Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Σήμερα 30η μέρα κύκλου.. Και εμένα κορίτσια με πιάνει η κοιλιά μου κυρίως το βράδυ που πέφτω να ξαπλώσω.. την νιώθω τσίτα.. σας περιόδου είναι ο πόνος αλλά κάπως διαφορετικός.. και εγώ έχω το στήθος μου.. βέβαια πάντα και στην περίοδο με ταλαιπωρεί πολύ με τρομερό πόνο οπότε αυτό δεν είναι κάτι πρωτόγνωρο.. αναγούλες και τέτοια δεν έχω ακόμα κάτι ψιλά.. αλλά δεν μπορώ να φάω πολύ.. χορταίνω πιο γρήγορα.. επίσης το πρωί δυο μέρες τώρα δε μπορώ να ξυπνήσω εύκολα να ανοίξω τα ματια μου και νυστάζω μέσα στη μέρα.. αυτά βρίσκω σαν συμπτώματα.. δηλαδή όχι κάτι το τρομερό.... ευχομαι να έχουμε όλες μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Καλημέρα κορίτσια...Και εμένα με πονάει η κοιλιά μου ώρες ώρες.....άλλα το κακο είναι ότι έχω πολλά νεύρα...πολλά όμως....:sad:

Ναι και εγώ χθες και προχθές είχα έντονο εκνευρισμό.. αλλά πιστεύω ότι ήταν λόγω δυσκοιλιότητας.. για την ώρα τον διαχειρίζομαι τον εκνευρισμό.. και παρατηρώ ότι με πιάνει πολύ εύκολα να θέλω να κλάψω.. είμαι που είμαι ευσυγκινητη τώρα με πιάνει άσχετες στιγμές... σήμερα νυστάζω τοσοοοοο πολυυυυυ... και έχω δουλειές σπιτιού και δεν έχω καμία όρεξη !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Agapakiii είπε:

Καλημέρα Έλενα !! Κ εγώ κάπου εκεί είχα ωορηξια κ έχω αχνό τεστ ! Οποτε ίσως επειδή είναι λίγες οι μέρες δεν φαίνεται έντονα ! Πάντως εγώ την βλέπω την γραμμή σου! Θα προσπαθήσω να βάλω κ εγώ φωτό από χθεσινό τεστ να μου πείτε γνώμη κορίτσια!!

Έβαλα φωτό από χθεσινό τεστ για δείτε βρε κορίτσια..

Αχ μακαρι ολες μας ενα θετικοτατο τεστ δωρακι χριστουγεννιατικο.. κοριτσια εγω πηρα τα ψηφιακα τι λετε να κανω σημερα το βραδυ;

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2020 at 3:04 ΜΜ, Emilly είπε:

Η χοριακη μου βγήκε 133 ...περίοδο περιμένω στις 21 αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράματα.εγω πάντα είχα μεγαλύτερες χοριακες...έχει ο Θεός...Δευτέρα τώρα το μαρτύριο.

Καλησπέρα κοριτσάκι μου ,με το καλό το μωράκι σου.Η χοριακη σου είναι σούπερ!Κι εγώ στα 2 πρώτα είχα την ημέρα που περίμενα περίοδο 950 στο πρώτο(παλινδρομήσε) και 1430 στο δεύτερο(τώρα κοντεύει 3 χρόνων).Οπότε όταν είδα με μια μέρα καθυστέρηση και όχι πολύ εντονο τεστ χοριακη 274 είπα πλάκα μου κάνει.Κι όμως αυτό το μωράκι είναι τώρα 6,5 μηνών μπεμπαρος και ζωηρός ζωηρός.Μην συγκρίνεις εγκυμοσύνες.

Με το καλό σε όλες τις μανουλες Αυγούστου,υπέροχες τελειομηνες εγκυμοσύνες εύχομαι σε όλες και πανέμορφα μωράκια!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου ,με το καλό το μωράκι σου.Η χοριακη σου είναι σούπερ!Κι εγώ στα 2 πρώτα είχα την ημέρα που περίμενα περίοδο 950 στο πρώτο(παλινδρομήσε) και 1430 στο δεύτερο(τώρα κοντεύει 3 χρόνων).Οπότε όταν είδα με μια μέρα καθυστέρηση και όχι πολύ εντονο τεστ χοριακη 274 είπα πλάκα μου κάνει.Κι όμως αυτό το μωράκι είναι τώρα 6,5 μηνών μπεμπαρος και ζωηρός ζωηρός.Μην συγκρίνεις εγκυμοσύνες.

Με το καλό σε όλες τις μανουλες Αυγούστου,υπέροχες τελειομηνες εγκυμοσύνες εύχομαι σε όλες και πανέμορφα μωράκια!

Ευχαριστώ πολυ..ναι και εγώ κόλλησα όταν έμαθα αυτή την τιμή αλλά όντως παίζουν αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια βοηθειααα.. εκανα το ψηφιακο τεστ βγηκε αρνητικο.. αρα δεν ειμαι :cry:

Είναι πιθανό ένα τεστ να δείξει ψευδώς αρνητικό. Γενικά τα τεστ τα κάνουμε με πρωινά ουρά. Γιατί δεν περίμενες μέχρι αύριο το πρωί;; Από όσο θυμάμαι τα clearblue είναι διπλά τεστ. Κάνε το δεύτερο αύριο το πρωί με τα πρωινά ουρά. Εύχομαι να πάνε όλα καλα και να κάνει λάθος το τεστ. 

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

εχεις καθυστερηση ή τα κανεις πολυ πριν?

Εχω 2 μερες καθυστερηση..αλλα απο οτι μου ειπαν πρεπει να ειναι η ορμονη υψηλη για να βγουνε τα ψηφιακα θετικα..εμενα μου βγαινει αυτο με τις γραμμες το ενα αχνο..δεν ξερω τι να πιστεψω εχω απογοητευτει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elena93 είπε:

Εχω 2 μερες καθυστερηση..αλλα απο οτι μου ειπαν πρεπει να ειναι η ορμονη υψηλη για να βγουνε τα ψηφιακα θετικα..εμενα μου βγαινει αυτο με τις γραμμες το ενα αχνο..δεν ξερω τι να πιστεψω εχω απογοητευτει

κοιτα επειδη αν δεν ξερεις ακριβως την ωορηξια σου δεν ειναι σιγουρο οτι εχεις καθηστερηση περιμενε την δευτερα κ ξανακανε ενα. αν εχεις πραγματικα καθηστερηση επρεπε να δειχνουν τα τεστ κανονικα . αλλα ισως να μην τα εχεις υπολογισει σωστα οποτε να ειναι ακομα νωρις κ να μην δειχνουν κανε υπομονη κ την δευτερα κανε ενα clear blue κανονικο με τις γραμμουλες. 

επισης τα τεστ βγαζουν μια απαλη γραμμη εξατμησης καμια φορα που μπερδευει λιγο κ νομιζεις οτι ειναι αχνο ενω δεν ειναι απλα φενετε η σκια του χρωματος που εχουν μεσα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 said:

Εχω 2 μερες καθυστερηση..αλλα απο οτι μου ειπαν πρεπει να ειναι η ορμονη υψηλη για να βγουνε τα ψηφιακα θετικα..εμενα μου βγαινει αυτο με τις γραμμες το ενα αχνο..δεν ξερω τι να πιστεψω εχω απογοητευτει

Σαν αυτό με τις γραμμές βγαίνει αχνο....είσαι έγκυος και μην αγχώνεσαι....κατά λάθος δεν βγαίνει η γραμμή...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Σαν αυτό με τις γραμμές βγαίνει αχνο....είσαι έγκυος και μην αγχώνεσαι....κατά λάθος δεν βγαίνει η γραμμή...

Διαβασα σε μια σελιδα οτι το clearblu δεν  βγαινει θετικο οταν υπαρχει χαμηλη ορμονη..και εγραφε μια κοπελα αν ανοιξεις το clearblu και δες τις γραμμες..το εκανα και ειχε και 2η γραμμη

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 said:

Διαβασα σε μια σελιδα οτι το clearblu δεν  βγαινει θετικο οταν υπαρχει χαμηλη ορμονη..και εγραφε μια κοπελα αν ανοιξεις το clearblu και δες τις γραμμες..το εκανα και ειχε και 2η γραμμη

Εεεε όποτε ηρέμησε....Απλά είναι μικρό το σπορακι σου ακόμα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , elena93 είπε:

Διαβασα σε μια σελιδα οτι το clearblu δεν  βγαινει θετικο οταν υπαρχει χαμηλη ορμονη..και εγραφε μια κοπελα αν ανοιξεις το clearblu και δες τις γραμμες..το εκανα και ειχε και 2η γραμμη

Μην αγχώνεσαι!! Αφού βγήκε 2η λογικά είναι χαμηλή η ορμόνη! Κοιτα πια μιλάει βέβαια για άγχος ! Να σου πω την αλήθεια Έλενα κ εγώ αγχώθηκα σήμερα γιατί έκανα πάλι τεστ κ βγήκε πάλι αχνό! Και πέρασαν διαφορα από το μυαλό μου! Νομίζω όμως έχω συμπτώματα γιατί τα πρωινα εχω ανακατωσούρα κ δεν μπορώ να φάω τπτ , κατά τη διάρκεια της ημέρας νιώθω περίεργα το στομάχι μου όπως κ στην πρώτη εγκυμοσύνη κ έχω κ πονάκια περιόδου.. σήμερα έβαλα σκούπα κ σφουγγάρισα κ μετά πονούσε η κοιλιά μου.. επίσης κάποιες φορές που σηκώνω την μικρή κ την έχω ώρα όρθια πονάει η κοιλιά μου.. αχχχχ δεν ξέρω ειλικρινά Δευτέρα θα κάνω χοριακη κ με έχει φάει το άγχος πιστεύω με τόσο αχνό τεστ θα είναι πολύ χαμηλή!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...