Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Κορίτσια σας χαιρετώ όλες !! Δεν είμαι σίγουρη ότι θα είμαι στην παρέα σας .. από Τρίτη έχω καθυστέρηση έκανα τεστ και σήμερα το πρωί και βγήκε αχνη γραμμή ! Ο γιατρός είπε Δευτέρα να κάνω χοριακη να δούμε..

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια θελω την γνωμη σας..σκεφτομαι να αγορασω τα clearblu τα ψηφιακα που δειχνουν και την εβδομαδα τι λετε να τα παρω γιατι με αυτες τις γραμμες θα τρελαθω

Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσια σας χαιρετώ όλες !! Δεν είμαι σίγουρη ότι θα είμαι στην παρέα σας .. από Τρίτη έχω καθυστέρηση έκανα τεστ και σήμερα το πρωί και βγήκε αχνη γραμμή ! Ο γιατρός είπε Δευτέρα να κάνω χοριακη να δούμε..

Σου ευχομαι να εχεις σπορακι στην κοιλιτσα σου

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια θελω την γνωμη σας..σκεφτομαι να αγορασω τα clearblu τα ψηφιακα που δειχνουν και την εβδομαδα τι λετε να τα παρω γιατι με αυτες τις γραμμες θα τρελαθω

Σου ευχομαι να εχεις σπορακι στην κοιλιτσα σου

προσπαθησε να κανεις χοριακη κ αυτα με τις εβδομαδες ειναι λιγο στο περιπου θα σε ανχωσουν περισσοτερο

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καλε μην μας τρελανεις για τοσες μερες  πριν μεγαλη ειναι . στην αναμενομενη περιοδο εσυ θα εχεις 400 κοντα που οι περισσοτερες εχουν 100

Λίνα δεν τα βλέπω καλά τα πράματα σου λέω...εγώ στον γιο μου είχα 2000 μέρα περιόδου...κ αν Δευτέρα είχα αχνό θετικό πόσο να ήταν κ επιασε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λίνα δεν τα βλέπω καλά τα πράματα σου λέω...εγώ στον γιο μου είχα 2000 μέρα περιόδου...κ αν Δευτέρα είχα αχνό θετικό πόσο να ήταν κ επιασε

αυτο παιζει αφου δεν ξερεις ποτε εκανες ωορηξια στον γιο σου μην τα συγκρινεις γιατι τοτε δεν μετραγες δεν ψαχνοσουν . ειναι διαφορετικα τωρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Πόσο μεγαλύτερες τρεις μέρες πριν την περίοδο βρε Έμιλυ προχθές ολοκληρώθηκε η εμφύτευση! Είναι σούπερ! Κάθε εγκυμοσύνη δίνει διαφορετική χοριακή. Είναι τέλειο νούμερο αλήθεια. Και 50 να ήταν πάλι τέλειο θα ήταν. 

Λουκουμαδακι εγώ είχα πάντα ψηλές τιμές..αυτή είναι λίγο χάλια...βέβαια η μικροβιολόγος που είναι το γούρι μου μου είπε την Δευτέρα θα είναι μεγάλη..πωπω...τι κανάλι περνάω πάλι..

Just now, linaa είπε:

αυτο παιζει αφου δεν ξερεις ποτε εκανες ωορηξια στον γιο σου μην τα συγκρινεις γιατι τοτε δεν μετραγες δεν ψαχνοσουν . ειναι διαφορετικα τωρα 

Ξέρω λίνα δυστυχώς...μου είχε χαρίσει μία γνωστή τεστ ωορηξιας γιατί είχε πιάσει αυτή κ το έκανα κ είδα.θεωρητικα ήταν απλά δύο τρεις μέρες παραπάνω κ 2000 χοριακη...αν κάνει Δευτέρα καμία εκτόξευση έχει ο Θεός..

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι αλλά με μεγάλες χοριακες τα πράγματα δεν πήγαν καλά άρα πίστεψε σε αυτήν που μικρή δεν την λες τρεις μέρες πριν την περίοδο και όλα θα πάνε τέλεια.... Η πρώτη χοριακη στην ζωή μου 200(στην ουσία σαν την δική σου)δύο μέρες πριν την περίοδο μου χάρισε την κόρη μου.....

Στον γιο μου μια χαρά πήγε κ ήταν 2000 μέρα περιόδου ηη μια μετά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λουκουμαδακι εγώ είχα πάντα ψηλές τιμές..αυτή είναι λίγο χάλια...βέβαια η μικροβιολόγος που είναι το γούρι μου μου είπε την Δευτέρα θα είναι μεγάλη..πωπω...τι κανάλι περνάω πάλι..

Ξέρω λίνα δυστυχώς...μου είχε χαρίσει μία γνωστή τεστ ωορηξιας γιατί είχε πιάσει αυτή κ το έκανα κ είδα.θεωρητικα ήταν απλά δύο τρεις μέρες παραπάνω κ 2000 χοριακη...αν κάνει Δευτέρα καμία εκτόξευση έχει ο Θεός..

Στον γιο μου μια χαρά πήγε κ ήταν 2000 μέρα περιόδου ηη μια μετά.

Μια χαρα ειναι η χοριακη σου.. Να μην αγχωνεσαι.. Πριν την καθυστερηση και εχεις ετσι μεγαλη?? Ειναι σουπερ.. Μην σκεφτεσαι αρνητικαα.. Αντεεεεεε... Σκεφτου οτι ολα θα πανε καλα... Να μην φοβασαι και παθεις τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λουκουμαδακι εγώ είχα πάντα ψηλές τιμές..αυτή είναι λίγο χάλια...βέβαια η μικροβιολόγος που είναι το γούρι μου μου είπε την Δευτέρα θα είναι μεγάλη..πωπω...τι κανάλι περνάω πάλι..

Ξέρω λίνα δυστυχώς...μου είχε χαρίσει μία γνωστή τεστ ωορηξιας γιατί είχε πιάσει αυτή κ το έκανα κ είδα.θεωρητικα ήταν απλά δύο τρεις μέρες παραπάνω κ 2000 χοριακη...αν κάνει Δευτέρα καμία εκτόξευση έχει ο Θεός..

Στον γιο μου μια χαρά πήγε κ ήταν 2000 μέρα περιόδου ηη μια μετά.

αχ εμιλη εχεις ανχωθει χωρις λογο.  ειναι πολυ καλη τιμη για πριν την καθηστερηση . μην συγκρινεις κ μην ανχωνεσε χωρις λογο. υπαρχουν τοσοι λογοι να ανχωθεις αλλα αυτη η τιμη δεν ειναι λογος. 

μην το τρεχεις τοσο πολυ στο μυαλο σου γιατι πραγματικα δεν πρεπει. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μια χαρα ειναι η χοριακη σου.. Να μην αγχωνεσαι.. Πριν την καθυστερηση και εχεις ετσι μεγαλη?? Ειναι σουπερ.. Μην σκεφτεσαι αρνητικαα.. Αντεεεεεε... Σκεφτου οτι ολα θα πανε καλα... Να μην φοβασαι και παθεις τιποτα

Σοφάκι για τον δικό μου οργανισμό είναι λίγο...θα δω τώρα πως θα περάσει το σκ...δεν μπορώ άλλο άγχος..

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Σοφάκι για τον δικό μου οργανισμό είναι λίγο...θα δω τώρα πως θα περάσει το σκ...δεν μπορώ άλλο άγχος..

Μη φοβάσαι τίποτα κουκλάρα 

Κανονικά αυτό το σκ θα πρέπει να το διασκεδάσετε 

Ήρθε για να μείνει το μωράκι σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Μη φοβάσαι τίποτα κουκλάρα 

Κανονικά αυτό το σκ θα πρέπει να το διασκεδάσετε 

Ήρθε για να μείνει το μωράκι σας

Άσε φίλη έχω πάθει...νομίζω ότι δεν είναι καλά ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άσε φίλη έχω πάθει...νομίζω ότι δεν είναι καλά ...

Καλέ σταματά,

Απλά δε το πιστεύεις 

Ηρέμησε λιγάκι , δε κάνει καλό.

Πάρε βαθιές ανάσες και χαμογέλα

 

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

είμαι στη 12η εβδομάδα και την Τρίτη πάω για αυχενική διαφάνεια! Έχω λίγο άγχος αλλά θα πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά στο τέλος

(νομίζω εγραψα σε λάθος θέμα! Ιουλιο περιμένω!!)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, manaoula είπε:

Καλησπέρα!

είμαι στη 12η εβδομάδα και την Τρίτη πάω για αυχενική διαφάνεια! Έχω λίγο άγχος αλλά θα πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά στο τέλος

Καλωσηρθες..ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσε περιμενουμε νεα σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...