Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts

νικολετα μου μην στεναχωριεσαι και ολα θα πανε καλα!!συζητα με τον καινουριο γιατρο σου να δεις αν θα σου πει κατι διαφορετικο και βλεπεις.και κοιτα να διωξεις το αγχος(ευκολο να το λεμε)!!astage μου πανω κατω καταλαβα!!χαρηκα πολυ που σημειωσες οτι εχεις τον γιωργακη σου επειδη δεν το ηξερα!!ειναι πολλα τα μαθαινω σιγα σιγα!!χαχα!!ειδες?να και κατι θετικο να μας δινει κουραγιο και ελπιδα κ εμας!!!και να σαι και εσυ χαρουμενη!!φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν πειραζει βρε Νικολετα μου ετσι ειμαστε ολες την πρωτη μερα που μας ερχεται...Εμενα στο ειχα πει οτι αυτα τα χαπια μου ειχαν χαλασει τον κυκλο που ηταν σταθερος σε αλλες κοπελες με πολυκιστικες βεβαια τον ειχαν στρωσει τωρα ο Θεος και η ψυχη τους τι να πω...

Πηγαινε και σε κανεναν αλλο γιατρο αφου εχασες την εμπιστοσυνη σου σε αυτον και βλεπεις και κανεις.Εμεις αυριο θα παμε να του δειξουμε τα αποτελεσματα και βλεπουμε παλι...Ευτυχως ερχεται καλοκαιρι και θα χαλαρωσουμε ολοι και ολες ναι κοριτσακια μου????

Σας φιλω και ειπαμε ψηλα το κεφαλι....(τα λεω στην νυφη για να τα ακουει η πεθερα-εγω δηλαδη αχχχχχχχχχχχ)

ασταγακη μου, εγω οπως και το ελενακη μας, δεν εχω κανενα προβλημα με πολυκιστικες και λοιπα..., το μονο μου προβλημα πλεον ειναι η ηλικια...38 βλεπεις, δεν ειμαι πια κοπελιτσα...γι'αυτο μου εδωσε ο γιατρος τα χαπια, να βοηθησει τα τεμπελικα αυγουλακια μου να μεγαλωσουν σωστα...

σε ευχαριστω τερμα για την υποστηριξη...σημερα μιλησα με τον παλαιο γιατρο μου, και μου ειπαι να παρω παλι τα χαπια 5η με 9η μερα και 12η υπερηχο...αλλα, το σκεφτομαι (δεν ξερω γιατι,φοβαμαι)...λεω αυριο να μιλησω και με τον καινουριο γιατρο, να δω τι θα μου πει...

καλα αποτελεσματα και σε σενα κοριτσαρα μου...εδω θα ειμαστε...

Link to comment
Share on other sites

νικολετα μου μην στεναχωριεσαι και ολα θα πανε καλα!!συζητα με τον καινουριο γιατρο σου να δεις αν θα σου πει κατι διαφορετικο και βλεπεις.και κοιτα να διωξεις το αγχος(ευκολο να το λεμε)!!astage μου πανω κατω καταλαβα!!χαρηκα πολυ που σημειωσες οτι εχεις τον γιωργακη σου επειδη δεν το ηξερα!!ειναι πολλα τα μαθαινω σιγα σιγα!!χαχα!!ειδες?να και κατι θετικο να μας δινει κουραγιο και ελπιδα κ εμας!!!και να σαι και εσυ χαρουμενη!!φιλια

ευτυχακη μου γλυκο σε ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη...να'σαι καλα κουκλιτσα μου και καλα αποτελεσματα ευχομαι και σε'σενα...

φιλακια πολλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελενακη μου...συγνωμη κοριτσαρα μου, αλλα φαινεται πως σε ξεχασα, ειμαι

ανω κατω απο χθες και προσπαθω να το παλευω...

τα πονακια ειναι ανησυχιτηκα οταν συνοδευονται και απο αιμα...μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι κανετε κοριτσια?σημερα πηγα και εκανα υπερηχο για τον θυροειδη δεν βρηκε οζους απλα αυξημενη αγγειωση...τι να ειναι αυτο?ααα!!αδιαθετησα κιολας..αναμενομενο!!οποτε την δευτερα το πρωι θα κανω και τις αιματολογικες για να δουμε τι θα δειξουν παλι!!!αυτα απο εμενα...εσεις??

Link to comment
Share on other sites

Κoυκλες ηρθα και γω απο βδομαδα θα τα λεμε καλυτερα τωρα μπαινω σας διαβαζω για λιγο!

Ευτυχια μου δεν ξερω τι εινια η αυξημενη αγειωση σου ευχομαι να ειναι κατι απλο! και οσο για την ακατανομαστη ας ηρθε αυτο το μηνα τον επομενο πες της δε θα της κανεις το χατηρι χαχαχαχαχα!!!

Ελενακη μην αγχωνεσαι κατσε να δεις πρωτα τι θα σου πει ο γιατρος εξαλλου οπως σου ειπε και η Νικολετα πονος χωρις αιμα δεν ειναι κατι ανησυχιτικο.

Νικολετα μου γερα για τον επομενο μηνα!!!!

Ασταγακη χρονια σου πολλα να τα εκαταστησεις οτι επιθυμεις αν και καθυστερημενα! Υπομονη και κουραγιο φιλεναδα οτι και να γινει το κεφαλι ψηλα και οοοοοοοοοοολα θα τα αντιμετωπισεις!!!

Εμεις δεν προλαβαμε τις γονιμες οταν ηρθε το αντρακι μου ητανε κομματια που για δυο μερες κοιμοτανε ορθιο μολις βραδιαζε :( τον επομενο τωρα και πρεπει να αποφασισω αν θα παρω τα χαπια! Δεν ξερω τι να κανω..............


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ!!! ΕΧΘΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ........ ΤΑ 33 ΑΙΣΙΩΣΣΣΣΣ!!!!!!!!! ΠΩ ΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..... ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΕΣ... ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑΖΟΝΤΑΙ!!!!!!!! Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ, ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ!!! ΛΕΤΕ???????/

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

Να ζησεις Ελενη και χρονια πολλα μεγαλη να γινεις με γεματη.... Κοιλια!!!!Να εισαι καλα κοριτσακι και ο,τι επιθυμεις και μακαρι να σου πανε ολα καλα μεχρι το τελος ειτε ειναι ενα ειτε δυο ζουζουνακια στην κοιλιτσα σου...


bKtop2.png8BRwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...