Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Liakada είπε:

 

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη.

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος.

4. @kons27 23/8/2021- Αγοράκι-ΙΑΣΩ

5. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

7. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας.

8. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ.

9. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

10. @Liakada 29/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

11. @CMES 31/8/2021- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

12. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ

13. @Riaki876/9/2021- Ιασω Θεσσαλίας

14 . @Stalicha 12/9/2021-Αγοράκι- Μητέρα

15.@Tatateo 12/9/2021

 

Εγώ κορίτσια έκανα χθες το εμβόλιο του κοκκυτη. Το έκανε καμια σας?

Γιατί;;;;τι θα ξανακάνω τα παιδικά μου χαχαχαχαχα..εγώ τώρα σε λίγο θα πρέπει να κάνω για έρπη ζωστήρα που κάνουν οι γριές χαχαχαχαχαχα...

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Emilly800 είπε:

Γιατί;;;;τι θα ξανακάνω τα παιδικά μου χαχαχαχαχα..εγώ τώρα σε λίγο θα πρέπει να κάνω για έρπη ζωστήρα που κάνουν οι γριές χαχαχαχαχαχα...

Όχι γίνεται προληπτικά για να πάρει αντισώματα το μωρό -ανεξάρτητα αν το έκανες στο παρελθόν- γιατί τα τελευταία χρόνια κυκλοφόρησε πολύ η ασθένεια. Μάλιστα ο γιατρός μου είπε να το κάνει και ο συζυγος αλλα είχε τη δεύτερη δόση pfizer, οπότε, προς το παρόν, το έκανα εγω, που ειναι πιο σημαντικό, γιατί μέσω του πλακούντα περνάει στο μωρό.

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γύρισα από τον γιατρο μου.. Ολα καλα όλα τέλεια.. Η άλλη γιατρος ξέχασε να διορθώσει εχθες στον υπολογιστή ότι δςνπαω με βάση περιόδου αλλά με βάση σύλληψης λόγω ανωμαλίας κυκλου και ετσι έβγαινε το μωρο πιο μικρό ενώ το μωρο μοτ είναι μια χαρά. 1790 γραμμάρια Σημερα.. Εγω 200 γραμμάρια πήρα μόνο σε 3 εβδομαδες.. Τωρα παλι σε 2 εβδομαδες ραντεβού.. Αλλα κοριτσια κατά πάσα πιθανότητα θα με ξεγεννήσει ο γιατρος μου πιο νωρίς λόγω ζαχαρου.. Με βλεπει για 10 Αυγούστου.. Σς δύο εβδομάδες θα ξέρουμε σίγουρα.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια γύρισα από τον γιατρο μου.. Ολα καλα όλα τέλεια.. Η άλλη γιατρος ξέχασε να διορθώσει εχθες στον υπολογιστή ότι δςνπαω με βάση περιόδου αλλά με βάση σύλληψης λόγω ανωμαλίας κυκλου και ετσι έβγαινε το μωρο πιο μικρό ενώ το μωρο μοτ είναι μια χαρά. 1790 γραμμάρια Σημερα.. Εγω 200 γραμμάρια πήρα μόνο σε 3 εβδομαδες.. Τωρα παλι σε 2 εβδομαδες ραντεβού.. Αλλα κοριτσια κατά πάσα πιθανότητα θα με ξεγεννήσει ο γιατρος μου πιο νωρίς λόγω ζαχαρου.. Με βλεπει για 10 Αυγούστου.. Σς δύο εβδομάδες θα ξέρουμε σίγουρα.. 

Σοφάκι πήρε από χθες τόσα γραμμάρια;;190;; Ήταν μήπως λάθος η μέτρηση του άλλου γιατρού;;πολύ πιο πιθανό το βρίσκω κ πολύ πιο πιθανό να είναι αυτά τα γραμμάρια του όχι τα χθεσινά..είδες;;έχουν μεγάλη  απόκλιση τελικα οι υπέρηχοι..και εγώ γύρω εκει θα γεννήσω λόγω καισαρικής..ας είναι Σοφάκι μία ώρα αρχυτερα να έχουμε τα μπεμπακια μας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Σοφάκι πήρε από χθες τόσα γραμμάρια;;190;; Ήταν μήπως λάθος η μέτρηση του άλλου γιατρού;;πολύ πιο πιθανό το βρίσκω κ πολύ πιο πιθανό να είναι αυτά τα γραμμάρια του όχι τα χθεσινά..είδες;;έχουν μεγάλη  απόκλιση τελικα οι υπέρηχοι..και εγώ γύρω εκει θα γεννήσω λόγω καισαρικής..ας είναι Σοφάκι μία ώρα αρχυτερα να έχουμε τα μπεμπακια μας..

Και εγω το πιστεύω ότι έκανε λάθος ή άλλη γιατρος.. Γιατι ηταν πολυ γρήγορη η εξεταση της.. Σαν να με ξεπεταξε.. Ενω ο γιατρος μου εχθες με μετρούσε και με ξανα μετρούσε για να σιγουρευτώ εγω ότι το μωρό είναι όντως τόσα και ότι είναι καλά.. Και μου έλεγε ειδες? Εγώ στα έλεγα.. Μια χαρα ειναι το μωρο σου.. Εμενα να ακούς.. Και ετσι αμέσως ηρεμησα.. Εννοείται μια ωρα αρχιτερα.. Αλλα οι τςχνητοι πονοι έχω ακούσει πονάνε πολύ παραπάνω και με τρομαζει αυτό.. Και επίσης με τρόμαξε το γεγονός ότι μέτρησα τις εβδομάδες και ειναι μονο 5 εβδομαδες ακομη για την γέννα και αγχωθηκα ότι δεν είμαι έτοιμη με τα πραγματα ούτε βαλίτσα ούτε τίποτα.. 

πρίν από 51 λεπτά , Nanouka40 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και μένα όλα καλά 1950 η μικρή μου :) αντε λίγο έμεινε... 

Τελεια η ζουζουνα.. Αντε μπαινουμε στην τελική Ευθεία.. ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Και εγω το πιστεύω ότι έκανε λάθος ή άλλη γιατρος.. Γιατι ηταν πολυ γρήγορη η εξεταση της.. Σαν να με ξεπεταξε.. Ενω ο γιατρος μου εχθες με μετρούσε και με ξανα μετρούσε για να σιγουρευτώ εγω ότι το μωρό είναι όντως τόσα και ότι είναι καλά.. Και μου έλεγε ειδες? Εγώ στα έλεγα.. Μια χαρα ειναι το μωρο σου.. Εμενα να ακούς.. Και ετσι αμέσως ηρεμησα.. Εννοείται μια ωρα αρχιτερα.. Αλλα οι τςχνητοι πονοι έχω ακούσει πονάνε πολύ παραπάνω και με τρομαζει αυτό.. Και επίσης με τρόμαξε το γεγονός ότι μέτρησα τις εβδομάδες και ειναι μονο 5 εβδομαδες ακομη για την γέννα και αγχωθηκα ότι δεν είμαι έτοιμη με τα πραγματα ούτε βαλίτσα ούτε τίποτα.. 

Τελεια η ζουζουνα.. Αντε μπαινουμε στην τελική Ευθεία.. ❤️❤️

Πέντε εβδομάδες μας έμειναν Σοφάκι.μην αγχώνεσαι όλα θα γίνουν.φτασαμε δεν το πιστεύω κ εγώ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Πέντε εβδομάδες μας έμειναν Σοφάκι.μην αγχώνεσαι όλα θα γίνουν.φτασαμε δεν το πιστεύω κ εγώ..

Εντάξει πανικοβληθηκα και οηγα ψωνισα σήμερα τα πάντα από φαρμακειο και από ίντερνετ μου έμεινε μόνο η νυχτικια που θα την παραγγείλω σε λιγο από h&m... Θα φτιάξω βαλίτσα σήμερα κοριτσια μου.. Και ειμαι κατενθουσιασμενη.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Liakada είπε:

 

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη.

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος.

4. @kons27 23/8/2021- Αγοράκι-ΙΑΣΩ

5. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

7. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας.

8. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ.

9. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

10. @Liakada 29/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

11. @CMES 31/8/2021- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

12. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ

13. @Riaki876/9/2021- Ιασω Θεσσαλίας

14 . @Stalicha 12/9/2021-Αγοράκι- Μητέρα

15.@Tatateo 12/9/2021

 

Εγώ κορίτσια έκανα χθες το εμβόλιο του κοκκυτη. Το έκανε καμια σας?

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ούτε εμένα μου έχει πει κάτι αλλά το ξέρω ότι το προτείνουν και θα τον ρωτήσω.. 

11 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια γύρισα από τον γιατρο μου.. Ολα καλα όλα τέλεια.. Η άλλη γιατρος ξέχασε να διορθώσει εχθες στον υπολογιστή ότι δςνπαω με βάση περιόδου αλλά με βάση σύλληψης λόγω ανωμαλίας κυκλου και ετσι έβγαινε το μωρο πιο μικρό ενώ το μωρο μοτ είναι μια χαρά. 1790 γραμμάρια Σημερα.. Εγω 200 γραμμάρια πήρα μόνο σε 3 εβδομαδες.. Τωρα παλι σε 2 εβδομαδες ραντεβού.. Αλλα κοριτσια κατά πάσα πιθανότητα θα με ξεγεννήσει ο γιατρος μου πιο νωρίς λόγω ζαχαρου.. Με βλεπει για 10 Αυγούστου.. Σς δύο εβδομάδες θα ξέρουμε σίγουρα.. 

Μπράβο βρε Σοφακι πολύ ωραία νέα!! Έλεος και αυτή, άκου ξέχασε να διορθώσει την ημερομηνία.. Τσάμπα σε αγωνία σε έβαλε! Τέλος πάντων, όλα καλά αυτό έχει σημασία ο μπέμπης σου στα κιλακια του και θα μπείτε και νωρίτερα όλα τέλεια!!

Εγώ το ζήτησα από το γιατρό μου να μπούμε με πρόκληση προγραμματισμενα και μου είπε κανένα πρόβλημα εφόσον και η μπεμπα στις 38 εβδομάδες θα ειναι έτοιμη και με το παραπάνω από θέμα βάρους. Μη σε τρομάζουν οι τεχνητοι πονοι, εντάξει πονάει πολύ, γέννα είναι προετοιμασμενη πηγαίνεις αλλά μπορείς να έχεις συνεννοηθει με το γιατρό σου να σου κάνουν γρήγορα την επισκληριδειο και δεν θα ξανανιωσεις πόνο από κει και μετά.. Δεν έχω ζήσει τους φυσιολογικους για να ξέρω τη διαφορά αλλά όλα αντεχονται. 

Λοιπόν κορίτσια για όποια ενδιαφέρεται και έχει μεγάλη λίστα για το μωρό!! Πήγαμε χθες στα Λητώ και έχουν βάλει προσφορά με αγορές άνω των 300€ δώρο ενδοεπικοινωνια vtech με κάμερα. Εμείς είχαμε όλη τη λίστα μας μαζί οπότε πήραμε από κει αρκετά από τα πράγματα και συμπληρωσαμε το ποσό!! Τσεκαραμε και τιμές σε σχέση με αυτές που είχαμε δει από το ίντερνετ και πήρανε όσα είχαν ίδιες με αυτές που είχαμε υπολογίσει! Δεν ξέρω αν θα επιλέγαμε αυτή την ενδοεπικοινωνια για να αγοράσουμε αλλά δωράκι γιατί όχι μια χαρά μας έκατσε και βλέπουμε! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ούτε εμένα μου έχει πει κάτι αλλά το ξέρω ότι το προτείνουν και θα τον ρωτήσω.. 

Μπράβο βρε Σοφακι πολύ ωραία νέα!! Έλεος και αυτή, άκου ξέχασε να διορθώσει την ημερομηνία.. Τσάμπα σε αγωνία σε έβαλε! Τέλος πάντων, όλα καλά αυτό έχει σημασία ο μπέμπης σου στα κιλακια του και θα μπείτε και νωρίτερα όλα τέλεια!!

Εγώ το ζήτησα από το γιατρό μου να μπούμε με πρόκληση προγραμματισμενα και μου είπε κανένα πρόβλημα εφόσον και η μπεμπα στις 38 εβδομάδες θα ειναι έτοιμη και με το παραπάνω από θέμα βάρους. Μη σε τρομάζουν οι τεχνητοι πονοι, εντάξει πονάει πολύ, γέννα είναι προετοιμασμενη πηγαίνεις αλλά μπορείς να έχεις συνεννοηθει με το γιατρό σου να σου κάνουν γρήγορα την επισκληριδειο και δεν θα ξανανιωσεις πόνο από κει και μετά.. Δεν έχω ζήσει τους φυσιολογικους για να ξέρω τη διαφορά αλλά όλα αντεχονται. 

Λοιπόν κορίτσια για όποια ενδιαφέρεται και έχει μεγάλη λίστα για το μωρό!! Πήγαμε χθες στα Λητώ και έχουν βάλει προσφορά με αγορές άνω των 300€ δώρο ενδοεπικοινωνια vtech με κάμερα. Εμείς είχαμε όλη τη λίστα μας μαζί οπότε πήραμε από κει αρκετά από τα πράγματα και συμπληρωσαμε το ποσό!! Τσεκαραμε και τιμές σε σχέση με αυτές που είχαμε δει από το ίντερνετ και πήρανε όσα είχαν ίδιες με αυτές που είχαμε υπολογίσει! Δεν ξέρω αν θα επιλέγαμε αυτή την ενδοεπικοινωνια για να αγοράσουμε αλλά δωράκι γιατί όχι μια χαρά μας έκατσε και βλέπουμε! 

Με γεια σας! Πόσο ωραίο αίσθημα αυτό κορίτσια...! Τελικά μας βλέπω όλες λίγο πολύ λίγο νωρίτερα θα μας έλθουν τα μωράκια! 

  • Ευχαριστώ 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ούτε εμένα μου έχει πει κάτι αλλά το ξέρω ότι το προτείνουν και θα τον ρωτήσω.. 

Μπράβο βρε Σοφακι πολύ ωραία νέα!! Έλεος και αυτή, άκου ξέχασε να διορθώσει την ημερομηνία.. Τσάμπα σε αγωνία σε έβαλε! Τέλος πάντων, όλα καλά αυτό έχει σημασία ο μπέμπης σου στα κιλακια του και θα μπείτε και νωρίτερα όλα τέλεια!!

Εγώ το ζήτησα από το γιατρό μου να μπούμε με πρόκληση προγραμματισμενα και μου είπε κανένα πρόβλημα εφόσον και η μπεμπα στις 38 εβδομάδες θα ειναι έτοιμη και με το παραπάνω από θέμα βάρους. Μη σε τρομάζουν οι τεχνητοι πονοι, εντάξει πονάει πολύ, γέννα είναι προετοιμασμενη πηγαίνεις αλλά μπορείς να έχεις συνεννοηθει με το γιατρό σου να σου κάνουν γρήγορα την επισκληριδειο και δεν θα ξανανιωσεις πόνο από κει και μετά.. Δεν έχω ζήσει τους φυσιολογικους για να ξέρω τη διαφορά αλλά όλα αντεχονται. 

Λοιπόν κορίτσια για όποια ενδιαφέρεται και έχει μεγάλη λίστα για το μωρό!! Πήγαμε χθες στα Λητώ και έχουν βάλει προσφορά με αγορές άνω των 300€ δώρο ενδοεπικοινωνια vtech με κάμερα. Εμείς είχαμε όλη τη λίστα μας μαζί οπότε πήραμε από κει αρκετά από τα πράγματα και συμπληρωσαμε το ποσό!! Τσεκαραμε και τιμές σε σχέση με αυτές που είχαμε δει από το ίντερνετ και πήρανε όσα είχαν ίδιες με αυτές που είχαμε υπολογίσει! Δεν ξέρω αν θα επιλέγαμε αυτή την ενδοεπικοινωνια για να αγοράσουμε αλλά δωράκι γιατί όχι μια χαρά μας έκατσε και βλέπουμε! 

Ναιιιι.. Ανυπομονω τώρα πως και πως.. Εχθες πάθαμε σοκ με άντρα μου.. Σε όλη την διαδρομη λέγαμε.. Ουαου.. 5 εβδομαδες.. Και δεν μιλούσαμε.. Χαχαχαχ.. Μετά όμως άρχισα και του ελεγα που ηρεμησα ότι τώρα και αν ανυπομονω να τον πιασω αγκαλιά.. Πως θα περασει γρήγορα ο χρόνος.. Και τον θέλω αύριο κιόλας.. Αλλα απο την αλλη θα μου λείψουν οι κλωτσιες και τα χάδια στην κοιλια μου και αυτό το συναίσθημα της εγκυμοσύνης.. Μου άρεσε τόσο πολύ η εγκυμοσυνη και ας πέρασα δύσκολα με εμετους, με αυχενικες και με διαβήτη.. Μου φαίνονται τώρα πλέον ασήμαντα όλα αυτά.. Και ότι αύριο κιόλας θα εμενα ξανα εγκυος.. Χαχχαχα

 

Ααα τυχερές.. Εμεις ετσι πραγμα στην Κύπρο δεν έχουμε.. Πηγα άφησα 200 ευρώ στο φαρμακείο και ένα δωράκι δεν μου έκαναν.. Μονο κάτι δείγματακια για το νοσοκομειο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Κι εγώ λογικά στις 38 θα πάω...άρα 4 βδομαδούλες και κάτι λίγο....την Τρίτη που θα πάω στο γιατρό θα τον πω να κάνουμε ένα πλάνο...κι εγώ δεν είμαι έτοιμη...Δευτέρα θα δω για βαλίτσα και μέσα στη βδομάδα λογικά θα έρθει κ το κρεβατάκι με τη συρταριέρα να αρχίσω να πλένω επιτέλους!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2021 at 6:48 ΜΜ, Liakada είπε:

 

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη.

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος.

4. @kons27 23/8/2021- Αγοράκι-ΙΑΣΩ

5. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

7. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας.

8. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ.

9. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

10. @Liakada 29/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

11. @CMES 31/8/2021- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

12. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ

13. @Riaki876/9/2021- Ιασω Θεσσαλίας

14 . @Stalicha 12/9/2021-Αγοράκι- Μητέρα

15.@Tatateo 12/9/2021

 

Εγώ κορίτσια έκανα χθες το εμβόλιο του κοκκυτη. Το έκανε καμια σας?

Θα το κάνω 21 Ιουλίου προς το παρόν εκανα του ρεζους γτ έχω αρνητικό. 

On 2/7/2021 at 7:05 ΜΜ, fotini* είπε:

Εγω οχι...δεν μου ανεφερε κατι ο γιατρος

Εγω θα το κάνω 21 Ιουλίου. 

Ρε κορίτσια μου τι γίνεται με το εμβολιο?? Ελεγα να το καθυστερήσω για του χρόνου να θηλασω πρώτα αλλα βλέπω ότι πιέζει η φάση πολύ. Έχει ρωτήσει καμία για θηλασμο κ εμβόλιο???? Ξέρω ότι κ κάποιες έγκυες το κάνατε εγώ όμως δν θέλω ακόμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Tatateo είπε:

Θα το κάνω 21 Ιουλίου προς το παρόν εκανα του ρεζους γτ έχω αρνητικό. 

Εγω θα το κάνω 21 Ιουλίου. 

Ρε κορίτσια μου τι γίνεται με το εμβολιο?? Ελεγα να το καθυστερήσω για του χρόνου να θηλασω πρώτα αλλα βλέπω ότι πιέζει η φάση πολύ. Έχει ρωτήσει καμία για θηλασμο κ εμβόλιο???? Ξέρω ότι κ κάποιες έγκυες το κάνατε εγώ όμως δν θέλω ακόμα. 

Εγω ρώτησα το γιατρό για το θηλασμό και μου είπε μόλις γεννήσω να το κάνω και θα είναι καλό για το θηλασμό! Θα το δω βέβαια τότε.. 

@Riaki87 κορίτσι μου τι έγινε πηγές την Πέμπτη στο γιατρό;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...