Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Αποξεση Θεσσαλονικη


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες. Δυστυχως εμεις δεν τα καταφεραμε, είμαι στην 8η εβδομαδα και η κυηση σταμάτησε και θα χρειαστω αποξεση αλλα ο δικος μου γιατρος δεν κανει. Εχετε να προτεινετε καποιον καλο στην Θεσσαλονικη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα poca,

Πολύ στενάχωρο αυτό που περνάς. Κουράγιο και θα γυρίσει σύντομα η τύχη μας!

Ειναι αντίθετος στο να κάνεις απόξεση ή δεν μπορεί να κάνει την επέμβαση; Έχετε συζητήσει μήπως το αφήσετε να αποβάλλει από μόνος του ο οργανισμός σου; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Konna! είπε:

Καλησπέρα poca,

Πολύ στενάχωρο αυτό που περνάς. Κουράγιο και θα γυρίσει σύντομα η τύχη μας!

Ειναι αντίθετος στο να κάνεις απόξεση ή δεν μπορεί να κάνει την επέμβαση; Έχετε συζητήσει μήπως το αφήσετε να αποβάλλει από μόνος του ο οργανισμός σου; 

Η Τσεκούρα είναι υπέρ, αν γίνεται, να αφήσεις τον οργανισμό σου να αποβάλλει μόνος του και πιστεύει ότι με τις αποξέσεις μπορεί να γίνει ζημιά στη μήτρα. Θα σου το πει κι εσένα, πιστεύω, όταν πας. Θυμάμαι μου έλεγε κάποια κοπέλα που το μωρό είχε θέμα και τερμάτισε την κύηση, ότι της είχε πει η Τσεκούρα ότι έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή η κύηση θα σταματούσε μόνη της και επειδή θα ήταν πιο προχωμημένη, θα μπορούσε να κάνει κανονικό τοκετό, κάτι που θα ήταν πιο ακίνδυνο...Απλώς είναι λίγο κυνικό για εσένα που έχεις τον πόνο σου και θέλεις να τελειώνεις όσο πιο γρήγορα γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...