Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2021


Recommended Posts

Καλημερα!  Είπα να ανοίξω αυτό το θέμα για να μαζευτούμε  οι μανούλες  Ιουλίου.  Εγώ με καθυστέρηση 3 ημερών είχα θετικό τεστ  κ περιμένω  σήμερα  αποτέλεσμα χοριακης. 

  • Μου αρέσει 6

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σου εύχομαι μια τελειομηνη και χαρούμενη εγκυμοσύνη!

Για εμένα είναι πρώτη μέρα καθυστέρησης αλλά έχω κάνει ήδη τις δύο χοριακες και ο γιατρός είπε να μην γίνει άλλη.

Μου είπε να κλείσουμε ραντεβού τέλος της επόμενης βδομάδας και μου φαίνεται αιώνας!

  • Μου αρέσει 4

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Γράφω δειλά δειλά κι εγώ.. Είχα θετικό τεστ την προηγούμενη εβδομάδα (ΤΕΡ 5/10) κ αύριο έχω ραντεβού με το γιατρό.. Εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας, να φτάσουμε παρεούλα μέχρι τέλος κ να γεμισει η ομάδα!

  • Μου αρέσει 4

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα.. τελευταία περίοδος 3/10 αυτή την στιγμή είμαι 5w4d.. χτες πρώτος υπέρηχος είδαμε κάπως το λεκιθυκο σάκο.. ένα αιμάτωμα κάτω από το έμβρυο το οποίο στην αρχή το πέρασε κ για διδυμο.. ταραχή στην αρχή!! Μου έδωσε utro δύο την μέρα κολπικά!!! Κατά τα άλλα καλά χωρίς κανένα σύμπτωμα προς το παρόν πέρα από το στήθος κ το πρηξιμο της κοιλιάς!! Επόμενο ραντεβού την άλλη Πέμπτη μπορεί κ να ακούσουμε καρδια..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πριν 5 χρόνια σαν σήμερα έμαθα πως θα γινομουν για πρώτη φορά μανουλα Ιουλίου! Τελικά έγινα Ιουνίου (30/6). 

Με το καλό σε όλες σας, χωρίς άγχος να περάσουν για εσάς αυτοί οι υπέροχοι μήνες!

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια. Με ΤΕΡ 10 οκτωβριου βγηκε η χωριακη μου 290 .  4η μερα καθυστερησης σημερα. Εχω ενα παιδακι εναμιση χρονων κ ειναι το δευτερο μου. Σημερα θα μιλησω και με τον γιατρο. Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σε ολες

  • Μου αρέσει 6

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex1989 said:

Γεια σας κοριτσια. Με ΤΕΡ 10 οκτωβριου βγηκε η χωριακη μου 290 .  4η μερα καθυστερησης σημερα. Εχω ενα παιδακι εναμιση χρονων κ ειναι το δευτερο μου. Σημερα θα μιλησω και με τον γιατρο. Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σε ολες

Τέλεια! Να χαίρεσαι και το παιδάκι σου! 

Καλό που έχουμε μια κοπέλα που έχει ήδη την εμπειρία μιας εγκυμοσύνης και θα μπορέσει να τη μοιραστεί μαζί μας στην πορεία. 

  • Μου αρέσει 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!εγω σε 2 μερες θα ξερω τι γίνεται παω για το 4ο!!

με το καλο σε ολες τις κοπέλες!!!

Άντε βρε ζουζούνα έλα κ εσύ στην παρέα μας!! Εύχομαι να είναι όλα καλά..  έχεις κ εμπειρία θα μας βοηθήσεις πολύ... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Άντε βρε ζουζούνα έλα κ εσύ στην παρέα μας!! Εύχομαι να είναι όλα καλά..  έχεις κ εμπειρία θα μας βοηθήσεις πολύ... 

για να δούμε!!!:)θα δειξει σε λίγες μέρες!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κορίτσια! Εγώ έχω τελευταία περίοδο 9/10, εκανα Δευτέρα χοριακη (2η ημέρα καθυστέρησης) & ήταν 534. Την επανέλαβα σημερα&ηταν 1144. Μίλησα με τον γιατρό μου&αυριο θέλει να με δει, φαντάζομαι όχι για υπέρηχο, αλλά γιατί έχω ήδη 2 αποβολες (8η & 9η εβδομάδα) & παρότι έψαξα εξονυχιστικά την αιτία των αποηολων&δεν βρήκα κάτι, θεωρούμαι αυξημένου κινδύνου.. Προφανώς θέλει να μου μιλήσει.. Τι ναπω..εχω ήδη ξεκινήσει αντιπηκτικες ενέσεις, salospir, utrogestan κλπ... Μακάρι αυτή τη φορά να πάνε τα πράγματα καλά.. Καλή αρχή σε όλες μας!!!! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και από εμένα ΤΕΡ 24/9 και ΠΗΤ από ότι ξέρω μέχρι τώρα 1/7 φυσικά λόγω δεύτερης εγκυμοσύνης δεν θα φτάσω μέχρι εκεί άρα θα είμαι στις μανουλες ιουνίου με το καλό σε όλες να κρατήσουμε γερά μωρά στις αγγαλιες μας....

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια!! Με το καλό ολες σας να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες!! Πέρυσι τέτοιο καιρό ουτε καν φανταζόμουν ότι τον Ιουλιο του '20 θα γεννουσα το μικρο μου θαυματακι!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...