Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Maria92 είπε:

Κορίτσια άνοιξα το θεματάκι σας !!! Για μαζευτείτε ολες εσεις με τα καλοκαιρινά μωράκια σας!!! 

@Sofiamar93 @xenia^^ @elena93 @Sofia89 @Emilly

@Emillyέγκυος ? Ήμουνα σίγουρη για σένα,χαίρομαι πάρα πολύ για σένα! Είδες σου τα έλεγα εγώ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 είπε:

Κορίτσια άνοιξα το θεματάκι σας !!! Για μαζευτείτε ολες εσεις με τα καλοκαιρινά μωράκια σας!!! 

@Sofiamar93 @xenia^^ @elena93 @Sofia89 @Emilly

Σε ευχαριστούμεεεεεεε πολυυυυυ

@Emilly κοριτσιιιι μου... Μααααα δεν μας ειπες τιποτεεεε... Παρα πολυ χαρηκα για εσενα.. Δεν μπορεις να το φανταστεις..θα δεις ολα θα πανε καλα.. Να εχεις πίστη και θετικη σκεψη.. Ποσο χαιρομαι που θα εισαι και εδω στηριγμα μας... Εισαι απιστευτη γυναικα.. Βοηθησες πολλα κοριτσια με την στηριξη σου και την βοηθεια σου.. Σου αξιζει και με το παραπανω.. ❤️❤️❤️❤️Ολα καλα θα πανε... Θα το δεις

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου είμαι μανούλα Φεβρουαρίου αλλά θα γεννήσω τέλος Γενναρη! Σας στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη και τις ευχές μου να έχετε όλες μια υπέροχη και τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elena93 είπε:

Σε ευχαριστω μαρακι..προς το παρων εγω κραταω μικρο καλαθι  χαχα :rolleyes:

Θετικη σκέψη και όλα θα πάνε καλά! Έχεις θετικό τεστ. Βήμα βήμα τη φορά!!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη! 

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια μου είμαι μανούλα Φεβρουαρίου αλλά θα γεννήσω τέλος Γενναρη! Σας στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη και τις ευχές μου να έχετε όλες μια υπέροχη και τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!

Αν και ακόμα είναι πολύ νωρίς για μένα τουλάχιστον, αλλά σε ευχαριστούμε πολυ:x

Just now, elena93 είπε:

Σε ευχαριστω μαρακι..προς το παρων εγω κραταω μικρο καλαθι  χαχα :rolleyes:

Και εγώ κρατάω μικρό καλάθι...πρώτα θέλω να ακούσω εκείνο το ντούκου ντούκου...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Αν και ακόμα είναι πολύ νωρίς για μένα τουλάχιστον, αλλά σε ευχαριστούμε πολυ:x

Και εγώ κρατάω μικρό καλάθι...πρώτα θέλω να ακούσω εκείνο το ντούκου ντούκου...

Θα το ακουσεις Σοφακι ολα θα πανε καλα..εγω κοριτσια δεν ξερω αν τελικα ειμαι εγω μενω εκτος ελλαδας μενω ολλανδια δεν εχω πολυ καιρο που εχω ερθει και εδω απο οτι ξερω δεν κανουν χοριακη θελω να βρω και κανενα καλο γιατρο

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Θα το ακουσεις Σοφακι ολα θα πανε καλα..εγω κοριτσια δεν ξερω αν τελικα ειμαι εγω μενω εκτος ελλαδας μενω ολλανδια δεν εχω πολυ καιρο που εχω ερθει και εδω απο οτι ξερω δεν κανουν χοριακη θελω να βρω και κανενα καλο γιατρο

Και εγώ είδα μόνο μια άχνη γραμμή...καθυστέρηση δεν έχω ακόμα...από αύριο θα δείξει. 

Και εγώ ζω Γερμανία και δεν κάνουν χοριακη, οπότε περιμένουμε 2 εβδομάδες και πάμε για υπέρηχο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Σε ευχαριστούμεεεεεεε πολυυυυυ

@Emilly κοριτσιιιι μου... Μααααα δεν μας ειπες τιποτεεεε... Παρα πολυ χαρηκα για εσενα.. Δεν μπορεις να το φανταστεις..θα δεις ολα θα πανε καλα.. Να εχεις πίστη και θετικη σκεψη.. Ποσο χαιρομαι που θα εισαι και εδω στηριγμα μας... Εισαι απιστευτη γυναικα.. Βοηθησες πολλα κοριτσια με την στηριξη σου και την βοηθεια σου.. Σου αξιζει και με το παραπανω.. ❤️❤️❤️❤️Ολα καλα θα πανε... Θα το δεις

Ευχαριστώ Σοφάκι...τι να πω;;;τα πρώτα δύο που ήταν πολύ νωρίς σχηματίστηκε θετικό κ μετά από μια ώρα δεν υπήρχε τίποτα χαχαχαχα.εβσλα στο προφίλ το χθεσινό.αυτο έμεινε ευτυχως.τωρα αυριο χοριακη...εύχομαι να πάει καλά..είμαι πολύ αγχωμενη..έχει ο θεος...θα τα λεμε εδώ...κ εσείς μικρά πλάσματα όλα καλά θα είναι ούτε θα καταλάβετε πότε θα έρθει η γέννα.ετσι ήμουν στον μικρό σαν την γάτα.χαχαχαχα.περασαν νεράκι οι μήνες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofia89 είπε:

Και εγώ είδα μόνο μια άχνη γραμμή...καθυστέρηση δεν έχω ακόμα...από αύριο θα δείξει. 

Και εγώ ζω Γερμανία και δεν κάνουν χοριακη, οπότε περιμένουμε 2 εβδομάδες και πάμε για υπέρηχο

Εμενα σημερα ηταν κανονικα να μου ερθει..ευχομαι να μην μας ερθει η καταραμμενη :lol:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

@Emillyέγκυος ? Ήμουνα σίγουρη για σένα,χαίρομαι πάρα πολύ για σένα! Είδες σου τα έλεγα εγώ...

Ευχαριστώ βρε κορίτσι κ εγώ δεν έμαθα για σένα ...τώρα είδα χάρηκα πολύ πραγματικά.με το καλό γερό μωρό...θα τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ευχαριστώ βρε κορίτσι κ εγώ δεν έμαθα για σένα ...τώρα είδα χάρηκα πολύ πραγματικά.με το καλό γερό μωρό...θα τα λέμε...

Μακάρι να είμαστε εδώ στις Μανούλες Αυγούστου και εγώ κάνω την προσευχή μου πριν πάω τουαλέτα... Ναι θα τα λεμε:x

Μόλις είδα το τεστ σου και εμένα έτσι είναι. Δεν πρέπει να γίνει  πιο σκούρο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Μακάρι να είμαστε εδώ στις Μανούλες Αυγούστου και εγώ κάνω την προσευχή μου πριν πάω τουαλέτα... Ναι θα τα λεμε:x

Ωχ αυτή η τουαλέτα........έτσι μια φίλη που είχε βιοχημική κ παλινδρόμη κ έλεγε πως θα πηγαίνω τουαλέτα όταν ξαναμεινώ κ της έλεγα μη φοβάσαι θα σε βάλουμε καθετήρα χαχαχαχα.πραγματικα πολύ τρομαχτικό η τουαλέτα...το σκέφτομαι να πάω....ουφφφ

Just now, Sofia89 είπε:

Και εγώ είδα μόνο μια άχνη γραμμή...καθυστέρηση δεν έχω ακόμα...από αύριο θα δείξει. 

Και εγώ ζω Γερμανία και δεν κάνουν χοριακη, οπότε περιμένουμε 2 εβδομάδες και πάμε για υπέρηχο

Αλήθεια;;;;;;;ωω να σας πω δεν ξέρω τι θα διάλεγα....αυτή την αγχωδης κατάσταση που μπαίνουμε εδώ ηηη μια πιο χαλαρή φάση...εγώ τώρα θα πάω αύριο κ μετά πάλι Δευτέρα..κ έχει ο θεος

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είναι και οι @Agapakiii @Dimitra94@Valeria7 @Τονιαα στην παρέα σας 

Με το καλό κορίτσια μου να βγούνε πολλά πολλά λιονταράκια!!!!!

Χαμός πραγματικά....γερά να είναι τα μωράκια ...εσύ καλά είσαι κοριτσάκι;;;έκανες αυχενική είδατε τι είναι το μωράκι;;;;

Just now, Sofia89 είπε:

Μακάρι να είμαστε εδώ στις Μανούλες Αυγούστου και εγώ κάνω την προσευχή μου πριν πάω τουαλέτα... Ναι θα τα λεμε:x

Μόλις είδα το τεστ σου και εμένα έτσι είναι. Δεν πρέπει να γίνει  πιο σκούρο;

Ε στάσου...έχουμε ακόμα...ούτε καθυστέρηση κ θέλεις σκούρο;;;;μια χαρά είναι κ αχνό.στον γιο μου έκανα τεστ την μέρα που περίμενα κ ήταν πάλι έτσι..αλλά όταν έκανα με πέντε μέρες καθυστέρησης ήταν σκούρο.αν είχες άλλα δύο τρία θα τα έκανες κάθε μέρα κ θα έβλεπες να σκουραίνει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...