Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, xenia^^ είπε:

Βρε κορίτσια κάτι άσχετο έτσι να δούμε που βρισκόμαστε !!! Τι ζώδιο είστε ;;;; Εγώ καρκινακι 15/7 !!!

Εγω αιγόκερως 31/12... Αλλα δεν ξερω τιποτα απο ζωδια... Χαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Βρε κορίτσια κάτι άσχετο έτσι να δούμε που βρισκόμαστε !!! Τι ζώδιο είστε ;;;; Εγώ καρκινακι 15/7 !!!

Σκορπιός εδώ! Αλλά ψιλοασχετη από ζώδια, τα πολύ βασικά ξέρω...


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nanouka40 είπε:

Τελικά κορίτσια μου έδωσε αντιβίωση zinadol για 12 μέρες :?

Την έχω πάρει και εγώ φαντάσου προληπτικά μην ανχωνεσαι!!!! Τρωγε όμως κάνα γιαούρτι να μην αναπτυχθούν μύκητες 

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nanouka40 περαστικά κορίτσι μου ! με το που αρχίσεις αντιβίωση θα νιώσεις πολύ καλύτερα !!

κοριτσια τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω τρομερή δυσπεψία !! Τρώω και νιώθω το στομάχι μου πέτρα και δε μπορώ να χωνέψω με τίποτα!! Χθες ξύπνησα στις 3 το ξημέρωμα λουσμένη στον ιδρώτα και έκοβα βόλτες να ηρεμήσει το στομάχι.. μου ανέβαιναν όλα πάνω.. και είχα πάει και κατά τις 8 για περπάτημα καμία ώρα.. ευτυχως ηρέμησε και τελικά κοιμήθηκα στον καναπέ.. αλλά το όλο σύστημα μπροστά το νιώθω τσίτα !!!! να υποθέσω ότι είναι από την αλλαγή του μήνα ;;  
 

καλημερα σε όλες !!!!! Καλό ΣΚ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ said:

@Nanouka40 περαστικά κορίτσι μου ! με το που αρχίσεις αντιβίωση θα νιώσεις πολύ καλύτερα !!

κοριτσια τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω τρομερή δυσπεψία !! Τρώω και νιώθω το στομάχι μου πέτρα και δε μπορώ να χωνέψω με τίποτα!! Χθες ξύπνησα στις 3 το ξημέρωμα λουσμένη στον ιδρώτα και έκοβα βόλτες να ηρεμήσει το στομάχι.. μου ανέβαιναν όλα πάνω.. και είχα πάει και κατά τις 8 για περπάτημα καμία ώρα.. ευτυχως ηρέμησε και τελικά κοιμήθηκα στον καναπέ.. αλλά το όλο σύστημα μπροστά το νιώθω τσίτα !!!! να υποθέσω ότι είναι από την αλλαγή του μήνα ;;  
 

καλημερα σε όλες !!!!! Καλό ΣΚ !!!!

Ναι δεν είναι τίποτα, μεγαλώνει το μωράκι. Το είχα πάθει κι'εγώ :) Καλό ΣΚ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2021 at 10:58 ΜΜ, xenia^^ είπε:

Βρε κορίτσια κάτι άσχετο έτσι να δούμε που βρισκόμαστε !!! Τι ζώδιο είστε ;;;; Εγώ καρκινακι 15/7 !!!

Καλημέρα!!! Εγώ είμαι σκορπιός :)

16 ώρες πρίν, Nanouka40 είπε:

Τελικά κορίτσια μου έδωσε αντιβίωση zinadol για 12 μέρες :?

Zinadol είχα πάρει και εγώ, είναι από αυτές που δίνουν στην εγκυμοσύνη και είναι μια χαρά!!! Θα δεις μέσα σε 2 μερες θα νιώσεις καλύτερα.. :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

@Nanouka40 περαστικά κορίτσι μου ! με το που αρχίσεις αντιβίωση θα νιώσεις πολύ καλύτερα !!

κοριτσια τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω τρομερή δυσπεψία !! Τρώω και νιώθω το στομάχι μου πέτρα και δε μπορώ να χωνέψω με τίποτα!! Χθες ξύπνησα στις 3 το ξημέρωμα λουσμένη στον ιδρώτα και έκοβα βόλτες να ηρεμήσει το στομάχι.. μου ανέβαιναν όλα πάνω.. και είχα πάει και κατά τις 8 για περπάτημα καμία ώρα.. ευτυχως ηρέμησε και τελικά κοιμήθηκα στον καναπέ.. αλλά το όλο σύστημα μπροστά το νιώθω τσίτα !!!! να υποθέσω ότι είναι από την αλλαγή του μήνα ;;  
 

καλημερα σε όλες !!!!! Καλό ΣΚ !!!!

Κορίτσι κι εγώ το έπαθα και η λύση είναι να μην τρωω...χαχαχαχ...βασικα τρωω συνεχεια αλλα πολυ μικρες ποσοτητες...ενα κουλουρακι, λιγο αγγουρακι, γιαουρτι τετοια..και το μεσημεριανο σιγα σιγα...εγω παντως βλεπω οτι ολες μας εχουμε τα ιδια συμπτωματα και απορω πως καποιες τρωνε για 2, εγω ουτε για μενα δεν μπορω να φαω..χααχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

@Nanouka40 περαστικά κορίτσι μου ! με το που αρχίσεις αντιβίωση θα νιώσεις πολύ καλύτερα !!

κοριτσια τις τελευταίες 2-3 μέρες έχω τρομερή δυσπεψία !! Τρώω και νιώθω το στομάχι μου πέτρα και δε μπορώ να χωνέψω με τίποτα!! Χθες ξύπνησα στις 3 το ξημέρωμα λουσμένη στον ιδρώτα και έκοβα βόλτες να ηρεμήσει το στομάχι.. μου ανέβαιναν όλα πάνω.. και είχα πάει και κατά τις 8 για περπάτημα καμία ώρα.. ευτυχως ηρέμησε και τελικά κοιμήθηκα στον καναπέ.. αλλά το όλο σύστημα μπροστά το νιώθω τσίτα !!!! να υποθέσω ότι είναι από την αλλαγή του μήνα ;;  
 

καλημερα σε όλες !!!!! Καλό ΣΚ !!!!

Αρχίζει να πιέζεται και το στομάχι κορίτσι μου ίσως και γι'αυτο! Εμείς σήμερα μπήκαμε 5ο!!! :-D

Εγω πάλι παθαίνω το άλλο.. Πίνω νερό και αν είμαι μετά κάπως ξαπλωμένη ακούω κάθε φορά που εισπνεω ένα γκρρρ από το στομάχι λες και γουργουριζει από το νερό.. Μάλλον αλλάζουν θέση τα όργανα και πιέζονται δεν εξηγείται!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...