Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αααα θα τρελαθω.. Και εμενα μου εφεραν δωρακια ο αντρας κου μολις μαθαμε το φυλο πηγε ψωνισε αγοριστικα και μου εφερε έκπληξη ενα σωρό πραγματα και η κουμπαρα μου μου πηρε το πρωρο σετ του μωρου με πετσετα καλτσες πντελονακι σκουφακι και κορμακι και θα το βαλω οταν βγουμε απο νοσοκομειο εχω πει γιατι θελουν χειμωνιατικα ακομη και καλοκαιρι που θα γεννηθει και μου πηρε και η φιλη 3 κορμακια καλοκαιρινα.. Τα αγκαλιαζα και. Ελεγα αααααα θα μπει ενα πλασματακι εκει μεσα.. Εντελει τα εκρυψα γιατι οσο τα εβλεπα δεν ηθελα να κανω τιποτα στο σπιτι μονο να ξαπλωνω και να ονειρευομαι. Αλλα ποιος κανει διαβασματα για το σχολειο μετα και δουλειες και μαγειρεματα?? 

Αχ τι ωραία!  Να τα κοιτάς όσο θέλεις Σοφάκι! Να τα απολαύσεις!

Εμείς πήγαμε σήμερα στον εμβρυολόγο για τον τράχηλο κορίτσια. Όλα καλά ο τράχηλος μια χαρά, είδαμε τον μπέμπη, 224 γραμμάρια! Κάθε μέρα δε τρώω ή μπουνιές ή κλωτσιές, ακόμα δεν ξέρω...Είχε και κάτι πατουσάκια και τα χεράκια του φαίνονταν...Κάθε μέρα θα ήθελα να τον βλέπω!

  • Μου αρέσει 3

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Liakada είπε:

Αχ τι ωραία!  Να τα κοιτάς όσο θέλεις Σοφάκι! Να τα απολαύσεις!

Εμείς πήγαμε σήμερα στον εμβρυολόγο για τον τράχηλο κορίτσια. Όλα καλά ο τράχηλος μια χαρά, είδαμε τον μπέμπη, 224 γραμμάρια! Κάθε μέρα δε τρώω ή μπουνιές ή κλωτσιές, ακόμα δεν ξέρω...Είχε και κάτι πατουσάκια και τα χεράκια του φαίνονταν...Κάθε μέρα θα ήθελα να τον βλέπω!

Αααααα θελω και εγω να δω το μωρακι μουυυυυυ.. Κοριτσια ωρες ωρες θελω να παρω μονιτορ να καθομαι να βλεπω το μωρο μου καθε μερα.. Ολη μερα.. Χαχχαχαχχα.. Κοριτσια μιας και ανοιξαμε συζήτηση για ρουχαλακια.. Παρηγγειλα κρεβατακι απο ελλαδα απο ενα μαγαζί μαζι με στρωμα και προικα.. Ολα πακετο δωρακι απο την μανουλα μου.. Αλλα κοριτσια τωρα αρχισα να ψαχνω τι αλλα πραγματα σημαντικα χρειάζομαι που δνε θα μου δωσουν ο αδερφος του αντρα μου και θελω να μου πειτε οσες ξερετε γνωμες για καμερα μωρου που μπαινει στο κρεβατακι, για μπιμπερο αν και επιθυμω να θηλάζω αλλα ποτε δεν ξερεις, και για αυτο που ζεσταινει το γαλα η το νερο με το μπιμπερο το μηχανημα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Και εγώ είχα σήμερα το ραντεβού μας !! Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι !!!!! Και τις δυο μας βρήκε μια χαρά ❤️❤️ Εκείνος λέει ότι δεν το έχω νιώσει ακόμα ότι είναι το έντερο αλλά εγώ είμαι σίγουρη ότι το νιώθω !!!! Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω για να καθησυχάζομαι :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Αααααα θελω και εγω να δω το μωρακι μουυυυυυ.. Κοριτσια ωρες ωρες θελω να παρω μονιτορ να καθομαι να βλεπω το μωρο μου καθε μερα.. Ολη μερα.. Χαχχαχαχχα.. Κοριτσια μιας και ανοιξαμε συζήτηση για ρουχαλακια.. Παρηγγειλα κρεβατακι απο ελλαδα απο ενα μαγαζί μαζι με στρωμα και προικα.. Ολα πακετο δωρακι απο την μανουλα μου.. Αλλα κοριτσια τωρα αρχισα να ψαχνω τι αλλα πραγματα σημαντικα χρειάζομαι που δνε θα μου δωσουν ο αδερφος του αντρα μου και θελω να μου πειτε οσες ξερετε γνωμες για καμερα μωρου που μπαινει στο κρεβατακι, για μπιμπερο αν και επιθυμω να θηλάζω αλλα ποτε δεν ξερεις, και για αυτο που ζεσταινει το γαλα η το νερο με το μπιμπερο το μηχανημα.. 

Εγώ δεν εχω ιδέα, δεν έχω ψάξει τπτ ακόμα αλλά παιδιά μπήκα να δω καρότσια και είδα κάτι τύπου 1000 ευρώ και λέω καλά αυτοκίνητο θα παρουμε?

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Και εγώ είχα σήμερα το ραντεβού μας !! Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι !!!!! Και τις δυο μας βρήκε μια χαρά ❤️❤️ Εκείνος λέει ότι δεν το έχω νιώσει ακόμα ότι είναι το έντερο αλλά εγώ είμαι σίγουρη ότι το νιώθω !!!! Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω για να καθησυχάζομαι :D

Πάρα πολύ ωραία! Το μωρό θα είναι Ξένια δεν μπορεί...


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liakada είπε:

Εγώ δεν εχω ιδέα, δεν έχω ψάξει τπτ ακόμα αλλά παιδιά μπήκα να δω καρότσια και είδα κάτι τύπου 1000 ευρώ και λέω καλά αυτοκίνητο θα παρουμε?

Πάρα πολύ ωραία! Το μωρό θα είναι Ξένια δεν μπορεί...

Κι εγώ έτσι λέω γιατί μέχρι πριν λίγες μέρες δεν είχα αυτό το αίσθημα.. εγώ κρατάω ότι είναι το μωράκι μου χεχε

καλα αυτό με τις τιμές και εγώ έχω πάθει ένα σοκ.. ειδικά αυτό με το καρότσι !!!!!! Πωπω θέλει έρευνα !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Εγώ δεν εχω ιδέα, δεν έχω ψάξει τπτ ακόμα αλλά παιδιά μπήκα να δω καρότσια και είδα κάτι τύπου 1000 ευρώ και λέω καλά αυτοκίνητο θα παρουμε?

Πάρα πολύ ωραία! Το μωρό θα είναι Ξένια δεν μπορεί...

Αν θεε σου στελνω το site σε προσωπικο γιατι δεν ξερω αν κανει να γραφω ονοματα εδω εταιριων που ειναι απο ελλαδα και κανει τελεια πακετα για κρεβατινπροικα συρταριερα και καροτσι με ολα μαζι 700 ευρω ας πουμε.. Πολυ καλες προσφορες.. Εγω απο εκει παρηγγειλα και ξερω απο γνωστη μοτ οτι ειναι πολυ καλη ποιοτητα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Αν θεε σου στελνω το site σε προσωπικο γιατι δεν ξερω αν κανει να γραφω ονοματα εδω εταιριων που ειναι απο ελλαδα και κανει τελεια πακετα για κρεβατινπροικα συρταριερα και καροτσι με ολα μαζι 700 ευρω ας πουμε.. Πολυ καλες προσφορες.. Εγω απο εκει παρηγγειλα και ξερω απο γνωστη μοτ οτι ειναι πολυ καλη ποιοτητα

Θέλω και εγώ να μου στείλεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Αν θεε σου στελνω το site σε προσωπικο γιατι δεν ξερω αν κανει να γραφω ονοματα εδω εταιριων που ειναι απο ελλαδα και κανει τελεια πακετα για κρεβατινπροικα συρταριερα και καροτσι με ολα μαζι 700 ευρω ας πουμε.. Πολυ καλες προσφορες.. Εγω απο εκει παρηγγειλα και ξερω απο γνωστη μοτ οτι ειναι πολυ καλη ποιοτητα

Ναι στείλε μου σε παρακαλώ, αν και δεν νομίζω να απαγορεύεται να γράψουμε ονομασίες.


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/3/2021 at 7:09 ΜΜ, xenia^^ είπε:

Κορίτσι μου τα εντερικά είναι αποτι καταλαβα μεγάλο θέμα στην εγκυμοσύνη.. και μένα κάποιες μέρες με πιάνει και πάω 3-4 φορές συνεχόμενες και κάποιες άλλες όπως σήμερα ζορίζομαι.. αυτες τις μερες πάω αλλά νιώθω ότι δεν αδειάζω.. και φυσικά έχω και πόνους κολικούς κλπ.. και σκέψου ακόμα δεν έχω ξεκινήσει σίδηρο.. όπως το κόβω θα μου γράψει Δευτέρα μιας και αποχαιρέτησα τον καλό αιματοκρίτη 38,1 και πήγα στον 36,7 και ήδη τρέμω στις παρενέργειες !!!!!!! 
αχ μακάρι να είναι το μπεμπακι και να αρχίσω να το νιώθω πιο συχνά !!! Εγώ έχω κλείσει ήδη για β επιπέδου στις 22/4 !! 
 

Ξένια μου και εγώ τώρα πάρα το σίδηρο που παίρνω έφτασε 36.2 ενώ όταν μου έδωσε να αρχίσω να παίρνω είχα 39..κατι ξέρουν που τον δινουν στο 2ο τρίμηνο έτσι και αλλιώς! Και εγώ έχω κλείσει β επιπέδου 23/04!! Απλά θα δω και το γιατρό αλλη μια γιατί από το τελευταίο ραντεβού μας ή β επιπέδου ήταν πάνω από ένα μήνα μετά και δεν μπορώ.. :oops:

On 27/3/2021 at 10:57 ΠΜ, Emilly800 είπε:

Έλα συμμαθήτριά χάθηκα λίγο..είχα στο καπάκι γιορτή σύζυγό κ γιο..ξεπατωθηκα λίγο μπορώ να πω..μόνο ο αδερφός του άντρα μου με την οικογένεια του..αλλά κ πάλι ετοιμασίες κ χαμό στο σπίτι με τα παιδάκια..κ εγώ νιώθω το μικρούλι,,κ πλεον όχι σαν φτερούγισμα..αυτό είναι σαν να μην το αισθάνομαι πια αλλά ένα γκτουπ που κ που μέσα στην κοιλια...προχθές έπαθα το εξής...την θυμάμαι αυτή την ανατριχιαστική αίσθηση κ από τον γιο μου...σαν μια κλοτσιτσα προς τα κάτω όπου βρίσκει την κύστη κ μου έρχεται μετά αιφνίδιο κατούρημα...κ μου το έκανε τρεις φορές στο πεντάλεπτο να χτυπάει προς τα κάτω..μη σου πω φοβήθηκα κιόλας..βρε κορίτσια κ εσείς αισθάνεστε ότι έχετε ποτάμια ούρα;;;πολύ πράμα..

Φραουλίνο μου εγώ έχω ακόμα δυσκοιλιότητα θέλω πολύ αυτοσυγκέντρωση για να λειτουργήσει το έντερο το οποίο με πονάει κ καθημερινά..με αέρια κ όλα τα καλά..δεν πήρα ακόμα κάτι βλακεία μου κ άρχισα που κ που να πίνω έναν ελληνικό το πρωί που με βοηθάει..επίσης με το που ξυπνάω για πρωινό βάζω γιαούρτι στραγγίστο με δημητριακά ολικής κ φράουλες.κ λίγο άρχισε να βοηθάει..διάρροιες είχα σε άλλες δύο εγκυμοσύνες..ήταν από τον σίδηρο κ από το μαγνήσιο..εσύ αποτι ξέρω δεν παίρνεις..θέλει απλά να ενυδατωνεσαι πολύ μην ανησυχείς..ίσως ξεκινήσεις προβιοτικα.εγω θυμάμαι είχα πάρει απλά ultra levour και σταμάτησε κατευθείαν..είναι το έντερο τεντωμένο πραγματικά αχχ αυτές οι εγκυμοσύνες..να μην ξέρεις τι σε πρωτοποναει..

Οι πιο μικρές κλοτσιτσες του κόσμου χαχαχα.κ επειδή είναι πολύ μικρουλια κ τρυφερά ακόμα λες τώρα αυτό είναι κλοτσιά;;;στον γιο μου που δεν ήμουν υποπτευμενη δεν καταλάβαινα τίποτα απολύτως...22 εβδομάδα πάω εξωτερικό στην αδερφή μου κ μιλάει εκείνη στην κοιλιά μου..κ αμέσως μπαμ μια κανονική κλοτσιά κ έκλαιγα..όχι φτερουγίσματα κ μπουλμπουληθρες χαμπάρι δεν είχα πάρει..όταν μεγάλωσε κ σκλήρυνε το ποδαράκι άρχισα να τις τρώω κανονικά..τώρα είχα μάλλον πολυυυυυ χρόνο κ ξάπλα να αποκωδικοποιω την κοιλιά μου..αλλιώς πάλι χαμπάρι δεν θα έπαιρνα.

Εμιλυ μου ναι Μαγνήσιο δεν παίρνω ακόμα αλλά και ο σίδηρος αρκεί για να το ξετιναξει το έντερο από μόνος του.. Στα άκρα μια έτσι μια αλλιώς αλλά τι να κάνουμε, θα βρω μια φόρμουλα σιγά σιγά να τρώω αρκετές φυτικές ίνες να πίνω και το λαδάκι που μου δίνει ο γιατρός.. Τώρα για τη δυσκοιλιοτητα μου είπε και για υποθετα γλυκερίνης στις 2 μέρες που δεν έχω πάει τουαλέτα να βάζω και να μην το αφήνω. Νερό ευτυχώς πίνω έτσι και άλλιως πολύ.. Αν δεν έπινα δεν ξέρω τι θα γινόταν πραγματικά! Με όλα αυτά μαζί ελπίζω να στρώσει και αν έχουμε το αντίθετο αποτέλεσμα όπως και να χει καλύτερα είναι, τουλάχιστον αδειάζουμε! 

On 27/3/2021 at 4:09 ΜΜ, Sofiamar93 είπε:

Αυτο που λες δεν χαιρονται με την χαρα σου ποσο ασχημο ομως.. Το ενιωσα προσφατα στο σχολειο οταν καποιοι συναδελφοι εμαθαν επιτέλους γιατι δεν παταω το ποδι μου στο σχολείο τους καθως εχω περιοριστεί και αντι να μου πουν μπραβο συγχαρητηρια και ουτω καθε εξης μου ειπαν απλα ενα α για αυτο χαθηκες? Ε δεν εχουμε κορονοϊό μην φοβασαι.. Και τιποτα αλλο.. Και πηγα στην ταξη μου και εκλαιγα...και δνε με νοιαζουν αυτοι σκασιλα μου.. Με πειραξε για το που εψει φτασει η ανθρωπια.. Εγω οταν μαθαινα ενα ετσι νεο ακομη και οταν προσπαθουσα παντα εκλαιγα απο χαρα.. Καλα εχω και ευκολα το κλαμα εγω γενικα.. Αλλα παντα χαιρομαι με την χαρα του αλλου και το ιδιο παντα κλαιω με την λυπη του αλλου.. Και αυτες τις αρχες θελω να μαθω και στο παιδι μου.. Να ειναι πανω απολα ανθρωπος.. Οχι γαιδαρος.. Τελος παντωνν.. Εκνευριστηκα παλι.. Χαχχαχα.. Να σας πω κατι ευχαριστο? Επιασα μια μικρη κλωτσια σε βιντεο.. Και το εστειλα σε γονεις και αντρα.. Η μαμα μου εκλαιγε..το πρωι ομως κοριτσια ηταν πολυ πιο δυνατουλς.. Τοτε επρεπε να τον τραβηξω βιντεο..τα σοκολατενια δημητριακα μαζι με τα δαχτυλιδια δημητριακα ειναι τα αγαπημενα του νομιζω.. Κανει πάρτυ οποτε τα τρωω.. Χαχχαχαχ αυριο γινομαι 19η εβδομαδα.. Κοριτσια φτανουμε τις 20..ειμαστε ακριβως στα μισα.. Πως περασε ετσι γρηγορα?? 

Αααχ κορίτσια πονεμένη ιστορία οι παιδικές φίλες και το ποσό χαίρονται με τη χαρά σου οι άνθρωποι γύρω σου :angry: Παιδική μου φίλη όπως λέτε λίγες μέρες μετά που αποχαιρέτησαμε το αγγελούδι μας, από τις πρώτες ατάκες που μου είπε ηταν.. Εντάξει δεν σε φοβάμαι εσένα, έτσι και αλλιώς είσαι ο πιο αισιόδοξος άνθρωπος θα το ξεπεράσεις.. Και εγω να θέλω να πεθάνω από τη θλίψη μου! Όταν ξαναεμεινα έγκυος μόλις το έμαθε πρώτη ατάκα, "ήμουν σίγουρη!! Όταν εμφανίζεσαι κάτι σημαντικό συμβαίνει".. 

Σοφακι μου μη στεναχωριέσαι, δυστυχώς οι άνθρωποι που δεν είναι ευχαριστημένοι με τη ζωή τους και ευτυχισμένοι φθονούν, δεν χαίρονται με τις χαρές των άλλων.. Και επίσης δυστυχώς αυτό δεν κρύβεται!! Θα το καταλάβεις ακόμα και από τον τρόπο που θα δείξουν χαρά αν προσποιουνται, και από τον τόνο της φωνής τους.. Πάντα θα υπάρχουν γύρω μας τέτοιοι άνθρωποι, το θέμα είναι ποιους από αυτούς επιλέγουμε να κρατάμε κοντά μας και ποιους σε απόσταση! 

12 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Και εγώ είχα σήμερα το ραντεβού μας !! Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι !!!!! Και τις δυο μας βρήκε μια χαρά ❤️❤️ Εκείνος λέει ότι δεν το έχω νιώσει ακόμα ότι είναι το έντερο αλλά εγώ είμαι σίγουρη ότι το νιώθω !!!! Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω για να καθησυχάζομαι :D

Καλε στις εβδομάδες που είμαστε είναι πολύ φυσιολογικό να τη νιώθεις δεν ξέρω γιατί σου το είπε.. Τι να πω και εγώ που επειδή είναι 2η εγκυμοσύνη από 15η εβδομάδα μου λέει θα το νιώσεις και θα το νιώσεις και τίποτα! Τώρα τις τελευταίες μέρες την αισθάνομαι ανεπαίσθητα μερικές φορές τη μέρα και κυρίως το βράδυ αλλά περιμένω να αρχίσει πιο δυνατά να χαρώ!! Κοριτσάκι λοιπόν Ξένια μου και εσύ, ααχ τι ωραία.. Με το καλό η μπεμπούλα σας!!! ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

@Φραουλίνο και εγώ έτσι λέω ότι κάπου εκεί μαζί με το εντερακι νιώθω και την μπεμπουλα μου ❤️ Και εγώ κυρίως άμα είμαι ξαπλωμένη θα νιώσω.. εγώ το λέω σαν αίσθηση σαν να κάνει η φλέβα συσπάσεις.. σαν χτύπο καρδιάς κάπως έτσι.. δεν τον νιώθω σαν εντερακι γιατί το εντερακι κάνει και ένα θόρυβο συνήθως και καταλήγει και κάπου :-P όπως και να έχει σε λίγο καιρό θα μιλάμε για τις κλοτσιές που τρώμε !!!!!!!!!! Να σου πω την αλήθεια τελικά δεν μου άρχισε σίδηρο ακόμα !! Μου είπε 36,7 αιματοκρίτης και τα υπόλοιπα που είδε του αίματος ότι είναι τέλεια για εγκυμοσύνη !!!! Μακάρι να τα διατηρήσω !!!!! Επισης κιλά μέχρι στιγμής μετράω σχεδόν 4 !!!! Εκείνος μου είπε ότι είμαστε καλα εγώ έχω μια αμφιβολία αν σκεφτώ ότι δεν κάνω υπερβολές και κάνω γυμναστική και περπάτημα !! Παρολαυτα συνεχίζω ότι κάνω χωρίς άγχος :grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, xenia^^ είπε:

@Φραουλίνο και εγώ έτσι λέω ότι κάπου εκεί μαζί με το εντερακι νιώθω και την μπεμπουλα μου ❤️ Και εγώ κυρίως άμα είμαι ξαπλωμένη θα νιώσω.. εγώ το λέω σαν αίσθηση σαν να κάνει η φλέβα συσπάσεις.. σαν χτύπο καρδιάς κάπως έτσι.. δεν τον νιώθω σαν εντερακι γιατί το εντερακι κάνει και ένα θόρυβο συνήθως και καταλήγει και κάπου :-P όπως και να έχει σε λίγο καιρό θα μιλάμε για τις κλοτσιές που τρώμε !!!!!!!!!! Να σου πω την αλήθεια τελικά δεν μου άρχισε σίδηρο ακόμα !! Μου είπε 36,7 αιματοκρίτης και τα υπόλοιπα που είδε του αίματος ότι είναι τέλεια για εγκυμοσύνη !!!! Μακάρι να τα διατηρήσω !!!!! Επισης κιλά μέχρι στιγμής μετράω σχεδόν 4 !!!! Εκείνος μου είπε ότι είμαστε καλα εγώ έχω μια αμφιβολία αν σκεφτώ ότι δεν κάνω υπερβολές και κάνω γυμναστική και περπάτημα !! Παρολαυτα συνεχίζω ότι κάνω χωρίς άγχος :grin:

...βάλε και τα 3,5 δικά μου να τα κάνουμε 7,5...και καλή μας πρόοδο!

  • Χαχα 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sofiamar93 said:

Αν θεε σου στελνω το site σε προσωπικο γιατι δεν ξερω αν κανει να γραφω ονοματα εδω εταιριων που ειναι απο ελλαδα και κανει τελεια πακετα για κρεβατινπροικα συρταριερα και καροτσι με ολα μαζι 700 ευρω ας πουμε.. Πολυ καλες προσφορες.. Εγω απο εκει παρηγγειλα και ξερω απο γνωστη μοτ οτι ειναι πολυ καλη ποιοτητα

Και εγώ θέλω μήνυμα :razz:

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

@Φραουλίνο και εγώ έτσι λέω ότι κάπου εκεί μαζί με το εντερακι νιώθω και την μπεμπουλα μου ❤️ Και εγώ κυρίως άμα είμαι ξαπλωμένη θα νιώσω.. εγώ το λέω σαν αίσθηση σαν να κάνει η φλέβα συσπάσεις.. σαν χτύπο καρδιάς κάπως έτσι.. δεν τον νιώθω σαν εντερακι γιατί το εντερακι κάνει και ένα θόρυβο συνήθως και καταλήγει και κάπου :-P όπως και να έχει σε λίγο καιρό θα μιλάμε για τις κλοτσιές που τρώμε !!!!!!!!!! Να σου πω την αλήθεια τελικά δεν μου άρχισε σίδηρο ακόμα !! Μου είπε 36,7 αιματοκρίτης και τα υπόλοιπα που είδε του αίματος ότι είναι τέλεια για εγκυμοσύνη !!!! Μακάρι να τα διατηρήσω !!!!! Επισης κιλά μέχρι στιγμής μετράω σχεδόν 4 !!!! Εκείνος μου είπε ότι είμαστε καλα εγώ έχω μια αμφιβολία αν σκεφτώ ότι δεν κάνω υπερβολές και κάνω γυμναστική και περπάτημα !! Παρολαυτα συνεχίζω ότι κάνω χωρίς άγχος :grin:

Αχ μακάρι να τον γλιτώσεις τελείως το σίδηρο και να μη χρειαστεί! Μια χαρά είναι τα κιλακια σου, αυτά είναι μόνο της εγκυμοσύνης.. δεν έχεις πάρει τίποτα ουσιαστικά! 

Εγώ τη μπέμπα τη νιώθω σαν ταραχή στην κοιλιά, σαν τρέμουλο αλλά η κάθε μία το περιγράφει και διαφορετικά! Όπως και να χει ώρα τους ήταν να εμφανιστούν οι τσουπρες!!! :wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Φραουλίνο είπε:

Αχ μακάρι να τον γλιτώσεις τελείως το σίδηρο και να μη χρειαστεί! Μια χαρά είναι τα κιλακια σου, αυτά είναι μόνο της εγκυμοσύνης.. δεν έχεις πάρει τίποτα ουσιαστικά! 

Εγώ τη μπέμπα τη νιώθω σαν ταραχή στην κοιλιά, σαν τρέμουλο αλλά η κάθε μία το περιγράφει και διαφορετικά! Όπως και να χει ώρα τους ήταν να εμφανιστούν οι τσουπρες!!! :wub:

Μα πραγματικά τι ηρεμία είναι αυτή που νιώθουμε μετά από κάθε ραντεβού!!! Τρομερή γαλήνη !!! Και τώρα που άρχισε να ξεπεταγεται και η κοιλιτσα την ερωτεύομαι ακόμα πιο πολύ !!! ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...