Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη εκτος γαμου ισλαμ


Nantia88f

Recommended Posts

Just now, Nephele78 είπε:

Στη θεση σου θα ειχα εξαφανιστει.. αυτοι οι ανθρωποι ειναι πολυ άγριοι ..ειναι ικανοί να σου παρουν κ το παιδι..ξερω πολλες περιπτωσεις.. . μην ασχολησε καθολου..Κοιτα το παιδακι σου κ ξεχασε τον.να πανε ολα καλα και να προσεχεις!! 

Μου ζήτησε dna και φυσικά δεν το αρνήθηκα αλλα άλλαξε γνώμη γιατι ξερει οτι ποτε δεν θα του ελεγα ψέμματα και φυσικά δε τον συμφέρει να το κανει!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοπέλα μου θα σε ρωτήσω κάτι θα ήθελες έναν άντρα που να τρέχει πίσω από τους γονείς του είτε Έλληνα είτε οποιαδήποτε άλλης χώρας; εγώ δε θα ήθελα. Όταν έχεις παιδί είσαι με τη γυναίκα σου η με τον άντρα σου. Η περίπτωση σου είναι περίπλοκη. Δεν ξέρω αν θα γυρίσει αλλά αν γυρίσει κράτα τον μακρυά σου. Αν ήμουν στη θέση σου θα συμβουλευομουν ένα δικηγόρο τι επιπτώσεις έχει η φυγή του ή ο γυρισμός του και θα έκανα ασφαλιστικά μέτρα σε περίπτωση που έρθει. Δε θα ήθελα να πάρει το παιδί μου και να το πάει στους γονείς του και κυρίως να μεγαλώσει με τις αρχές τους. Με τον καιρό θα καταλάβεις ότι θα είσαι καλύτερα με το παιδάκι σου μόνη σου παρά να ζεις με κάποιον που δεν μπορεί να υποστηρίξει την απόφαση του για τη γυναίκα που διάλεξε. Τώρα είναι νωρίς. Να προσέξεις την υγεία σου γιατί το παιδάκι βασίζεται στη μανούλα του

Επεξεργάστηκαν by manaoula
  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Αν ζητάς τις απόψεις μας, θα σου πω και εγώ την δική μου. Θα σου έλεγα να τον ξεχάσεις όσο δύσκολο και αν ακούγεται. Μπορεί να είσαι ερωτευμένη μαζί του αλλά είναι άλλος πολιτισμός που καλώς ή κακώς εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με τα πιστεύω τους, τις αξίες τους και το πιο σημαντικό τα πιστεύω τους. Και δεν στο λέω από ρατσιστικής άποψης, σου το λέω γιατι αν όπως γράφεις ήθελες να τους επισκεφτείς στα βάθη της Τουρκίας, σε ένα χωριό μόνη σου, ποιος μπορεί να είναι σίγουρος ότι δεν θα σε κρατούσαν με το ζόρι εκεί, εσένα ή πόσο μάλλον το μωρό!!!! Δεν έχω τις προσωπικές εμπειρίες με σχέση με Τούρκο αλλά δουλεύω με Τούρκους και έχω πελάτες σε κάτι χωριά στα βάθη Τουρκίας. Να καταλάβεις για να τους επισκεφτώ και μόνο για επαγγελματικούς λόγους, ταξιδεύω πάντα με 2 άντρες, ο ένας εκ των οποίων Τούρκος, φοράω απαραίτητα την ενδυμασία τους, και ούτε καν κλείνω εγώ τις συμφωνίες, μιλάνε οι συνάδελφοι γιατι εμένα δεν μου επιτρέπουν. Τα διαβατήρια μας τα αφήνουμε σε θυρίδα (!!!!) και φωτοτυπίες θεωρημένες στην εταιρία που εργάζομαι προκειμένου να μπορούμε να τα αναζητήσουμε σε περίπτωση κλοπής. Υπάρχουν κοπέλες που πήγαν απλή επίσκεψη και έμειναν εκεί και τα παιδιά τους δια της βιας. Αυτά τα αναφέρω για να πάρεις μια ιδέα του πόσο διαφορετικοί είμαστε σε θέμα αντιλήψεων και πολιτισμού. Και επίσης τα αναφέρω για να σε αποτρέψω να πας να τον επισκεφτείς μόνη σου και πόσο μάλλον μαζι με το παιδι. Ξέρω ότι είναι δύσκολο, ξέρω ότι εισαι ερωτευμένη αλλά έχεις ενα παιδί να μεγαλώσει και αυτό προέχει. Προσπάθησε να συνεχίσεις την ζωή σου, εξάλλου τόσες ημέρες δεν έχει φανεί. Ποιος άνθρωπος που θα σε νοιαζόταν ή θα ενδιαφερόταν για το παιδί του απλά θα εξαφανιζόταν έτσι; Βάλε τον εγωισμό σου και προχώρα.... Έχεις ένα παιδί να κοιτάξεις και αν εσύ δεν είσαι καλά ποιος θα προνοήσει για αυτό; Με όλη μου την αγάπη κοπέλα μου, κοίτα μπροστά και μην φοβάσαι! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλός και ο έρωτας Νάντια αλλά κακά τα ψέματα για να κρατηθεί μια σχέση χρειάζεται το ζευγάρι κοινή ιδεολογία σε πολλά και να κοιτάζει προς το ίδιο μελλον. Έγινε ένα παιδάκι καλώς έγινε, έπρεπε και οι δύο σας να απεξαρτηθείτε από τις οικογένειες σας και να κοιτάξετε το δικό σας δρόμο. Σε μια τρίτη χώρα θα ήταν ίσως για εσάς το ιδανικό. Που θα είχατε μια δουλειά και θα μπορούσατε να ζήσετε με τον δικό σας κώδικα μακριά από φανατισμούς και έθιμα. Το σκεφτήκατε ποτέ; τώρα για τα υπόλοιπα τι να πει κανείς. Πάει έρχεται παντρεύεται δεν παντρεύεται τον απειλούν δεν τον απειλούν εμφανίζεται εξαφανίζεται αυτά είναι πράγματα που δεν αλλάζουν αν δεν κοπούν μαχαίρι. Και τώρα έχεις τον έρωτα να σε κάνει να μη τα βλέπεις στο σωστό μέγεθος. Πίστεψε με σε δέκα χρόνια θα σε κουράζουν τοοοσο πολύ! Κοίταξε τη ζωή σου με το παιδί σου! 

  • Μου αρέσει 2

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Nantia88f είπε:

Δέχομαι τα παντα μην ανησυχεις❤️
Τωρα ειπαμε να ερθει μας κράτησε ο ιός πισω.ειμαι ερωτευμένη και νιωθω πολυ πολυ αγαπη για εκείνον αλλα επειδή πραγματικά αρρώστησα απο όλο αυτο δεν τρέχω μετα απο αυτο!!!!σιγουρα θα ηθελα να δει απλα τι κανω και Οχι να εξαφανιστεί αλλα ουτε αυτο δεν έκανε!!!!!τραγικο;;;;σίγουρα γιατι αυτο ειναι ανθρώπινο και σίγουρα δεν εχει ανθρωπιά η τουλαχιστον αυτο δείχνει.Ναι ειναι υποχειριο τους δεν έψαχναν νυφη για αυτόν αλλα για την μάνα του...μου είπε η αδερφή του οτι τον πίεσαν και έκαναν ενα πολυ μεγάλο κακο....δεν επικοινώνησα μαζι τους ξανα αλλα ουτε και εκείνοι...ίσως αυτο με πονάει πιο πολυ γιατι δεν τον νοιάζει αν ζω η πέθανα Αρα ηταν ολα ψεύτικα 

εγω απλα θα σου προτεινω,να διαβασεις το προηγουμενο θεμα σου

μολις καπως πηρες αποσταση,συνειδητοποιησες πραγματα που δ ειχες δει ως τοτε

εναν χειριστικο συντροφο,κ ας σας χωριζαν χιλιαδες χιλιομετρα,που μαλιστα δ ειχατε βρεθει ποτε.εναν αντρα που σκοπιμως ειπες οτι σε αφησε εγκυο,χωρις να συμφωνεις.εναν ανθρωπο που σε απειλησε.που καθε φορα που ελεγες οχι,εξαφανιζοταν

εγω που ειμαι απο εξω,απορω πως ακομη ειναι δυνατον να εχεις αισθηματα,να στεναχωριεσαι που δ νοιαστηκε για σενα(αν ρωτουσε δλδ τι κανεις,θα τον δεχοσουν πισω;),κ που ειδαν οι γονεις σου κ εσυ την αμοιβαια αγαπη κ δωσατε μια ευκαιρια

επισης ειναι ενας αντρας 33χρ,πατερας πλεον,οποτε μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης εχει εκεινος,κ οχι οι γονεις του που τον παντρευουν με το ζορι.εκεινος ειναι υπευθυνος για την σχεση σας,κ για την σχεση με το παιδι του,κ αν πραγματικα ενδιαφεροταν,δ θα υπεκυπτε σε καμια πιεση

πλεον εισαι μαμα,προτεραιοτητα ειναι το παιδι σου,προασπισε τα συμφεροντα του κυριως,κ μετα τα δικα σου.δ πιστευω οτι χρειαζεται εναν πατερα που δ μπορεις να εμπιστευτεις,κ δ σε εχει σε προτεραιοτητα(να σου ζησει κιολας!αγορακι;)

τα μνμτα σου ειναι πολυ στεναχωρα κ λυπηρα,θα ηθελα να μην ειναι αληθεια,ολα οσα μας λες πραγματικα:-|

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...