Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μαντουδης η μαστρομηνας;


Recommended Posts

Κορίτσια είναι η τελευταία μας προσπάθεια για εξωσωματική. 
 
Έχω πολύ χαμηλή AMH και ενδομητριωση. Μόλις κάναμε εξωσωματική στον κύριο Μαντουδη και δεν πέτυχε.

Σκεφτόμαστε άμα θα ξανακάνουμε μαζί του η στον Μαστρομηνα;

Συμβουλές παρακαλώ χχχ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Λένη1981 είπε:

Κορίτσια είναι η τελευταία μας προσπάθεια για εξωσωματική. 
 
Έχω πολύ χαμηλή AMH και ενδομητριωση. Μόλις κάναμε εξωσωματική στον κύριο Μαντουδη και δεν πέτυχε.

Σκεφτόμαστε άμα θα ξανακάνουμε μαζί του η στον Μαστρομηνα;

Συμβουλές παρακαλώ χχχ

 

Γιατί ειναι η τελευταια σας προσπαθεια; Ηλικιακά εχεις περιθώριο. Επισης δεν μας έγραψες πως πηγε αυτη η προσπαθεια, εκτος του αρνητικού.

 Εγω επισκέφτηκα για πρώτο ραντεβού τον εναν απο τους δυο γιατρους που αναφέρεις και δεν μου άρεσε η προσέγγιση του, ο άλλος ειχε πάντα τις πιο υψηλές τιμές της αγοράς, επισης αποτρεπτικός λόγος.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγώ για τον κ. Μαν...δεν έχω ακούσει καθόλου καλά λόγια. 

Όσο για τον Μαστρ.. έχω προσωπική άποψη. Εγω έκανα στο κέντρο του τις εξωσωματικές μου με συνεργαζόμενο γιατρο δεν κατάφερα τίποτα! Όταν ζήτησα να του μιλήσω για να συνεχίσω μαζί του μου φέρθηκε σαν τον χειρότερο έμπορο..


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα & από εμένα! Στο κέντρο του Μαντούδη, έκανα μόνο σαλπιγγογραφία....είμαι και γω με ενδομητρίωση και χαμηλή ΑΜΗ, ετών 37...

Έκανα την 1η μου προσπάθεια στο ΜΗΤΕΡΑ με τον κ. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ.

Λίγο βαρύς στην αρχή αλλά εξαιρετικός. ΠΕΤΥΧΑ με την 1η! Και τώρα είμαι 6 1/2 μηνών!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!εγώ έχω άποψη μόνο για τον κύριο μαστρο. Τον επισκέφτηκα πρώτη φορά πριν 4 χρόνια ακριβώς και τώρα έχω χάρη σε αυτόν 2 παιδάκια 3 χρονών και είμαι έγγυος στο τρίτο . Γενικά έμεινα ευχαριστημένη και από την επικοινωνία από τον ίδιο και από το κέντρο.

  • Μου αρέσει 4

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα!εγώ έχω άποψη μόνο για τον κύριο μαστρο. Τον επισκέφτηκα πρώτη φορά πριν 4 χρόνια ακριβώς και τώρα έχω χάρη σε αυτόν 2 παιδάκια 3 χρονών και είμαι έγγυος στο τρίτο . Γενικά έμεινα ευχαριστημένη και από την επικοινωνία από τον ίδιο και από το κέντρο.

Εγω προσπαθουσα 7 χρονια με πολλες αποτυχημενες εξωσωματικες.Περασα απο τους περισσοτερους γιατρους στην Αθηνα.

Στο κεντρο του εμεινα εγκυος με.την πρωτη ετ σε ηλικια 42 ετων.

Επειδη ειχα απογοητευτει πολυ απο το χωρο οπου κυριαρχει το ψεμα,η κοροιδια και η εκμεταλλευση στην αρχη τον αμφισβητούσα συνεχως.

Ηξερε ομως τι εκανε και κριθηκε εκ του αποτελεσματος.Την ημερα της ετ μου ειπε οτι ημουν το φαβορι τους κι οντως απο τις 3 βλαστοκυστες που μου εβαλε εμφυτευτηκαν οι 2!

Ειναι πολυ οργανωμενο κεντρο,δεν εχει τα χαλια αλλων κέντρων με αναμονες,ευγενεστατες συντονιστριες κι οχι ασχετες που κανουν συνεχως λαθη οπως διαβαζω αλλου και το βασικοτερο,παροτι ειναι ενας τρομερα πολυασχολος γιατρος.ειναι παντα συζητήσιμος και διαλλακτικος.

Σε μενα η επιτυχια οφειλεται εκει.Αλλαξε τα παντα σε σχεση με οσα ειχα κανει ως τοτε και δεχτηκε ολες.τις προτασεις που του εκανα για τη συνεχεια.Δε μου επεβαλλε τιποτα και μου εδωσε και λιγες μοναδες,οπως ηθελα παντα.

Επισης οσον αφορα το οικονομικο μπορεις να βαλεις σε ατοκες δοσεις μεγαλο ποσο το οποιο εμας μας εξυπηρετησε πολυ.

Περασα κι απο το κεντρο του Π. οπου πληρωσα 220 ευρω για το πρωτο ραντεβου ΠΡΙΝ τον δω και για να μου κανει εξωσωματικη ηθελε να κανω λαπαροσκοπηση ζητωντας αλλα 3000 χωρις καμια ενδειξη παρακαλω!

Εκει πληρωσα τα μισα για πρωτο ραντεβού κι επειδη καθυστερησε 20 λεπτα μας ζητησε και συγνώμη!!!

Εμεις που γυρισαμε ολα τα σχεδον τα κεντρα,αυτό το ευρωπαικο κλιμα δεν το συναντησαμε πουθενά αλλου.

Τωρα ξεκιναει και η αδελφη μου εκει.

 

  • Μου αρέσει 6

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 9/11/2020 at 1:22 ΜΜ, Joka είπε:

Εγω προσπαθουσα 7 χρονια με πολλες αποτυχημενες εξωσωματικες.Περασα απο τους περισσοτερους γιατρους στην Αθηνα.

Στο κεντρο του εμεινα εγκυος με.την πρωτη ετ σε ηλικια 42 ετων.

Επειδη ειχα απογοητευτει πολυ απο το χωρο οπου κυριαρχει το ψεμα,η κοροιδια και η εκμεταλλευση στην αρχη τον αμφισβητούσα συνεχως.

Ηξερε ομως τι εκανε και κριθηκε εκ του αποτελεσματος.Την ημερα της ετ μου ειπε οτι ημουν το φαβορι τους κι οντως απο τις 3 βλαστοκυστες που μου εβαλε εμφυτευτηκαν οι 2!

Ειναι πολυ οργανωμενο κεντρο,δεν εχει τα χαλια αλλων κέντρων με αναμονες,ευγενεστατες συντονιστριες κι οχι ασχετες που κανουν συνεχως λαθη οπως διαβαζω αλλου και το βασικοτερο,παροτι ειναι ενας τρομερα πολυασχολος γιατρος.ειναι παντα συζητήσιμος και διαλλακτικος.

Σε μενα η επιτυχια οφειλεται εκει.Αλλαξε τα παντα σε σχεση με οσα ειχα κανει ως τοτε και δεχτηκε ολες.τις προτασεις που του εκανα για τη συνεχεια.Δε μου επεβαλλε τιποτα και μου εδωσε και λιγες μοναδες,οπως ηθελα παντα.

Επισης οσον αφορα το οικονομικο μπορεις να βαλεις σε ατοκες δοσεις μεγαλο ποσο το οποιο εμας μας εξυπηρετησε πολυ.

Περασα κι απο το κεντρο του Π. οπου πληρωσα 220 ευρω για το πρωτο ραντεβου ΠΡΙΝ τον δω και για να μου κανει εξωσωματικη ηθελε να κανω λαπαροσκοπηση ζητωντας αλλα 3000 χωρις καμια ενδειξη παρακαλω!

Εκει πληρωσα τα μισα για πρωτο ραντεβού κι επειδη καθυστερησε 20 λεπτα μας ζητησε και συγνώμη!!!

Εμεις που γυρισαμε ολα τα σχεδον τα κεντρα,αυτό το ευρωπαικο κλιμα δεν το συναντησαμε πουθενά αλλου.

Τωρα ξεκιναει και η αδελφη μου εκει.

 

καλησπέρα, για το πρώτο ραντεβού σας ζήτησε να έχετε μαζι σας ορμονολογικές εξετάσεις κτλ? Επίσης, πόσο κοστίζει το πρώτο ραντεβού που είναι ενημερωτικό? 

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2020 at 9:17 ΜΜ, Λένη1981 είπε:

Κορίτσια είναι η τελευταία μας προσπάθεια για εξωσωματική. 
 
Έχω πολύ χαμηλή AMH και ενδομητριωση. Μόλις κάναμε εξωσωματική στον κύριο Μαντουδη και δεν πέτυχε.

Σκεφτόμαστε άμα θα ξανακάνουμε μαζί του η στον Μαστρομηνα;

Συμβουλές παρακαλώ χχχ

 

Εγω θα σ προτεινα τον σφακιανουδη.εγω πηγα μαστρομηνα δεν μ αρεσε καθολου οπου βρεθω θα τον δυσφημιζω το κεντρο του παρολο αυτα καλο.τον μαντουδη δεν τον ξερω .ο μαστρομ 120 ευρω η επισκεψη η πρωτη μετα δ πληρωνεις αν τον ξαναδεις δ μας μιλησε ουτε 5 λεπτα κ δ ειδε καθολου εξετασεις μας κατι που βρηκα τραγικο

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...