Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Χαρίζω puregon 600IU


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Χαρίζω ένα σφραγισμένο κουτί puregon των  600IU  που λήγει Ιανουάριο 2021.

Θα είμαι Αθήνα στις 14 Δεκεμβρίου και θα το αφήσω εκεί. Όποια κοπέλα το χρειάζεται περιμένω μήνυμα :)


aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

On 6/12/2020 at 6:59 ΜΜ, Σελίνα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Χαρίζω ένα σφραγισμένο κουτί puregon των  600IU  που λήγει Ιανουάριο 2021.

Θα είμαι Αθήνα στις 14 Δεκεμβρίου και θα το αφήσω εκεί. Όποια κοπέλα το χρειάζεται περιμένω μήνυμα :)

Σέλινα μου τι κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, island1 είπε:

Σέλινα μου τι κάνεις;

Νησάκι μου καλημέρα! Πολύ καλά είμαστε στον 6ο μήνα μετά την εμβρυομεταφορά με τα τελευταία παγωτινια μας. :x έτρεμα μέχρι πρόσφατα και δεν το είχαμε πει πουθενα αλλά τώρα αρχίζω και το χαίρομαι σιγά σιγα! Τι κάνεις εσύ? 


aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Σελίνα είπε:

Νησάκι μου καλημέρα! Πολύ καλά είμαστε στον 6ο μήνα μετά την εμβρυομεταφορά με τα τελευταία παγωτινια μας. :x έτρεμα μέχρι πρόσφατα και δεν το είχαμε πει πουθενα αλλά τώρα αρχίζω και το χαίρομαι σιγά σιγα! Τι κάνεις εσύ? 

Αχ το τέλεια νεαααα στον γνωστό;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , island1 είπε:

Αχ το τέλεια νεαααα στον γνωστό;;;

Ναι σε αυτόν! Τώρα όμως έχω αλλάξει γιατρό για τη γέννα γιατί ήθελα να πάω σε δημόσιο, οπότε θα τον ξαναδώ με το καλό για την επόμενη φορά! Εσύ είσαι καλά? Δεν έμπαινα πια κι έχω χάσει νέα...


aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Σελίνα είπε:

Ναι σε αυτόν! Τώρα όμως έχω αλλάξει γιατρό για τη γέννα γιατί ήθελα να πάω σε δημόσιο, οπότε θα τον ξαναδώ με το καλό για την επόμενη φορά! Εσύ είσαι καλά? Δεν έμπαινα πια κι έχω χάσει νέα...

Αχ χαίρομαι τόσο πολύ για σένα! Τι είναι τι φύλο! Μπράβο ρε Σελινακι μου!

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, island1 είπε:

Αχ χαίρομαι τόσο πολύ για σένα! Τι είναι τι φύλο! Μπράβο ρε Σελινακι μου!

Λεβέντης το γλυκό μου!! Κλωτσαει συνέχεια και έχω ξετρελαθει :x Σε ευχαριστώ άπειρα για τη βοήθεια σου να ξέρεις... Ελπίζω να είσαι καλά!

  • Μου αρέσει 1

aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Σελίνα είπε:

Λεβέντης το γλυκό μου!! Κλωτσαει συνέχεια και έχω ξετρελαθει :x Σε ευχαριστώ άπειρα για τη βοήθεια σου να ξέρεις... Ελπίζω να είσαι καλά!

Χάρηκα τόσο πολύ με τα νέα σου...ομολογώ πως δεν τολμούσα να σου στείλω....Με το καλο να έρθει ο μπέμπης σας!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...