Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Εξωσωματική με δανεικά ωαρια


Recommended Posts

Γειά σας.. Θα ήθελα να μου πει κάποια κοπέλα αν έχει εμπειρία από το κέντρο embio στο θέμα της εξωσωματικής με δωρεά ωαρίων κ τι γνώμη έχετε για τον κύριο Γάτο γιατρό στο συγκεκριμένο κέντρο 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 15/1/2021 at 10:27 ΜΜ, Eleni nik είπε:

Γειά σας.. Θα ήθελα να μου πει κάποια κοπέλα αν έχει εμπειρία από το κέντρο embio στο θέμα της εξωσωματικής με δωρεά ωαρίων κ τι γνώμη έχετε για τον κύριο Γάτο γιατρό στο συγκεκριμένο κέντρο 

 

Κορίτσι μου καλημέρα! Δεν ξέρω κάτι για το γιατρό ή το κέντρο αλλά θα σου έλεγα να θέσεις την ερώτηση στο θέμα που υπάρχει ήδη. https://www.parentscafe.gr/forum/topic/19779-cafe-ivf-me-dorea-oarion/

Εκεί θα βρεις πολλές πληροφορίες για το θέμα και όλο και κάποιο κορίτσι ίσως σε βοηθήσει συγκεκριμένα γι αυτό που θες! 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...