Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Γέννα σε δημόσιο νοσοκομείο.


Nagia01

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες σας!!

Είμαι στον τέταρτο μήνα και μέχρι στιγμής με παρακολουθεί ο ιδιώτης γυναικολόγος που έχω εδώ και τέσσερα χρόνια.

Δυστυχώς όμως οι οικονομικές καταστάσεις αυτή την στιγμή κάνουν λίγο δυσπρόσιτο τον τοκετό σε ιδιωτική κλινική.

Εάν υπάρχει κάποια κοπέλα να μου προτείνει γυναικολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο (ο οποίος εάν ζητήσει έξτρα αμοιβή σε λογικά πλαίσια είναι εύλογη), κατά προτίμηση στο Έλενα θα το εκτιμούσα βαθύτατα.

Σας ευχαριστώ όλες εκ των προτέρων!!

Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία και αγάπη!! ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Nagia01 είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας!!

Είμαι στον τέταρτο μήνα και μέχρι στιγμής με παρακολουθεί ο ιδιώτης γυναικολόγος που έχω εδώ και τέσσερα χρόνια.

Δυστυχώς όμως οι οικονομικές καταστάσεις αυτή την στιγμή κάνουν λίγο δυσπρόσιτο τον τοκετό σε ιδιωτική κλινική.

Εάν υπάρχει κάποια κοπέλα να μου προτείνει γυναικολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο (ο οποίος εάν ζητήσει έξτρα αμοιβή σε λογικά πλαίσια είναι εύλογη), κατά προτίμηση στο Έλενα θα το εκτιμούσα βαθύτατα.

Σας ευχαριστώ όλες εκ των προτέρων!!

Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία και αγάπη!! ❤️❤️❤️

Στο Έλενα δεν γνωριζω εγβ προσωπικά. Το μονο που θα σε συμβουλεψω γιατι παραλιγο να την πατησω ειναι να βρεις γρήγορα γιατρο εκεί για να εχει μια πιο καλη ειξονα. Θες μονο στο Ελενας; 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nagia01 είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας!!

Είμαι στον τέταρτο μήνα και μέχρι στιγμής με παρακολουθεί ο ιδιώτης γυναικολόγος που έχω εδώ και τέσσερα χρόνια.

Δυστυχώς όμως οι οικονομικές καταστάσεις αυτή την στιγμή κάνουν λίγο δυσπρόσιτο τον τοκετό σε ιδιωτική κλινική.

Εάν υπάρχει κάποια κοπέλα να μου προτείνει γυναικολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο (ο οποίος εάν ζητήσει έξτρα αμοιβή σε λογικά πλαίσια είναι εύλογη), κατά προτίμηση στο Έλενα θα το εκτιμούσα βαθύτατα.

Σας ευχαριστώ όλες εκ των προτέρων!!

Καλές γιορτές να έχουμε με υγεία και αγάπη!! ❤️❤️❤️

Καλημέρα. Δε γνωρίζω κάποιο γιατρό να σου συστήσω αλλά μήπως να κανεις μια αναζήτηση στο ίντερνετ για τους γιατρούς η να κλείσεις ένα ραντεβού στο 1535  με κάποιο γυναικολόγο και να μιλήσεις μαζί του;

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Βαλια Ασλαματζιδη είπε:

Στο Έλενα δεν γνωριζω εγβ προσωπικά. Το μονο που θα σε συμβουλεψω γιατι παραλιγο να την πατησω ειναι να βρεις γρήγορα γιατρο εκεί για να εχει μια πιο καλη ειξονα. Θες μονο στο Ελενας; 

Ναι έχεις δίκιο, έχω προτίμηση στο Έλενα γιατί σε περίπτωση διαθεσιμότητας μονοκλινου δωματίου θα μπορεί να είναι και ο σύζυγος μου μαζί στο δωμάτιο. Λόγω covid, με βάση τις υπάρχουσες συνθήκες, δεν επιτρέπουν σε κανένα να είναι μαζί σου δυστυχώς...

Σε ευχαριστώ πολύ και σου εύχομαι καλές γιορτές!

11 ώρες πρίν, manaoula είπε:

Καλημέρα. Δε γνωρίζω κάποιο γιατρό να σου συστήσω αλλά μήπως να κανεις μια αναζήτηση στο ίντερνετ για τους γιατρούς η να κλείσεις ένα ραντεβού στο 1535  με κάποιο γυναικολόγο και να μιλήσεις μαζί του;

Ναι έχεις δίκιο!!

Σε ευχαριστώ πολύ, καλές γιορτές σου εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...