Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κουκλιτσα μου,

κοιταξα και το λινκ που εβαλες εσυ, αλλα εδω μου φανηκε οτι μπορουμε να δουμε ολα τα "καφε"...δες και εσυ πιο σε βολεβει καλητερα και ειδοποιησε μας για να ξερουμε...

πως πανε τα πραγματα με τις γονιμες ημερες? κοιτα να ειστε ανετοι και οι δυο σας, και χωρις αγχος...προσπατα να μην το σκεφτεσαι...σου ευχομαι οτι καλητερο και συνδομα...φιλια :)

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγω εφτασα....

Τελικα σε ποιο τοπικ θα μεινουμε?Για ενημερωστε με...

Εμεις ολα καλα τωρα ειμαι στην δουλεια και εχω λιγο χρονο να χαλαρωσω!!!Περιοδο ΔΕΝ περιμενω κατα τις 19-20 αλλα ο κυκλος μου απο τα χαπια εχει αλλαξει τοσο πολυ που ουτε που ξερω ποτα να δωσω διορια στον εαυτο μου και εδω που τα λεμε καλυτερα να μην ξερω!!!Ουτε μερες εχω μετρησει ουτε θερμοκρασιες ουτε τιποτα!!!Αυτα απο μενα σας περιμενω λοιπον

Φιλακια


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε με νοιαζει που θα ειμαστε αρκει να ειμαστε!!!!! Εγω περιμενω το αντρακι μου παρασκευη βραδυ η σαββατο δεν ξερω ακομη και παρακαλαω να προλαβουμε στο τσακ τις γονιμες μερες αν μπορεσουμε δηλ γιατι δεν θα ειμαστε μονοι μας......... (στο σπιτι των δικων μου και με τον μικρο στο διπλανο κρεβατι)

astagaki μου καλυτερα ετσι πιο χαλαρα και ολα θα ερθουνε πιο ομαλα και πιο γρηγορα ;)


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Pontikaki και Astage σας ευχομαι ολοψυχα να μην σας επισκεφτει για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!!!!!!με το καλο να μας πεις καλα νεα........

Nikoletta73 εσυ τι εκανες τελικα? Ελπιζω να μην σου ηρθε η ακατανομαστη.......

Εμενα με εχει φαει η αγωνια κοριτσια.. να περιμενω μου ειπε ο γιατρος μεχρι την δευτερα να ξανακανω χοριακη λογο που ηταν πολυ χαμηλη(16,9) για να δουμε αν ανεβηκε αλλα η δευτερα μου φαινεται πολυ μακρια!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα, πολυ χαρηκα που μαζευτηκαμε...οπου να'ναι, αρκει να'μαστε μαζι :)

ελενακη μου, ειπαμε...ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ...και ολα θα πανε καλα, ειναι πολυ μικρο ακομα και μπορει και η συλληψη να εγεινε πιο αργα...μην στεναχωριεσαι και κανεις κακο στο μωρακι σου...

και τωρα εγω...κοριτσια...δεν ηρθε...:-)...και ευχομε να μην ερθει...

ο ανδρουλης μου λεει, αυριο να παμε για χοριακη, ηθελε απο σημερα να παμε...αλλα... φοβαμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παντως να σας πω κατι κοριτσια? τελικα τα συμπτωματα ψιλοδιαφερουν απο αυτα της περιοδου. Εγω απο την ημερα της ωορρηξιας μου μεχρι και που εμαθα το ευτυχες γεγονος ειχα καθε μερα μα καθε μερα ομως, ελαφρια πονακια περιοδου και οταν αρχισε να ποναει το στηθος μου περα οτι πρηστηκε και εγινε το διπλο (στο τελος πρωτα αυτο θα στριβει μετα η κοιλια μου και μετα εγω) με πονουσε αλλα οχι οπως πριν την περιοδο ο πονος ηταν πιο κοντα στις θηλες οι οποιες εγιναν λιγο πιο σκληρες και ενα περιεργο καψιμο και αρχισε να με ποναει και αυτο σχετικα καμια εβδομαδα πριν απο την περιοδο. και να μην ξεχναμε βεβαια οτι με πονουσε και η μεση μου λιγο πιο εντονα και χαλαρωνε οταν καθομουν λιγακι.... αυτα


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια πονακια ενιωθα και νιωθω και εγω απο τοτε, με λιγο πιο εντονα πονακια στη μεση, μαλιστα πριν δυο μερες νομιζα οτι θα ανοιξει η λεκανη μου...σημερα ξυπνησα με πονους στη πλατη, και με αφηνουν μονο οταν ξαπλωνω, το στηθος μου εχει αρχησει να βαρενει και η θηλες ειναι πιο ευαισθητες απο ποτε...αυτο μου δεινει κουραγιο, αλλα με φοβιζει κι'ολλας...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε με νοιαζει που θα ειμαστε αρκει να ειμαστε!!!!! Εγω περιμενω το αντρακι μου παρασκευη βραδυ η σαββατο δεν ξερω ακομη και παρακαλαω να προλαβουμε στο τσακ τις γονιμες μερες αν μπορεσουμε δηλ γιατι δεν θα ειμαστε μονοι μας......... (στο σπιτι των δικων μου και με τον μικρο στο διπλανο κρεβατι)

astagaki μου καλυτερα ετσι πιο χαλαρα και ολα θα ερθουνε πιο ομαλα και πιο γρηγορα ;)

Εσυ βρε κοριτσακι σε μια παρομοια φαση δεν επιασες το μικρουλη σου απ'οτι θυμαμαι???Αντε μπορει το σπιτι αυτο να ειναι το τυχερο σας τελικα!!!


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...