Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts

ασταγακη... ποτε με το καλο δεν περιμενεις???

αντε, να αγχωθουμε εμεις για σενα για να πανε καλητερα τα πραγματα...:P

ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΩΣΤΑ Η ASTAGE ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 19 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΙΣ 23!!! Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?? ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ........

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ??????/


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλησπερα!!ειμαι καινουρια στο forum και δεν ξερω καθολου που πρεπει να γραψω και εγω τους δικους μου προβληματισμους..ελπιζω να κανω καλα που γραφω εδω:Pειμαι πολυ προβληματισμενη γιατι εδω και ενα χρονο περιππου προσπαθουμε με τον αντρα μου να κανουμε ενα μωρακι αλλα ματαια!απο μικρη ειχα αραια και που περιοδο ομωσ μετα τα 22 εστρωσε ο κυκλος μου καπως και εχω καθε 35 μερεσ περιπου.ο γιατρος που με παρακολουθει μου εχει πει οτι εχω μικροκυστικες ωοθηκες αλλα αυτο δεν ειναι προβλημα στο να συλλαβω.τον μαρτιο που πηγα επειδη η περιοδος ειχε αργησει μου ειπε οτι τα ωαρια μου ειναι "τεμπελικα"και δεν κανουν κανονικα ωορηξια..μου εδωσε τα ντουφαστον για να αδιαθετησω και μου ειπε επισης να τα παιρνω απο την 3μερα εως την 8μερα του κυκλου για να κανω ωορηξια και μετα την 8η καθε 2μερες επαφη...τον πρωτο μηνα τα εκενα οπως μου ειπε αλλα τιποτα...και τωρα στις 27 απριλιου ειχα κατι καφε υγρα που κρατησαν 2μερες αλλα περιοδος πουθενα...στεναχωριεμαι παρα πολυ γιατι το θελω τοσο πολυ και δεν ξερω πως θα τα καταφερω..την αλλη βδομαδα θα παω παλι στον γιατρο αν κ εχω βαρεθει ολο τα ιδια κ τα ιδια λεμε...συγνωμη αν σας κουρασα ηθελα να το μοιραστω με καποιον...ευχομαι σε ολες τισ μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους,σε σας που περιμενετε μωρακια με το καλο να ερθουν και στις υπολοιπες που προσπαθουν οτι καλυτερο και γρηγορα διπλες!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!! ΠONTIKAKI ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ.......

ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 78.9....... ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΧΑ 16,79 ΚΑΙ ΟΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ!!!! ΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΡΟΥΠΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ: ΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ..... ΚΑΙ ΜΟΥ ΟΡΙΣΕ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ! ΚΑΛΟ ΕΕΕ???? ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.....

Kαι εγω απο εκει που δανειζομαι κλειδωμενο ειναι αλλα για ολα υπαρχει τροπος ;).

Αφου ο γιατρος σου σου ειπε οτι ειναι νωρις να μην αγχωνεσαι τοτε και να την ξανακανεις την χοριακη οποτε πρεπει το θεμα ειναι οτι ανεβηκε πολυ η τιμη και ειναι θετικο!!!

ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΩΣΤΑ Η ASTAGE ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 19 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΙΣ 23!!! Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?? ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ........

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ??????/

Καλα θυμασαι!!!

κοριτσια καλησπερα!!ειμαι καινουρια στο forum και δεν ξερω καθολου που πρεπει να γραψω και εγω τους δικους μου προβληματισμους..ελπιζω να κανω καλα που γραφω εδω:Pειμαι πολυ προβληματισμενη γιατι εδω και ενα χρονο περιππου προσπαθουμε με τον αντρα μου να κανουμε ενα μωρακι αλλα ματαια!απο μικρη ειχα αραια και που περιοδο ομωσ μετα τα 22 εστρωσε ο κυκλος μου καπως και εχω καθε 35 μερεσ περιπου.ο γιατρος που με παρακολουθει μου εχει πει οτι εχω μικροκυστικες ωοθηκες αλλα αυτο δεν ειναι προβλημα στο να συλλαβω.τον μαρτιο που πηγα επειδη η περιοδος ειχε αργησει μου ειπε οτι τα ωαρια μου ειναι "τεμπελικα"και δεν κανουν κανονικα ωορηξια..μου εδωσε τα ντουφαστον για να αδιαθετησω και μου ειπε επισης να τα παιρνω απο την 3μερα εως την 8μερα του κυκλου για να κανω ωορηξια και μετα την 8η καθε 2μερες επαφη...τον πρωτο μηνα τα εκενα οπως μου ειπε αλλα τιποτα...και τωρα στις 27 απριλιου ειχα κατι καφε υγρα που κρατησαν 2μερες αλλα περιοδος πουθενα...στεναχωριεμαι παρα πολυ γιατι το θελω τοσο πολυ και δεν ξερω πως θα τα καταφερω..την αλλη βδομαδα θα παω παλι στον γιατρο αν κ εχω βαρεθει ολο τα ιδια κ τα ιδια λεμε...συγνωμη αν σας κουρασα ηθελα να το μοιραστω με καποιον...ευχομαι σε ολες τισ μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους,σε σας που περιμενετε μωρακια με το καλο να ερθουν και στις υπολοιπες που προσπαθουν οτι καλυτερο και γρηγορα διπλες!!

Καλως την Ευτυχια!!! Αλλο ενα ταλαιπωρημενο κοριτσακι στην παρεα μας!!! Βρε κουκλα μηπως τα καφε υγρα ητανε απο την αμφυτευση και εισαι εγκυουλα? Στο γιατρο δεν πηγες απο τοτε η δεν του ειπες τι εγινε? Αφου η περιοδο σου ειχε φτιαξει.Βρε μηπως σε βοηθησανε τα χαπια και τσαμπα αγχωνεσαι? Μη σε περνει απο κατω ολες τα ιδια τραβαμε δυστυχως


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχια, καλος ηρθες στην παρεουλα μας...δεν ξερω να σου πω πολλα, αλλα το καθε τι υγρο διαφορετικο που βλεπεις πρεπει να το αναφερεις στον γιατρο σου...ευχομαι να ειναι κατι καλο...:P

ελενακη μου, αν βαλουμε οτι τη δευτερα ειχες 16,79... σημερα επρεπε να εχεις 67,16...αρα, το εχεις περασει το οριο...κουκλα μου πας πολυ καλα...σου ειπα, ειναι πολυ μικρο ακομα, κα εσυ οπως ειπες την πρωτη χοριακη την εκανες πριν την καθυστερηση, ηταν το σπορακι σου λιγων ημερων...τωρα αρχιζει και περνει τα πανω του...αντε μπραβο...μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου...συνεχεια αγχος:?

ασταγακη μου, ευχομε να ΜΗΝ σου ερθει η ακατανομαστη!!!!!!

ποντικακη μου, εσυ τωρα εισαι στις γονιμες, εεεε?...χαλαρα κοριτσακι μου και θετηκη σκεψη, ολα καλα θα πανε...<3

κοριτσαρες μου, τι κανετε?

εγω σημερα τεμπελιασα...ολη 'μερα στο κρεβατι...ποναει η μεση μου...κατα τ'αλλα ολα καλα, δυο μερουλες ακομη και ευελπιστω για τα καλητερα...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα φιλεναδες!!! Τι μου κανετε? Θα τα ξαναπουμε μαλλον την Πεμπτη παμε στα πεθερικα μου σημερα και δεν θα εχω συνδεση. Οταν γυρισω μακαρι να μου πειτε και αλλα ευχαριστα νεα!!!!

Νικολετα μου θα μαθω τα νεα σου αργα αλλα δεν πειραζει!!!

Φιλιαααααααααααα!!!

Α! Εμεις μαλλον τον χασαμε και αυτον τον μηνα :(


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα φιλεναδες!!! Τι μου κανετε? Θα τα ξαναπουμε μαλλον την Πεμπτη παμε στα πεθερικα μου σημερα και δεν θα εχω συνδεση. Οταν γυρισω μακαρι να μου πειτε και αλλα ευχαριστα νεα!!!!

Νικολετα μου θα μαθω τα νεα σου αργα αλλα δεν πειραζει!!!

Φιλιαααααααααααα!!!

Α! Εμεις μαλλον τον χασαμε και αυτον τον μηνα :(

καλημερουδια γλυκια μου, καλα να περασετε και μην στεναχωριεσαι, μπορει να το προλαβατε...

κοριτσαρες μου....καλημερουδιααα...μεχρι τωρα ολα καλα...ε, αυτη την γαίδουρισια υπομονη μου να μπορω να κουμανταρω μεχρι την δευτερα, και βλεπουμε...

φιλακια πολλα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες και απο μενα...

Χαθηκα λιγο αυτες τις μερες γιατι τα παιδια μου στο φροντιστηριο δινουν εξετασεις και τρεχουμε ολη την ωρα!!!

Καλως μας ηρθε το νεο μελος της παρεας μας και συντομα σου ευχομαι Ευτυχια ονομα και πραγμα!!!!Μην αγχωνεσαι και ν ακολουθεις τις οδηγιες του γιατρου σου και ολα θα γινουν...

Διαβασα και ωραια νεα για ανεβασμενες χοριακες και για τρελα συμπτωματα!!!Μακαρι την Δευτερα να εχουμε ευχαριστες ανακοινωσεις!!!!

Εμενα η ακατανομαστη δεν ηρθε ειναι εξαλλου νωρις.Αν παω με τον φυσιολογικο για μενα κυκλο(26 μερες)την περιμενω την Δευτερα αν τωρα υπολογισω βαση των τελευταιων μηνων με τα χαπια που μου εκανε κολπα και ερχοταν καθε 31 μερες εχω μπολικο μελλον ακομα!!!

Αυτα απο μενα κοριτσακια...Α!!!Πειτε μου και ενα χρονια πολλα γιατι σημερα εχω γενεθλια και κλεινω τα 32!!!Κοριτσακι ε:tongue::tongue:??(Δεν θελω σχολια...χαχαχα)Φιλακια...


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

:tongue:ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ "ΑΣΤΑΓΑΚΗ"

ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,

ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ

ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ !!!:tongue::tongue::tongue:

Κοριτσαρα μου, μικρουλα εισαι...ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ και ολες οι επιθυμιες σου να πραγματοποιηθουν!!! να σου πω ενα μυστικο?...εγω μαλλον ειμαι η μεγαλητερη απο'δω...ειμαι 38...μην το πεις σε κανεναν...χα...χα:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Astage χρονια πολλα μου εστω και με μια μερα καθυστερηση!!!! να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις να το παθεις!!!!

Κοριτσια μου εχθες ειχα τραπεζι στους νονους της μικρης μου και δεν μπηκα καθολου!!!!

Νικολεττα εγω ειμαι σιγουρη 99% οτι εισαι εγκυος!!!!! Αντε μεγαλη μερα η αυριανη!!!!

Ευτυχια μου καλως ηρθες στην παρεα μας, και ελπιζω συντομα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!!!


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες σας!!!ευχαριστω για τις απαντησεις σας!astage χρονια πολλα για προχθες σου ευχομαι ολοψυχα οτι καλυτερο!!λοιπον οντως δεν ειπα ακομα στο γιατρο για τα καφε διαφορετικα υγρα θα του το πω απο κοντα!!φανταζομαι πως παλι καμμια ανωμαλια του κυκλου θα ειναι και δεν θελω παλι να ελπιζω γιατι παντα απογοητευομαι και κλαιω μερονυχτα....οποτε τ αφηνω να δουμε τι θα γινει!!!μου φαινεται καπως περιεργο το οτι δεν εχω αδιαθετησει ακομα απο 30 μαρτιου και ειχα μονο τα καφε....αγχονομαι και ολο νευρα εχω!!!!σας ευχομαι σε ολες μια ομορφη κυριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλησπερα.......... Σημερα εχω ενοχλησεις περιοδου και με μαγκωνει και η μεση μου, και εχω και στην αριστερη μου μερια σαν να με ποναει η ωοθηκη μου ενα πραμα... εχω αγχωθει πολυ, δεν θυμαμαι στην κορη μου να ειχα ετσι ενοχλησεις η τις ειχα και εχω κανει delete!!!!!!!!!!!!!! Δεν θελω να σας πω τι εχω στο μυαλο μου.........


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...

Εμενα δυστυχως μου ηρθε χθες η αχρηστη στις 25 μερες ε τουλαχιστον επανηλθα στα δικα μου φυσιολογικα 25 με 26 μερες...Τα παραταω πλεον οριστικα δεν μπορω αλλο δεν περιμενα να το πω αυτο γιατι ειμαι αρκετα πεισματαρα αλλα αυτη η κατασταση με εχει ριξει τελειως και ειναι κατι για το οποιο δεν μπορω να κανω κατι αλλο που να μην το εχω κανει....ΤΕΛΟΣ λοιπον οι προσπαθειες για μας....

Ελενακι μην αγχωνεσαι κι εγω στον γιο μου πονουσα και ειχα λιγα τραβηγματα στην αρχη και οσο για το αλλο που σκεφτεσαι εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη που κατεληξε σε αποβολη δεν ειχα καμια ενοχληση μονο πηγα στο μπανιο και ειδα αιμα περιοδου κανονικοτατο...Αρα χαλαρωσε...

Νικολετα το κανατε το τεστ?????

Ευτυχια ηρεμησε(τι σου λεω τωρα) ολα γινονται για καποιο σκοπο τελικα...

Αυτα απο μενα....


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες!!!!!!

ASTAGE μου μην απογοητευεσαι..... ξερω οτι και να σου πω δεν αλλαζει αυτο που νοιωθεις, το εχω περασει και εγω αμετρητες φορες.... ομως μην το βαζεις κατω.... βγαλτο απο το μυαλο σου και να δεις που θα ερθει το σπορακι σου.......

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ που εισαι καλε????? περιμενουμε νεα σου με ανυπομονησια....

EYTYXIA κανενα νεο εσυ????? τι εκανες με τα υγρα?????

Βρε κοριτσια μου να σας πω κατι???? εκανα αλλη μια χοριακη σημερα και βγηκε πολυυυυ ανεβασμενη!!!! 613 για την ακριβεια ενω την παρασκευη ηταν 78 κατι....

ειναι φυσιολογικο αυτο???? παντως με τον γιατρο μου εκλεισα ραντεβου την δευτερα και μου ειπε θα κανουμε τον υπερηχο και θα τα πουμε ολα.... αντε να δουμε λοιπον


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου, καλησπερα σας

...λοιπον...δεν ξερω καν πως νς αρχησω...

1) περιοδος δεν εχω....αυτο ειναι καλο(λεω εγω)

2) ο γιατρος μου,χμ... μου εκανε μονο ενα απλο τεστ...το οποιο δεν εδειξε τιποτα...και μου ειπε να περιμενω λιγες μερες ακομα(εχω αγχωθει παρα πολυ), διοτι λεει εκεινος...τωρα!!!...τα φαρμακα ναι μεν δεν προκαλουν καθυστερηση... αλλα... καλο ειναι να περιμενουμε λιγο...

τρελαθηκα, σας λεω, μου'ρχοταν να τον αρχηζω στα χαστουκια...

3) μου ειπε οτι... ακομα και να ειμαι εγκυος δεν θα μπορει να το δει τωρα με το υπερηχο

4)ακομα και για χοριακη να περιμενω καμια εβδομαδα...παει καλα αυτος η να βαλω τις φωνες??????

5) και βασικοτερο, απο αυριο θα ψαξω αλλο γιατρο (κριμα...και ειναι πολυ καλος γιατρος, και τον ειχα εμπιστοσυνη)

ασταγακη μου, ειμαι σε τετοια κατασταση που δεν εχω λογια, κουραγιο κοριτσαρα μου, μην τα βαζεις κατω...

ελενακη μου, αυτο ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ !!! αυτο δειχνει οτι παει πολυ καλα, μπραβο κοριτσακι μου...αντε τουλαχιστον να ακουω απο εσας καλα νεα...

ευτυχια μου, δεν θελω να σε στεναχωρησω, αλλα και εγω τα ιδια ελεγα πριν 4 μηνες :ειναι καποια ανωμαλια του κυκλου, δεν προσεχα,και τελικα απεβαλα...λοιπον, μην το αφηνεις...ψαξ'το...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...