμες από σας! Θα με βοηθήσετε πολύ! Είμαι τόσο μπερδεμένη.... Ευχαριστώ πολύ!!! 

Καλημέρα! Η Θεσσαλονίκη έχει πολλούς αξιόλογους γιατρούς και κέντρα με επιτυχίες! Θέλεις να μας πεις αν επισκέφθηκες κάποιους η γιατί ψάχνετε ώστε να προτείνουμε και με βάση αυτών; 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, kroxa είπε:

Είμαστε ακόμα στο ψάξιμο  και θα ήθελα πολύ να με προτείνετε κάποιο κέντρο :roll:

Εχω ακουσει για εναν παντελη και εναν Χριστοφορίδη οτι ειναι πολυ καλοι ! Για τσεκαρε! Καλη επιτυχια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kroxa είπε:

Είμαστε ακόμα στο ψάξιμο  και θα ήθελα πολύ να με προτείνετε κάποιο κέντρο :roll:

Στο Παπαγεωργίου ήσουν σε δημόσιο που έγραψες; Εκεί με ποιόν έκανες; Σε ρωτάω λεπτομέρειες του ιστορικού γιατί κάποιοι πχ είναι καλύτεροι στο σπέρμα κάποιοι σε φυσικούς άλλοι σε προβλήματα στη μήτρα άλλα κέντρα έχουν άλλα πλεονεκτήματα μειονέκτημα από άλλα κλπ κλπ άλλους θα σου προτείνουμε αν είσαι 30 αλλους αν είσαι 40 και πάει λέγοντας. Να σου δώσουμε πιο στοχευμένες επιλογές όχι ξερά ένα κέντρο έναν γιατρό ούτε δέκα επιλογές να μπερδευτείς περισσότερο. Αν θέλεις φυσικά. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι 38 ετών έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα (ολιγοασθενοτερατοσπερμια) έχουμε κάνει δύο αποτυχημένες προσπάθειες στο δημόσιο νοσοκομείο της Λάρισας με μικρογονιμοποιηση και της δύο φορές αρνητική η χοριακη. Εγώ δόξα τω Θεό όλα καλά πρωσταπαρον... Από 31 προσπαθούσα με , πήγαμε στο ουρολογο-ανδρολογο εκανε θεραπεία, πήρε πολλές διάφορες βιταμίνες, έκανε τόσες σπερμοδιαγραμματα και στο τέλος χάσιμο χρόνο!!!!! Γιατί πέσαμε σε λάθος γιατρό :(μας έλεγε θα ξανά έρθετε μόνο όταν μείνω έγκυος... Πως? Με τι? Το αφήσω λίγο καιρό χαλαρά μπας και έρθει μόνο του... Τίποτα.... Μετά έκλεισα ραντεβού στη Θεσσαλονίκη ξανά για σπερμοδιαγραμμα σε έναν γιατρό που θεωρείτε κορυφή στο τομέα του στη βόρεια Ελλάδα... Απάντηση είναι μόνο εξωσωματικη.... Έπεσα από τα σύννεφα!!!! Ανασφαλιστοι και οι δύο,ανεργη εγώ, ο άνδρας ποτέ δουλεύει ποτέ όχι και τι να κάνουμε πήγαμε στη Λάρισα.... Το αποτέλεσμα όπως ανάφερα και ποιο πάνω μηδέν.... Και τώρα με βοήθεια τους γονείς και εννοείται και εμείς θέλουμε να προσπαθήσουμε σε κάποιο κέντρο μπας θα είναι το τυχερό... Sorry για το σεντόνι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kroxa είπε:

Είμαι 38 ετών έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα (ολιγοασθενοτερατοσπερμια) έχουμε κάνει δύο αποτυχημένες προσπάθειες στο δημόσιο νοσοκομείο της Λάρισας με μικρογονιμοποιηση και της δύο φορές αρνητική η χοριακη. Εγώ δόξα τω Θεό όλα καλά πρωσταπαρον... Από 31 προσπαθούσα με , πήγαμε στο ουρολογο-ανδρολογο εκανε θεραπεία, πήρε πολλές διάφορες βιταμίνες, έκανε τόσες σπερμοδιαγραμματα και στο τέλος χάσιμο χρόνο!!!!! Γιατί πέσαμε σε λάθος γιατρό :(μας έλεγε θα ξανά έρθετε μόνο όταν μείνω έγκυος... Πως? Με τι? Το αφήσω λίγο καιρό χαλαρά μπας και έρθει μόνο του... Τίποτα.... Μετά έκλεισα ραντεβού στη Θεσσαλονίκη ξανά για σπερμοδιαγραμμα σε έναν γιατρό που θεωρείτε κορυφή στο τομέα του στη βόρεια Ελλάδα... Απάντηση είναι μόνο εξωσωματικη.... Έπεσα από τα σύννεφα!!!! Ανασφαλιστοι και οι δύο,ανεργη εγώ, ο άνδρας ποτέ δουλεύει ποτέ όχι και τι να κάνουμε πήγαμε στη Λάρισα.... Το αποτέλεσμα όπως ανάφερα και ποιο πάνω μηδέν.... Και τώρα με βοήθεια τους γονείς και εννοείται και εμείς θέλουμε να προσπαθήσουμε σε κάποιο κέντρο μπας θα είναι το τυχερό... Sorry για το σεντόνι 

Embryolab  Embryoclinic και στο τμήμα του Διαβαλκανικού προτείνω εγώ. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Anna Boo89 είπε:

New life Δόβας Δημήτρης !!!! Απλά εγγύηση και πάνω από όλα άνθρωπος. Και η εμβρυολογος του κέντρου η Αφροδίτη Ζησοπουλου κορυφαία στον τομέα της. 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...