Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

'ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΠΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ???'‏


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχχχ, πρωτον...δεν αντεχω να ακουμπαω τις θυλες μου, εχουν σκληρυνει πολυ και πονανε, η περιφερεια απο γυρο αλλαξε χρωμα και μεγαλωσε...η μεση μου ποναει με την παραμικρη κουραση, η θερμοκρασια μου ειναι παντα 36,9/37,2 δεν πεφτει με τιποτα,(σημερα αρχησε και η δυσκοιλιοτητα) ...ααα και κατι ακομα, νιωθω σα' να με τραβαει κατι χαμηλα κατο απ'τον αφαλο...

αναγουλες εχω μονο τα βραδια...τιποτα αλλο...

...αυτα...

ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΝΙΦΦΦ ΣΝΙΦΦ!!!!!!!!! Σας μυριζει τιποτά???????? Εμενα ενα μπεμπε στην κοιλιτσα σου............. Γιατι δεν κανεις ενα τεστακι???????????

καρδουλα μου, ΜΑΚΑΡΙ...αλλα μετα το τηλεφωνημα με τον γιατρο μου σημερα, αυτος που αγχωθηκε πολυ ειναι ο ανδρας μου, δεν θελει να φαει την κρυαδα και λεει να περιμενουμε(μεχρι τη δευτερα που θα κανουμε και τεστ, και θα δουμε κι'ολας τι τρεχει)...απο την μια καλυτερα ετσι...τι στο καλο τοσο αντεξα, δεν θα αντεξω αλλες τρεις μερες?(στην υπομονη ειμαι γαίδαρος)

εγω να σου πω...ειμαι σχεδον σιγουρη οτι μυριζει μπεμπε...

Link to comment
Share on other sites

Αρα εχεις αρκετη καθυστερηση βαση του κυκλου σου!!!Αντε μπραβο μακαρι να πανε ολα καλα!!!!Εμενα παλι απο προσωπικη εμπειρια τα χαπια μου τον χαλασαν τον κυκλο ή μπορει και το αγχος οχι τωρα επρεπε να ερθει οχι αυριο γιατι πριν αρχισω τα χαπια και μετα την γεννα για 2 χρονια ειχε σταθεροποιηθει στις 26 μερες...Τι να κανουμε υπομονη...

Αντε με το καλο ολα...

Υ.Γ το στηθος με πεθαινει...

Ετσι αυτο ακριβως θελουμε...... να σε πεθαινει το στηθος σου....... και σε μια εβδομαδα να κανει αισθητη την παρουσια του ενα σπορακι στην κοιλιτσα σουυυυυυυυυ................


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω αυριο λεω να ξαναπαω για χοριακη...... μου φαινεται πολυ μακρια η δευτερα

κουκλιτσα μου, γιατι αγχωνεσαι...αφου βγηκε θετικο ολα καλα...

να σου πω, ο γιατρος μου, μου ειπαι να μην κανω σημερα χοριακη, γιατι θα βγουνε μικρες τημες και θα αγχωθω περισοτερο μεχρι την επομενη, και ετσι παμε μια και καλη την δευτερα.

παντος, οτι κι'αν κανεις, σου ευχομε τα καλητερα :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμαν σημερα δε μπορω να συνδεθω με τπτ με πεταει συνεχεια εξω αυτα παθαινεις αμα δανειζεσαι τη συνδεση του αλλου και μαλιστα χωρις να το ξερει σουτ μη το πειτε πουθενα!!!

Νικολετα μου και εσυ εγκυουλα ε? Μπραβο τι καλα αχ! θελω και γω ενα νινακι που λεει και ο γιος μου αλλα που ειναι οεο? 4 ειμαστε και οι τρεις μην ακουω τπτ τα σημαδια αλλα λενε οκ astage μου? εισαστε με σπορακι στη κοιλιτσα πολυ χαρηκα μα παρα πολυ ομως!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!! ΠONTIKAKI ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ.......

ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 78.9....... ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΧΑ 16,79 ΚΑΙ ΟΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ!!!! ΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΡΟΥΠΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ: ΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ..... ΚΑΙ ΜΟΥ ΟΡΙΣΕ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ! ΚΑΛΟ ΕΕΕ???? ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.....


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...