Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts

Εσυ βρε κοριτσακι σε μια παρομοια φαση δεν επιασες το μικρουλη σου απ'οτι θυμαμαι???Αντε μπορει το σπιτι αυτο να ειναι το τυχερο σας τελικα!!!

Ναι ναι καλα θυμασαι!!! λες να μας βοηθησει και παλι ο καλος θεουλης? μακαρι μακαρι!! και τοτε παλι μονη μου ημουνα στους δικους μου και ηρθε το αντρακι μου και σκαρωσαμε το μπομπιρακι μας!!!

κοριτσακια μου γλυκα, πολυ χαρηκα που μαζευτηκαμε...οπου να'ναι, αρκει να'μαστε μαζι :)

και τωρα εγω...κοριτσια...δεν ηρθε...:-)...και ευχομε να μην ερθει...

ο ανδρουλης μου λεει, αυριο να παμε για χοριακη, ηθελε απο σημερα να παμε...αλλα... φοβαμε...

Εχεις καθυστερηση Νικολετα μου? Να πας για χοριακη εννοειτε!!!

Pontikaki και Astage σας ευχομαι ολοψυχα να μην σας επισκεφτει για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!!!!!!με το καλο να μας πεις καλα νεα........

Εμενα με εχει φαει η αγωνια κοριτσια.. να περιμενω μου ειπε ο γιατρος μεχρι την δευτερα να ξανακανω χοριακη λογο που ηταν πολυ χαμηλη(16,9) για να δουμε αν ανεβηκε αλλα η δευτερα μου φαινεται πολυ μακρια!!!!!!!!!!!!

Αχ! μακαρι ελενακη μου να ερει αυτη η στιγμη γιατι η αληθεια ειναι οτι οσο καθυστερει θες δε θες σε περνει απο κατω ειδικα οταν δεν εχεις καποιο λογο που δε συλαμβανεις :-(

Θα σου κανουμε εμεις παρεα και δε θα καταλαβεις ποτε θα ερθει η Δευτερα και τοτε θα δεις μια μεγαλη χοριακη και θα πετας απο τη χαρα σου!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παντως αυτο που παρατηρησα αυτην την φορα ειναι οτι το στηθος μου ποναει πολυ εδω και καμια 15 μερες!!!Απο τη στιγμη που υποτιθεται ειναι οι γονιμες και μετα με εχει ταραξει!!!


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, εκλεισε το παλαιο φορουμ με μια εγκυμοσηνη...ανοιξαμε το καινουριο με μια και μαλλον...δυο (αυριο θα δουμε)...αρα, γουρλιδικο το καινουριο "καφε" :D

ναι, απο χθες επρεπε να μην ερθει, και δεν ηρθε...

ασταγακη μου, αντε με το καλο και εσυ στη σειρα...περιμενουμε νεα...

ποντικακη μου, κανε μας την εκπληξη...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, εκλεισε το παλαιο φορουμ με μια εγκυμοσηνη...ανοιξαμε το καινουριο με μια και μαλλον...δυο (αυριο θα δουμε)...αρα, γουρλιδικο το καινουριο "καφε" :D

ναι, απο χθες επρεπε να μην ερθει, και δεν ηρθε...

ασταγακη μου, αντε με το καλο και εσυ στη σειρα...περιμενουμε νεα...

ποντικακη μου, κανε μας την εκπληξη...

ποσο ακριβως ειναι κυκλος σου?


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

ποσο ακριβως ειναι κυκλος σου?

29 με 30 ημερες (με τελευταια περιοδος 10/04), ποτε παραπανω, αλλα τωρα με τα χαπια, δεν ξερω αν θα ειναι το ιδιο...αν και ο γιατρος μου, μου ειπαι πως αυτα τα χαπια το ρυθμιζουν δεν το χαλαναι, εγω και παλι φοβαμαι λιγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για θυμηστε μου πια με ποια εγκυουλα εκλεισε το αλλο?

Κουραγιο Νικολετα!!!!! Ολα καλα θα πανε!!!

astage μου το στηθος ειναι καλο σημαδι!!

καλημερουδια...:P

...εκλεισε με το ελενακη μας, αλλα δεν προλαβε να το δημοσιευσει, και εννοειτε με την ιδια αρχησε το καινουριο...

ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινετε...ο γιατρος μου λειπει, αλλα μιλησα μαζι του και με διαβεβαιοσε οτι σε καμια περιπτωση τα serpafar δεν θα μου προκαλουσαν καθυστερηση, και οτι ολα οδευουν καλος...την δευτερα θα κανουμε το τεστακι και θα δουμε τι γινεται...μεχρι τοτε υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

29 με 30 ημερες (με τελευταια περιοδος 10/04), ποτε παραπανω, αλλα τωρα με τα χαπια, δεν ξερω αν θα ειναι το ιδιο...αν και ο γιατρος μου, μου ειπαι πως αυτα τα χαπια το ρυθμιζουν δεν το χαλαναι, εγω και παλι φοβαμαι λιγο.

Αρα εχεις αρκετη καθυστερηση βαση του κυκλου σου!!!Αντε μπραβο μακαρι να πανε ολα καλα!!!!Εμενα παλι απο προσωπικη εμπειρια τα χαπια μου τον χαλασαν τον κυκλο ή μπορει και το αγχος οχι τωρα επρεπε να ερθει οχι αυριο γιατι πριν αρχισω τα χαπια και μετα την γεννα για 2 χρονια ειχε σταθεροποιηθει στις 26 μερες...Τι να κανουμε υπομονη...

Αντε με το καλο ολα...

Υ.Γ το στηθος με πεθαινει...


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρα εχεις αρκετη καθυστερηση βαση του κυκλου σου!!!Αντε μπραβο μακαρι να πανε ολα καλα!!!!Εμενα παλι απο προσωπικη εμπειρια τα χαπια μου τον χαλασαν τον κυκλο ή μπορει και το αγχος οχι τωρα επρεπε να ερθει οχι αυριο γιατι πριν αρχισω τα χαπια και μετα την γεννα για 2 χρονια ειχε σταθεροποιηθει στις 26 μερες...Τι να κανουμε υπομονη...

Αντε με το καλο ολα...

Υ.Γ το στηθος με πεθαινει...

ασταγακη μου, το σθητος ειναι σχεδον παντα η αρχη, και ειναι και πολυ καλο σημαδι...αντε μπραβο κοριτσακι μου...σου ευχομαι τα καλυτερα...:P

εσυ ποσες μερες ειχες καθυστερηση με τα χαπια?

εγω σημερα που μιλησα με τον γιατρο μου, μου ειπαι να μην ανησυχω...και οτι τα χαπια δεν προκαλουν καθυστερηση...και εμενα το σθητος μου με ενοχλουσε, αλλα, εδω και δυο μερες αρχησανε πολλες αλλαγες...

ελενακη, ποντικακη που ειστε...τι κανετε ?

Link to comment
Share on other sites

ασταγακη μου, το σθητος ειναι σχεδον παντα η αρχη, και ειναι και πολυ καλο σημαδι...αντε μπραβο κοριτσακι μου...σου ευχομαι τα καλυτερα...:P

εσυ ποσες μερες ειχες καθυστερηση με τα χαπια?

εγω σημερα που μιλησα με τον γιατρο μου, μου ειπαι να μην ανησυχω...και οτι τα χαπια δεν προκαλουν καθυστερηση...και εμενα το σθητος μου με ενοχλουσε, αλλα, εδω και δυο μερες αρχησανε πολλες αλλαγες...

ελενακη, ποντικακη που ειστε...τι κανετε ?

Εμενα η μεγαλυτερη καθυστερηση ηταν 6 μερες και οταν ρωτησα τον γιατρο μου ειπε πως και τα χαπια παιζουν καποιο ρολο και οτι δεν ειμαι και 20 χρονων πλεον ακουσον ακουσον 32 χρονων μπουμπουκι ειμαι ακομα!!!χαχαχα.Τι ειδους αλλαγες αρχισανε λοιπον γιατι εμενα στον γιο μου δεν ειχα κανενα συμπτωμα τον πρωτο καιρο ή τουλαχιστον δεν ειχα μπει στο τριπακι να τα κοιταω...


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα η μεγαλυτερη καθυστερηση ηταν 6 μερες και οταν ρωτησα τον γιατρο μου ειπε πως και τα χαπια παιζουν καποιο ρολο και οτι δεν ειμαι και 20 χρονων πλεον ακουσον ακουσον 32 χρονων μπουμπουκι ειμαι ακομα!!!χαχαχα.Τι ειδους αλλαγες αρχισανε λοιπον γιατι εμενα στον γιο μου δεν ειχα κανενα συμπτωμα τον πρωτο καιρο ή τουλαχιστον δεν ειχα μπει στο τριπακι να τα κοιταω...

αχχχ, πρωτον...δεν αντεχω να ακουμπαω τις θυλες μου, εχουν σκληρυνει πολυ και πονανε, η περιφερεια απο γυρο αλλαξε χρωμα και μεγαλωσε...η μεση μου ποναει με την παραμικρη κουραση, η θερμοκρασια μου ειναι παντα 36,9/37,2 δεν πεφτει με τιποτα,(σημερα αρχησε και η δυσκοιλιοτητα) ...ααα και κατι ακομα, νιωθω σα' να με τραβαει κατι χαμηλα κατο απ'τον αφαλο...

αναγουλες εχω μονο τα βραδια...τιποτα αλλο...

...αυτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...