Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Ωχ αυτή η τουαλέτα........έτσι μια φίλη που είχε βιοχημική κ παλινδρόμη κ έλεγε πως θα πηγαίνω τουαλέτα όταν ξαναμεινώ κ της έλεγα μη φοβάσαι θα σε βάλουμε καθετήρα χαχαχαχα.πραγματικα πολύ τρομαχτικό η τουαλέτα...το σκέφτομαι να πάω....ουφφφ

Αλήθεια;;;;;;;ωω να σας πω δεν ξέρω τι θα διάλεγα....αυτή την αγχωδης κατάσταση που μπαίνουμε εδώ ηηη μια πιο χαλαρή φάση...εγώ τώρα θα πάω αύριο κ μετά πάλι Δευτέρα..κ έχει ο θεος

Χαμός πραγματικά....γερά να είναι τα μωράκια ...εσύ καλά είσαι κοριτσάκι;;;έκανες αυχενική είδατε τι είναι το μωράκι;;;;

Γερά να είναι όλα τα παιδάκια.....αύριο ραντεβού στο γιατρό μου και Δευτέρα αυχενική φυσικά θα ρωτήσω αύριο τον γιατρό μου χιχ....όλα καλά μέχρι στιγμής κορίτσι μου καλό.....

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Γερά να είναι όλα τα παιδάκια.....αύριο ραντεβού στο γιατρό μου και Δευτέρα αυχενική φυσικά θα ρωτήσω αύριο τον γιατρό μου χιχ....όλα καλά μέχρι στιγμής κορίτσι μου καλό.....

Άντε με το καλο να το δεις το μωρακι..που όλα καλά θα είναι έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άντε με το καλο να το δεις το μωρακι..που όλα καλά θα είναι έτσι κι αλλιώς.

Κοίταξε να δεις αυτό έλεγα στις μανουλες ιουνίου προχθές την πρώτη φορά επειδή είχα πέσει σε γιατρό γυναικολόγο χασάπη και μου έκανε αυτός την αυχενική όχι σε ειδικο και λόγο ηλικίας μου 19 δεν είχα καταλάβει την σοβαρότητα της εξέτασης και ήμουν κλαιν τώρα που έμαθα δύο πράγματα αγχώνομαι η αλήθεια είναι.....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κοίταξε να δεις αυτό έλεγα στις μανουλες ιουνίου προχθές την πρώτη φορά επειδή είχα πέσει σε γιατρό γυναικολόγο χασάπη και μου έκανε αυτός την αυχενική όχι σε ειδικο και λόγο ηλικίας μου 19 δεν είχα καταλάβει την σοβαρότητα της εξέτασης και ήμουν κλαιν τώρα που έμαθα δύο πράγματα αγχώνομαι η αλήθεια είναι.....

Καθόλου μην αγχώνεσαι κ εγώ στον γιο μου ο γιατρός μου μου έκανε την αυχενική είναι από τα μέρη μου ο πιο παλιός κ έχει κ την κλινική που γέννησα...ααααχ αξέχαστες εποχές ούτε ήξερα ότι θα μου κάνει αυχενική απλά πήγαινα κ με έλεγχε κ δεν είχα άγχος μηδέν....ξέρω δεν είναι το given τώρα πάμε σε ειδικούς αλλά......το ψυχικό προσιμο κ αυτό μεγάλη αξία έχει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καθόλου μην αγχώνεσαι κ εγώ στον γιο μου ο γιατρός μου μου έκανε την αυχενική είναι από τα μέρη μου ο πιο παλιός κ έχει κ την κλινική που γέννησα...ααααχ αξέχαστες εποχές ούτε ήξερα ότι θα μου κάνει αυχενική απλά πήγαινα κ με έλεγχε κ δεν είχα άγχος μηδέν....ξέρω δεν είναι το given τώρα πάμε σε ειδικούς αλλά......το ψυχικό προσιμο κ αυτό μεγάλη αξία έχει...

Ας βαλει ο Θεός το χέρι του να γεννηθούν και αυτά τα παιδάκια μας γερά!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Γερά να είναι όλα τα παιδάκια.....αύριο ραντεβού στο γιατρό μου και Δευτέρα αυχενική φυσικά θα ρωτήσω αύριο τον γιατρό μου χιχ....όλα καλά μέχρι στιγμής κορίτσι μου καλό.....

Καλη επιτυχία Βαλεντινα για αύριο...χαίρομαι που όλα είναι καλά....Και εγώ ανυπομονώ για το πρώτο υπέρηχο....5/1 έχω ραντεβού 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Καλη επιτυχία Βαλεντινα για αύριο...χαίρομαι που όλα είναι καλά....Και εγώ ανυπομονώ για το πρώτο υπέρηχο....5/1 έχω ραντεβού 

Μπράβο κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια το 2021 να είναι για όλες μας μια υπέροχη χρονιά......

Ξέρετε εγώ τριγυρίζω σε όλα τα θέματα χαχαχαχχα θα πετάγομαι λοιπόν 

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Καλη επιτυχία Βαλεντινα για αύριο...χαίρομαι που όλα είναι καλά....Και εγώ ανυπομονώ για το πρώτο υπέρηχο....5/1 έχω ραντεβού 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι και εσύ εγκυουλα, ξέχασα να σε ταγκαρω. Με το καλό λοιπόν σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια έχουμε όλες την ίδια αγωνία της αρχής!!! Από την μια έχουμε τόση χαρά από την άλλη τρέμουμε!!!! Ας κλείσει αυτό το 20 με το καλύτερο δώρο και για εμάς αλλά και για τους ανθρώπους που μας αγαπούν !!!! Όλα θα πάνε καλά σε όλες !!!! Είμαστε πολύ δυνατό γκρουπ !!!! ❤️❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια εχω πονους χαμηλα στην κοιλια φοβαμαι μηπως μου ερθει η καταραμμενη :(

Μην φοβασαι... Και εγω ενιωθα εντονα πραγματα... Και το ειπα στον γιατρο και μου ειπε ειναι φυσιολογικο.. Γινονται πολλα πργαματα εκει κατω τωρα.. Ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια εχω πονους χαμηλα στην κοιλια φοβαμαι μηπως μου ερθει η καταραμμενη :(

Και εγώ τα έχω αυτά τα πονακια...

 

Κορίτσια καλημερααααα...δείτε στο προφίλ μου,έβαλα το σημερινό μου τεστ! Σήμερα περιμένω περίοδο!

ΜΑΚΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΊΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!

Ο καημένος ο δικος μου συνέχεια με ρωτάει ποτέ θα κάνω τεστ! Και του λέω μάλλον έρχεται η περίοδος... θέλω πρώτα να το σιγουρεψω (Και να το πιστέψω πρώτα και εγω) και θα του το πω τα Χριστούγεννα :P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia89 είπε:

Και εγώ τα έχω αυτά τα πονακια...

 

Κορίτσια καλημερααααα...δείτε στο προφίλ μου,έβαλα το σημερινό μου τεστ! Σήμερα περιμένω περίοδο!

ΜΑΚΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΊΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!

Ο καημένος ο δικος μου συνέχεια με ρωτάει ποτέ θα κάνω τεστ! Και του λέω μάλλον έρχεται η περίοδος... θέλω πρώτα να το σιγουρεψω (Και να το πιστέψω πρώτα και εγω) και θα του το πω τα Χριστούγεννα :P

Ελα ρε συυυυυ.. Ειναι θετικοοοοο.. Καραθετικοοοο.. Πες του το του καημενουυυ.. Θα αντεξεις?? Εγω δεν αντεξα... Το ειπα αμεσως

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, elena93 said:

Κοριτσια εχω πονους χαμηλα στην κοιλια φοβαμαι μηπως μου ερθει η καταραμμενη :(

Τα πονακια είναι φυσιολογικά Ελενα...Η μήτρα μεγαλώνει τεντώνεται για αυτό πονάς....όλες έχουμε πονακια ειδικά στην αρχή 

29 minutes ago, Sofia89 said:

Και εγώ τα έχω αυτά τα πονακια...

 

Κορίτσια καλημερααααα...δείτε στο προφίλ μου,έβαλα το σημερινό μου τεστ! Σήμερα περιμένω περίοδο!

ΜΑΚΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΊΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!

Ο καημένος ο δικος μου συνέχεια με ρωτάει ποτέ θα κάνω τεστ! Και του λέω μάλλον έρχεται η περίοδος... θέλω πρώτα να το σιγουρεψω (Και να το πιστέψω πρώτα και εγω) και θα του το πω τα Χριστούγεννα :P

Δεν μπορώ να το δω το τεστ πρέπει να το προσαρμόσεις λίγο...εάν είναι θετικό δεν θα σου έρθει...πρέπει να πας να κάνεις χοριακη 

Just now, Sofiamar93 said:

Ελα ρε συυυυυ.. Ειναι θετικοοοοο.. Καραθετικοοοο.. Πες του το του καημενουυυ.. Θα αντεξεις?? Εγω δεν αντεξα... Το ειπα αμεσως

Έτσι πρέπει την ίδια αγωνία με μας έχουν και οι άντρες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου ,πόσο χαίρομαι για όλες 

Και είστε όλες οι κοπέλες που ξεκινήσαμε μαζί.

Παίρνω θάρρος και κουράγιο 

Και ελπίζω να έρθω κ εγώ στη παρέα σας.

Καλή σας μέρα

 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...