Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

21 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

Ναι ναι φυσιολογικο ειναι στο φτερνισμα η σε καποια αποτομη κινηση οταν πχ πας να σηκωθεις απο το κρεβατι. Δε ξερω αν σας εχει συμβει.

Κοριτσια με ειδα τωρα στο καθρεφτη κ εχει παρει σχημα η κοιλια κατω χαμηλα εχει ψιλοφουσκωσει φαινεται κ σε σας;;; επισης θα τρωω λιγοτερο γενικα τωρα γιατι αμεσως αισθανομαι οτι θα εκραγει η κοιλια μου ειδικα οταν μετα παω να πιω κ νερο νομιζω δεν εχω αλλο χωρο!! Ενω πειναω κ λεω ααα τι ωραια θα φαω κ μολις τρωω μετα απο λιγο νιωθω σα να μην εχω αλλο χωρο στο στομαχι πφφφφ!!! Συμβαινει κ σε σας;;

Εγώ κορίτσια θυμάμαι στην 1η μου εγκυμοσύνη, πριν μάθω ότι είμαι έγκυος, καθόμουν κι έβλεπα μια σειρά ανάσκελα στον καναπέ, και ξαφνικά κάνω ένα αψουυυυυ και πονεσα πολυυ χαμηλά στην κοιλια μ και λέω τι είναι αυτό;;;;; πρώτη φορά το πάθαινα.. Κι αυτό ήταν το 1ο "σύμπτωμα" ας το πούμε.. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ.. Και τώρα φυσικά, αυτό που λες, όταν πάω να σηκωθω απότομα από το κρεβάτι πχ πονάω χαμηλά και τρομάζω.. 

19 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

Να σαι καλα κοπελα μου σ ευχαριστω πολυ! Εν τω μεταξυ πριν λιγο εψαχνα το φακελο απο τη τελευταια εγκυμοσυνη για να το παω στο γιατρο αυριο γιατι με ειπε να εχω κ αυτον μαζι μου τις ξεφυλισα ολες τις εξετασεις ειδα κ τις φωτο των παλιων υπερηχων κ συγκινηθηκα....λεω κοιτα να δεις πως ηταν κ πως ειναι τωρα 2 χρονων κοριτσακι!! Πως περνανε τα ατιμα τα χρονια εεεε...

Ααα μωρεε κι ο δικός μ 2 είναι!! :) κι ακόμη δεν έχει συνειδητοποίησει την τον περιμένει.. Θα είναι ο μεγάλος αδερφός :x

15 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έμεινα έγκυος από εξωσωματικη και ειμαι 9 και 6 με ΠΗΤ 17 Αυγουστου. Πρωτα ο θεός θα είναι το πρώτο μας παιδάκι και φυσικά η αγωνία χτυπάει κοκκινο! Καρδουλα ακουσαμε στις 8 εβδομαδες ενω την Τριτη εχουμε παλι υπερηχο. Παρολο που ο γιατρος ειπε να παω στις 3 βδομαδες ηθελα νωριτερα, τουλαχιστον μεχρι να μπω στον 4ο, ωστε να μου φυγει το αγχος. Απο συμπτωματα εχω αναγουλες ολη μερα, φοβερο ρεψιμο και ολα μου βρωμανε! Σε καποια φαση σταματησαν οι αναγουλες και τρομαξα αλλα επανηλθαν ακομα χειροτερες. Απο φαρμακα παιρνω ενεσεις prolutex και 3 cyclacur τα οποια ευχομαι και να κοψω συντομα...δυστυχως εχω κοιλιτσα απο μονη μου κ δεν μπορω να καταλαβω μεγαλη διαφορα ομως αυτο που προσεξα ειναι οτι εχει φουσκωσει κατω χαμηλα...ευχομαι να τα λεμε συχνα κοριτσια και να χουμε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και υγιει μωρακια!!!

Καλώς ήρθες στην ομάδα μας!!! Με το καλό το μωράκι σου!!! :x

5 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Μόλις γύρισα από το γιατρό. Κάναμε το πρώτο υπέρηχο, όλα καλά, το μετρήσαμε, το ακούσαμε, είμαι 8η εβδομάδα, αύριο θα κάνω τις πρώτες αιματολογικές εξετάσεις συν ούρα κτλ. και έκλεισα για αυχενική σε ένα μήνα ακριβώς!!

@Φραουλίνο ναι είναι μάλλον αυτό που είπες λόγω πρόσφατης γέννας η κοιλιά φαίνεται περισσότερο. Αφού να σκεφτείς εγώ δεν πρόλαβα να χάσω τα κιλά της προηγούμενης εγκυμοσύνης και τσουπ με ήρθε η άλλη! Άσε που κάθε τρεις και λίγο πεινάω και όταν τρώω κάτι μετά από λίγο με πιάνει ναυτία.

Τέλεια!!!!! 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα σήμερα έκανα τις πρώτες εξετάσεις, έδωσα αίμα και ούρα, εν τω μεταξύ δε θα ξεχάσω το βλέμμα της μικροβιολόγου όταν με είπε ξερω γω... με το καλό κτλ. και μετά με ρώτησε πρώτο παιδάκι;;; όχι, λέω, τέταρτο. Έμεινε παγωμένη να με κοιτάζει για δευτερόλεπτα!!! πρώτη φορά θα το άκουγε χαχχαχαα!!!! δεν έχει και άδικο έτσι έπαθα κι εγώ όταν είδα ξανά το τεστ εγκυμοσύνης. χαχχα έτσι για να ευθυμήσουμε!!! τι κάνετε εσείς πως είστε;;; οι καούρες σας; πέρασαν λίγο αισθάνεστε κάπως καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα σήμερα έκανα τις πρώτες εξετάσεις, έδωσα αίμα και ούρα, εν τω μεταξύ δε θα ξεχάσω το βλέμμα της μικροβιολόγου όταν με είπε ξερω γω... με το καλό κτλ. και μετά με ρώτησε πρώτο παιδάκι;;; όχι, λέω, τέταρτο. Έμεινε παγωμένη να με κοιτάζει για δευτερόλεπτα!!! πρώτη φορά θα το άκουγε χαχχαχαα!!!! δεν έχει και άδικο έτσι έπαθα κι εγώ όταν είδα ξανά το τεστ εγκυμοσύνης. χαχχα έτσι για να ευθυμήσουμε!!! τι κάνετε εσείς πως είστε;;; οι καούρες σας; πέρασαν λίγο αισθάνεστε κάπως καλύτερα;

Καλημεραα.. Καλα αποτελεσματα να εχεις.. Χαχχαα λογικο να επαθε ενα σοκ γιατι στις μερες μας δυστυχως και ειδικοτερα στην Ελλάδα υπαρχει υπογονημοτητα και με το ζορι κανουν 2 παιδια μαξιμουμ οι οερισσοτεροι γονεις οποτε αν ακουσουν 4ο παθαίνουν ενα σοκ καθως δεν το ακουν συχνα..

Εγω κοριτσια μου σημερα πρωτη φορα δεν καταφερα να παω δουλεια..το βραδυ εκανα εμετους τα εβγαλα ολα μεχρι σε σημειο που εβγαζα χολη και ολο το βραδυ δνε κοιμηθηκα γιατι δεν ηθελα να φαω τίποτα αλλα πονουσα το στομαχι και το πρωι με το που σηκωθηκα ηθελα ξανα εμετο και κουτουλουσα ορθια απο την αϋπνία και ετσι τηλεφωνησα οτι δεν θα παω δουλεια... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Καλημεραα.. Καλα αποτελεσματα να εχεις.. Χαχχαα λογικο να επαθε ενα σοκ γιατι στις μερες μας δυστυχως και ειδικοτερα στην Ελλάδα υπαρχει υπογονημοτητα και με το ζορι κανουν 2 παιδια μαξιμουμ οι οερισσοτεροι γονεις οποτε αν ακουσουν 4ο παθαίνουν ενα σοκ καθως δεν το ακουν συχνα..

Εγω κοριτσια μου σημερα πρωτη φορα δεν καταφερα να παω δουλεια..το βραδυ εκανα εμετους τα εβγαλα ολα μεχρι σε σημειο που εβγαζα χολη και ολο το βραδυ δνε κοιμηθηκα γιατι δεν ηθελα να φαω τίποτα αλλα πονουσα το στομαχι και το πρωι με το που σηκωθηκα ηθελα ξανα εμετο και κουτουλουσα ορθια απο την αϋπνία και ετσι τηλεφωνησα οτι δεν θα παω δουλεια... 

Καλά έκανες, τι δουλειά να πας!! κάτσε σπίτι να ξεκουραστείς. Αν κάνεις εμετούς πάρε το γιατρό να σε δώσει κάποιο χάπι, θα σε βοηθήσει! μη πάθεις και καμιά αφυδάτωση!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα σήμερα έκανα τις πρώτες εξετάσεις, έδωσα αίμα και ούρα, εν τω μεταξύ δε θα ξεχάσω το βλέμμα της μικροβιολόγου όταν με είπε ξερω γω... με το καλό κτλ. και μετά με ρώτησε πρώτο παιδάκι;;; όχι, λέω, τέταρτο. Έμεινε παγωμένη να με κοιτάζει για δευτερόλεπτα!!! πρώτη φορά θα το άκουγε χαχχαχαα!!!! δεν έχει και άδικο έτσι έπαθα κι εγώ όταν είδα ξανά το τεστ εγκυμοσύνης. χαχχα έτσι για να ευθυμήσουμε!!! τι κάνετε εσείς πως είστε;;; οι καούρες σας; πέρασαν λίγο αισθάνεστε κάπως καλύτερα;

Καλημέρα Αθηνούλα !! Χαχαχα η αλήθεια είναι ότι είναι μπόλικα τα 4 παιδιά !!! Όμως είναι ευλογία !! Γερά να είναι όλα και χαρούμενα !! Τι πιο ωραίο από το να είσαι παιδί και να έχεις τόση παρέα σπιτι σου !! Βέβαια δεν ξέρω για εσάς τους γονείς πως είναι :P

εγω είμαι χάλια με τις καούρες.. μου ξεκινάνε το απόγευμα και κορυφώνονται πριν κοιμηθώ.. πολύ χάλια.. και έχω και μια κοιλιά.. ξυπνάω σχεδόν φλατ με ένα ελαφρύ πρηξιματακι και καταλήγω με μια τεράστιων διαστάσεων Πφφ άσε που δεν μου κάνει αίσθηση και κανένα φαγητό να κάτσω να μαγειρέψω.. πραγματικά κανένα.. γιατί ότι φαγητό και να φάω μετά με πιάνει καούρα και μπαίνει κατευθείαν black list.. τουλάχιστον στον ύπνο ηρεμούν όλα και κοιμάμαι καλα.. 

@Sofiamar93 πάρε κορίτσι μου τον γιατρό σου να σου δώσει κάτι για την αφυδάτωση.. μην το αφήνεις.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια καλημέρα

λέω να γράψω στη δική σας ομάδα γιατί στου Σεπτεμβρίου ή δεν έχουν ακόμα μαζευτεί πολλές ή δεν είναι τόσο ενεργές.

Εγώ μπήκα αισίως στην 7η εβδομάδα και τα συμπτώματα καλά κρατούν. Εδώ και μια βδομάδα έχουν αρχίσει οι ανακατωσούρες αλλά δεν ήταν τόσο έντονες. Εδώ και 2 μέρες έχουν πάει σε άλλο επίπεδο.δεν μπορώ να φάω τίποτα.με το ζόρι τρώω για να κρατηθώ και μετά το μετανιώνω καθώς ανακατεύομαι σε άσχημο βαθμό.και επίσης πολλή υπνηλία... Η ζωή στη δουλειά χθες και σήμερα ένα μαρτύριο. εν τω μεταξύ, λόγω προηγούμενης αποβολής, έχω φοβηθεί και δεν το έχουμε πει σε κανένα μέχρι να ακούσουμε καρδιά. κ τρώω καμιά φορά στους δικούς μου και απορούν οι άνθρωποι. δύσκολο να είναι το στομάχι χάλια και εσύ να το παίζεις όλα καλά

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλημέρα Αθηνούλα !! Χαχαχα η αλήθεια είναι ότι είναι μπόλικα τα 4 παιδιά !!! Όμως είναι ευλογία !! Γερά να είναι όλα και χαρούμενα !! Τι πιο ωραίο από το να είσαι παιδί και να έχεις τόση παρέα σπιτι σου !! Βέβαια δεν ξέρω για εσάς τους γονείς πως είναι :P

εγω είμαι χάλια με τις καούρες.. μου ξεκινάνε το απόγευμα και κορυφώνονται πριν κοιμηθώ.. πολύ χάλια.. και έχω και μια κοιλιά.. ξυπνάω σχεδόν φλατ με ένα ελαφρύ πρηξιματακι και καταλήγω με μια τεράστιων διαστάσεων Πφφ άσε που δεν μου κάνει αίσθηση και κανένα φαγητό να κάτσω να μαγειρέψω.. πραγματικά κανένα.. γιατί ότι φαγητό και να φάω μετά με πιάνει καούρα και μπαίνει κατευθείαν black list.. τουλάχιστον στον ύπνο ηρεμούν όλα και κοιμάμαι καλα.. 

@Sofiamar93 πάρε κορίτσι μου τον γιατρό σου να σου δώσει κάτι για την αφυδάτωση.. μην το αφήνεις.. 

@xenia^^ κ εγώ μια από τα ίδια δεν ηρέμησαν εντελώς αλλά εντάξει δεν είμαι όπως πριν μια βδομάδα παράδειγμα που ήμουν στο τσακ να κάνω εμετό! απλά πάλι δεν έχω όρεξη να φάω πολύ και αν φάω θα με χαλάσει μετά πάλι το στομάχι.. εμάς μας μαγειρεύουν συνήθως η πεθερά και η μαμά μου εγώ άντε να κάνω κανα δυο φαγητά μόνο τη βδομάδα και τους δίνω οδηγίες να μη τα κάνουν πολύ πικάντικα! χιχι!! Προηγουμένως πήρα τη μάνα μου τηλ. τη λέω θέλω μαγειρίτσα! Αααα εσύ λέει δεν είσαι καλά!!! χαχαχαχα!!!!!

Just now, Stalicha είπε:

κορίτσια καλημέρα

λέω να γράψω στη δική σας ομάδα γιατί στου Σεπτεμβρίου ή δεν έχουν ακόμα μαζευτεί πολλές ή δεν είναι τόσο ενεργές.

Εγώ μπήκα αισίως στην 7η εβδομάδα και τα συμπτώματα καλά κρατούν. Εδώ και μια βδομάδα έχουν αρχίσει οι ανακατωσούρες αλλά δεν ήταν τόσο έντονες. Εδώ και 2 μέρες έχουν πάει σε άλλο επίπεδο.δεν μπορώ να φάω τίποτα.με το ζόρι τρώω για να κρατηθώ και μετά το μετανιώνω καθώς ανακατεύομαι σε άσχημο βαθμό.και επίσης πολλή υπνηλία... Η ζωή στη δουλειά χθες και σήμερα ένα μαρτύριο. εν τω μεταξύ, λόγω προηγούμενης αποβολής, έχω φοβηθεί και δεν το έχουμε πει σε κανένα μέχρι να ακούσουμε καρδιά. κ τρώω καμιά φορά στους δικούς μου και απορούν οι άνθρωποι. δύσκολο να είναι το στομάχι χάλια και εσύ να το παίζεις όλα καλά

@Stalicha καλως ήρθες!!!! Με το καλό το μπεμπάκι σου! Μια από τα ίδια σχεδόν όλες με τις ανακατωσούρες! κ εγώ έτσι εκεί που αισθάνομαι σφιγμένο το στομάχι και δε θέλω να φάω τίποτα, μπορεί σε δέκα λεπτά να γουργουρίσει να νιώσω αίσθηση πείνας, να φάω κάτι και  μετά από λίγο να το μετανιώσω γιατί θα πονάει πολύ και θα με ανακατεύει!!! μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δε ξέρω άσε!!! Έχω λαχτάρα για μερικά πράγματα αλλά μετά όταν τα τρώω λέω αμάν γιατί το έφαγα... πφφφ!!! 

Link to comment
Share on other sites

@athina_rain μα ετσι την πάτησα εχθές.όλη την ημέρα αφαγη στη δουλειά προκειμένου να αντέξω και φτάνω μεσημέρι σπίτι και τρώω δύο πιάτα σούπα. τι το θελα!!!έπεσα να κοιμηθώ και όταν σηκώθηκα ανακατευόμουν σε απεριόριστο βαθμό.κ να χω ,και την μικρή να μου πατάει την κοιλιά. δεν καταλαβάινει τπτ και αυτό το ζιζάνιο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stalicha είπε:

@athina_rain μα ετσι την πάτησα εχθές.όλη την ημέρα αφαγη στη δουλειά προκειμένου να αντέξω και φτάνω μεσημέρι σπίτι και τρώω δύο πιάτα σούπα. τι το θελα!!!έπεσα να κοιμηθώ και όταν σηκώθηκα ανακατευόμουν σε απεριόριστο βαθμό.κ να χω ,και την μικρή να μου πατάει την κοιλιά. δεν καταλαβάινει τπτ και αυτό το ζιζάνιο!

Τι να κάνουν κι αυτά μωρέ δε ξέρουν... πόσο χρονών είναι η μικρή σου; Μια κόρη έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

Τι να κάνουν κι αυτά μωρέ δε ξέρουν... πόσο χρονών είναι η μικρή σου; Μια κόρη έχεις;

ναι μια κόρη.Τον Μάρτιο κλείνει τα 3 και είναι σκέτος Ταρζάν!

Εσύ έχεις παιδάκια ή είνια το πρωτο σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Stalicha είπε:

ναι μια κόρη.Τον Μάρτιο κλείνει τα 3 και είναι σκέτος Ταρζάν!

Εσύ έχεις παιδάκια ή είνια το πρωτο σου;

χαχαα ταρζάν εε;;; εγώ έχω δύο γιους (10 και 6 χρονών) και μια κόρη (2 χρονών). Τώρα περιμένω το 4ο!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stalicha είπε:

Ουαο!Χαράς τα κουράγια σου!Το επιθυμούσατε εξ αρχής το τέταρτο ή από σπόντα;;συγγνώμη που ρωτάω αλλά δεν είναι και συνηθισμένο

χααχχαχα! το ξέρω γι' αυτό σήμερα η μικροβιολόγος με κοίταξε παγωμένη όταν με ρώτησε και της είπα 4ο!!! Οχι δε θέλαμε άλλο, ούτε το επιδιώκαμε, εντελώς ξαφνικό ήταν, δε το περιμέναμε, είχαμε πει και ήθελα απο μικρή έως τρία παιδιά!! Ήξερα ότι το τρίτο ήταν το τελευταίο γι' αυτό προσπάθησα να χαρώ την εγκυμοσύνη και όλα τα καλά της. Τα τέσσερα ποτέ δε τα είχα σκεφτεί γιατί όντως μου φαινόντουσαν πολλά!!! και να σκεφτείς ότι δουλεύω κιόλας έχω δικό μου γραφείο βέβαια μα πάλι θα δυσκολευτώ, θηλασμοί, ξενύχτια κτλ.. Αλλά έγινε, γι 'αυτό έκανα και μια βδομάδα να το χωνέψω δε μιλούσα σε κανέναν μέχρι να το συνειδητοποιήσω!!! Δεν ήθελα να γυρίσω στα παλιά. Τώρα μάλλον το πήρα απόφαση και θα πρέπει να προσαρμοστούμε διαφορετικά πλέον. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stalicha είπε:

κορίτσια καλημέρα

λέω να γράψω στη δική σας ομάδα γιατί στου Σεπτεμβρίου ή δεν έχουν ακόμα μαζευτεί πολλές ή δεν είναι τόσο ενεργές.

Εγώ μπήκα αισίως στην 7η εβδομάδα και τα συμπτώματα καλά κρατούν. Εδώ και μια βδομάδα έχουν αρχίσει οι ανακατωσούρες αλλά δεν ήταν τόσο έντονες. Εδώ και 2 μέρες έχουν πάει σε άλλο επίπεδο.δεν μπορώ να φάω τίποτα.με το ζόρι τρώω για να κρατηθώ και μετά το μετανιώνω καθώς ανακατεύομαι σε άσχημο βαθμό.και επίσης πολλή υπνηλία... Η ζωή στη δουλειά χθες και σήμερα ένα μαρτύριο. εν τω μεταξύ, λόγω προηγούμενης αποβολής, έχω φοβηθεί και δεν το έχουμε πει σε κανένα μέχρι να ακούσουμε καρδιά. κ τρώω καμιά φορά στους δικούς μου και απορούν οι άνθρωποι. δύσκολο να είναι το στομάχι χάλια και εσύ να το παίζεις όλα καλά

Με το καλό το μωράκι σου !! Και εμένα για καμία βδομάδα είχαν ηρεμήσει τα σύμπτωμα του στομάχου !! Από τα μισά της 8ης μέχρι τώρα που διανυω την 9η έχουν ξανά έρθει ανακατωσούρα και καούρα.. το μόνο καλό είναι ότι δεν ξυπνάω με αυτό το αίσθημα.. όλα με πιάνουν από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ.. και είναι αυτό που λέτε δεν ξέρω τι εντολές δίνει αυτό το πράγμα.. από τη μια ανακατεύομαι και καίγομαι από την άλλη νιώθω και πεινα και δεν ξέρω τι να φάω γιατί δεν έχω τπτ όρεξη.. κυρίως ψωμί τυρί φρυγανιές τοστ τέτοια τρώω μετά το μεσημεριανό.. για λίγο καλμαρω και μετά πάλι τα ίδια..... μέχρι το μεσημέρι τα πάω καλα.. από το φαγητό και μετά αρχίζουν τα όργανα !!!!! Και η υπνηλία με πιάνει από το μεσημέρι και μετά κυρίως το απόγευμα από τις 6 και μετά που σταματάω δουλειά δε μπορώ να σταθώ !!!!

αλλα όλα αυτά είναι φυσιολογικά !!! Ανυπομονω να ηρεμήσουν και να αποκτήσουμε πάλι την ενέργεια μας και να το ευχαριστηθούμε όπως μας πρέπει ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Με το καλό το μωράκι σου !! Και εμένα για καμία βδομάδα είχαν ηρεμήσει τα σύμπτωμα του στομάχου !! Από τα μισά της 8ης μέχρι τώρα που διανυω την 9η έχουν ξανά έρθει ανακατωσούρα και καούρα.. το μόνο καλό είναι ότι δεν ξυπνάω με αυτό το αίσθημα.. όλα με πιάνουν από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ.. και είναι αυτό που λέτε δεν ξέρω τι εντολές δίνει αυτό το πράγμα.. από τη μια ανακατεύομαι και καίγομαι από την άλλη νιώθω και πεινα και δεν ξέρω τι να φάω γιατί δεν έχω τπτ όρεξη.. κυρίως ψωμί τυρί φρυγανιές τοστ τέτοια τρώω μετά το μεσημεριανό.. για λίγο καλμαρω και μετά πάλι τα ίδια..... μέχρι το μεσημέρι τα πάω καλα.. από το φαγητό και μετά αρχίζουν τα όργανα !!!!! Και η υπνηλία με πιάνει από το μεσημέρι και μετά κυρίως το απόγευμα από τις 6 και μετά που σταματάω δουλειά δε μπορώ να σταθώ !!!!

αλλα όλα αυτά είναι φυσιολογικά !!! Ανυπομονω να ηρεμήσουν και να αποκτήσουμε πάλι την ενέργεια μας και να το ευχαριστηθούμε όπως μας πρέπει ❤️ 

@xenia^^ αυτό είναι όπως το λες!! που είναι η ενέργεια μας;;;; που πήγε;;; αχχχχ!!! κ εγώ έχω υπνηλία απο το μεσημέρι και μετά τσούζουν τα μάτια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...