Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κοριτσάκια μου ,πόσο χαίρομαι για όλες 

Και είστε όλες οι κοπέλες που ξεκινήσαμε μαζί.

Παίρνω θάρρος και κουράγιο 

Και ελπίζω να έρθω κ εγώ στη παρέα σας.

Καλή σας μέρα

 

 

 

Σου στελνω μωρουδοσκονη.. Να ερθεις και εσυ στην παρεα μας.. Ειμαι σιγουρη γοα εσενα.. Θα τα πας τελεια...να εψεις πιστη

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Σου στελνω μωρουδοσκονη.. Να ερθεις και εσυ στην παρεα μας.. Ειμαι σιγουρη γοα εσενα.. Θα τα πας τελεια...να εψεις πιστη

Έχω πίστη , 

Και ξέρεις που πιστεύω 

Όταν είμαστε στο νοσοκομείο είπα ας βγούμε θεέ μου και να είναι όλα καλά κι ο πατέρας μου να προλάβει να δει ένα εγγονάκι και έταξα μια φανουρόπιτα 

Και όντως ήταν η καλύτερη έκβαση που θα μπορούσε να συμβεί στην υγεία του πατέρα μου και όλα τα βλέπω αισιόδοξα κ έκανα και τη φανουρόπιτα μου 

( Δεν ήταν πολύ επιτυχημένη βέβαια χαχαχαχαχα) αλλά την έκανα με αγάπη και πίστη 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έχω πίστη , 

Και ξέρεις που πιστεύω 

Όταν είμαστε στο νοσοκομείο είπα ας βγούμε θεέ μου και να είναι όλα καλά κι ο πατέρας μου να προλάβει να δει ένα εγγονάκι και έταξα μια φανουρόπιτα 

Και όντως ήταν η καλύτερη έκβαση που θα μπορούσε να συμβεί στην υγεία του πατέρα μου και όλα τα βλέπω αισιόδοξα κ έκανα και τη φανουρόπιτα μου 

( Δεν ήταν πολύ επιτυχημένη βέβαια χαχαχαχαχα) αλλά την έκανα με αγάπη και πίστη 

Αχχχ κοριτσι μου.. Στο ευχομαι απο καρδιας.. Ολα καλα θα πανε.. Θα το δεις.. Χαχαχχαχα δεν πειραζει.. Φανουροπιτα να ναι και δε πειράζει πως βγηκε...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα σας...εγω εκανα παλι σημερα τεστ παλι το τεστ ετσι βγηκε πολυυ πολυ αχνο πιο αχνο απο το δικο σας...δεν ξερω εχω απογοητευτει φοβαμαι μηπως ειναι η ιδεα μου..η καταραμμενη ακομα να μου ερθει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

 

Just now, Emilly είπε:

Μακάρι βρε μικρούλα πραγματικά...τάματα έχω κάνει....

Και εγώ τάμα έκανα! Άντε όλες μαζί στην Τήνο 

1 ώρα πρίν, Τονιαα είπε:

Τα πονακια είναι φυσιολογικά Ελενα...Η μήτρα μεγαλώνει τεντώνεται για αυτό πονάς....όλες έχουμε πονακια ειδικά στην αρχή 

Δεν μπορώ να το δω το τεστ πρέπει να το προσαρμόσεις λίγο...εάν είναι θετικό δεν θα σου έρθει...πρέπει να πας να κάνεις χοριακη 

Έτσι πρέπει την ίδια αγωνία με μας έχουν και οι άντρες 

@Τονιαα για δες τωρα;

Σκέφτομαι πως να του πω:roll:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χθες το βράδυ είχα πονάκια στην κοιλιά!!  θεωρητικά αύριο ξεκινάει η πρώτη μέρα καθυστέρησης.. κάνει διάφορες εκρηξουλες η κοιλιά !!! 

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια καλημερα σας...εγω εκανα παλι σημερα τεστ παλι το τεστ ετσι βγηκε πολυυ πολυ αχνο πιο αχνο απο το δικο σας...δεν ξερω εχω απογοητευτει φοβαμαι μηπως ειναι η ιδεα μου..η καταραμμενη ακομα να μου ερθει

Και τα δικά μου τεστ ήταν πολύ άχνα !!!!! Η χοριακη θα σου λύσει τις απορίες σου !!!!! Σου εύχομαι να έχεις το σποράκι σου στην κοιλιτσα σου !!!!!!!!

Just now, Ellidr είπε:

Έχω πίστη , 

Και ξέρεις που πιστεύω 

Όταν είμαστε στο νοσοκομείο είπα ας βγούμε θεέ μου και να είναι όλα καλά κι ο πατέρας μου να προλάβει να δει ένα εγγονάκι και έταξα μια φανουρόπιτα 

Και όντως ήταν η καλύτερη έκβαση που θα μπορούσε να συμβεί στην υγεία του πατέρα μου και όλα τα βλέπω αισιόδοξα κ έκανα και τη φανουρόπιτα μου 

( Δεν ήταν πολύ επιτυχημένη βέβαια χαχαχαχαχα) αλλά την έκανα με αγάπη και πίστη 

Στο εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα κατευχην και όπως τα ονειρεύεσαι !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Και εγώ χθες το βράδυ είχα πονάκια στην κοιλιά!!  θεωρητικά αύριο ξεκινάει η πρώτη μέρα καθυστέρησης.. κάνει διάφορες εκρηξουλες η κοιλιά !!! 

Και τα δικά μου τεστ ήταν πολύ άχνα !!!!! Η χοριακη θα σου λύσει τις απορίες σου !!!!! Σου εύχομαι να έχεις το σποράκι σου στην κοιλιτσα σου !!!!!!!!

Δυστηχως εδω που μενω δεν κανουν χοριακη μενω εκτος ελλαδας..χθες το βραδυ που ξαπλωσα ειχα πολυυ καουρα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Ελα ρε συυυυυ.. Ειναι θετικοοοοο.. Καραθετικοοοο.. Πες του το του καημενουυυ.. Θα αντεξεις?? Εγω δεν αντεξα... Το ειπα αμεσως

Χριστουγεννιάτικο δώρο:-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Χριστουγεννιάτικο δώρο:-)

Η χοριακη μου βγήκε 133 ...περίοδο περιμένω στις 21 αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράματα.εγω πάντα είχα μεγαλύτερες χοριακες...έχει ο Θεός...Δευτέρα τώρα το μαρτύριο.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Η χοριακη μου βγήκε 133 ...περίοδο περιμένω στις 21 αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράματα.εγω πάντα είχα μεγαλύτερες χοριακες...έχει ο Θεός...Δευτέρα τώρα το μαρτύριο.

Ναι αλλά με μεγάλες χοριακες τα πράγματα δεν πήγαν καλά άρα πίστεψε σε αυτήν που μικρή δεν την λες τρεις μέρες πριν την περίοδο και όλα θα πάνε τέλεια.... Η πρώτη χοριακη στην ζωή μου 200(στην ουσία σαν την δική σου)δύο μέρες πριν την περίοδο μου χάρισε την κόρη μου.....

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Η χοριακη μου βγήκε 133 ...περίοδο περιμένω στις 21 αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράματα.εγω πάντα είχα μεγαλύτερες χοριακες...έχει ο Θεός...Δευτέρα τώρα το μαρτύριο.

Πόσο μεγαλύτερες τρεις μέρες πριν την περίοδο βρε Έμιλυ προχθές ολοκληρώθηκε η εμφύτευση! Είναι σούπερ! Κάθε εγκυμοσύνη δίνει διαφορετική χοριακή. Είναι τέλειο νούμερο αλήθεια. Και 50 να ήταν πάλι τέλειο θα ήταν. 

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 said:

 

 

Και εγώ τάμα έκανα! Άντε όλες μαζί στην Τήνο 

@Τονιαα για δες τωρα;

Σκέφτομαι πως να του πω:roll:

Μια χαρά έγκυος είσαι παρε μια βαθιά ανάσα και πες το μια και έξω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Η χοριακη μου βγήκε 133 ...περίοδο περιμένω στις 21 αλλά δεν τα βλέπω καλά τα πράματα.εγω πάντα είχα μεγαλύτερες χοριακες...έχει ο Θεός...Δευτέρα τώρα το μαρτύριο.

καλε μην μας τρελανεις για τοσες μερες  πριν μεγαλη ειναι . στην αναμενομενη περιοδο εσυ θα εχεις 400 κοντα που οι περισσοτερες εχουν 100

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ellidr said:

Έχω πίστη , 

Και ξέρεις που πιστεύω 

Όταν είμαστε στο νοσοκομείο είπα ας βγούμε θεέ μου και να είναι όλα καλά κι ο πατέρας μου να προλάβει να δει ένα εγγονάκι και έταξα μια φανουρόπιτα 

Και όντως ήταν η καλύτερη έκβαση που θα μπορούσε να συμβεί στην υγεία του πατέρα μου και όλα τα βλέπω αισιόδοξα κ έκανα και τη φανουρόπιτα μου 

( Δεν ήταν πολύ επιτυχημένη βέβαια χαχαχαχαχα) αλλά την έκανα με αγάπη και πίστη 

Έλα κούκλα μου όλα καλά θα πάνε....έχει πίστη....Εγώ πιστεύω ότι μόνη σου μια χαρά θα τα καταφέρεις χωρίς την σπερματεχυση...αρκεί να κάνεις τις σωστές κινήσεις 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...